Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Amit a piercingről tudni kell fórum

Amit a piercingről tudni kell (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amit a piercingről tudni kell

118. gota (válaszként erre: 117. - Druida)
2007. ápr. 6. 08:28

Ne haragudj, de ezen a fennhéjázó stíluson röhögnöm kell!!! :)))

Tudod, aki igazán intellingens, (érzelmileg is) az nem mond ilyeneket. És nem az a bajom, h nem értünk egyet, hanem a stílusod.

Úgyhogy én be is fejezem veled a fórumozást, mert erre a stílusra nem vagyok vevő. Szerintem lehetne ezt normálisan is, de úgy látszik, mégsem elég nagy sem az IQ-d, sem az EQ-d ahhoz, hogy ezt átlásd.

Uff, szóltam, és ez volt az utolsó hozzászólás, amit neked címeztem, remélem, el tudod fogadni! Előre is köszi!

117. druida (válaszként erre: 113. - Gota)
2007. ápr. 6. 00:25

Lőttetek valamire? Vagy vaktában próbálkoztok? Lehet úgy is... Viszont a bumeránggal dobálózás a használati utasítás ismerete nélkül akár még nagy meglepetéseket is okozhat.

De ebben a műfajban mindeki maga állítja ki a bizonyítványát. Saját magáról... (Helyesírás, közlési stílus, tényszerűség, adatok.)

116. druida (válaszként erre: 111. - Gota)
2007. ápr. 6. 00:22

A tények attól még tények maradnak, ha valaki nem akarja őket tudomásul venni.

A "minden fórum" erős túlzás.

Valóban van néhány dolog, amiben informáltabb vagyok az átlagnál, de mivel ez az életem, ezért ez természetes. Én el is olvasom az adott témában az összes cikket, és az általam ismertekben írom is. Több, mint 30 éve. Éppen az egyik témát érintetted, amit tapasztalati és kutatási szinten is naprakészen ismerek. Tehát nekem vannak róla olyan adataim és tapasztalataim, amelyek keveseknek állnak rendelkezésére. Viszont az erős torzításokat igyekszem kiigazítani. Mielőtt elérik a céljukat, és helytelen döntéseket hoznak sokan a helytelen információk alapján. Nekem nem ez a célom. Akkor én is a népszerű tudományos irodalom és a reklámok által közreadott, célzott hatású információkat ismerném el helyesnek. Még akkor is, ha nem teljesen igazak. Mint ahogy a többség teszi. De megtanultam kételkedni. És adatokat gyűjteni, majd elemezni. A lehető leghitelesebb adatokat. A saját életemből és a környezetem életéből is.

Tudom finomabban is írni, de a tények magukért beszélnek. Helyettem is néha.

115. druida (válaszként erre: 112. - Cukilany)
2007. ápr. 6. 00:11

Ha csak szolidan napozol, akkor az nagyon jót tesz. De a napozásról rengeteg hiteles információd és tapasztalatod van. Némely dolgot pedig nem mindenki ismer annyira, hogy elég jól tudja elsőre csinálni. Akkor kísérletezhet, vagy informálódhat.

A kertben gyakran süt a nap, és még hasznosan is el tudom ott tölteni az időt kapálással, ásással, gyomlálással. Mivel bio-klinikán dolgozom, így a növényket is ismernem kell, legalábbis azokat mindenképpen, amiket használunk ott.

A monitor helyi környezetben bocsát ki rezgéseket. Azokat egyszerű módszerekkel lehet semlegesíteni. Meg is teszem.

A miért, az jó kérdés. Szerinted?

114. gota (válaszként erre: 102. - Kri79)
2007. ápr. 5. 13:47
Nekem anno 1 nap alatt összeforrt... De utána nem is tetettem vissza, mert soha nem gyógyult be teljesen...
113. gota (válaszként erre: 112. - Cukilany)
2007. ápr. 5. 13:42
:)))) Ez telitalálat volt!!! :)))
112. cukilany (válaszként erre: 109. - Druida)
2007. ápr. 5. 13:39
Ja! Meg a nap uv sugarai is károsok, mégis megyünk napozni. De kinézem belőled, hogy napra sem jársz. Vagy egyáltalán miért ülsz a gép előtt, hisz az is annyira káros?
111. gota (válaszként erre: 110. - Druida)
2007. ápr. 5. 12:49

Húú, na szerintem most fejezzük be, mert én erre a stílusra nem vagyok vevő. Maradjunk annyiban, hogy úgy látom, h Te minden fórumon mindent jobban tudsz mindenkinél.

És ennyiben is maradnék, mert nem vagyok hajlandó ilyen stíluson felidegesíteni magam.

Ennyi!

110. druida (válaszként erre: 107. - Gota)
2007. ápr. 5. 12:43

Ezek jórész már következmények, de nem az okok. És néhány nem is úgy igaz, ahogy a töbség ismeri. (Te valószínűleg alaposabban ismered a valóságot. Szinte biztos.) Egyszerű reklámfogás mindez, aminek a hatására így gondolják nagyon sokan.

Amióta ezeket kezdték terjeszteni, azóta a tudomány (na, nem a hivatalosan elismert - de annál amúgy is hasznosabb és konkrétabb megoldásokat adó) már nagyon sok mindenre megoldást talált. Igaz a legtöbb (kb. 90 %) megoldás újrafelfedezés, tehát a spanyolviaszt egyik sem találta fel.

Lehet élni városban is, lehet dohányozni is. Viszont a vegyszerek hatásai (paprika, hús, tej, stb.) nagyon igazak. De azok hatásait is ki lehet ma már nagyobb részben védeni. A legtöbbet nem könnyű, de lehet. Persze nem olcsó.

Pl. a tacskóáruházban kapható 800-900 Ft/kg-os paprika hatásai 80 %-ának kivédése kb. 400 000 Ft-ba kerül. Alapesetben. De az összeg lehet a tízszerese vagy annál is több.

Ez van.

Én maradok a saját kertemnél és a zölségeknél, gyümölcsöknél, fűszernövényeknél. És a szuper-mega-giga (hogy egy kicsit divatos legyek :)))) ) megbízható beszerzési forrásoknál.

109. druida (válaszként erre: 106. - Kri79)
2007. ápr. 5. 12:31

Persze.

Korunk egyik legnagyobb különbsége az előző évszázadokhoz-évezredekhez képest a rezgések mesterséges előállítása. Itt elsősorban a rádióhullámokról van szó, de rengeteg gép is üzemel körülöttünk. Ezek ugyancsak rezegnek.

A tudomány is igazolta, hogy minden ami anyagi: rezgésekből áll. (Ami nem anyagi, az is: a gondolatoktól kezdve a betegségeken vagy élethelyzeteken át az érzésekig minden.) A természetnek (nevezzük így) van egy - meglehetősen bonyolult, de azért megérthető - pontosan hangolt rezgés-felépítése (struktúrája). Ezek a rezgések pontosan tudják azt, hogy az adott jelenség (fizikai test, gondolatok, stb.) miként jöhet létre. Vagyis hogy egy rezgés-rendszer milyen jelenséget fog eredményezni. Egy adott rezgés-felépítés mindig pontosan ugyanazt a jelenséget hozza létre. A boldogság jelensége mindenkinél ugyanaz, de akár a pánik, akár a narncsbőr jelensége is mindenkinél ugyanannak a rezgés-felépítésnek az eredménye. Persze némi egyéni eltérés van, de a jelenség szempontjából elég kis mértékű. Csak a jelenség megszüntetésének szempontjából van jelentősége.

(Már több országban folynak kutatások arra nézve, hogy a rezgésekkel hogyan lehet szabályozni egyes folyamatokat. Itthon mi is egyike vagyunk azoknak, akik ezt - is - kutatják. Jó eredmények vannak, de mivel ezeket a dolgokat nem lehet iparilag felhasználni arra, hogy minden marhaságot eladjanak az embereknek, ezért pénzügyi támogatást nem adnak a pénzemberek. Igaz, nem sok pénz szükséges a kutatásokhoz, így nem is érdekelnek bennünket különösebben. Japánban egyetemi szinten kutatják, meg is találták már a kutatások kezdetén azt az anyagot, ami a legjobb közvetítő a rezgések testbe történő átvitele tekintetében, de abból sem csinál az ipar nagy üzletet. Ugyanis ez az anyag: a víz. Mi is ezt használjuk, akárcsak a többiek. Persze nem a csapvízről van szó, de ha közismert lenne a típusa - elvileg otthon is előállítható minden különösebb faxni nélkül -, akkor az ipar nagy része éhen halna.)

Mivel nem szakcikket írok az eredményeinkről, így a továbbiakban csak röviden szólok.

A legveszélyesebbek a rádióhullámok, amik az ún. kommunikációs frekvencia-tartományokba tartoznak. Ezeken a mobiltelefonok, a tévé-és rádióadások, a katonai(rendőri, tűzoltó, stb.)-és civil nyilvános vagy magán rádióbeszélgetések, pl. a biztonsági szolgálatok, a taxisok és hasonlók. Az URH sáv kiemelten veszélyes, a rövidebb hullámhosszok valamivel kevésbé. De mivel az URH sávban nagyobb teljesítményű és több adás zajlik, így ez a frekvencia sokkal erősebb hatású a többinél. Az URH sávba eső és ahhoz közel álló rezgéstartományok nagyon durva és kellemetlen hatásokat hoznak létre. Például a legtöbb népbetegségnek hívott jelenség (pánik, rosszullétek, szív-és érrendszeri megbetegedések, daganatos megbetegedések, bőrhibák - pl. narancsbőr - oka is többek között itt van.

A piercing pontosan megfelel egy hangolt antennának. Ez az antenna az URH és az a feletti sávokra a legérzékenyebb. Tulajdonképpen egyszerű detektoros módszerekkel lehet hallgatni segítségével a legtöbb rádióadást. Még a kódoltakat is, igaz azokat nem lehet érteni a kódolás miatt. A szilikonból és más műanyagokból levővel is! (Ez a kutatókat is alaposan meglepte először, de aztán rájöttek az okára.)

Az egyik legelterjedtebb test-táj a piercing viselésére a köldök. Számtalan, több évezrede létező tudomány nagyon sok módon bizonyította azt, hogy a köldök táján több - az emberi szervezet működése szempontjából nagyon fontos - központ van. Ezeket különféle módokon lehet is manipulálni, így nagyon pontos testi hatásokat lehet ezeken a módokon kiváltani. De nem csak ezen a testtájon vannak testi szabályozóközpontok, így nem csak itt lehet kiváltani különféle testi jelenségeket (sokat közülük betegségnek nevez az orvostudomány - de nem mindegyik az, vannak közöttük kellemesek is).

A megfigyelések közel 20 éve folynak és teljesen egyértelmű, hogy a piercing-viselésnek komoly testi következményei vannak. Hiszen az emberi testet ráhangolják egy olyan mesterségesen létrehozott és szabályozott rezgéscsoportra, ami majdnem teljesen idegen tőle. (Természetes körülmények között is "üzemben" vannak ezek a rezgések, de sokkal kisebb mértékben és erősségben. Kb. négyezer-milliomodnyi a természetes szintjük a mostanihoz képest.) Ezáltal olyan testi jelenségek jönnek létre, amik ugyancsak teljesen idegenek tőle. És a hosszabb távú hatásokról még csak kevés információnk van, mivel a kutatások még csak rövid ideje folynak. Az egyre egyértelműbbnek látszik (több, mint 610 millió megfigyelés és 23 millió személy öszesen 17 év alatti megfigyelése eredményeként), hogy például a születendő gyermekek testi mutációinak hátterében az esetek 85 %-ában ez a hatás áll. De például a nők egyre nagyobb fokú meddőségének hátterében is. (A férfiakéban is.) Egyes népcsoportok az alap-genetikai kódolásuk miatt védettebbek valamivel az egyes rasszoknál. Például a romák (csak 37%-kuknál jön létre blokkolás), az indiai rassz (41 %), az arabnak nevezhető rassz (44%). A fehér bőrűeknek nevezhető rassz a leginkább érzékeny erre a hatásra.

Azok a személyek akik ilyen eszközt helyeznek fel mások testére semmilyen információval nem rendelkeznek a hatásokról. Ugyanis azok megismeréséhez kb. 15-20 év tanulás szükséges. Ez - már csak életkorukból adódóan is - kizárt. Uganis ezen idő alatt csak ezzel kell intenzíven foglalkozni. (A kutatások vezetői mindannyian kb. ennyi ideig tanulták ezt.)

Végezetül: van-e lehetőség, hogy a piercing-viselés okozta kellemetlen hatásokat meg lehessen szüntetni?

A válasz egyértelműen: nincs.

(Ezt a közel 70 000 ember tapasztalatai alapján konkrétan ki lehet jelenteni, akik ennek a jelenségnek a kutatásával foglalkoznak/foglalkoztak. A kutatói rendszer zárt, és az információs csatornák is zártak - márcsak az önvédelem miatt, hiszen ismerjük a pénz erejét. De a kutatásban aktívan részt vevők számára az információk hozzáférhetőek. Az összes.)

A kutatások és az azok felhasználásával létrejött a piercing kellemetlen hatásainak csökkentésére szolgáló módszerek általában csak némely jelenséget tudják megszüntetni. A daganatos jelenségeket már meg tudjuk, a narancsbőrt és a túlsúyt is. És még néhányat. (Azt is, ami nem a piercing viselése miatt jött létre, de ez már egy más kérdés.) De pl. az utódok egészségességét még nem tudjuk garantálni. És még sokáig nem is fogjuk tudni. Mert ahhoz már pénz kell, nagyon sok. És olyan kutatók, akik valóban elkötelezettek - de nem a befektetők felé. Persze ebben az irányban is folynak kutatások, de a jelenleg rendelkezésre álló módszerek, amikkel az utódok egészségességét lehetne garantálni, meglehetősen embert próbálóak. És a jelenlegi eredmények szerint csak 15 %-ban adnak kielégítő eredményt. Ez még mindig jobb, mint az, ha valaki a sorsra bízza, hogy milyen egészségi paraméterekkel rendelkező gyermeke születik. A tesztek szerint 683 %-kal jobb. De ez kevés. Nagyon kevés.

Még egy megjegyzés. A fő hatások (a test teljes átmodulálása) kb. 10-12 nap piercing viselés után már kivétel nélkül mindenkinél létrejönnek. Ezután már csak kis mértékben (6-7 %) fokozódnak az idő folyamán.

Röviden ennyi.

108. 278c85ecf4 (válaszként erre: 107. - Gota)
2007. ápr. 5. 10:27
Egyetértek.....
107. gota (válaszként erre: 105. - Druida)
2007. ápr. 5. 07:13

Szia!


Belegondolt a sok belvárosi abba, hogy átlagosan 10 évvel élnek rövidebb ideig, mint a vidékiek?

Belegondolt a sok dohányos abba, hogy átlag 20 évvel élnek rövidebb ideig, mint a nem dohányzók?

Belegondoltál már abba, hogy az egyiptomi paprika, amit a hiperben veszel, az egészségi határérték tízszeresét tartalmazza egy bizonyos vegyszerből?

Belegondoltál már abba, hogy a húsfogyasztás mennyivel rövidíti meg az életed?

Belegondoltál már, hogy a csernobili robbanás miatt a mi életünkben kb. 30%-al valószínűbb a daganatos megbetegedések száma?

És még sorolhatnám...

SZerintem egész életemben annyi káros anyag jutott akaratomon kívül is a szervezetembe, hogy ez a piercing legyen a legkevesebb...

106. Kri79 (válaszként erre: 105. - Druida)
2007. ápr. 5. 06:52

Szia!

Tudnál írni konkrétabban ezekről a hatásokról? Köszi

105. druida (válaszként erre: 103. - 278c85ecf4)
2007. ápr. 4. 22:27

Sziasztok!

Belegondolt a sok piercinget használó abba, hogy micsoda egészségkárosító hatása van annak a kis értéktelen fémdarabnak?

Iszonyú hatásokkal találkozunk a napi orvosi gyakorlat során. És megoldás a bajra nincs, gyógyszer nincs. Nem is kutatják. Egyhamar nem is fogják.

Olyan történetekkel találkozunk nap mint nap, hogy ahhoz képest a teljes thriller-és horrorirodalom legfeljebb az óvodások meséinek szintjét üti meg.

A belső statisztikák szerint havonta 0,5-1 %-kal nő a piercing viselésre visszavezethető esetek száma.

104. Kri79 (válaszként erre: 103. - 278c85ecf4)
2007. ápr. 4. 22:08
Hát köszi! Jól megjártam:( De helyette lettek (remélem szép) cicijeim :)
103. 278c85ecf4 (válaszként erre: 102. - Kri79)
2007. ápr. 4. 22:00
Szia! Nekem ami most van a köldökömben, az a 3. szúrás! És más helyen fogják átszúrni!
102. Kri79
2007. ápr. 4. 21:58

Sziasztok!

Nekem köldök piercingem van, ill. volt mert egy műtét miatt kikellett vennem, és mivel nem volt teljesen begyógyulva, másnapra beforrt:(

Elég mérges vagyok, és nem tudom hogy akkor most mi lesz.. újra kell szúrni egy másik ponton, vagy lehet ugyanott?

101. 278c85ecf4 (válaszként erre: 100. - Lizus0103)
2007. ápr. 4. 21:58

NA hát az az, amit soha nem tennék!! Inkább kihagyom az életemből:)


(én vagyok a 100. hsz!) :)

100. Lizus0103 (válaszként erre: 98. - 278c85ecf4)
2007. ápr. 4. 21:57
Van egy barátnőm, aki úgy oldotta meg a problémát hogy egy karikát tetetett a nyelve elejére.
99. 278c85ecf4 (válaszként erre: 95. - Pp)
2007. ápr. 4. 21:56
Ez így igaz!
98. 278c85ecf4 (válaszként erre: 96. - Lizus0103)
2007. ápr. 4. 21:55
Igen, azért mondom, hogy szerintem nekem nem is lehetne! Vagy betennék, csak nem lenne kényelmes! Az ismerőseimnek, akiknek van piercing a nyelvükben, sokkal-sokkal hátrébb van a nyelvfékük (mostmár tudom:)!)
97. 278c85ecf4 (válaszként erre: 93. - Gota)
2007. ápr. 4. 21:52

Nem tudtam amúgy, hogy ez a neve(nyelvfék)!:O

Köszi!:)

96. Lizus0103 (válaszként erre: 91. - 278c85ecf4)
2007. ápr. 4. 21:52
Szerintem aki szúrja az megmondja hogy javasolja-e? De ha nagyon elöl van, az kényelmetlen is lenne.
95. pp (válaszként erre: 73. - RoOckszi)
2007. ápr. 4. 21:49

"nah joo nem kényszer csak ezzel is különcebb, extrémebb lennék"


Akkor segítek! Olyannal leszel különcebb, ami nincs minden második embernek! Mert ez esetben "átlagosnak", "megszokottnak" hívják, nem különcnek.

Tudod: "Az extremitás mindenkit egyformává tesz!"

94. RoOckszi (válaszként erre: 76. - 278c85ecf4)
2007. ápr. 4. 16:58
a sulimban sztem eltürik a tanárok h ha van... elég sok embernek van...nah joo nem olyan soknak de 1-2nek és még nem hallottam olyanról h vkivel kiszedették volna...
93. gota (válaszként erre: 91. - 278c85ecf4)
2007. ápr. 4. 16:53
No, ezesetben valóban lehet, h Neked nem jó, ha nyelvpiercinget csináltatsz. Sajna. Apának is ezért nincs, neki is nagyon elöl van a nyelvféke. :) (Ez volt a szó, amit kerestél.)
92. cukilany (válaszként erre: 90. - Gota)
2007. ápr. 4. 16:37
Nemtom, de azért nem volt az elől egyáltalán. Igazából egy elég jó helyen csináltattam és télleg soha nem volt vele semmi bajom, jól is nézett ki, nem gyulladt, nem fájt, tök hamar begyógyult. Én arra gondoltam, hogy esetleg túl nagy szára lehetett az ékszernek és amiatt volt. Vagy nemtok enni! :-)
91. 278c85ecf4 (válaszként erre: 84. - Lizus0103)
2007. ápr. 4. 16:19
Huh, hogy magyarázzam ezt így el? Szóval, ami a nyelvünk alatt van (az az összekötő izé:DD), az nekem tök elöl van! Kinyújtani sem tudom nagyra a nyelvem! És szerintem tök elöl lenne, ha szúrnának, nem?
90. gota (válaszként erre: 89. - Cukilany)
2007. ápr. 4. 16:19
Nem lehet, h nagyon előre tették Neked anno? Mert én (lekopogom) eddig még egyszer sem haraptam rá... Igaz, nekem eléggé hátra tették, pont emiatt. :)
2007. ápr. 4. 16:13
Tudjátok mi a leggázasobb volt számomra, amikor kajázás közben véletlenül ráharaptam, és volt olyan is hogy letört a fél fogam, utána meg fogorvoshoz járhattam. Különben az volt az egyik oka, amiért olyan könnyen döntöttem amellett, hogy kivegyem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook