Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Amit a piercingről tudni kell fórum

Amit a piercingről tudni kell (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amit a piercingről tudni kell

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
88. gota (válaszként erre: 86. - Lizus0103)
2007. ápr. 4. 16:11

Jah, így értem. :)

Még jó, h nem engedtem kivenni műtétkor! ;) De a doki is azt mondta, h fölösleges kivennem...

87. cukilany (válaszként erre: 77. - Gota)
2007. ápr. 4. 16:07
Nem volt gáz és nem is vérzett, meg elméletileg tudtam enni, csak ha picit fájt, akkor nem ettem, mert hogy elméletileg ezért csináltattam, hogy ne egyek.
2007. ápr. 4. 16:05
Műtét előtt ki kellett neki venni, aztán szerintem nem lett rendesen visszatekerve és a bogyót lenyelt 1-2 héttel később.
85. gota (válaszként erre: 84. - Lizus0103)
2007. ápr. 4. 16:03

Hát nem tudom. Hogy lehet lenyelni? A bogyót felülről? Vagy mi? Nekem már 9 éve van meg, de még ki sem kellett cserélni soha. És szerintem a fog is csak akkor jogos, ha kocogtatod vele a fogadat.

Ja! És nem szabad hagyni, h nagyon előre tegyék, mert akkor sokkal több gondod lesz vele, és nehezebben is gyógyul.

84. Lizus0103 (válaszként erre: 82. - 278c85ecf4)
2007. ápr. 4. 16:00
Miért ne tudnának?? A párom már kétszer lenyelte de komolyabb bajt nem okozott, bár a fogakban lehet valami.
83. gota
2007. ápr. 4. 16:00

Á, nem vészes. Nekem mostanra már csak ez az egy maradt meg, pedig nekem rohadt sok volt. És ezt még a vakbél műtétemkor sem engedtem kivenni! :)

Nem volt olyan szörnyű ám, rosszabbra számítottam. Én csak azt tudom mondani, hogy a világ minden kincséért nem hagynám ki!

82. 278c85ecf4 (válaszként erre: 81. - Gota)
2007. ápr. 4. 15:57

Húúúú.....:)


Amúgy a nyelvembe még én is szeretnék! Csak annyian tiltakoznak ellene.....(fogaim tönkremennek, lenyelem......) Tudom, hogy lehet műanyagot is tenni bele, de az nekem nem tetszik!

Na meg fosok a fájdalomtól! Ha ráharapok a nyelvemre, majd besz.rok!

Sőt, lehet az enyémbe nem is tudnának tenni.....

81. gota (válaszként erre: 77. - Gota)
2007. ápr. 4. 15:54

Mi Apával élesben kipróbáltuk másnap... :)

Rendben volt. :))

80. Lizus0103 (válaszként erre: 75. - RoOckszi)
2007. ápr. 4. 15:51
Valamit valmiért. Végülis ha ő enged akkor neked is lehet, jobban mondva kell. Én úgy tudom csak akkor lehet fogyni ha egy bizonyos ponton szúrják. Amúgy pár nap és ugyanúgy eszel mint eddig.
79. gota (válaszként erre: 76. - 278c85ecf4)
2007. ápr. 4. 15:48
Nekem tök rugalmasak voltak anno a suliban mindennel kapcsolatban, pedig én nagyon durván nyomtam: volt olyan, mikor fél centis hajjal mentem be a nyári szünet után. (Szünetre még derékig érő fekete hajjal mentem.) :)))
78. 278c85ecf4 (válaszként erre: 77. - Gota)
2007. ápr. 4. 15:47
A barátnőm másnap rántott húst evett!:D
77. gota (válaszként erre: 74. - Cukilany)
2007. ápr. 4. 15:45

2 hétig?

Akkor Neked nagyon elszúrták. Én 3 napig csak pépeset tudtam enni, de a 4. napon már majdnem minden ment. :)

Mennyit vérzett? Mert ha rossz helyre szúrták, az lehetett az egyik oka, h ilyen lassan gyógyul. Elvileg, ha jól csinálják, max. 1-2 csepp vérnek kellene lennie.

76. 278c85ecf4 (válaszként erre: 75. - RoOckszi)
2007. ápr. 4. 15:30

Örülök, hogy teljesül a vágyad!:)


Amúgy a sulidban mennyire rugalmasak ezzel kapcsolatban? Mert nekem anno egy osztálytársam csináltatott az ajkába, és kiszedették vele.....:O Pedig elég hírhedt suli volt, a rendőrség gyakran járt arra.....

75. RoOckszi (válaszként erre: 74. - Cukilany)
2007. ápr. 4. 15:13
lol ez durva :D és mennyit fogytál ezzel? :D amugy nekem azé azt megengedig h sokáig lent legyek de mondjuk én dizsiről nem is akarok álmodni :D jah amugy képzeljétek tegnap megeggyeztem anyámmal a piercing ügyben^^ juni. 1.-2.-án lesz megcsináltatva^^ tök joo mi? :D csak mint mindig megint van feltétel... pff... ez má a mániájává vállik xD
2007. ápr. 3. 23:11

Nem fogjátok elhinni, de a nyelvemet azért lyukasztottam ki, mert fogyni akartam és tudtam hogy azzal viszont 2 hétig tuti nemtok majd enne. Ez annyira vicces volt, hogy amikor anyu megkérdezte miért csináltam és én picit szégyenkezve elmondtam, még egy őszinte nevetést is kicsikartam belőle és már annyira nem is haragudott.

De a többi piercingemet nem terveztem, egyszerűen gondoltam egyet és fél óra múlva bent is volt.

Annyira nem vagy már kicsi, de még nagyon fiatal és nálunk legalábbis akkor még anyu döntött (pl max este 10-re otthon kellett lennem még 17 évesen is, dizsiről meg nem is álmodhattam), így vártam 18-ig önfejűségemmel, nem volt az olyan sok.

73. RoOckszi (válaszként erre: 71. - Lizus0103)
2007. ápr. 3. 18:31
hát ha most arra gondoltál h divatból vagy csak azé mert másnak is van szal h csak ezért akarok piercinget akkor tévedsz^^ én is magam miatt akarok... ugy érzem h az egyéniségemhez tartozik ez is... ez ijen belső kényszer vagy mi:D nah joo nem kényszer csak ezzel is különcebb, extrémebb lennék me pl az osztályomban csak 1 fijunak van piercingje... szal engem mindig is vonzottak oan dolgok ami polgárpukkasztó, extrém, vagy csak nem szokványos dolog ^^
2007. ápr. 3. 18:13
Az előzőt már egyszer írtam. Na mindegy
71. Lizus0103 (válaszként erre: 70. - RoOckszi)
2007. ápr. 3. 18:12
Nos én kb 16-17 voltam amikor szegény anyu tudta nélkül megfogtam a kis pénzem és kiszúrattam a nyelvem. Nem tudott mit csinálni velem. De én tudtam hogy csak a saját kedvemért csinálom. Te miért is szeretnéd annyira? Lehet hogy már írtad
70. RoOckszi (válaszként erre: 69. - Cukilany)
2007. ápr. 3. 18:01
hát az elején amikor anyám elösször kezdett feltételeket szabni akkor még tök lelkes voltam meg minden de mostmár kezdek belefáradni meg kicsit idegesn kezelem ezeket a dolgokat...sztem is csak időt akar huzni... csak az a baj h én nagyon önfejü vok és ezért nem nagyon engedek abból amit kigondoltam. jah anyám rám is nagy boci szemekkel néz ha aggodik :D télleg nagyon édi az aggodása csak már megkéne értenie h én sem vok már oan kicsi és tudok magamra vigyázni^^
69. cukilany (válaszként erre: 68. - RoOckszi)
2007. ápr. 3. 17:35
Mert félt és előbb utóbb megtanulod, hogy tudd ezeket könnyen kezelni. Én most már ilyen beszólásnál csak elmosólygok megpuszilom és megnuygtatom, hogy nem csinálok faszságot. Néha olyan aggódóan néz rám azért, de annyira tündéri. Igazából most már tetszik, hogy ennyire félt, mert tudom, hogy szeretetből teszi és nem mert keresztbe akar tenni nekem. A feltételek meg sztem azért vannak, mert időt húz és reménykedik, hogy idővel meggondolod magad. Mondjuk nálam ez ritkán vált be, de anyu nyugodtabban aludt egy darabig.
68. RoOckszi (válaszként erre: 67. - Cukilany)
2007. ápr. 3. 16:57
basszus a szülőknek semmi sem elég? :D amugy sztem azután majd jön az h ha majd gyereked lesz vagy ha majd elvállsz vagy vmi ijesmi :P én ha vmit nagyon szeretnék akkor azt mindig vmi feltételt mond anyám... pl majd ha 4,5 felett lesz az átlagod meg ijenek... szal nem tom mé nem éri be azzal h szeretem őt :D
67. cukilany (válaszként erre: 65. - RoOckszi)
2007. ápr. 3. 16:34
Úgy megértelek, de tényleg! Nekem mindig azt mondták otthon minden hülyeségemre, hogy majd ha 18 leszel! És azért hidd el, olyan jó volt hazajönni és azt mondani, most már megtehetem, hisz 18 vagyok! Mondjuk utána voltak próbálkozások azzal, hogy majd ha lesz diplomád (mert 18 már elmúltam). Most már olyanom is van és egypárszor hallotttam, hogy majd ha lesz férjem, kiváncsi leszek, hogy ha egyszer lesz férjem, akkor mit kell majd még kivárnom.
66. Manhattan22 (válaszként erre: 65. - RoOckszi)
2007. ápr. 3. 16:27
:DD Akkor csak várj, RoOckszi!! MEGÉRI!!! :D
65. RoOckszi (válaszként erre: 63. - Manhattan22)
2007. ápr. 3. 16:26
hát ha ettől büszke leszek magamra akko má megéri várni :D
64. RoOckszi (válaszként erre: 62. - Pp)
2007. ápr. 3. 16:25
a többiek nem bántottak meg csak kicsit célzásoknak vettem ezeket amiket irtak... :) szal ha konkrétan rólam van szó akkor irjátok ki a nevem ;)
63. Manhattan22 (válaszként erre: 56. - RoOckszi)
2007. ápr. 3. 16:24
Bocsi, igazad van, én voltam figyelmetlen! Tudom, nehéz, de várhatnál..... Hidd el, akkor Te is büszkébb leszel Magadra, hogy képes voltál kivárni azt az időt...:DD
62. pp (válaszként erre: 61. - RoOckszi)
2007. ápr. 3. 15:56

Nincs mit, remélem hasznodra vált! Néha jól jön az ilyesmi!

A többiek amugy nem megbántani akartak, nem azért 15 éves gyerekeztek, hanem mert nem rólad írtak konkrétan, hanem a 15 évesekről általában.

2007. ápr. 3. 15:38
jah és pp! nagyon köszi h le agyatlan gyerekeztél engem :D eskü 1 élmény veletek dumálni :)
60. RoOckszi (válaszként erre: 59. - Pp)
2007. ápr. 3. 15:34
a-a nem vok emo... én inkább elvok veszve a rocker és a punk stilus között... amugy meg többiek most figyeljetek! ha már mindenképpen én vok a téma akkor inkább irjátok h rockszi mint h 15 éves gyerek xD szal ez igy kicsit nyomi :D amugy meg pp megfogadom a tanácsod :D má el is kezdtem az első könyvet xD
59. pp (válaszként erre: 56. - RoOckszi)
2007. ápr. 3. 14:44

Húha, csak nem egy emoval van dolgunk?

Pedig az mostanában olyan ritka...

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook