Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor villámcsapásként ér a felismerés... fórum

Amikor villámcsapásként ér a felismerés... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amikor villámcsapásként ér a felismerés...

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
316. CsillagTM (válaszként erre: 313. - A284cbe523)
2010. nov. 24. 23:39
ööö...én nem ugyanezt írtam?:P
315. kri76
2010. nov. 24. 22:48

Én csak azon gondolkodtam megcsalás szinten,hogy sok esetben az alábbi történetet hallottam:

A nő szül egy gyereket, a pasi megcsalja...általában ez a szülés utáni 6 hétben történik, amikor valljuk be, mindenki max. a háta közepére kívánja a testi kapcsolatot. Aztán kiderül, a nő megbocsát és megy minden a régi kerékvágásban.

Ez mindkét fél számára normális?

A nők ennyire alul értékelik magukat ebben a szituban?

A pasik esetleg nem bírják ki azt a rövid időt?

Én személy szerint erről várnék véleményeket.

314. 80ASIQ (válaszként erre: 310. - A284cbe523)
2010. nov. 24. 19:12

Ugyan nem látom át a társadalmat, hogy biztosat tudjak mondani, én csak valami Kiskegyed-szerű újságból olvastam, hogy a férfiak fele, a nők egyharmada csalja vagy csalhatja meg a párját. Én ezt hiszem el, figyelve az emberek reakcióit, kijelentéseiket. Hogyan lehetséges ez? Úgy hogy a félrelépésre kapható hölgyek több férfi számára is megkaphatóak. Nem mondom, hogy egyszerre, hanem egymás után. Ha elmegy az egyik férfi, jöhet a másik.

Itt fejtegettem, hogy hány prosti lehet Magyarországon. Arra jöttem rá, hogy vannak szép számmal, de valóban elenyésző töredéke az összlétszámon belül. Biztosan vannak nős vendégeik is.

Végül is töröltem a fejtegetést.

313. a284cbe523 (válaszként erre: 312. - CsillagTM)
2010. nov. 24. 18:57
Ebben a tekintetben kár szétszedni az embereket, mert ez nem női, vagy férfi gyengeség, hanem emberi....
312. CsillagTM (válaszként erre: 309. - 8505bff3af)
2010. nov. 24. 12:16
persze h nem mindegy. de csajok közt is vannak "csalósak", v akinek csakazéris más pasija kell, mert az ad neki önbizalom löketet...
311. 8285925b39 (válaszként erre: 308. - 80ASIQ)
2010. nov. 24. 10:53
"Kevesebb a csalfa nő viszont aki az, az a többi helyett is "dolgozik". " :DDDD
310. a284cbe523 (válaszként erre: 308. - 80ASIQ)
2010. nov. 24. 10:34

A statisztikai adatok szerint egyáltalán nem kevesebb, hanem annyi. És teljesen mindegy, ki miért csal meg valakit, maga a megcsalás tény lesz. A prostituáltak és a szexiparban dolgozókat kihagyhatjuk hiszen az emberiségnek olyan elenyésző mértékét teszik csak ki, hogy számolni sem érdemes velük.


Az, hogy ki kit és miért csalt meg már a kapcsolatra jellemző párkapcsolati problémák témája. Annyi a csalfa nő is, mint a férfi. És a nők azt mondják, hogy nem mindegy ki miért csal, ezt a férfiak is mondhatják. De statisztikailag teljesen mindegy a számokat nem érdeklik az egyének érzelmei.

309. 8505bff3af (válaszként erre: 305. - CsillagTM)
2010. nov. 22. 14:34
bocs hogy igy beleszolok ezzel én is egyet értek csak nem mindegy hogy valaki azért csal mert elvan hanyagolva vagy egyébként is csalos :) és én is voltam már megcsalt egy kicsi gyerekkel váltam el a volt párom mégis ugy utál mintha miattam történt volna minden.... ennyi pedig én aztán nem csaltam de tény mindenhez 2 ember kell
308. 80ASIQ (válaszként erre: 307. - Boléna)
2010. nov. 22. 12:08

Nem egészen így van. Kevesebb a csalfa nő viszont aki az, az a többi helyett is "dolgozik".

A prostik milyen kategória? Megcsalás amikor prostihoz megy az ember?

A szexhirdetésekben 100 női prostira talán jut 3-4 férfi(?).

307. Boléna
2010. nov. 22. 12:01
pont annyi csalfa nő van mint férfi,mert a csaláshoz 2 kell. és ha a nő szabad,akkor is csalfa,ha tudja h a férfi viszont nem. sztem
306. fibi82 (válaszként erre: 305. - CsillagTM)
2010. nov. 21. 18:53
Ribanc pasik és megcsalós lányok:))))
305. CsillagTM (válaszként erre: 304. - Fibi82)
2010. nov. 21. 15:44

szerintem ugyanúgy vannak ribanc csajok, mint megcsalós pasik. ennyi. nem kell folyton a pasikat szidni.


(pedig én aztán tudom, milyen megcsalva lenni:))

304. fibi82 (válaszként erre: 302. - CsillagTM)
2010. nov. 21. 15:29
Nem, engem még nem bántottak. nem szeretem ezt a sok gonoszságot látni. A másik ember átverése, tisztességtelenség.
303. fibi82
2010. nov. 21. 15:27

Jól van, biztosan vannak kivételek, de sajnos ha megfigyelitek, szinte mindig a pasik csinálják ezeket a botrányokat.

Lehet, hogy a csajok a nagyon naivak(?) van ilyen is, de sajnos nagyrészt nagyon elqrvultak a férfiak, és sok helyen panaszkodnak a nők (pl. újságok, internet, környezetedben élő ismerősök).


Most már azon vagyok, hogy nem olvasok női magazinokat, mert rájöttem, hogy népbutító, főleg NŐBUTÍTÓ. Egyre többször olvasom cikkekben, hogy a "sztárnők", celebek így-úgy meg lettek csalva, átverve...stb. Egyszer sem olvastam olyat, hogy pl. Sienna Miller vagy Julia Roberts orgiákat tartott és csalja fűvel-fával a férjét!!! Én mindig csak pasikról hallok. Pl. ez a buzi David Beckham vagy ez a Kovács Lázár. Undorítóak. Persze az átvert nőknek az a dolguk, hogy továbbra is mosolyogjanak, hogy minden rendben. Ezt így megírják ezek az újságok. És persze az igazán buta nő tudja, hogy a férfi mindig visszajön....mi ez, ha nem nőbutítás? Miért jó, ha egy embert átvernek, megaláznak, kihasználnak? Miért adják le magukat ennyire a csajok?

Nálam nem jönne vissza az biztos. Annyira frusztráló ilyeneket olvasni. Komolyan ilyenkor szégyenlem hogy nő vagyok:P

Most nem a cikkíróval kapcsolatban írtam, hanem a mai felfogással, miszerint: a férfi csak úgy szórakozásból csal, de úgyis szeret, nyugi, mert visszajön, tehát bocsásd meg....

Persze hogy visszajön, mert ott a nő, aki otthon kiszolgálja (ingyencseléd), na meg ott vannak a gyerekek (ami után nem akar gyerektartást fizetni, na meg váláskor úgyis pórul járna)...

Tehát az ilyen férfi abszolút nem szereti és tiszteli a társát, de még a gyerekeit sem! Megkérdezte a nőt, hogy a megcsalást megengedi-e?

Hogy neki hogy esne? Nem kérdezi meg, csak átveri. És ha valakit átvernek az a másikat nem tiszteli. Ha nem tisztelsz valakit, azt nem szereted.

Ennyi.

Szerintem nincs annyi csalfa nő, mint férfi, de ha mégis van ennyi, nagyon jól tudják titkolni!


A másik meg az, ha a férfiak annyira igazat adnak annak, ha valaki azt állíja, 50 év házasság alatt nem lehet hűségesnek lenni, de amikor a feleség egy kicsit "befütyizik", akkor miért is vannak kiakadva?! :D


Én úgy gondolom, aki "megcsaláspárti", az nézze el a másiknak is azt, amit magának engedélyez...

302. CsillagTM (válaszként erre: 298. - Fibi82)
2010. nov. 20. 23:57
elég erős túlzás...nagyon rossz tapasztalataid lehetnek, csak úgy nem ír ilyet az ember...biztos nem csaltak meg, nem bántottak?!
301. 80ASIQ (válaszként erre: 298. - Fibi82)
2010. nov. 19. 21:45

:D:D

Ez kb féligazság. A pasik felére és a nők felére igaz. Tény, hogy gyanakodni sosem árt.

Az jó, hogy odaírtad, hogy "tudtommal". Így korrekt.

300. a284cbe523 (válaszként erre: 298. - Fibi82)
2010. nov. 19. 19:55

Kedves fibi82. Ilyet nem írhatsz, hiszen az emberek oly különbözőek. Ha minden pasi sunyi lenne és minden nő szent, hová jutna a világ? Gondolod, hogy a férfiak ok nélkül csalják meg a nőket?

És csak, hogy tudd, a nők ugyanannyira csalfák, mint a férfiak. Isten pedig adott észt mindenkinek és nemi szervet is, csak tudod a kettőt nem ugyan arra a célra kell használni. Ez nem támadás és írhattam volna a hozzászólásodhoz több iróniát is. Az összes ember nevében nem beszélhetsz. Ha úgy lenne, ahogyan állítod nem lenne boldog párkapcsolat a földön...


De örülök, hogy téged még nem csaltak meg az ész nélküli sunyi pasik. :)

2010. nov. 19. 19:28
Minden okkal tortenik.
298. fibi82
2010. nov. 19. 18:49

Sajnos a pasikban nem szabad megbízni, mind rib@ncok. De nem tehetnek róla, Isten nekik észt nem adott, csak egy nemi szervet, ezzel tudnak csak gondolkodni.

Megspékelve egy sunyi, aljas viselkedéssel.


A nők ezzel szemben tiszta lelkűek, és hűségesek. Ha egy nő megcsal, okkal teszi. Egy pasinál ez nem így van sokszor, résen kell lenni, mert átver.


Ja, és úgy írom, hogy ez az igazság, és engem nem csalt meg még senki (tudtommal).

Mindenhol ezt olvasom, ezer s ezer esetben. Mielőtt valaki elkezdene támadni.

297. a284cbe523 (válaszként erre: 296. - 8285925b39)
2010. nov. 17. 21:18
Ez azért nem ennyire egyszerű. A helyzet ott kezdődik, hogy az érzelmek ellaposodnak... mert nem ápolják őket, vagy a meg nem beszélt probléma elmérgesedik és elhidegülnek a felek egymástól! De, ha már másik ember iránt érzelmek vannak, akkor a kapcsolat jóval előbb tönkrement. Azt nem tudom mi van a Mónika show-ban. Csak félrekettyint időnként meg mit akar jelenteni? Nem értem. Főlegy a "csak" szót
296. 8285925b39 (válaszként erre: 295. - A284cbe523)
2010. nov. 17. 08:34
A nő általában, ha csal, akkor robbantja is a családot, mert ott már akkor érzelmek vannak... gooondolom. :) Van amelyik nem... csak félrekettyint időnként, de az már a Monika-show kategória.
295. a284cbe523 (válaszként erre: 293. - 8285925b39)
2010. nov. 16. 22:25
Én csak sajnálni tudom az ilyen nőket és az ilyen férfiakat is... mert ugye a nők is csalfák ám....
294. Szilvamama (válaszként erre: 288. - 8285925b39)
2010. nov. 16. 20:46
Szerinted? :) Egyébként az utolsó időszakot én is végigszenvedtem, tudtam, hogy baj van, csak a biztosat nem tudtam. Többször rákérdeztem, tagadott, próbáltam beszélni a gondokról, de folyamatosan hárított, hogy kombinálok meg rémeket látok.
293. 8285925b39 (válaszként erre: 292. - A284cbe523)
2010. nov. 16. 19:15
Nézd... ez mind igaz... és igen, vallom én is, hogy energiát és figyelmet kell rakni egy kapcsolatba, de amikor olvasom, hogy megcsalnak valakit (feleséget házasságban), és folyamatosan azzal foglalkozik, hogy a volt szerető hova milyen képet tesz fel, meg mit irkál... ahelyett, hogy immár teljes figyelemmel a férjére és a családjára koncentrálna (ahogy az általad bemásoltakban írva van)... nos az nálam nem az a kategória. ...és ebből látok többet. :)
292. a284cbe523 (válaszként erre: 291. - 8285925b39)
2010. nov. 16. 19:12

Szerintem tévedsz. Nem versenyhelyzet, csak amikor nem tudnak a másikról a felek eltunyulnak és nem ápolják a kapcsolatukat, pedig lehetséges. És amikor feltűnik a másik akkor betojnak, hogy te jó ég, mi van itt? Úgy is lehet nevezni, hogy bedobják a követ az állóvízbe...de találtam itt valamit és bemásolom, mert nagyon illik a témához.. itt találtam a hoxán..


"Soha ki nem hunyó szenvedély a párkapcsolatban - Elérhető?


Egy házaspár beszámolója szerint ez nem lehetetlen. Természetesen a tudatosság fontos tényezője az évtizedeken át tartó tűznek a két fél között. Hogyan lehet megvalósítani az eddig gyakorlatban nem működő jelenséget?



Mindkét fél szilárd akarata szükséges

A házaspár még kapcsolatuk elején úgy döntött, hogy végig megmarad közöttük a szexuális szenvedély és szerető kötelék. Nyilvánvaló, hogy ez rengeteg befektetett idő és energia nélkül lehetetlen. Úgy tekintettek a kapcsolatra, mintha önálló lény lenne, mely fontosabb, mint a saját egójuk. Sokkal több szükséges ehhez, mint puszta kívánság, vágyakozás vagy reménykedés. Egy életre szóló eltökéltség elengedhetetlen a sikerhez.


A tipikus kapcsolatok

Időtől és kultúrától függetlenül a párkapcsolatok általában úgy működnek, hogy az elején hatalmas a láng, a szenvedély, ki nem hűlőnek tűnnek az érzelmek. Meghittség, mérhetetlen mennyiségű szerelmeskedés jellemzi ezt a szakaszt. Aztán valamiért a párok elvesztik a rajongást és érdeklődést. Általában két évre tehető, mikor már nem sistereg, nem izzik a szenvedély. Néhány elmélet ezt természetes folyamatnak tartja, kutatók magyarázzák bizonyos hormonok termelődésének megszűntével.



A lehetséges megoldás

A házaspár szerint, ha mindkét fél meggyőződése, hogy mástól nem kap annyit mindhárom szinten (fizikai-érzelmi-szellemi), akkor igenis működik, mert csupán döntés kérdése, hogy figyelmesek legyünk a másikkal, törődjünk testével-lelkével. Ha határozott célunk, hogy az idő haladtával egyre több szeretetet adjunk a másiknak, meg is lehet valósítani.


Mi fontos általában?

Annak ellenére, hogy mindenki igényli, hogy szeressék, hogy szerelmes legyen, sokak fontosabbnak tartják az anyagi javak gyűjtését, a munkahelyi előremenetelt. Pedig ha kimarad az életünkből a szerelem, a szeretet, a legfontosabb dologról maradunk le. Sokan elkövetik azt a hibát, hogy több energiát fektetnek karrierjükbe, hobbijukba vagy kedvenc sportjukba, mint a párkapcsolatba. Meg vannak róla győződve, hogy a párkapcsolat egy magától konzerválódó valami, van aki azt hiszi, hogy fejlődik is anélkül, hogy bármit kellene érte tenni. Így könnyedén megengedhetik magunknak, hogy látszólag fontosabb dolgokra fordítsanak időt és energiát. Sokan nem veszik észre, hogy ha kapcsolatukat harmónia jellemzi, minden más tevékenységükben is kreatívabbak, energikusabbak lesznek.



Konfliktusok azért adódnak

Ha a kapcsolat kihűlése elkerülhető is, a diszharmonikus helyzetek biztosan nem. Nem mindig vagyunk szinkronban partnerünkkel. Hogyan kezeljük a konfliktusokat? Biztosan nem megoldás, ha inkább elkerüljük, illetve a szőnyeg alá seperjük a gondokat. Pedig emberek milliói teszik ezt nap, mint nap! Az is gyakran megesik, hogy minél közelebb kerülünk a másikhoz, sokkal több konfliktushelyzet alakul ki. Igaz, hogy az őszinte beszélgetés fájdalmas is lehet, de kitűnő módja annak, hogy még közelebb kerüljünk egymáshoz.


A jó kapcsolatnak mindig békésnek kell lennie?

Sokan hiszik azt, hogy a jó kapcsolat konfliktusoktól mentes. Ezért boldogtalanok és csalódnak a párkapcsolatban vagy házasságban, ha nem így alakul. Sok energiát fektetnek abba, hogy kifelé harmonikusnak látsszon a kapcsolat, sőt egymással is elhitetik valamilyen szinten, de aztán borul a bili, szétesik a kapcsolat. Ezért fontos megérteni, hogy a diszharmónia természetes jelenség.


A lényeg az, hogy hogyan kezeljük."

291. 8285925b39 (válaszként erre: 290. - A284cbe523)
2010. nov. 16. 19:06
... hm lehet... én viszont amit észrevettem, hogy versenyhelyzetbe kerülnek egy másik nővel, és ez sokakat doppingol. Bocsi... de figyeltem fórumokat, megnyilatkozásokat, és ezt szűrtem le. :)
290. a284cbe523 (válaszként erre: 289. - 8285925b39)
2010. nov. 16. 19:04
Azért, mert csak ilyenkor jönnek rá, hogy a kapcsolat is olyan, mint az élet, egy pillanat alatt vége lehet, ha nem vigyázunk rá. A tapasztalat arra jó, hogy többé ne kövessük el ugyanazt a hibát. Mindig észnél kell lenni is felismerni a jeleket, mert azok előbb jönnek, mint az események...
289. 8285925b39 (válaszként erre: 288. - 8285925b39)
2010. nov. 16. 18:44
Nah, ez hülye kérdés volt... általában ilyenkor kezdik a feleségek újra szeretni a férjüket... nemtom miért, de általában így van. :)
288. 8285925b39 (válaszként erre: 287. - Szilvamama)
2010. nov. 16. 18:43

Én másképp éltem meg.... én akkor szenvedtem, amikor nem tudtam, hogy mi a gond, csak éreztem, hogy baj van... abba belehaltam... sírtam, szenvedtem, aztán amikor kiderült, akkor már tiszta lap volt... Vagy kellek vagy nem... talán, lehet... izé... én is meg a másik is... ilyen nincs. Én tisztán játszom, akkor ugyanezt várom el.

Szereted még a férjed?

287. Szilvamama (válaszként erre: 286. - 8285925b39)
2010. nov. 16. 18:40
Igyekszem, de azt hiszem, hogy ezt tényleg csak az értheti meg igazán, aki volt már ebben a cipőben ... :)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook