Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angol magánoktatás- tapasztalatok fórum

Angol magánoktatás- tapasztalatok (beszélgetős fórum)

12. air
2011. júl. 9. 19:33
Nekem az angol tanárnőm nagyon jó volt gyorsan megértettem mit mondanak :)és azért nem volt jó mert saját tempóban haladtam és fordítva is ezért volt jó mert elmagyarázta amit nem értettem:)
11. e2579acec2 (válaszként erre: 10. - Titamilla86)
2011. júl. 6. 10:32
:)
2011. júl. 6. 09:55
Én anno Headway-ből meg régen Open doors-ból tanultam, nekem azok prímák voltak, igaza van Spaks-nak, tudni kell tálalni.
9. e2579acec2 (válaszként erre: 1. - Sajog)
2011. júl. 5. 20:07

Én is a Headwayből tanulok, néha elvétve csinálunk onnan feladatokat. Egyátalán nem unalmas, jól kell tudni tálalni:)

Amúgy rengeteg anyagot/könyvet lehet találni a neten, főleg angolból...

2011. júl. 4. 21:01

persze, hat van konyvem raymond murphytol. (hule)


valami szorakoztatobb konyvet v. anyagot tud valaki?

7. Vanessza13 (válaszként erre: 4. - Sajog)
2011. júl. 4. 20:37
öt és fél,de már másfél éves kora óta jár angolra:)
2011. júl. 4. 19:56
ki az a raymond murphy? :)
5. pinkylily (válaszként erre: 3. - Vanessza13)
2011. júl. 4. 19:47
Raymond Murphy szerintem is a legeslegjobb!!!
2011. júl. 4. 19:43

koszonom a valaszokat!


Hany eves a lanyod, Vanessa?

2011. júl. 4. 19:36

Szia!Az én Lányom Helen Doronos és az ottani angol tanárja jár hozzám is.Nagyon megvagyok elégedve Vele.Többek közt azért szeretem,mert érthetően magyaráz,az én ütememben haladunk,mindig készül előre és meglep különböző feladatokkal,hogy minél többet tudjunk gyakorolni.

Egyébként Raymond Murphyből tanulunk.

2011. júl. 4. 19:16
Én csak akkor jártam magántanárhoz mikor készültem a nyelvvizsgára, ő személyre szabottan állított össze a feladatokat és nekem nagyon bevált. 5 év angol mentes év után mindössze 6 heti felkészüléssel közel 90% -os lett a nyelvvizsga eredményem. Ezek a könyvek közül igazából mind egy kaptafára készültek. Nekem a legnagyobb problémám velük: a munkafüzet ellenére is kevés a feladatok száma benne. Nem lehet jól begyakorolni. De ez magánvélemény.
2011. júl. 4. 19:06

En angol oktatassal foglalkozok, es erdeklodnek, hogy kinek milyen tapasztalata van, aki esetleg jart mar jo angol nyelvtanarnal. Mit csinalt jol a tanar? Headway kicsit unalmasnak tunnik, es egyhangunak, valaki tud valami okosat monndani?

Azonkivul, hogy hetkoznapi temak...


Erdekes anyag valahol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook