Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ananász fizzy pezsgőtabletta-fogyókúrához fórum

Ananász fizzy pezsgőtabletta-fogyókúrához (beszélgetős fórum)


2008. ápr. 9. 00:20
6500Ft,28db Írd be a keresőbe,Webshop elküldi.
2007. szept. 16. 09:11
Ja! Valamilyen pezsgő tabletta!De ez speciel a fogyáshoz való vagy nem?
2007. szept. 16. 09:10
Ez az ananász tabletta érdekel.Hol lehet beszerezni és mennyiért?
7. badonyimariaeva (válaszként erre: 3. - Dr)
2007. júl. 10. 14:54
Mert ez egy fórum,és mindenki elmondhatja a véleményét!
6. 581fd93480 (válaszként erre: 5. - Venes)
2007. júl. 10. 14:41
Gondolom,édesítőszeres.A legtöbb kitisztít,rendesen.Napi pár hasmenéssel beindul a fogyás.)))
5. Venes (válaszként erre: 2. - 12667dcac6)
2007. jún. 4. 22:51

Ha már ezt írod akkor ehhez hozzá tennék valamit.

Nehogy már lefogyjon az embert több ezer forintos cucctól... Ezek szerintem mind csak kamu dolgok.:) Nem az ár az egyébként, ami a mérvadó.

2007. jún. 4. 22:43
Szerintem gi nem azt írta, hogy a pezsgőtablettától fog lefogyni hanem a fogyókúra mellett milyen hatása van. még nem próbáltam de nem lehet rossz, főleg az ananászos.
3. dr
2007. máj. 8. 11:50

nem nagyon értem,hogy aki nem a tapasztalatát írja ide,az minek ír?...mind1,hogy ki miben hisz,a lényeg az, hogy tudjon mibe kapaszkodni és akkor lemegy a lemegy az a fránya kiló...

egyébként a pezsitabi nem rossz, fogyókúrához jó kiegészítő,mert ásványokat és olyan adalékokat tartalmaz,ami kimegy a szervezetből a fogyi során.

Igaz,hogy a vizelet során nagyobb százalékban távoznak is a bevitt mennyiségek,bármi is az,de legalább beviszi az ember.

Én szoktam ajánlani cukrosoknak és olyan embereknek,akik nem tudnak mozogni-MÉG.Kell hogy valami pótlás legyen.

Nem vészes az ára,szerintem beépíthető egy diétába és egy fogyiba is.

Gi ha gondolod majd priviben keress meg és mondok pár ilyen dolgot,ami adalékként kitűnő. Vannak nagyon jó tételek.

sok sikert a fogyidhoz.:-)

"dr"

2007. máj. 7. 12:08
Te hiszel az ilyenekben.Nehogy már pár száz ft-os pezsgőtablettáktól lefoggyak.
1. gi
2007. máj. 7. 11:31
valaki hallott már róla?Napi két tablettát kell feloldani és meginni.Tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook