Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon fiatal hozzám a pasi fórum

Nagyon fiatal hozzám a pasi (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. ápr. 25. 13:36
tapasztalatom szerint fiatalabb pasi job,mintha oregebb lenne,ne parazz!elvezd az eletet!
63. 83b64481a2 (válaszként erre: 60. - Szocsne)
2014. márc. 6. 14:10
:)))))))
62. ina87
2013. szept. 27. 01:04
Munkahelyi kavarás,flörtölés, soha az meg végép nem h öszejöjek a munkahelyen valakivel.
61. Saige (válaszként erre: 59. - Pzuzu)
2013. szept. 17. 18:46
:)) nalatok hogy kezdodott a kapcsolat, ha megkerdezhetem?? Koszi :) belevagonk ugy nez ki... :)
60. szocsne (válaszként erre: 42. - Patapucs)
2013. szept. 17. 13:26
AZ EN PAROM IS 16 EVVEL KISSEBB DE MI MINDEN KEPPEN TALALUNK!NEM A KOR SZAMIT HANEM AZ EGYETERTES!
59. pzuzu
2013. szept. 17. 09:31
Szia! Nálunk is működik :)! A férjem 31 múlt én 39 leszek. 4 éve vagyunk együtt, 1 éve házasokként és van egy tündéri 10 hetes kislányunk :)! Soha senkinek nem volt kifogása ellenünk, nem súgnak össze a hátunk mögött... Mondjuk nem is látszik a korkülömbség, max 2-3 év. Mi se úgy indultunk, hogy holtomiglan-holtodiglan, de így hozta az élet, "HÁL' ISTENNEK" :))))!!!! Imádjuk egymást!!! gyhogy vágj bele bátran, élvezzétek egymást és meglátod. Én szorítok nektek :)!!!!!
58. grizus
2013. szept. 17. 04:52
Szerintem nem nagyon fiatal. Ha 41 lennél, még akkor is belemehetnél. 8 év van köztetek, ez nem olyan sok. Ne izgulj már, nagyon fiatal vagy még Te is! Menj bele! Sok boldogságot.
57. 4b33a5ad37 (válaszként erre: 55. - Fcbcd01d00)
2013. szept. 16. 16:56

Nézd.Van szép halál.:D

:*


Amúgy ha nem kérdeznének annyit egyesek,akkor nem kellene a pofánvágásból felébredni...:)

Élni kell,ennyi.Minek úgy túlspilázni dolgokat?És akkor még nekem mondják,hogy túlspilázom...:*


Ugyan!Kérlek.:)

[link]

56. 4b33a5ad37 (válaszként erre: 52. - Bd55e3f068)
2013. szept. 16. 16:52

"Mit akar az élettől,a férfitól...nem érdemes belekezdeni."


Na pont erre írtam:ezt nem lehet előre belőni.Vagy mégis hogy?


"-Hello!Férjet akarok.Te akarsz feleséget?

-WTF???"


Na kb...De!Bele kell kezdeni.Több okból is egyébként.Ez csak az egyik lenne.(ti.: hogy így nem lehet hozzáállni a másikhoz,másokhoz)

55. fcbcd01d00 (válaszként erre: 51. - 4b33a5ad37)
2013. szept. 16. 13:35
És akkor utána meg ébredhetnek a pofán vágásból. Már ha bírnak. :)
2013. szept. 16. 07:48
A munkahely se lehet gond szerintem. Ismerősi körömből megszámlálhatatlan házasság alakult ki közös munkahely miatt, bár azóta már nem dolgoznak együtt (szerintem így jobb is)
53. Gavrilo1 (válaszként erre: 1. - Saige)
2013. szept. 16. 07:46
Nem értem mia gond ? Ez nem olyan óriási korkülönbség!! Mindkét nagymamám idősebb volt a nagypapáimnál, az egyik 11 a másik 6 évvel...mindketten halálukig együtt voltak a párjukkal.
52. bd55e3f068 (válaszként erre: 51. - 4b33a5ad37)
2013. szept. 16. 00:31

Nem azt kell belőni, hogy a másik mit adhat, hanem azt illik tudni 31 évesen, hogy mégis maga mit akar az élettől, egy férfitól.

Pl. ha valaki társat keres, és mindig a laza kamatynak szánt lépésekből is évekig nyújtott fájdalmas rétestészta lett, vagy nem pálya neki a röpke kaland, szóval ha az igények és a várható szituáció abszolút nem passzol, akkor nem érdemes belekezdeni.

Ugyanígy nem fogok csúcsforgalomban 100-zal áthajtani a piroson egy beláthatatlan kereszteződésben, pedig egy csomóan éltek már túl ilyet, viszont mivel erre kisebb az esély, inkább nem teszem.

51. 4b33a5ad37 (válaszként erre: 45. - 6ecd2acc52)
2013. szept. 15. 23:47
Ezt ha többen megértenék,nem agyalnának a "komoly" jelzőn...Komolyan:most ránézésre kell ezt egyből belőni???Meg agyból???De sztem ezért megy tönkre annyi házasság:ésszel belövik a megfelelő partit,aztán mikor pofán vágja őket az a mértékű érzelem,amit korábban esetleg leszóltak,hogy dráma,vagy túlspilázás,akkor meg ébrednek.Kissé persze későn...:P
50. csinoska2012 (válaszként erre: 47. - Júliusi)
2013. szept. 15. 19:18
Fö az optimizmus és a jó indult!
49. d20c30cb4c (válaszként erre: 26. - Bd55e3f068)
2013. szept. 15. 18:58
Szerintem nem feltétlen rossz, ha az ember a munkatársával kezd. Mi a férjemmel ott jöttünk össze, előttem nyilván volt próbálkozása, mivel kb. az egyetlen pasi volt a női közegben. Viszont engem vett el. :) Persze már egy ideje máshol dolgozik, de nekem bejött a munkahelyi kapcsolat. :)
2013. szept. 15. 15:32

annyira látszik amikor mondjuk a nő jóval idősebb a férfinál...

mondjuk amikor 26 a nő a férfi 22 :)) nem vészes.

de mikor már 32-- esetleg 40 és a srác meg kamasz hát elég furcsa... de ez az én véleményem a szerelem meg nem válogat.meg amikor nem tudom hogy ez most a nőnek a fia vagy a pasija az is ciki :P.

de nah nem ítélek el senkit.

47. júliusi (válaszként erre: 35. - Csinoska2012)
2013. szept. 15. 13:02

Nem hiszem, hogy itt bárki rosszindulatból írta amit írt.

Akkor Te még nem voltál olyan topikban.

Mellesleg azért valljuk be, ritka mint a fehér holló az olyan kapcsolat amiben + 13 év a nő javára.


Lehet hogy pont kifogtad az egy évvel idősebb pasit,nem tudom, az én én férjem is 1 évvel idősebb, 28 éve együtt vagyunk, ebből 26 házasság.


A fiatal fiú meg harminc körül,téged a 43 évest,lehet hogy lecserélt volna egy korában hozzáillőre,nem tudhatod, mi lett volna ,ha....

2013. szept. 15. 12:40

Szerintem ne a munkahelyről keresgélj! Itt nem a korkülönbség lesz a probléma.


Kicsit úgy is nézhet ki a dolog, hogy a srác trófeagyűjtő. Már egy kolléganőjén túl van, most téged próbál befűzni, nyomul ezerrel. De lehet nem. Az is megfordult a fejembe, hogy lehet a volt barátnő iránt érez még valamit és lehet veled akarja féltékennyé tenni.

2013. szept. 15. 12:15
Szerintem ne agyald túl, ha tetszik, vágj bele a dologba, a többi majd alakul magától. Amíg nem ismeritek egymást, úgysem lehet tudni, mi lesz.
44. patapucs (válaszként erre: 43. - Patapucs)
2013. szept. 15. 12:15
Félreérthető voltam: nekem voltak a barátom előtt kalandjaim.
43. patapucs (válaszként erre: 42. - Patapucs)
2013. szept. 15. 12:14

miKihagytam: házinyúl opció.


Az első férjem a kollégám volt egy kis Kft-nél.

6 hónap után mind a ketten kiléptünk.


A mostani barátom a munkahelyemen ismertem meg, de nem dolgozunk közvetlenül együtt. Egyikünknek sem kellett kilépnie (persze voltak munkahelyi kalandok is korábban, de iminden esetben túl tudtunk könnyen lépni rajta és teljesen normálisan dolgoztunk tovább. Persze ehhez olyan emberek kellenek, akik diszkréten kezelik a magánügyeiket)

42. patapucs (válaszként erre: 1. - Saige)
2013. szept. 15. 12:04

Szerintem a kor ne legyen akadály akkor, ha egyikőtöket sem zavarja.

Az egyik nagyapám 7 évvel volt fiatalabb a nagymamámnál és imádta a mamát.

Az egyik kolléganőm élettársa kb 15 évvel fiatalabb és évek óta boldogan élnek együtt.


Nem a kor számít, hanem ami a koponyán belül van.

41. gribedli*** (válaszként erre: 39. - Hottie)
2013. szept. 15. 11:51

:)))


Az enyemben is van 5 olyan vonas amitol karmikus, es erdekes, tisztaban vagyok vele, hogy nem az ikerlangom a ferjem de mi mindketten olyan hatarokat feszitettunk at, sikerrel, amire nem tudok mast mondani, csak azt hogy karmikus. A sajat szintjen o is tisztaban van ezzel csak o nem igy hivja mivel elutasitja az ezoterikus dolgokat, hasznalhatom vele a "sors" szot, akkor nem szokott felhaborodni, sem kinevetni erte:DDD


A karma szorol a hippik jutnak eszebe es attol felalla hatan a szor, ezert kerulom a kifejezest, ha ilyenekrol beszelunk

40. 6b006fc769 (válaszként erre: 12. - Saige)
2013. szept. 15. 11:46
Ilyen előzmények után én nem nagyon tervezném a lakodalmat.. Új husi vagy, rádröppennek a legyek. Ennyi.
39. hottie (válaszként erre: 37. - Gribedli***)
2013. szept. 15. 11:41
Köszönöm.:)
38. gribedli*** (válaszként erre: 26. - Bd55e3f068)
2013. szept. 15. 11:29
Ezt az opciot kihagytam, de eszembe jutott, nem jo ugy munkaba menni, hogy mindennap a pofajat kell bamulni valakinek akivel egykor randizott, most meg masnak nyal...
37. gribedli*** (válaszként erre: 27. - Hottie)
2013. szept. 15. 11:27

Nem ugy ertettem, hogy ikerlang (bar ezt nem tudhatom), hanem hogy nagyon karmikus kapcsolat, szoval ha egyszer vege lesz, akkor is ezt meg kellett elnetek, a karmikus kapcsolatok jellemzoje, amikor minden logika ellen, megszokott szituaciok ellentetje jon be ket embernek azonnal, es sikeres, pl nagy korkulonbseg vagy nagy tarsadalmi osztalybeli kulonbsegek vagy kultura, borszin, nemzetiseg.


Ahogy igy leirtad, a tietekben is volt legalabb 2 (es biztos van olyan amit nem irtal le, de megvan) ilyen kulonbozoseg, a 2 pelda, hogy korkulonbseg es egyutt dolgoztatok, es gyerek is rovid idon belul szoval ez igy mar eleve nem mindennapi:)


Mert van, hogy vagy korkulonbseg vagy munkatarsi viszony ellenere megis osszejonnek emberek de meg ritkabb, hogy mindketto dolog. Es minel tobb ilyen pont van, aminek elvileg szet kell huznia megis osszehozott, EZ karmikus:)


Sok sikert a tovabbiakhoz is:)

2013. szept. 15. 10:48

Elolvastam az összes hsz-t,sok fajta tanács van.Én biztos úgy indulnék neki lesz pár jó estém egy kitartó fiatal szeretővel,aztán ha mégis minden szépen jól alakul elgondolkodnék a munkahely váltáson akár nála akár nálam.Egy idő után a pletykák úgy is megmérgeznék a kapcsolatot.Már az elején tisztáznám,hogy kettőnk dolga nem kotyogunk a viszonyról.

Valaki írta,h van egy hasonkorú fia és egyetértek vele komolytalanok,még igazából azt se tudják mit szeret egy nő,mik a vágyai.Tisztelet a kivételnek,mert vannak alapból olyan pasik akik tudják.

Dolgoznék olyan helyen ahol ilyen fiatal fiúk vannak körülöttem:-)))

2013. szept. 15. 10:32
Mennyi jó indulatú hozzászólás:(Én 35 éves voltam mikor egy 22 éves fiú udvarolt nekem, 7 hónapig együtt voltunk ,utána azért szakitottam vele, mert gyereket akart ( nekem ár volt 2)Mindkettönket megviselte az elválás, utána hozzámentem egy nálam 1 évvel idösebb pasihoz,aki agyilag,emberileg talán egy elmebeteg szintjén volt ,7 hónapi házasság és egy gyerekkel hagyott el.Mai napig bánom,hogy nem a fiatal sráccal maradtam.Most lenne egy jó férjem és apja a kislányomnak.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook