Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Olyan szolgáltatót keresek aki Ongáról Miskolcra szállítaná iskolába naponta mozgássérült unokámat, tud valaki segíteni? fórum

Olyan szolgáltatót keresek aki Ongáról Miskolcra szállítaná iskolába naponta mozgássérült unokámat, tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)

2012. szept. 4. 20:47
Köszönöm! Megjegyzem, mert másnak is hasznos lehet!!!
2012. szept. 4. 20:20

"II. Kísérés (egyéb szolgáltatás helye és az otthona között)"


[link]


A diszpécser meg tudja mondani, hogy ezen a területen mit tudnak vállalni.

2012. szept. 4. 20:08
Szállítást nem láttam a Fecskénél!!Tudsz linket küldeni?
2012. szept. 4. 20:03
Szerintem érdemes lenne felvenni a kapcsolatot a FECSKE Szállító Szolgálattal is.
2012. szept. 4. 15:11
Nem akartam zavarosan írni. A falunkban nincs vasútállomás, emiatt a Volánnal kell bemenni a vasútra, Hatvanba. Ezért volt szükségünk a Volánra is.
2012. szept. 4. 15:10

Férjem volt kerekesszékes (Guruljkának hívta, innen a nicknevem), sok mindent megtapasztaltunk. Szívesen segítek, ha tudok!

Nekünk sikerült elutaznunk Budapesten át, vonattal, átszállással Hatvan mellől Tolna megyébe egy baráti talákozóra. A szervezés során sok tapasztalatra tettem szert. Innen tudom, hogy nagyon segítőkészek a közlekedési cégek, mert igazából az EU miatt már régen akadálymentesíteniük kellett volna mindent.

Az a cég, aki idejött házhoz és bevitt minket a pályaudvarra, egy alapítvány volt és ingyen értünk is jött a hazaérkezéskor. A Volán ügyfélszolgálatosa szerezte.

Tehát, ha az Egyesületnél nem sikerül, akkor fel kell a Volánt hívni. (Mármint ha buszjárat van egyébként Miskolcra.)

6. rityi54 (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2012. szept. 4. 13:56
Köszönöm a jó tanácsot. Úgy fogok tenni . valóban ez eszembe se jutott.
2012. szept. 4. 13:48
Kedves Rityi54, én felhívnám a Mozgáskorlátozottak miskolci csoportját, valamit csak tudnak mondani.
4. rityi54 (válaszként erre: 2. - Mamarazzi)
2012. szept. 4. 13:46
De, van az önkományzatnak . Csak eddig minden évben elutasították hogy telt ház van. Egy másik szolgáltató vitte eddig csak most valami miatt nem viszik őket. Na persze ez nem ingyenes de háztól házig biztonságban elszállították. Most meg kétségbe vagyok esve hogy mi lesz így.
2012. szept. 4. 13:41

Gondolom, kezelésre vagy iskolába kellene szállítani.

Itt egy link a Mozgáskorlátozottak Egyesületének BAZ megyei csoportjairól:

[link]

És az iskolát fenntartó önkormányzat vagy egyéb szervezet is talán tudna segíteni.

A Volánnak elvben biztosítania kell valamit, ha alkalmas buszt nem tud rendelkezésre bocsátani. A MÁV is segítőkész, de az új fajta modern (piros) vonatok már simán tudnak kerekesszékes utast szállítani.

2012. szept. 4. 13:33

Üdvözlöm!

Az iskolának nincsen helyi busza vagy az önkormányzat nem tud segíteni?

Esetleg valaki aki abba az iskolába jár érdemes az iskolában is érdeklődni, hátha egy helyről mennének szülők és esetleg benzinárba beszállva segítenének kölcsönösen egymásnak.

Remélem sikerül megoldaniuk!

Minden jót!

2012. szept. 4. 13:23
Olyan szolgáltatót keresek aki Ongáról Miskolcra szállítaná iskolába naponta mozgássérült unokámat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook