Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen altatót ajánlotok? fórum

Milyen altatót ajánlotok? (beszélgetős fórum)


2022. aug. 2. 10:34
Köszönöm a pozitív, a negatív, és egyéb válaszokat, tapasztalatokat. Nem ez az a fórum azt hiszem, ahol erről kellene bármit is kérdeznem, de köszönöm!
26. eunuch
2022. aug. 2. 09:41
2022. aug. 2. 09:11
Dormicum. Legjobb cucc. Én mondjuk csak fogászatra használom, de nagyon gyorsan és alaposan kiüti az embert. Hosszútávra nem megoldás.
24. Alnisa
2022. aug. 2. 07:54

Én hanyagolnám az altatót, mert az éltben nem szabadulsz tőle. Nyugtatókra, altatókra pillanatok alatt rá lehet szokni és vagy soha nem tudsz lejönni róla, vagy csak vért izzadva!

Valeriána nagyon jó cucc, tudom gyógynövény, de jobb mint gyógyszereken élni.

Esetleg sportolj, tudom ez nem oldja meg a magánéleti gondokat, de a mozgás boldog hormont szabadít fel és akkor mondjuk jó fogyni is (írtad, hogy leszaladt néhány kiló).

Próbált tereli a figyelmed, csinál olyat amit szeretsz, esetleg ha szereted az állatokat, menj el egy közli menhelyre és segíts sétáltatni, takarítani, mit kérnek.


Ne egy nyugtató legyen a megoldás, mert az nem oldja meg a bajt, csak elfedi.....

23. Judit.Judit (válaszként erre: 18. - Amaunet)
2022. aug. 2. 04:16
Ehhez általában pszichológus, pszichiáter stb. kell. Tudod mi a gond ezekkel? Az állami az felír neked azonnal gyógyszert, jó esetben 10 percet is szán rád, hogy meghallgasson, többet nem, ennyi idő alatt pedig az életed problémái nem fognak megoldódni. Majd azt mondja, menjél vissza x hónap múlva, akkor is azért, hogy megint gyógyszert írjon fel. Ha magán úton mész, inged, gatyád rámegy.
2022. aug. 2. 03:52
2 evokanal mez elkeverve langyos vizben.vagy banana evese es meg sorolhatnam.
21. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 2. 00:08
Elenium
20. alinka01 (válaszként erre: 18. - Amaunet)
2022. aug. 1. 19:58
Annál is inkább, mert ezt írja: "alvászavarban szenvedek, de már hosszú-hosszú ideje." Vagyis nem most keletkeztek a problémái!
19. Nénje
2022. aug. 1. 19:35
Sokszor én sem tudok elaludni,hasonló okok miatt,sokat stresszelek.Nálam bevált,hogy felidézek egy gyerekkori történetet/emléket,családi eseményt és átelemzem elejétől a végéig.Pl.egy születésnapot.Hamar elalszom tőle,így van,hogy több napig is eltart egy ilyen elemzés.Másik,ami bevált még,hogy ábécé sorrendben egy meghatározott kategóriában szavakat gyűjtök össze,ami épp eszembe jut.Sokan kinevettek,de tényleg igaz,hogy ha valamire koncentrálsz elterelésképpen,akkor idővel lenyugszol és elalszol.Olyan figyelemelterelés féle...
18. Amaunet (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 1. 18:29

Arra nem gondoltál még, hogy megoldd ezeket a problémákat ahelyett, hogy gyógyszerhez nyúlsz?

Tudom, nem mindig egy emberen múlik, de annyira "lerendezhetnéd", hogy neked megnyugvást nyújtson.

Bele kell állni azokba a megoldásokba, el kell vágni azokat a csomókat, le kell zárni azokat a kilógó szálakat!

Ne tedd tönkre az egészséged!

17. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 1. 17:38
Ami igazán hat, azt orvos írhatja ki, és írja is, ha megkéred. Van olyan, ami az elalvást segíti, más azt, hogy ne ébredezz fel éjjel.:))
16. alinka01 (válaszként erre: 13. - Papája)
2022. aug. 1. 17:37
A Valeriana TEVA tabletta hatóanyaga az orvosi macskagyökér (Valeriana officinalis) szárított kivonata. A Fórumnyitó meg - nem tudni, miért - nem gyógynövényes szert keres.
2022. aug. 1. 17:34
Mi a baj a gyógynövényes altatókkal? Azokra legalább nem lehet rászokni! Nekem pl. nagyon bevált, amikor ilyen gondom volt, a Nervenpflege lefekvés előtt 3 tabletta.
14. Bichi (válaszként erre: 11. - MARCSA 80)
2022. aug. 1. 17:25

Az a termék konkrétan vényköteles nyugtató, és leginkább nem leszokni lehet róla, hanem rászokni...

Én nagyon rossz alvó vagyok, és sokszor vegetálok 4-5 órás alvással, a melatonin, valeriana és társai pont semmit nem érnek nekem, de még mindig inkább ne aludjak, mint nyugtatókra szoktassam rá magam...

13. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 1. 17:13

Voltam így évekig unkahelyi problémák miatt. Szerencsére sok idő után a munkahelyi dolgok nagyjából rendeződtek és utána tudtam rendesen aludni.


Neked van esélyed a problémák rendezésére ?

Nekem még a Valeriána is segített.

12. MARCSA 80 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 1. 16:27
És elfelejtettem még azt, hogy nekem sokat segített, még most is azt csinálom, hogy telefonon indítottam a kisvárosi gyilkosságok sorozatot, betakartam a telefont hogy ne világitson, és azt hallgattam, és elaludtam.. mert nem azon kattogott az agyam hogy mikor alszom el, mert reggel munka..
11. MARCSA 80 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 1. 16:19
Melatonin, az alváshormon, olvass utánna... én is szenvedtem ebben, ittam nyugtató teákatm nem igazán segítettek, melatonin jó, viszont nem szabad sokáig szedni, mert a szervezeted megszokja, és az agyad nem fogja természetesen termelni... sötétben kell lefeküdni, mindenféle fény működteti az agyad, és nem bírsz elaludni... ezt olvastam, kipróbáltam, és igaz...nekem bevált.. de a legjobban a bromazepám ( vajdaságban így hívják, doktornő írja ki... nem káros, 3mg tabletta, néha csak felet vettem be) az segített elaludni... végül is, azért nem bírsz már elaludni, mert hozzá szokott a szervezeted, és hiába vagy fáradt meg álmos, úgysem bírsz, elkezdesz ideges lenni, akkor épp azért sem, akkor elkezded az órát nézni, még jobban ideges leszel, akkor éhes, szomjas stb... átmentem rajta... ha valamilyen úton módon ilyen idegnyugtatóhoz bírnál jutni, az volna a legjobb, mert néhányszor megiszod, és nem stresszelsz azon hogy mikor fogsz elaludni, és azon veszed észre magad hogy el is felejtetted meginni, és alszol mint a bunda... én megittam max 10 darabot... az orvosi utasításban azt írja hogy naponta 3×12 miligram...de én csak este ittam, egyet.. pánikroham, bármiféle félelmek, alvászavar, szívritmuszavar stb...-re segít. Remélem segítettem egy picit
10. Felhőcske** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 1. 16:09
Az orvos mit javasolt? mert voltál nála, talán beszéld meg vele. A gyógynövényessel mi a gondod?
9. Lufthansi (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 1. 15:57

Elhiszem, hogy bányásztál is.


Az én alvókámmal sosem volt bajom, pedig soha nem csináltam nehéz fizikai munkát az életemben.


Akkor tényleg nem marad más mint az altató szedése, remélem majd az használ.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Lufthansi)
2022. aug. 1. 15:51
Hidd el dolgoztam én bányában, és akkor sem tudtam aludni. Mint írtam a magánéleti problémák miatt van ez.
7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Lufthansi)
2022. aug. 1. 15:45
7 kor igen. Hajnal 2 kor meg felébred és csak forgolódik.
6. Lufthansi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 1. 15:42

Egész napos fakitermelés az erdőben.


Este alszol majd mint a mormota.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Libikóka)
2022. aug. 1. 15:17
Köszi!
4. libikóka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 1. 14:14
Olvass utána mit tud:))
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2022. aug. 1. 13:56
Nem tudom, nem ismerem sajnos az altatókat, ha ez az, soha nem volt rá szükségem.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 1. 13:46
Melatonin?
2022. aug. 1. 13:42
Sziasztok, a segítségeket kérném: munkahelyi és magánéleti problémáim miatt alvászavarban szenvedek, de már hosszú-hosszú ideje. Enyhébb altatót esetleg tudnátok ajánlani, ami nem gyógynövényes? Orvosnál voltam, jó a vérképem. Sajnos az alvászavar miatt pár kiló vissza is jött, mert ilyenkor a bánatom evésbe fojtom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook