Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Amit a piercingről tudni kell fórum

Amit a piercingről tudni kell (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amit a piercingről tudni kell

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. jún. 26. 23:15
megszeretném kérdezni h nyelv pc-re hány nap mulva lehet alkoholt inni..? elöre is köszi a választ
327. zazuka (válaszként erre: 326. - HosszúSzőke)
2009. jún. 22. 21:19

No, közben kiderült, hogy csak türelmetlen voltam, és a Neogranormon megtette hatását, szépen húzódik vissza a duzzanat.

A fölső golyó viszont 1 éjszaka alatt félig eltűnik a lyukban, úgyhogy szerkesztenem kellett egy gallér-féleséget, ami nem engedi elsüllyedni.


Szerintem már nem igazán van megdagadva, azt hiszem kicsit rövidre szabta a lyukat szúrásnál a csaj, nagyon feszesen van benne az ékszer.


Már utána néztem a neten, lehet hosszabb szárat rendelni, csak hát ugye ahhoz ki kéne venni az ékszert...

Még egy kicsit várok, gyógyulgasson.


Köszi :)

326. HosszúSzőke (válaszként erre: 325. - Zazuka)
2009. jún. 20. 17:30
Hát figyelj...nekem a szám fölött van szépségpöttyöm...nekem 1hétig felvolt dagadva...utána egy hónapig begyulladva...de utána elmúlt semmivel se kentem... a köldök piercinget télleg nem érheti víz...várj egy kicsit sztem úgyish lemegy róla a gyulladás ha jóh helyen csináltattad;)
325. zazuka
2009. jún. 18. 09:50

Sziasztok!

Segítsetek légyszi, 2 hetes a köldök csecse-becsém, és hát naná, hogy be van gyulladva.

Annyi fórumot olvastam már, hogy totál káosz van bennem, hogy mit csináljak vele.

A piercerem azt mondta, hogy alkoholozzam - no, attól minden alkalommal majd összepislantom magam, annyira fáj - kentem Betadin oldattal - de az ugye nem gyulladáscsökkentő - most Neogranormont használok, de továbbra is gyulladt.


Meg van duzzadva, de annyira, hogy a zárógömb már szinte belefullad a lyukba, piros, és az ékszer szára körül a lyukban végig nyálkás-gennyes.

Na meg persze fáj is.

Nem akarom kivenni, nem azért szúrattam, de a fájdalmat se tűröm sokáig.

Olvastam, hogy a kamillázás gyulladáscsökkentő, de azt hogyan kell kivitelezni?

Vattával mossam át, vagy csak törölgessem a nedves pamaccsal?

Van aki szerint egyáltalán nem szabad, hogy víz érje, hogy ne ázzon ki, na de a kamillázás?


Jah, és naponta hányszor kamillázzam?

324. kingucyka (válaszként erre: 323. - 78826dc958)
2009. ápr. 8. 22:17
Tudom nekem is olyan volt, csak nem tetszett meg minden "bajom" volt vele...azért szeretnék fémet...
323. 78826dc958 (válaszként erre: 322. - Kingucyka)
2009. ápr. 8. 05:04
Van olyan piercing is aminek még a szára is műanyag.És nyelvbe való.Külön golyót vagy mást is lehet venni.Nekem dobókocka volt.
2009. ápr. 7. 21:30

Sziasztok!!!

Nyelv piercinget szeretnék de fém allergiám van/volt...:S Olyan piercinget szeretnék ami fém és műanyag vagy szilikon gyolyók vannak rajta... Ha tudtok valamit arról hogy ettől lehet-e valami baloyom légyszi sürgősen írjátok meg!!! KÖSZI!!! (K)

2009. ápr. 6. 21:01
Tini koromban 11 fülbevalóm és egy orrbavalóm volt.Most (27 évesen)van egy szemöldök és egy nyelvpiercingem.Soha nem gyulladtak be.Szeretnék még intimet is.Nagyon bejön,de nem azért mert divat vagy nem divat csak tetszik és ennyi.Úgyis csak a párom látná.Nem rosszabbak a piercing-es emberek,mint bárki más.Sok az előítélt.Én családanya vagyok és mégis van.De ettől még jó anya vagyok.
2009. ápr. 3. 07:25
Én 40 éves vagyok,és 2 napja csináltattam egy kis köves orrpiercinget.Semmi baj vele,bár szigorúan betartom a fertőtlenítést.A párom eleinte nem akarta,de most már neki is tetszik ,és én sem bántam meg.Viszont azt ajánlom,hogy nagyon nézzétek meg,hogy hol szúratjátok,mert én a harmadik helyen mertem csak megcsináltatni.
2009. márc. 9. 17:50
Ha fénykoromat élném, én is tetetnék az orrom tövéhez olyan kicsikét, ami még guszta is. Nekem tetszik.
2009. febr. 16. 20:45
Nekem ajak alatt volt, az kb 2napig volt piros, utána nem fájt, nem volt piros, semmi baja nem volt, pedig ettem tejterméket, meg mindent rendesen. A fülporcomban van egy patkó meg egy karika, az a hidegben picit néha fáj, mert begyullad, meg ha "elzsibbad" a fülporc az vicces :) És van orrban, az első 2 napban piros volt, de ennyi az is, semmi baja mára, ki nem venném soha :)
317. NMI:)
2009. jan. 28. 01:28
Valamelyik szünetben (tavaszi, nyári) szeretnék szuratni az orromb. . . de a suliba nem lehet rajtam. . . tehát arra lennék kiváncsi h mennyi idő alatt forr be. . . megcsinálthatom h napközben kiveszem? ha ez nem jön össze akkor az lenne a terv h szünetekben mindig berakom egy kicsit. . . nemtudom megoldható e. . . és ha igen akkor ez lehetséges úgy, hogy csak egy hétig volt bent? lécci segitsetek előre is köszi:)
2009. jan. 9. 23:39
a pw=privi
2009. jan. 9. 23:38
mert a nyálkahártya könnyen és nyom nélkül gyogyul,vagy legalább is nagyobb az esély rá mint a köldök piercingnél,ami amugy is az ember lekoszosabb részébe szurt mély sebb.nehezen tiszithato,könnyen begyulad és maradando csunya dolgokat hagy maga után :)
314. Kitti79 (válaszként erre: 313. - Szatyorlako)
2009. jan. 9. 22:20

az gáz ha nem tudom mi az a pw?? xD

és megkérdezhetem h mért ezt "részesíted előnybe?" :O

313. szatyorlako (válaszként erre: 312. - Kitti79)
2009. jan. 9. 21:58
Szia!tudod elég nehéz meggyözni a szülöket,de irj pwt és megadom aszámom,ha gondolod segitek :) 10 éve szurok,én is a nyelv ékszert részesítem elönybe
312. Kitti79
2009. jan. 3. 00:00

sziasztok!

egy elég fura kéréssel fordulok hozzátok!!

nagyonnagyonnagyon szeretnék egy nyelvpirszinget..és azt szeretném kérdezni h hogyan győzzem meg anyumat??? xD

mert "csak" 13 vagyok....:$ xD

régebben azt mondta h csak a köldököt engedné, meg de azt egyáltalán nem szeretnék, és sokkal több rosszat hallottam róla mint a nyelv pc-ről...=O xP

2008. dec. 29. 13:03
sziasztok:nekem van a köldökömben 13éve(ritkán hordom már)frissen csinálva nekem is begyulladt sokszor,van szépitö pöttyöm is a számnál(azt is ritkásan hordom már)és van alul 2karikám a nemiszervembe(nagyon pici kis karikák amiben véletlenül sem lehet beleakadnikb 7-8 éve lett berakva)ha valakinek bármi kérdése lenne ir6 privit és válaszolok.
310. Eszti91 (válaszként erre: 309. - 8c314032df)
2008. szept. 1. 14:54
rendben,oké köszi :)
309. 8c314032df (válaszként erre: 307. - Eszti91)
2008. aug. 29. 18:57
Szerintem ez is gyulladásnak számít..Türelem! El fog múlni:)
2008. aug. 29. 14:44
Sziasztok!Nekem 10 éve van,és még soha nem vettem ki!Nagyon szeretem,és ragaszkodom hozzá,talán azért!:-)Anno,mikor beletették,nekem is gennyes volt,kentem,és éjszakára leragasztottam,és pár hónap múlve elmúlt,és azóta sincs vele semmi!!Az orromban is van 3 éve,azzal sem volt semmi problémám!Kitartás,és utána nagyon fogjátok szeretni!!:-)
307. Eszti91 (válaszként erre: 306. - 8c314032df)
2008. aug. 29. 14:35
aha értem,de nekem nincs begyulladva, nem is volt igaziból csak annyi h gennyesedik,vagy ez is gyulladásnak számít? mert pl egyik ismerősömnek piros volt körülötte, szóval eléggé be volt neki gyulladva de nekem nem volt ilyen
306. 8c314032df (válaszként erre: 305. - Eszti91)
2008. aug. 28. 13:21

Ne vedd ki,csak akkor ha már nincs annyira begyulladva.

Én nem szoktam kivenni abszolút,bár már ki lehetne cserélni,de még nincs mire:D

305. Eszti91
2008. aug. 28. 12:40

köszi hogy válaszoltatok :)

de én azt hallottam hogy néha ki kell venni tisztítani meg ilyenek,nem?

vagy ha már begyógyult akkor vegyem ki? majd idővel ki szeretném cserélni új piercingre,szóval egyszer mindenképp ki kell vennem majd :S

304. bogyoka20 (válaszként erre: 299. - Eszti91)
2008. aug. 27. 14:09
A teljes gyógyulás valóban egy év.Nekem egy évig gennyes volt,nem nagyon csak picit,de nem fájt,nem volt piros.Ez teljesen normális.Ne vedd ki,mert nagyon nehéz visszatenni.Már nyolc éve viselem büszkén!
303. 8c314032df (válaszként erre: 301. - Eszti91)
2008. aug. 27. 12:08

Nyugodtan rajta hagyhatod a betadinet,meg a krémet is.Akár lefekvés előtt bekened,és leragasztod vmivel,hogy a ruhád ne legyen olyan.

Szoliba inkább még ne menj..de egy pici napozás csak segít neki.

302. 8c314032df (válaszként erre: 299. - Eszti91)
2008. aug. 27. 12:07

Szija!Nekem is lilás picit,de ez azért van mert hegesedik. A köldökpiercing állítólag fél-egy év mire begyógyul,szóval ne aggódj.

Kezeld még most is Betadine-val,de nem kell higítani. Kenheted még Tetran kenőccsel is.

A gennyesedés meg tök normális.

Jó gyógyulást:)

301. Eszti91
2008. aug. 27. 11:51

meg azt sem tudom hogy mennyi ideig kell rajtahagyni,nekem ezeket nem mondták

és szolizni csak akkor lehet ha már be van gyógyulva?

300. Eszti91
2008. aug. 27. 11:48
ja és betadinnal úgy kentem hogy ne higítottam fel,az baj??
299. Eszti91
2008. aug. 27. 11:43

sziasztok!

én júnuis 10-én csináltattam a köldökömbe piercinget,és mozgattam is elég sokáig,szinte mindennap és kb 3 hétig kentem betadinnal,eleinte kicsit piros volt de ne volt vészes,most meg lilás de csak föl-le tudom mozgatni,tehát elég szűk a lyuk.. és nem merem kivenni se,mert félek h nem tudom visszatenni vagy fájni fog :S

mikor fog begyógyulni??

ja és gennyesedik is már kb 2 hónapja,néha bekentem de ez mostanában elmaradt vhogy.

Sokat jártam fürdeni strandra és utána nem kentem be,leeht ez a baj?

de amúgy nem fáj egyántalán

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook