Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alszanak a gyerekek? Unatkozol? Anyukák! Gyertek dumcsizni! fórum

Alszanak a gyerekek? Unatkozol? Anyukák! Gyertek dumcsizni! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. márc. 7. 09:26

Sziasztok!


Nállatok is süt a nap? Délután szerintem megyünk sétálni. :)

2012. márc. 7. 09:19

Sziasztok!


Örülök,hogy Csenge jól van:))


Wanita:Nagyon rossz lehet, hogy tényleg nincs meg sehol a picur.

Nálunk Koli is ugyan ezt csinálja csak nem állandóan hanem csak ha rájön a dilis 5 perc,bár én már ráfogom a fogzásra mert most jön neki ki a második fogacska és mindent az ínyéhez dörgöl, nem jó semmi és sehol.Mondjuk az éjszakai állandó felkelések nem a fogaktól vannak mert születése óta sokszor fel kel éjszaka:( A másik három soha nem kelt fel na most kapok az arcomba, úgy döntött ő be pótolja:)

2012. márc. 6. 16:54

Sziasztok!


Csenge jól van. Teljesen lázmentes szerencsére. Most már biztos is, hogy a védőoltástól volt.

Ma egy kicsit nyűgösebb szerintem az időjárárs viseli meg, hol gyönyörűen süt a nap, hol hideg van. Eleve a hidegfrontokat nagyon megérzi.

De szépen játszik nem hiszem, hogy elkapott volna valamit.


Wanita ez nagyon rosz lehet, hogy pici lányod sehol sincs el. Ismerem Csengével is tavaly ilyenkor végig játszottuk ezt. Csak szerencsére az éjszakákat korén két hetes kora óta végigalussza. Úgyhogy nekem egy árva szavam sem lehet.

966. wanita77 (válaszként erre: 962. - Kolli1987)
2012. márc. 6. 09:11

Igen, jó volt a hétvége, vasárnap Bence nagyinál volt egész nap. Nagyon jól érezte magát, sokat aludt, evett, játszott. :)

Mi meg hármasban tudtunk lenni férjemmel és Nikivel, először tudtunk elmenni hármasban nyugiban sétálni.

Viszont Bencének hasmenése van, még mindig nem tud oviba menni. :( Férjem meg délutános, csak este 10 körül jön haza. Azért rossz ez, mert Niki este nagyon nyűgös, csak sír, de nem akar aludni, se nézelődni, kézben sem jó. Nagyon nehezen bírjuk kihúzni az időt fürdésig, ami kb. fél 8-kor van. Van olyan, hogy 16-kor eszik és utána már nem alszik se itthon, se lent. Nem is lenne baj, ha legalább ellenne, de nem. Akármit csinálok, nem jó neki. :( Hordozóban, játszószőnyegen, kézben, ágyon, babakocsiban, sehol sem jó. Gondolom már nagyon álmos, de aludni sem akar. Szóval az esték nagyon nehezek, pláne férjem nélkül. De szerencsére ez csak egy hét egy hónapban.

2012. márc. 6. 09:01
Nemsokára jövök csak nyomunk egy kis takarítást:))
964. bmwkraft (válaszként erre: 962. - Kolli1987)
2012. márc. 6. 08:59

Három zsák vár még kipakolásra egy zsák szennyes vár mosásra a konyha ablak takarításra, ja és az ebédlő még nincs kimeszelve. De már nem izgat:)


Anyósom meg nem szerette soha az unokáit, a sok közül pl az egyik: Nem tudtam, hogy terhes vagyok és életmentő műtétem volt utána erős gyogyszereket szedtem mikor haza mentem a korházból kiderült terhes vagyok a Jelekkel a doki azt mondta nem lesz normális ezért vetessem el, vagy a terhesség alatt majd egyszer meg fog halni. Erre azt mondta anyósom legalább itt a lehetőség, hogy meghaljon a baba mert minek nekünk 3 gyerek neki már elég két unoka.

Hála az égnek egy másik doki mondta, hogy ezek hülyeségek és menjek el genetikai tanácsadásra ott meg azt mondták, hogy egészséges így megszületett a Jelek anyósom nagy bánatára és a mi nagy örömünkre:))


Csenge babával mi újság?

2012. márc. 6. 08:38

Bocs a helyesírási hibákért de Kolos is nyomogatott egy két gombot.

Amúgy elég jól viselte azt első éjszakát idegen helyen mert sokszor felszokott ébredni most meg csak kétszer ébredt fel.

Ti amúgy hogy vagytok?

2012. márc. 6. 08:37

Jó reggelt!


Sikerült mindent berendezned bmwkraft?

Hát ne lehetett könnyű. Nem is értrem anyosodat miért zavarta, hogy ott laktok, hiszen mégis csak az unokáit nevelitek na mindegy.

Wnita jó volt a hétvége?

961. bmwkraft (válaszként erre: 960. - Wanita77)
2012. márc. 6. 08:26

uhh hát a helyzet nem egyszerű, miután a férjemmel összejöttünk a mi házunkban éltünk nem volt kicsi hat szoba. Mikor megszületett a Jázmin 1,5 éves volt mikor egyszer véletlen én vettem át anyám levelét és kiderült árverezik a házat 1 hónap van ki költözni, mert régebben anyám egy tápboltot vezetett de abba hagyta.


Csak sajnos amit hitelt felvett rá azt sem fizette persze erről nem szólt, így viszont 1 hónapunk volt hitelt felvenni és házat venni. Nem mellékesen anyósomnak van egy lakása de nem akarta hogy oda menjünk , mert a férjemet nem annyira szereti mint a sógoromat:( (pedig sógorom a vagyon egy részét elgépezte iszik mint az állat és már nem is egyszer bekellett vinni a dili házba, na de mindegy)


Így vettünk egy házat hitelből akkor úgy gondoltuk ne albit fizessünk inkább a sajátunkat. De csak a várostól 8 km-re lévő faluba volt annyi pénzért amennyit mi feltudtunk venni olyan hogy kisgyerekkel oda lehessen menni. Itt a városba 7-8 millióért olyan volt, hogy tiszta vizes meg dohos volt nem is találtunkrendeset, a faluba meg 5millióért vettünk egy aránylag jót.


Csak aztán eljött hogy a Jázmin sulis lett és be akartam íratni az isibe de megtudtam hogy még az ott dolgozó tanárok is a városba hordják a gyereket mert szar a suli ha valakinek a valakije vagy akkor nem is kell tanulni ha pedig nem akkor véged akárhogy tanulsz.


Így bejártunk a városba suliba minden nap aztán meg lett a Jácint is és később ő ,is oviba meg suliba a városba járt. Kezdett sok lenni az üzemanyag, így beköltöztünk nagy veszekedések és viták után a városba a férjemék üzlete mögött egy pici szoba konyhába mert ez az üzlet 3 egyenlő részre van osztva férjem , anyósom és sógorom közt így gondoltuk a hátsó részben nem annyira jogtalanul nyomorgunk. Itt voltunk öten már a Jelekkel együtt kb 3 évig de anyósomék állandóan csesztettek, hogy menjünk el onnan és most annyira elfajult a vita, hogy elkellett jönnünk albérletbe a faluból meg ilyen üzemanyag ár mellett nem lehet bejárni, olcsóbb az albérlet.


A város szélén találtunk egy kis t.

tanya szerűséget de nagyon pofás és szép nincs messze a suli sem gyalog mer nem annyira kint van itt épül körülöttünk a gazdag negyed is úgy hogy a környék is szép ezt most 25-ért béreljük.


Hát most ez van a sógorom meg most ott tobzódik a boltnál ahol laktunk csinálja magának a másik szobát ,és ott akar lenni amikor iszik meg nyomja a pókert a neten mivel anyósom ott lakik a sógorom házában a nyakán és ott nem tudja csinálni a hülyeégeit így viszont azt csinál amit akar. Csak sajnos megint úgy látjuk, hogy kezd be kattanni és bajt fog csinál.


Bocs, hogy hosszú lett de így érthető a helyzet.

960. wanita77 (válaszként erre: 959. - Bmwkraft)
2012. márc. 5. 13:14
Hova költöztetek?
2012. márc. 5. 13:04

Sziasztok, bocsi én is vagyok vagyis leszek csak ez a költözés elveszi még az eszem is.


Ma suliba menet lerohadt az autónk így mire anyu ki jött értünk a másik faluból elment a fél délelőtt, most kértünk kölcsön egy autót ami anyósomé de csak két személyes most amit birok azt át viszem a másik házba azzal az autóval de még az ebédlő nincs lemeszelve, az összes cucc beöntve mire kiválogatom...Na jó kész elmegyek világgá. Utálok költözni.


Legyen jobb napotok mint nekem:)


Ja és sétáljatok helyettünk kis:D

Puszi mindenkinek, estére jelentkezem a rumli kupac közepéről, Már hogyha a mobil internet működik onnan mert még ki sem próbáltuk, azt sem, mivel ahova megyünk ott nincs vezetékes telefon és csak így jön a net:(


Jézusom hova költöztünk...:S

2012. márc. 5. 09:09

Én vagyok csak a hétvégénk volt mozgalmas. :) Elmentünk sétállni.

Ti hogy vagytok?

Most indulunk párommal bevásárolni majd délután estefele jövök. :)

Legyen mindenkinek szép napja.

2012. márc. 5. 09:07
Megint eltűnt mindenki, hogy vagytok?
2012. márc. 2. 19:09

Köszönjük szépen jól vagyunk. Közben beszéltem egy ismerősömmel aki tud nekem sgíteni és ő azt mondta, hogy 3-4 napig még belefér az oltástól, met az egyiknek pont most van az az időszaka amikor lázat okozhat. Ezért nem rohantam egyből orvoshoz.

Ma befejeztem a másik szobát is. Tök jól érzem most magam benne. Csak most a konyha meg a fürdőszoba fut, lehet este neki állok addig amíg párom haza nem ér. :)

Te már mindent elintéztél a költözéssel kapcsolatban?

955. bmwkraft (válaszként erre: 954. - Kolli1987)
2012. márc. 2. 18:20

Szia!

Akkor lehet, hogy tényleg az oltástól van.


Mi újság veletek?

2012. márc. 2. 17:22

Sziasztok!


Végül is mivl ma napközben láztalan volt Csenge mire kezdődött a rendelés így nem mentem le. Mert egész nap még csak hőemelkedése sem volt. Így szerintem az oltástól lehetett.

953. bmwkraft (válaszként erre: 952. - Kolli1987)
2012. márc. 2. 11:46

Jó reggelt nektek!

Szerintem menjetek el dokihoz és megvizsgálja. Legfeljebb azt mondja, hogy a tüdeje tiszta nincs a torkában gyulladás és ez még mindig az oltástól van. De legalább te is megnyugszol, hogy oké ez így természetes mert ez még az oltás miatt van.

Ha meg össze szedtetek valamit akkor meg legalább már az elején el tudjátok kapni a betegséget.


Nálunk is reggelre a Jácint belázasodott , meg a feje fáj most meszelünk az albérletben(csak haza jöttünk mészért meg ecsetért) a doki meg csak 14-kor kezd de még a Jelekért is mennem kell az oviba ebéd után elhozom mert reggel neki is fájt a feje meg a füle. Inkább őt is elviszem nehogy nagyobb baj legyen, meg ne az ügyeletre kelljen menni a hétvégén:(

Alig várom már, hogy vége legyen ennek a bacis időszaknak.

2012. márc. 2. 11:01

Jó reggelt mindenkinek!

Hogy aludtatok? Mi rosszul Csenge megint lázas volt az éjjel.

Szerintetek meddig normális az oltástól, hogy lázas Csenge? Mikor kezdjek el arra gondolni, hogy valamit összeszedett?

Napközben jól érzi magát játszik stb. De éjjelre belázasodik.

Kezdek azon aggódni, hogy összeszedett valamit.

Szerintetek?

951. bmwkraft (válaszként erre: 949. - Kolli1987)
2012. márc. 1. 20:57

Ma mi is sétáltunk, nagyon jól esett már végre:)

Én is megyek Koli most alszik el.


Puszi mindenkinek, jó éjszakát!

950. wanita77 (válaszként erre: 944. - Bmwkraft)
2012. márc. 1. 20:48
Köszi! :)
949. Kolli1987 (válaszként erre: 948. - Bmwkraft)
2012. márc. 1. 19:33

Hát izgalmas lesz a hétvégéd nem irigyellek. Én meg pihenni szeretnék kicsit húzós napjaink voltak. :(

Jó lenne ha hétvégén eltudnánk menni egy kicsit sétállni.

Én elköszönök tőletek, szép jó éjszakát kívánok mindekinek! :)

2012. márc. 1. 18:26

Akkor jó munkát. Mi a hétvégén költözünk a házunkból albérletbe a mellettünk lévő faluba mert oda járnak a gyerekek suliba, meg oviba, úgy hogy a hét végén én is nagy takarítok az albérletbe, meg itthon is. Nem akarom kupiba itt hagyni a házat. Remélem Kolitól tudom is majd csinálni, na és persze remélem jó idő lesz.


Apám de nincs kedvem hozzá pfhuuu...

947. Kolli1987 (válaszként erre: 946. - Bmwkraft)
2012. márc. 1. 18:16
Nagytakarítok. Olyan szép idő van most nyugottan kimerem nyitni az ablakot és merek ablakot pucolni.
946. bmwkraft (válaszként erre: 945. - Kolli1987)
2012. márc. 1. 18:13
Mi jót csinálsz?
2012. márc. 1. 18:11
Készen van egy szoba már csak 4 helység van hátra. Jó lenne hétvégére végezni. Szerintem ha le fektetem Csengét akkor folytatom a konyhával meg a fürdőszobával.
944. bmwkraft (válaszként erre: 943. - Wanita77)
2012. márc. 1. 17:54
Gyönyörű kis lány:) Nagyon szép kis formás:D
2012. márc. 1. 17:41
Raktam fel 3 új képet! :)
942. wanita77 (válaszként erre: 940. - Kolli1987)
2012. márc. 1. 17:36

3,5 év van köztük. Örült neki nagyon, szeretgette, puszilgatta, mondta is neki, hogy örülök, hogy megszülettél. :) Már nem annyira lelkes, főleg, mikor sír, de eddig semmi probléma nem volt, féltékenység sincs. Néha beszél hozzá, mutogatja a játékokat és várja, hogy figyeljen rá, reagáljon. :)

Többnyire nem vagyok egyedül velük, apósommal lakunk, ő segít, mikor férjem nincs itthon. De azért sokszor így is nehéz, Bence épp nehéz korszakban van: dac, hiszti, ellenkezés. Ha nem beteg, akkor oviban van, akkor tudok pihenni is.

941. bmwkraft (válaszként erre: 940. - Kolli1987)
2012. márc. 1. 17:27
Köszike, biztos fog tetszeni:)
2012. márc. 1. 17:23

bmwkraft: Bemgettelek mind két naplómba. :)

Remélem teszeni fognak a receptek.


Wanita mennyi idő van a két gyerköc között? Bence hogy viselte, hogy van egy kishúga?

Én még el sem tudom képzelni milyen lehetegyszerre két gyerkőcre figyelni. Nekem még elég Csenge. Bár szeretnék neki kistesót.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook