Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alszanak a gyerekek? Unatkozol? Anyukák! Gyertek dumcsizni! fórum

Alszanak a gyerekek? Unatkozol? Anyukák! Gyertek dumcsizni! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
849. bmwkraft (válaszként erre: 848. - Nyonyika.)
2011. aug. 25. 18:15

Szia!

Miért sírtál?

2011. aug. 25. 14:51

Sziasztok!


Én is élek még4 Ne haragudjatok,nagyon,de nagyon összecsaptak a fejem felett a hullámok. Nagy a nyomás mostanában és elkezdődött az oviba szokatás a nagyobb gyerekkel. Még csak játszani járunk délelőttönként,de én már ma bőgtem itthon. Mi lesz elsején. Mindamellett pedig olyan jó lesz egy gyerekkel itthon. Szóval kettős érzés.


Örülök,hogy mindenki jól van,iszonyat ez a meleg én bevizesedtem,pedig még kismama sem vagyok!

847. bmwkraft (válaszként erre: 845. - Jozsi.38)
2011. aug. 25. 13:09

Nálunk a Jelek csak a többiekkel együtt megy elsején az oviba.

Nálunk a nagyok kint vannak az udvaron a hűvösben ülnek, már idebent sem bírják:((


Akkor a kicsik miatt az idegeid nincsenek kisimulva, igaz?:)

846. bmwkraft (válaszként erre: 844. - Nanda)
2011. aug. 25. 13:06

Köszi jól vagyunk a hematokritunk már nagyon alacsony le ment 25-re de a doktornő az mondta csak két hét múlva kell mennünk hozzá. nagyon örülök, hogy át mentünk hozzá a másik kórházban már rég meg trafózták volna.

A hőséget pedig most már kezdem utálni a Kolos is nehezen viseli:(

2011. aug. 25. 11:42
nálunk boti újra oviba jár, a két kicsit szinte ki sem viszem ebben a melegben, így felváltva vagy egyszerre sírnak, tök jó :O
844. Nanda (válaszként erre: 843. - Bmwkraft)
2011. aug. 25. 11:11

Ti aztán jól kihasználjátok a nyár utolsó napjait!:)))

Meg is érdemeltek egy kis kikapcsolódást!:)

Picuri hogy van? Hogy bírjátok a hőséget?

843. bmwkraft (válaszként erre: 842. - Kolli1987)
2011. aug. 25. 10:15

Szia!


Elég klassz volt, a férjem ma délután jön haza és holnap hajnalban megy is tovább most a holt Tiszához megy és megint megyünk vele igaz kedden kellene menni a tankönyveket elhozni de anyukám azt mondta elhozza és így csak szerdán jövünk haza és csütörtökön már kezdődik is a suli, úgy hogy most készülök elő hogy ha haza jövünk akkor már ne kelljen semmit csinálnom, azt a pár könyvet meg becsomagolom szerda este és kész.)


Elhiszem hogy nem volt kedved utazni ilyen melegben. Úgy sajnálom én is a Kolost, hogy a kis háta be szokott izzadni mert ő még nem tud úgy mocorogni mint a többiek és csak fekszik szegény látom rajta, hogy unja már a meleget:(


Többiek, nagyon el vagytok veszve:))

842. Kolli1987 (válaszként erre: 841. - Bmwkraft)
2011. aug. 24. 17:14

Szia!


Jól éreztétek magatokat?

Mi is tegnap reggel értünk haza a mamáktól nem volt kedvem tegnapelőtt abba a nagyon nagy hőségben utazni.

2011. aug. 23. 21:58

helló csajok!

Bocsi hogy eltűntem de a férjem Keszthelyre ment dolgozni és pénteken du 2-kor szolt, hogy van ingyen szállás ha gondoljuk menjek el a gyerekekkel igaz több mint 300 kilométer de gyorsan összehajigáltam egy két cuccot és este 11-re már ott is voltunk és ma jöttünk haza.


Nálatok mi újság?


Babák-Gyerkőcök hogy vannak:)

840. Kolli1987 (válaszként erre: 839. - Jozsi.38)
2011. aug. 20. 22:13

:)

Aranyos lehetett.

2011. aug. 20. 16:15
szia! jól telik :) ármin lepisilte az apja lábát, szóval telik a nap
2011. aug. 20. 13:59

Sziasztok!


Nagyon eltüntetek!

Milyen a napotok?

Töltöttem fel képeket a naplómba.

2011. aug. 19. 08:06

Jó reggelt mindenkinek!


Mi most megyünk meglátogatni a dédit. :D

836. ae55128da6 (válaszként erre: 834. - Kolli1987)
2011. aug. 18. 13:40

Nagyon hosszú lenne ide leírni.Olvasd el a naplómban:Egy út amit végig kell járnom a gyerekemért,gyerekemmel-ez a napló címe és a legelső bejegyzésemben leírtam. :)


egyébként a nagyobbik fiamnál 10 hónapos kora előtt egy nappal bújt ki az első fogacska :)

2011. aug. 18. 13:24
ööö kinőtte hogy úgy mondjam :) voltak jelei de én mint laikus nem tudtam és nem tulajdonítottam neki jelentőséget. ha aludt az egyik oldalt behajlítva tartotta kezét-lábát, a másik oldalt kinyújtva (ez volt végülis hipotóniás)illetve csak az egyik oldalra volt hajlandó forogni, a másikra én fordítottam hogy ne legyen egy oldalas, illetve ahogy megtanult állni-járni csak az erősebb lábára támaszkodott, de mindent időben csinált és csinál egyébként
2011. aug. 18. 13:22

Köszönöm szépen. :)

Hát mi megvártuk, hogy pontosan 9 hónaposak legyünk. :D

De nagyon aranyos a fog, de nagyon oda is kell rá figyelni, hogy lássa az ember, mert még a nyelve eltakarja de a kis nyelvével, de amikor etettem akkor lehet hallani, ahogyan ráharap a kanállal. :)


Csancsy Zénót miért kellett újra éleszteni?

Ha nem vagyok indiszkrét.

Azért elég szomorú, hogy így van, hogy fél vállról veszik ezt az egész ellenőrzést. :(

833. ae55128da6 (válaszként erre: 832. - Jozsi.38)
2011. aug. 18. 13:12

Biztos nem lett semmi baja. :)


A fejlődésneurológián amikor először vittem vissza Zénót azt mondták minden rendben van és nem kell többet jönni.Erre én mondtam de a záron az van hogy szoros f.neurológiai ellenőrzés javasolt az átélt hypoxi miatt.Akkor mondták jó ha nagyon akarom hozzam vissza 6 hét múlva és megnézik.Vissza vittem és akkor derült ki hogy mégsem "úszta" meg az újraélesztést.

Szóval elég fél váról veszik a dolgokat sajnos sok kórházban és sok doki.:(

2011. aug. 18. 12:54
a súllyal nem volt gond, mert 3030g volt és 50 centi, meg előtte nap töltötte be a 36hetet születése előtt és ez nem lett volna gond, csak első nap amikor bementem hogy szivárog a magzatvíz, nem hitték el mert a burok felül repedt, nem alul és "kismama biztos megcsurrant véletlen és azt hitte magzatvíz" mondták a szülésznők így nem kaptam antibiotikumot csak másnap amikor tényleg megszületett, lett egy tüdőgyulladása ebből kifolyólag 2nap lélegeztetőgép és ezért kellett volna tulajdonképp oda visszajárni, hogy a lélegeztetés miatt milyen agyi károsodása lett, csak ez elmaradt :(
831. ae55128da6 (válaszként erre: 830. - Jozsi.38)
2011. aug. 18. 12:48
Nekem is koraszülött lett mindkét fiam,Milán 36,Zénó 37 hétre született de azt mondták nekem hiába van rajta a Zárón,hogy koraszülöttek nem számítottak annak mert a súlyuk meg volt.
2011. aug. 18. 12:36
jázminnak már négy hónaposan kibújt egyszerre kettő bebeee :) nemrég értünk haza a gyerek ideggondozóból árminnal, továbbra is minden rendben van vele hál isten januárban kell visszanéznünk. koraszülött volt és nem jártunk fejlődésneurológiára mint más babák, mert elfelejtették mondani hazamenetelkor, most meg ellenőrizgetik, mert mászásgondok voltak vele, de egyben van a kölyök egyébként :))
829. ae55128da6 (válaszként erre: 828. - Kolli1987)
2011. aug. 18. 10:36

Szia!


Gratulálok az első fogacskához.

Képzeld Zénónak meg ma reggelre kibújt a második fogacskája.


:)

2011. aug. 18. 08:31

Sziasztok Lányok!


Most még éppen mamázunk még. :)

Másik mamánál egész nap szinte kint voltunk délelőtt aludt délután 3kor kelt és meguzsonnázott és 4-től nyolcig kint voltunk. :)

Képzeljétek kinőtt Csenge első foga. :)

Még csak picikét látszik de már van fogkeféje a csajszinak. :)


Hogyan telt az éjszakátok?

2011. aug. 17. 13:38

Sziasztok lányok!


Nagyon el vagytok tűnve:(


Hétfőn azt mondta a szegedi doktornő, hogy a héten nem ad neki vért menjünk vissza a jövő hét kedden és csinál egy ellenőrzést:)

A másik kórház meg már megrendelte a vért mert azt akarja hogy be feküdjünk és oda adják a vért a Kolosnak. Pedig a szegedi dokinő szólt nekik hogy fölöslegesen ne trafózzanak meg és különben is már hozzájuk járunk:)

2011. aug. 16. 17:03

Sziasztok csajok!



Boldog hónap fordulót nagy lány:D

2011. aug. 16. 16:15
boldog hónapfordulót! :)
2011. aug. 16. 15:46

Sziasztok!


Visszajöttem, lent vagyunk vidéken mamázik a kicsi lányom. :)


Képzeljétek ma 9 hónapos a lányom. :D

2011. aug. 15. 19:28
:)
822. jozsi.38 (válaszként erre: 820. - Bmwkraft)
2011. aug. 13. 12:21
áááááááá ne is mondd :(( számolom a napokat mikor megy a nagy újra oviba, iszonyúan szemtelen lett, a két kicsi felváltva sír, szóval szép az élet
821. Nanda
2011. aug. 13. 11:28

Sziasztok!

Tegnap este hazaértünk a családlátogatásból,ma nem győzzük kipihenni magunkat!

Gyerkőc egész jól bírta az utazást,és az idegen környezetet,csak aznap volt nagyon nyűgös mikor anyósékhoz mentünk!

2011. aug. 13. 09:15

Jó reggelt mindenkinek!


Nálunk nagyon klassz idő van:)


El akarok ugrani a tesco-ba mert leárazás van és venni akarok egy két body-t meg kis rugit mert nincs annyi, hogy ha befekszünk a kórházba akkor elég legyen mert a férjem nem jön haza vidékről csak a jövő héten:( anyu sem tud bejönni a gyerekekkel.


Kolli:Csenge hogy áll a járkálással?


Csancsy: Zénó babával minden rendben?


Jozsi: a te gyerekeid is meg vannak zakkanva?

Nálunk egyenes arányban a nap kisütésével a két fiú teljesen megzakkant:(

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook