Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tehetnék? Hogy sikerülhet? fórum

Mit tehetnék? Hogy sikerülhet? (beszélgetős fórum)


18. Gombkötő Tea (válaszként erre: 17. - 71ddaa07fa)
2022. jan. 20. 17:36
Igen igen ismerem a számot!!! Nagy kedvenc és mostanában sokat pereg nálam :))
2022. jan. 20. 15:27

Ha fontos neked, akkor leülsz vele beszélgetni az a véleményem.

Néha eljut az ember pszichésen már olyan szintre, hogy azt is megbántja, aki nem érdemli meg és csak jót akart neki.

Egyszer hallgasd majd meg az LGT: Nagyon kell, hogy szeress című számát. Ez pont ilyen állapotról szól. Szóval azt mondom beszéljetek.

16. Bichi (válaszként erre: 12. - Gombkötő Tea)
2022. jan. 20. 14:49
Ha még kommunikálni sem hajlandó, akkor meg ez tényleg "csak" erőlködés. Engedd el...
15. syria (válaszként erre: 6. - Gombkötő Tea)
2022. jan. 20. 11:12
Azt, hogy jól érzed-e azt, hogy valamiért haragszik rád. A többi dilemmádat a válasza után könnyebben el tudod dönteni. Ha nem válaszol, vagy hadovál, akkor felejtős, nem érdemes erőltetni.
14. 8d00a82c06 (válaszként erre: 13. - Gombkötő Tea)
2022. jan. 20. 10:02
Helyes! Csak bátran, ügyesen! 🍀
2022. jan. 20. 10:01
Úgy döntöttem holnap össze szedem magam és beszélek vele.Így lezárom a dolgot
12. Gombkötő Tea (válaszként erre: 11. - Bichi)
2022. jan. 20. 10:00
Ja, köszi, hát már többször kérdeztem, kértem mondja el de azt mondja nem bántottam meg, amit se én se más nem nagyon hisz el, de inkább nem kérdezgetem már tovább nem akarok az agyára menni
11. Bichi (válaszként erre: 6. - Gombkötő Tea)
2022. jan. 20. 09:50
Hogy miért haragszik rád, mivel bántottad meg...
10. 8d00a82c06 (válaszként erre: 8. - Gombkötő Tea)
2022. jan. 20. 09:34

Az nem zaklatás hogy megkéred egy beszélgetésre!

Írj neki, kérdezd meg mikor alkalmas neki.

Utána le tudod zárni.

9. Kacsahercegno (válaszként erre: 8. - Gombkötő Tea)
2022. jan. 20. 09:31
Ennyi úgymond "jár" neked is, hogy saját magadban le tudd zárni. Nehogy már egy beszélgetés akkor zaklatás legyen. Ha meg élőben tényleg nem adódik alkalom, akkor írj rá, az is jobb mint a semmi.
8. Gombkötő Tea (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2022. jan. 20. 09:14
Istenem, mennyire de mennyire igazad van, valahol mélyen én is tudom hogy ezt így kéne de nincs rá lehetőség, mostanában nem túl beszédes fajta, én meg nem akarom zaklatni
7. Gombkötő Tea (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2022. jan. 20. 09:13

azt nem tudom hogy érdeklődik-e de azt tudom hogy megbízik bennem hiszen olyat is elmondott mind a családjáról, mind magáról amit más nem tud.

De amúgy igazad van :)

6. Gombkötő Tea (válaszként erre: 4. - Bichi)
2022. jan. 20. 09:12
mit kérdezhettem volna meg tőle?
2022. jan. 20. 09:05
Kell egy másik fiú és akkor le tudod zárni.
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Gombkötő Tea)
2022. jan. 20. 09:04
Mire ezt leírtad akár meg is kérdezhetted volna tőle...
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Gombkötő Tea)
2022. jan. 20. 08:51
Ha nem látod hogy ő érdeklődik irántad, miért erőlteted? Nem érzed hogy időpocsékolás? Persze, nem. Még fiatal vagy, nem érzékeled hogy vészesen fogy az idő. Ennem csak később van jelentősége, de akkor már nem lehet visszacsinálni semmit. Pl. olyasmivel foglalkozni e helyett, ami előre visz.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Gombkötő Tea)
2022. jan. 20. 08:41
Mi lenne ha mondjuk egy alapos beszélgetés után zárnád le kérdőjelek helyett??
2022. jan. 20. 08:35

Sziasztok! :)

Van egy fiú akit nagyon szeretek, sajnos már olyannyira hogy az ő boldogsága jobban érdekel mint a sajátom, érzem hogy többet foglalkozok vele a kelleténél.

Régen elég jóban voltunk,aztán másképp kezdett viselkedni, eléggé rossz a lelki állapota. Ő maga mondta nekem hogy fáradt mentálisan, ez látszik is rajta. Persze ha valaki oda megy hozzá akkor nevet, meg mosolyog de nem úgy mint régen, ő már nem viccelődik és nincs benne minden hülyeségben.Nem akarom kérdezgetni mi baja meg ilyenek, de azt vettem észre hogy mikor ránézek hogy lássam jól van-e telibe rám néz,mind ezek ellenére olyan mintha haragudna rám. Ezt nem csak én mondom többen mondták hogy lehet megbántottam.

Egyik nap ezt az egészet átgondoltam és arra jutottam hogy nem kéne ezzel foglalkoznom. El kéne felejtenem a fiút mert a helyzet több fájdalmat okoz mint boldogságot.

Szerintetek ez jó döntés? Vagy inkább próbáljak meg ott lenni mellette?

Hogy engedjem el? Már próbáltam de sosem sikerült, nem tudom lezárni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook