Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ami csak másnak sikerülhet - avagy, amit még az apróbetűsben sem írnak le... fórum

Ami csak másnak sikerülhet - avagy, amit még az apróbetűsben sem írnak le... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ami csak másnak sikerülhet - avagy, amit még az apróbetűsben sem írnak le...

1 2 3 4 5 6 7 8
139. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 136. - Hope1104)
2011. ápr. 2. 17:58

Hát nekem a 90 napos a nyerő, de azt írtad Neked nem. Akkor talán az update? Az valamennyire fehérje alapú, hiszen jórészt azok az 1-es kódúak.

Én is fogok járni alakformálóra és zsírégetőre, na meg comb fenék órákra, az nálam a legkritikusabb.. És innen valahogy nem is akar megindulni a fogyás:(

Callant, az a callanetics, mélyizomtorna, kicsit hasonlít a pilatesre, azzal a különbséggel, hogy itt apró mozdulatokból csinál nagy ismétlés számot 100-at minimum. Én csináltam egy ideig és tényleg rendesen formálja a testet, de pl nekem sose volt izomlázam tőle, míg itt a hoxán beszéltem egy lánnyal aki oktatóhoz járt el és még 2 év után is izomláza volt minden alakalom után.. Na ott hagytam abba, mert gondoltam akkor én valamit biztos nem jól csinálok:D mert szerepe van annak, hogy melyik testrészed h tartod, pl a lámemelés nem sima lábemelés, hanem megvagy közben tekeredve:D a medencét meg kell emelni, térdet lefelé fordítani.. szóval kicsit érdekes, de az biztos, hogy akik csinálják nagyon szép formásak. Meg nekem mondjuk egy kis idő után pl unalmas is volt.. Én jobb szeretem ezeket az alakformáló, zsírégető órákat..

De anyukám pl sokat fogyott a callaneticsel, vagyis inkább formálódott.. Egy próbált megérhet ha esetleg le tudod tölteni a dvd-t vhonnan.

138. 9c1b9b7ead (válaszként erre: 125. - Betti.csoka)
2011. ápr. 2. 17:50
Nem a jó hozzászólásokat olvasad. :-)))Én 8 éve heti 5x edzek, család, munka, kert és tanulás mellett: mert szeretek edzeni, kell a testemnek, lelkemnek :-)
137. 9c1b9b7ead (válaszként erre: 124. - 4ab67f870d)
2011. ápr. 2. 17:49
Egyetértünk :-)
136. Hope1104 (válaszként erre: 135. - 3a8f3f8f11)
2011. ápr. 2. 17:43
Még nem tudom. Korábban írtam, hogy reggelire csak gyümölcsöt eszem és ezt tartom is majd, de inkább valamilyen fehérje alapú diétára gondoltam. Találtam joghurt diétát, de az csak 3 napos és inkább ilyen anyagcsere javító. A cikk írója mondta, hogy futott. Én korábban aerobicoztam, amit nagyon szerettem, de most már nem tudok órákra járni, úgyhogy lehet én is rohangálok majd, ha nem is 40 percet, mint ő :D Meg írt valami callant, vagy nem tudom mit. Az micsoda? Egyébként, ha van tipped, hogy milyen diétába kezdjek, akkor nyugodtan oszd meg velem is :)
135. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 134. - Hope1104)
2011. ápr. 2. 17:13
Szuper, én hétfőn kezdek :))) Van vmi konkrét diéta amit követni akarsz, vagy csak úgy magadtól?
134. Hope1104 (válaszként erre: 115. - 3a8f3f8f11)
2011. ápr. 2. 17:10

Szia!

Látom 90 naposozni fogsz :) Arra gondoltam én is elkezdek valamit, nem feltétlenül ezt, mert régen csináltam és annyira nem szerettem, de ha gondolod csinálhatjuk együtt :)

133. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 131. - Scrummy)
2011. ápr. 2. 17:10

Hát lehet itt van csak más névvel :)) Gyakran látni olyat :))))

De különben igazad van, ennyi kritikát mindenkinek el kell tudni fogadni, főleg, ha az segítő szándékkal jön. Én hétfőn újra kezdem a 90 napost, de már régebben végig is csináltam, tehát én már úgymond otthon vagyok benne, fel is ajánlottam a cikkírónak, hogy csináljuk együtt, szívesen segítek, de látod ez sem kellett..

Igazából, valaki már itt írta korábban, hogy önigazolást vár, és ha nem kapja meg akkor menekül, na amíg ezen nem változtat addig nem is fog lefogyni. És én úgy is hiszem, hogy igazán nem is akart ő, csak megvolt a "de jó lenne csinosnak lenni" érzés, de hát ez még nem elég sajnos..

132. Hope1104 (válaszként erre: 131. - Scrummy)
2011. ápr. 2. 17:02
Miért, az olyan gyakran előfordul? :D
131. scrummy
2011. ápr. 2. 15:45
Utálom, ha valaki ír egy cikket utána meg törölteti magát... Mi értelme ennek?!
130. Fille
2011. ápr. 2. 12:59
Szia! azért egy hormon vizsgálatot csináltass, nálam az okozza h sehova nem emgy a súlyom. egy vérvétellel kizárható, és ha mégis van vmi amiről nem tudták, és kezelik, akkor tudsz majd fogyni. de persze leeht h tényleg te csak ilyen vagy... és jól teszed h nem kinzod magad, de az élvezeteket se add fel az életben.!
129. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 125. - Betti.csoka)
2011. ápr. 2. 11:01
Megmondom neked őszintén,hogy mikor én elkezdtem sportolni,hát majd'meghaltam,minden bajom volt tőle,a hátam közepére nem kívántam.De két hét után simán hozzászoktam,olyannyira,hogy kifejezetten hiányzott,ha kimaradt valamiért egy alkalom.Ma meg már abszolút örömből mozgok,és nagyon jól esik,plusz jó érzés utána a tudat is,hogy na,megint megcsináltam :-).
128. Shirley2 (válaszként erre: 127. - Hope1104)
2011. ápr. 2. 10:56
Az update-t például be lehet. Legalábbis nekem már megy pár éve. :)
2011. ápr. 2. 10:18
Valaki írt a Weight Watchers-ről. Az milyen életmódváltás ? Én még nem hallottam róla. Meg igazából nem is ismerem ezeket az életmódváltásokat, úgy tudom őket elképzelni kb, hogy ezentúl száműzöm a káros ételeket (persze lehet rosszul gondolom), de valóban be lehet tartani ezt egy életen át?
2011. ápr. 2. 09:57

Sziasztok!

Régebben én is kipróbáltam a 90 napost, de hamar felhagytam vele, mert eleve furán hangzik, hogy szénhidrát napon lehet fagyit meg tortát enni, aztán persze sanyargasd magad. Én most úgy csinálom, hogy reggelire csak gyümölcsöt eszek, vacsira meg zöldséget. Szerintem ez a legjobb megoldás, meg persze a mozgás, ha valaki csak alakot formálni szeretne és esetleg egy-két kilótól megszabadulni.

Egyébként tegnap végig olvastam a cikk írójának naplóját. Szerintem nem lett volna semmi gond, ha nem "bűnözött" volna annyit. Vagy nem tudom, igazából volt, hogy odaírta, hogy "bűnözött" és az alatt csak egy darab krumplit értett, meg ezt itt is leírta. Hát nem tudom...mindenesetre az jó, hogy ő is reggelire gyümölcsöt evett, meg azért mozgott is. Kitartást kívánok neki és kevesebb "bűnözést". :)

2011. ápr. 2. 08:33

Szia

Én gyógytornász hallgató vagyok és elkeseredve olvasom, hogy az edzés ezen a weboldalon mindenkinek az önsanyargatás képével társul. a cardio edzések nagyon fontosak ahhoz, hogy ne halj meg 45 évesen infarktusban, vagy még 50 évesen is fel tudj menni anélkül 2 emeletet, hogy kiköpnéd a tüdőd, vagy hogy már 30 évesen ne legyen 80 feletti a nyugalmi pulzusod (számold meg magadnak, lehet már most annyi. 68-72 az átlagos)és hogy ne legyen 200/140 a vérnyomásod pár évtized múlva... és még sorolhatnám. Egyébként nem tudom mit értesz "hónapok" alatt, de kb fél év napi edzés kell hogy külsőleg is meglátszódjon. Persze csak annak, aki gyerekkorában sokat mozgott és 12 éves kora előtt elkezdett valami sportot. aki nem, annak többet kell küzdenie a formásodásért. (és a genetika is hozzá tesz 50%-ot) A 90 napos diéta pedig teljesen halálba kergető módszer. Tönkre tesz mindent, persze 18 évesen még nem, tolerálja a szervezet. De jobb, ha normálisan eszel, esetleg 4 után már csak gyümölcs, vacsira kefír, ha fogyni szeretnél. De hosszú idő!

Egyébként meg szerintem nyugodtan járj strandra. Mikor fogsz, ha most nem? Főleg,hogy írtad, hogy sokan irigyelhetnék is az alakod.

Ennyi jutott hirtelen eszembe. de tényleg felháborít, hogy mindenki szenved ha meg kell mozdítani a testét. és lifttel megy egy emeletet amikor egész nap ül a suliban... meg hasonlók. meghalunk a saját hülyeségünkben.

Sok sikert a vltozáshoz.

B

124. 4ab67f870d (válaszként erre: 118. - 9c1b9b7ead)
2011. ápr. 2. 07:42

Az agy csodákra képes... Sajnos nagyon kevesen jönnek erre rá, inkább beleölnek egy csomó pénzt különböző szerekbe. Amikor eü-s voltam, volt egy 128 kilós betegünk, aki mesélte, kicsit túlsúlyos volt, és elkezdte szedni valamelyik akkor divatos fogyitablettát. Attól hízott meg annyira, mert tönkretette a pajzsmirigyét és a hasnyálmirigyét. Abba is halt bele: hasnyálmirigy-gyulladásba... :-(

Na, mindegy. A lényeg, akinek működik a diéta, fogyjon azzal. Akinek a mozgás jön be, azzal. Ha elfogadja magát túlsúlyosnak, azzal sincs baj, ha ez őszinte, nem pedig egy kifelé mutatott dackép. És azzal sincs baj, ha valaki elmegy egy zsírleszívásra, hiszen az eltávolított többlet "vissza sem jön". Én valamiért ennek és a józan mértékletességnek a híve vagyok. Nem kell egy életet végigszenvedni egyik diétából a másikba.

123. 4ab67f870d (válaszként erre: 122. - 3a8f3f8f11)
2011. ápr. 2. 07:35
Nem azt kapta, amire számított. Kiszámítható volt valami hasonló reakció... Nincs akaraterő, kudarc van, de ehhez ő támogatást, külső megerősítést akarna, hogy nem ő a hibás. Mikor ezt nem kapja meg, akkor nyúlcipő. Soha nem fog lefogyni, de elfogadni sem önmagát. Keres olyan barátokat, akik hozzá hasonlóak, és sikeresen végighazudják az életüket egymásnak és önmaguknak... Közben megkeseredik. Szomorú, mert itt bár kapott kritikát és alternatívát, kapott volna segítséget is...
2011. ápr. 1. 21:00
hm most láttam, hogy a a cikkíró töröltette magát a hoxáról.. hát sajnálom, azért ha még olvassa ezt: nem támadni vagy bántani akartunk, segítő szándékkal írtunk, legalábbis én biztosan, hiszen ha valaki, hát én tudom, milyen küzdeni a kilókkal..
121. wirgi
2011. ápr. 1. 20:56
Én is olvastam a cikket,de sajnos a naplót már nem tudtam megtekinteni, ezért csak néhány hozzászólás alapján arra jutottam, hogy valamit nem jól csináltál a 90 naposon, én csináltam és szépen fogytam pedig nem is mozogtam hozzá, de aztán áttértem a Weight Watchersre, mert ez az egyik leg egészségesebb életmód váltás, amit egy életen át lehet követni, mindenféle sanyargatás nélkül
120. 9c1b9b7ead (válaszként erre: 119. - Shirley2)
2011. ápr. 1. 20:54
Valaki írta egy fórumon, hogy a valaha karcsúak könnyebben fogynak le és tartják a karcsúságot, mert emlékszik a szervezetük a karcsú létre. Ezzel nem értettem egyet akkor sem, de Te igazi példa vagy rá, hogy akkor dagiból is lehet cinege! :-) Néztelek, nagyon rendben vagy!
119. Shirley2 (válaszként erre: 118. - 9c1b9b7ead)
2011. ápr. 1. 20:52
Az biztos, hogy többé nem szeretnék olyan lenni. Világ életemben kövér voltam, kiskamasz korom óta. ( általánosból is 90 kilóval ballagtam el kb. ) Köszönöm, annyi elég volt. :)
118. 9c1b9b7ead (válaszként erre: 117. - Shirley2)
2011. ápr. 1. 20:50
Biztos vagyok benne, hogy a tudatosság is segít a dologban. Hogy minden agyban dől el, hogy elég a pár falat édes. EZ JÓ. És persze soha nem akarsz annyi kiló lenni, mint anno, és nem is fogsz, ebben biztos vagyok!
117. Shirley2 (válaszként erre: 116. - 9c1b9b7ead)
2011. ápr. 1. 20:40
Néha én is eszek/iszok mást édesítővel, de nagy mértékben nem jellemző rám. Nekem az édes íz csak addig hiányzik, míg eszek valami édesből 1-2 falatot, aztán ez az édességvágy el is múlik, hál'istennek. :)
116. 9c1b9b7ead (válaszként erre: 114. - Shirley2)
2011. ápr. 1. 20:36
Na látod, jól is csinálod, mert az minimális. Annyitól nem fogod érezni ezt a mellékhatást. Amikor édesítőt használtam, én nem így nyomtam... :-((( édesítős tea (literszám!), puding, rudi, csoki, minden édesítős volt. És megvesztem azigazi édesért. Összevissza ugrált a vércukrom, éjjel is felébredtem, hogy leesett a cukrom, farkaséhes vagyok. Már nem. :-)
2011. ápr. 1. 20:32
Josie! mint már írtam hétfőtől újra belefogok én is a 90 naposba, és most indítottam hozzá egy fórumot is, esetleg ha van kedved csatlakozz, és ha van kérdésed szívesen segítek!:)
114. Shirley2 (válaszként erre: 108. - 9c1b9b7ead)
2011. ápr. 1. 20:29

Akkor én szerencsésnek mondhatom magam, mert nincsenek falásrohamaim, pedig használok édesítőt.

Mondjuk általában csak annyit, hogy napi 1 tabletta a reggeli tejeskávémba.

113. Shirley2 (válaszként erre: 106. - 9c1b9b7ead)
2011. ápr. 1. 20:27

Erről nem tudok érdemben nyilatkozni, mert nekem az édesítőtő nem okozott ilyen fajta "mellékhatásokat", mint a farkaséhség. Nem tapasztaltam, hogy kompenzáló ételekre lenne szükségem. :) Én az összes lisztes, cukros ételt száműztem az étrendemből ( az update módszert követve )


Abban viszont teljesen egyetértek, hogy akaraterő nélkül semmi nem megy. Ez a kulcsa mindennek.

112. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 111. - 9c1b9b7ead)
2011. ápr. 1. 20:13
Tényleg?:))) Na ezt a hatását még nem figyeltem meg:D bár mondom tényleg igyekszem minél kevesebbet használni, de majd megfigyelem:D
111. 9c1b9b7ead (válaszként erre: 104. - 3a8f3f8f11)
2011. ápr. 1. 20:09

Én a sütiket a családnak hagyományosan készítem, magamnak szoktam ch szegény palacsintát, kevés xilites túróval, saját készítésű lekvárral, meg ugye a gyümölcsökben van fruktóz. Néha fruktózzal is sütök.

Ja, és az édesítő is hashajtó hatású. Apum miatt Anyu diétása süt, édesítős rétes..stb, mert muszáj a diabétesze miatt. Na, ha náluk eszünk, a Férjemet kínozza a szapora...:-)))

110. 9c1b9b7ead (válaszként erre: 107. - Barbara8854)
2011. ápr. 1. 20:06
Van, akit meghajt, engem nem. Igaz, nagyon keveset használok belőle. Van, aki hashajtó hatásról nem írt, de erős bélmozgásról igen.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook