Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Altatót keresek fórum

Altatót keresek (beszélgetős fórum)

1 2
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Janny)
2011. jan. 25. 17:22

Hova tabletta

Béres ReDormin


Erős altatóhoz "tisztességes" úton csak dokin keresztül jutsz, és jól is van ez így.

Persze venni mindig mindent lehet.

2011. jan. 25. 17:21

Ha a teák tb. nem segített,nem vényköteles altatótól ne várj semmit.

Ha tanácsra van szükséged,írj nekem egy privit.

2011. jan. 25. 17:20
Nincs semmi termeszetes es hatasos altato.SEMMILYEN!
2011. jan. 25. 17:17
Próbálj lefeküdni hasonló időben, nincs rendszer így.
2011. jan. 25. 17:16
Sedatif Pc
2011. jan. 25. 17:14
a teákban koffein van és ezért nem tudsz aludni.Próbáld meg, hogy a délelőtti órákban iszod a teát.
2011. jan. 25. 17:13

Üdv!


Még mielőtt elkezdenétek mondani hogy menjek orvoshoz, avagy a nyugtató teákat és hasonlókat, leszögezném, nem jó.

Dokihoz nem megyek elvekből, és lehetőleg gyógyszert sem szedek, de már nagyon ki vagyok. Napi 2-3 liter teát iszok, egyik nyugtató keverék, másik tisztító keverék és még ki tudja mi. Egyik sem segít.

Este előirányzom, hogy ma mondjuk elalszok éjjel 1kor, mert holnap csak reggel 8kor kell kelnem. Lefekszek 1kor, és 2ig forgolódok. Utána másnap lefekszek este 10kor, mert hajnal 4kor kelés van, és megint 2ig forgolódok. Az agyam pörög, le sem lehet lőni. A vállalkozásaimhoz lefekvés után csak úgy jönnek az ötletek, nappal próbálok mindent okosan megvalósítani, hogy jó is legyen, időmbe is beleférjen meg minden, és lefekvéskor órákon át olyan részletesen letámadnak az ötletek, illetve a szar életem nehézségének pillanatai, hogy már fáj a fejem tőle. És ez a több órás forgolódás, nehéz elalvás miatt reggel alig bírok felkelni, ami gondokat okoz.


Ezért valami jó erős altatót keresek, amhez nem kell dokihoz menni, azaz nem vényköteles. Biztos van ilyen, de neten túrva nemigen találok. Pedig tényleg szükségem lenne rá, hogy ha lefekszek, akkor ne 3-4 órát forgolódjak, hanem egy jó fél óra-óra után sikerüljön elaludnom.


Valakinek valamilyen ötlete?

Okaimat nem kívánom tovább részletezni, laternatívák sem érdekelnek. Konkrét választ szeretnék, ha tudtok.

Köszi!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook