Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magne B6 Femina pezsgőtabletta fórum

Magne B6 Femina pezsgőtabletta (beszélgetős fórum)


19. Estefani (válaszként erre: 18. - Kormika1982)
2012. márc. 1. 08:54

Én is így vagyok! Mielőtt megjön farkaséhes vagyok, és nem tudok eleget enni szinte... 1-2 kg nekem is fel szokott jönni, de mikor megvan akkor le is megy. Szerintem ilyen vízesedés is benne lehet nem?

Ezt a feminás cuccot egész hónapban kell szedni vagy csak mielőtt megjön egy héttel meg mialatt megvan?

2012. jan. 9. 22:49

Sziasztok!


29 vagyok. Én már a görcsöt már nem is említem. Amivel nekem problémám van a menszesz előtt az az étvágy. Ilyenkor falok, állandóan ehetnékem van, úgy érzem sosem telítődik a gyomrom hanem csak ennék ennék ennék. Utálom, hogy ilyenkor nagyobb lesz a hasam és a menszesz elmúltával dolgozhatok a feljött kilók ledolgozásán. Ez nem mehet így hónapról hónapra, továbbá én nagyon szédülök.

Nálatok is vannak ilyen tünetek? Ki mit "használ" rá?

17. Borzoska3 (válaszként erre: 15. - Noarashi)
2011. nov. 5. 07:26
nekem a bőrgyógyászom ajánlotta a sima Magne B6-ot a szemem alatti sötét karikák ellen, 1 hónapja szedem, de nem érzem, hogy éhesebb lennék, pedig tartottam tőle a fogyókúrám miatt.
2011. okt. 27. 14:45
No én is kíváncsi lettem.. :) amikor ilyen "hülye" vagyok, akkor szedem a napi 3x1 néha 3x2 MagneB6ot... van,hogy használ,van hogy nem... most pl nem, ezért eszembe jutott ez a MagneB6 Femina... aki szedi,annak bevált? az a legnagyobb bajom,hogy mivel a férjemmel alig találkozom,ha itthon van,akkor alszik, és van egy 16 hónapos kislányunk,aki nyűgös,hisztis,most főleg a foga miatt, de am jó baba, és most hogy ő is nyűgös, és én is,mivel vele töltöm a napom, rajta vezetem le a feszültséget,amit nem kéne.. nyugi, nem arra gondolok,hogy bármit is teszek vele... csak amikor ilyen időszak van, elég erélyesen tudok rászólni, pedig nem akarom... utána fél pillanatra már meg is bántam, de hiába... és ezt nem akarom! neki 1 nyugodt anyukára van szüksége,mint a premensi-mentes napokon! miatta fontos! ha ez se használ,go valami dokihoz...
15. Noarashi (válaszként erre: 13. - 809dc63086)
2011. szept. 18. 10:52
Tudom ez nem a reklám helye. De nekem is szokott néha görcsölni hasam. Nem veszek be semmi direkt menstruációra kifejlesztett szart. meg semmit ami vény nélküli. Flector, por formában, 10 perc múlva nyoma sincs a fájdalomnak. Amúgy nem hinném, h ez a femina egy csodaszer. sima adjunk el a nőknek vmit cucc. És amúgy meg hízékonnyá teszi az ember lányát,vagyis éhséget tud okozni a b6 magnéziummal.Ha jól tudom..:)
2011. júl. 12. 20:31
sziasztok.én úgy vagyok vele amig szedtem a fogigátlót mindig volt mensi elött idegbaj nálam.miota nem szedem a mellfeszülésen derékfájáson kivül semmi bajom elötte.na erre varrjatok gombot.hozzáteszem bö 1évig szedtem csak.
2011. júl. 12. 19:17
Nekem nagyon szokott görcsölni a hasam...minden hónapban egy rakat gyógyszert beszedek rá, de nagyon egyik sem hat. Talán a magne B6. De ez mellett van olyan hónap, hogy beveszek egy meristint, algopirint meg egy nospat. eleinte nagyon elkábultam tőle, de most már úgy hozzászoktam, hogy meg se érzem...ennek az a hátránya,hogy a görcsöt se mulasztja el :( szerintetek erre is jó lehet ez a pezsgőtabletta?
2011. júl. 12. 19:15
Szisztok! Ahogy olvasom a hozzászólásaitokat, azt tudtam kivenni, hogy ez a pezsgőtabletta megszünteti azokat az "idegrohamokat" :) amiket átélünk a menzesz előtt, közben és után...én viszont azt szeretném megkérdezni,hogy a görcsökre is jó? azt is enyhíti?
11. d5ef6da91d (válaszként erre: 10. - Humor Helga)
2011. júl. 12. 12:33
Szívesen.
10. Humor Helga (válaszként erre: 8. - D5ef6da91d)
2011. júl. 12. 12:09
Köszi a segítséget :)
9. Ministry (válaszként erre: 8. - D5ef6da91d)
2011. júl. 12. 12:05
Nekem is ezt mondta a dokim: hogy nem azokat a napokat viselem nehezen, hanem a szervezetem a tápanyaghiányt. Azóta nekem sincs semmi gondom :)
8. d5ef6da91d (válaszként erre: 5. - Humor Helga)
2011. júl. 12. 11:50

Nincsenek. Állandóan szedek 1000mg Ca és 500 mg magnézium, ez a minimális napi szükségelt. Plusz egy enyhe multivitamin, hogy fel tudjanak szívódni.

Ez a napi szükséglete a szervezetnek.

Sokan azt hiszik, hogy nehéz napjaik vannak, pedig csak az idegrendszerüket nem táplálják megfelelően.

Kb-8 éve szedem így, az orvos javasolta és az teljesen mindegy, hogy melyik cég gyártja, célszerű a legolcsóbbat venni ;-)

7. Humor Helga (válaszként erre: 6. - Ministry)
2011. júl. 12. 11:47
akkor lehet nekem is az lesz :)
2011. júl. 12. 11:34
Én magnéziumot és vasat szedek egy ideje, azóta nincsenek ilyen dühkitöréseim :D
5. Humor Helga (válaszként erre: 3. - D5ef6da91d)
2011. júl. 12. 11:34
És neked nincsenek a menstruáció körül nehezebb napjaid... Most itt nem arra gondolok h mindenkinek vannak rossz napjai... de akkor Te ezzel "kordában" tartod?
4. Humor Helga (válaszként erre: 2. - 4fbd4b2862)
2011. júl. 12. 11:31
Ugye? ahogy néztem... hát mondom tiszta én... :P:D Nekem pont most múlt el uh én infókat szerzek addig... :)
3. d5ef6da91d (válaszként erre: 1. - Humor Helga)
2011. júl. 12. 11:29

Ahhoz, hogy ezt enyhítsd, keress valamilyen tablettát, amiben 2:1 arányban van kálcium és magnézium, a legjobb az 1000mg:500mg, ez a napi szükséglet. Plusz E és B vitamin.

Ez a tabletta is pusztán ennyivel operál, ami nem baj, mert ezekre valóban szükség is van.

Magam is szedem ezeket a dolgokat évek óta és a reklám miatt nem veszem ezt meg drágábban :-)

2011. júl. 12. 11:26
Szia Helga!Hát magamra ismertem a reklámból....gondolom nem vagyok egyedül ezzel....Mindenképpen ki fogom próbálni!
2011. júl. 12. 11:21

Gondolkodom rajta h kipróbálom mert elég elviselhetetlen tudok lenni azokban a napokban ... Van értelme? Próbálta már valaki?

Előre is köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook