Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alszanak a gyerekek? Unatkozol? Anyukák! Gyertek dumcsizni! fórum

Alszanak a gyerekek? Unatkozol? Anyukák! Gyertek dumcsizni! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
699. Natalynne (válaszként erre: 698. - Natalynne)
2011. aug. 3. 23:16
Persze én elfogult vagyok :DDD Ha róla van szó :DDD Mindenkinek a saját gyereke a legszebb. Itt a gyönyörűségesre gondolok, alapvető hiba, hogy odaírom :D
2011. aug. 3. 23:14

Köszönöm.

Van egy gyönyörűséges kislányom aki 2009 Július 13.-án született meg. Imádnivaló szöszke kiscsajszi (: Hatalmas dumája van, imádjuk őt. Várjuk a kistesót (8-án kellene megjönnie)így most még csak terv, de igyekszünk a kistesó projekttel. (: Amit majdnem elfelejtettem: a kislányunk neve Gréti.

697. bmwkraft (válaszként erre: 695. - Kolli1987)
2011. aug. 3. 20:30

Egyre többet próbál dumálni:)


Jól felpakoltál, csoda hogy nem szakadtál meg:)


Egyébként én is így szoktam járni, múltkor bevásároltam és rájöttem nem fér be a babakocsi aljába a cucc:)

696. bmwkraft (válaszként erre: 693. - Nanda)
2011. aug. 3. 20:23

Nagyon klassz lesz akkor nektek is, mi rosszban vagyunk anyósomékkal még a gyerekek sem akarnak menni hozzájuk.


nagyon nehéz, hogy nálunk a családdal nincs meg a jó viszony:(

695. Kolli1987 (válaszként erre: 691. - Bmwkraft)
2011. aug. 3. 20:15

Sziasztok!


Nagyon cuki lehet ahogyan dumcsizik. :)

Én is próbálom Csengét erre szoktatni, hogy legyen el egy kicsit magába ez több kevesebb sikerrel megy is.

Így déllelőt megtudok főzni.

Ma voltunk sétálni és vásárolni.

Na megint nem tudtam hol a határ jó megpakoltam magam.

Elől a lányom hátul hátizsák és az egyik kezembe szatyor. Mint a málhás öszvér. :)

2011. aug. 3. 18:38

:DD


Még van egy üveg espumisan ha nem múlik el a hasfájás akkor megpróbálom azt is.


Nálunk mind elaludt egyedül kivéve a a Jácintot mert ő sokáig csak az ölembe volt hajlandó elaludni és csak úgy ha álltam.

Aztán egy nap már az ágyában is elaludt

693. Nanda
2011. aug. 3. 18:12

Mi majd szombaton utazunk anyámhoz,meg majd meglátogatjuk,anyóst,a párom nővérééket.

Most fogják először látni a fiamat!

692. 2afcd0963f (válaszként erre: 691. - Bmwkraft)
2011. aug. 3. 17:38

Az ám!!!! Érzem kezd az idegrendszerem is kisimulni. Már nagyon rám fért ez a pár nap,kezdtem ledobni az ékszíjat :)


Azt én is adtam neki anno,ha jól emlékszem! Szerintem ezek nem ártanak,mert nem olyan mint egy normál gyógyszer,hogy felszívódik,hanem segít a felgyűlt levegőnek kijutni :) vagy ilyesmi.

Mi is anno sok mindent kipróbáltunk.


Cuki lehet ahogy dumál. Ilyenkor szoktam mondani,hogy hagyjátok,ne zavarjátok,ezt is meg kell tanulnia. Mármint egyedül feltalálni magát.

Az elsőnél ezt mi nagyon elszúrtuk,mert nem magát,hanem mindíg engem talált meg...na ez a mai napig így van. A kicsi bezzeg,lefekszik egy autóval a szőnyegre aztán egy órát elbrümmög!

691. bmwkraft (válaszként erre: 690. - 2afcd0963f)
2011. aug. 3. 17:20

Hát akkor nektek most nagyon jó:D a nagyszülők élvezik az unokázást te meg a megérdemelt pihenésed:DD


Hát lekopogom amióta espumisant adok neki nem annyira sokat sír, még most is fáj neki de nem sír sokáig:)

Te hallottál a SAB SIMPLEX belsőleges emulzióról?

Azt mondják nagyon jó és állítólag azonnal hat.


Csak az a bajom, hogy az már a 4.-dik dolog lenne amit kipróbálunk és szerintem már ez a sok dolog amit adok neki az sem jó.


Képzeld el már egy órája elvan egyedül a kis ágyban és nem sír a hasfájástól, nézegeti a felakasztott zsiráfot és próbál neki magyarázni nagyon cuki:))S

690. 2afcd0963f (válaszként erre: 689. - Bmwkraft)
2011. aug. 3. 17:11

Köszi jól,csak éppen vándoroltunk ide-oda. Apósnál töltöttem pár napot a fiúkkal,aztán most átjöttünk Szolnokra az én szüleimhez.

Tudod,ilyenkor lemarják a kölköket,én meg kicsit hátradőlhetek. :)

Koloshas? Fáj még?

2011. aug. 3. 17:07
nyonyika: veletek mi újság régen voltál erre.
2011. aug. 3. 16:58
Csancsy! Ti hogy vagytok?
687. 2afcd0963f (válaszként erre: 683. - Natalynne)
2011. aug. 3. 16:58
Szia! Naná!!!! :)
686. bmwkraft (válaszként erre: 683. - Natalynne)
2011. aug. 3. 16:57

Szerintem is csatlakozhatsz:)

Üdv itt nálunk:D

2011. aug. 3. 16:56

Kösz csajok:)

Nagyon jól esett, hogy szurkoltatok nekünk:)

684. Kolli1987 (válaszként erre: 683. - Natalynne)
2011. aug. 3. 16:37

Szerintem igen.

Mesélj magadról és a babádról?

2011. aug. 3. 16:35
Csatlakozhatnék?
682. Kolli1987 (válaszként erre: 679. - Bmwkraft)
2011. aug. 3. 16:34

Tiszta szívemből örülök, hogy nem lett semmi baj. :)

A vitaminok is segíteni fognak, ha idáig is megtették a hatásukat. :)

681. 2afcd0963f (válaszként erre: 679. - Bmwkraft)
2011. aug. 3. 16:14
Jaj,de örülök,tudtam én :)
680. Nanda (válaszként erre: 679. - Bmwkraft)
2011. aug. 3. 15:42

Jaj,de jó!!!

Gondoltam rátok egész nap,hogy minden rendben legyen!!!

2011. aug. 3. 15:13

köszi a drukkot mindenkinek, elért hozzánk, mert az előbb hívott a doki és azt mondta negatív az eredmény, igaz még várni kell a vizelet eredményre de azt mondta nincs semmi gond mert a vér eredmény negatív lett és szerinte biztos nem anyagcsere beteg.DD


Már csak a vitaminoknak kell segíteni és 10 nap múlva vérvétel az anémia miatt de arra már bizakodó vagyok mert nem sokat esett egy hét alatt. Aztán túl leszünk mindenen és semmi para nem lesz:DD



Kolli: Nem reagálod túl,szerintem ezek csak a védelmező anyai ösztönök.

678. Kolli1987 (válaszként erre: 677. - Bmwkraft)
2011. aug. 3. 11:10

Hát igen ehhez kellene a párom, de már ezt megbeszéltük majd kiderül, hogy fog e szólni.

Nem rossz a kapcsolatom velük csak lehet, hogy egy pár dolgot én reagálok túl, én féltem nagyon a lányomat. :)

De hát ki féltené ha nem a szülei?

677. bmwkraft (válaszként erre: 676. - Kolli1987)
2011. aug. 3. 10:58

Próbáld meg először a párodnak mondani, hogy te nem bántásból mondod de szeretnéd, ha ezt nem csinálnák a szülei. És hátha ha ő szólna nagyon finoman akkor nem lenne belőle sértődés:D


Nálunk is anyunak megmondtam mindg, hogy én mit nem szeretnék ha csinálna a gyerekkel de ő nálunk is tudja, hogy ha én valamit a fejembe veszek akkor ő a fejére is állhat én úgy fogom csinálni.


Hát anyósomról meg csak annyit, hogy sokáig az anyósokról forumon minden napos tag voltam, szépen nem tudok beszélni róla, az előbb hívott de én már nem veszem fel a telefont mert nem akarok 30évesen agyvérzésben meghalni.

És még annyit, hogy a Kolos szombaton lesz egy hónapos és még nem engedtem, hogy eljöjjön és megnézze.


Nagyon durva dolgokat csináltak és csinálnak a mai napig velünk a sógorommal karöltve.

676. Kolli1987 (válaszként erre: 675. - Bmwkraft)
2011. aug. 3. 10:38

Igyekszem.

Csak párom szülei ritkán látják és hát nem igazán tudom, hogy meddig engedjek és mikortól szóljak rájuk. Szüleimnél nincs gond, mert ott megteszem és nem is érdekel ki mit mond. Meg ők tudják is, hogy amit a fejembe veszek azt végig is viszem.

Csak páromat sem szeretném megbántani. Na mindegy de nem fogom hagyni.

675. bmwkraft (válaszként erre: 673. - Kolli1987)
2011. aug. 3. 10:10

Ettől nem leszel szigorú anyuka, csak ésszerűen gondolkodsz:)


Megtudod beszélni velük, hogy ne csinálják?


Nálunk Kolos még alszik bár néha megébred, úgy hogy szerintem félórán belül felébred:D

2011. aug. 3. 10:01
Ébredezik Csenge! :D
673. Kolli1987 (válaszként erre: 672. - Bmwkraft)
2011. aug. 3. 09:57

Hát ne is mond.

Otthon én vagyok a szigorú anyuka.

Mert mindig azt mondom, hogy nem kell erőltetni amit nem szeretne.

Először az ültetés volt, hogy ne csinálják.

De szerintem a járással is hasonló lesz mert a papák mamák szeretnék jártatni. :(

Kézen fogva, majd meglátjuk mi lesz.

672. bmwkraft (válaszként erre: 671. - Kolli1987)
2011. aug. 3. 09:52

Az nem gond ha segítesz neki sőt!

Én is segítettem mindegyiknek volt hogy inspiráltam azzal, hogy olyan dolgot tettem a másik fotelbe amit láttam, hogy kiszemelt és egyszer csak már nem bírták tovább csak nézni meg felejtkeztek magukról és elindultak .

A Jácint amikor először ment egyedül az egyik foteltól a másikig, még maga is úgy meglepődött, hogy először láttam az ijedséget az arcán, hogy akkor "Úristen én most mit is csináltam?" aztán meg amikor rájött pár másodperc múlva akkor meg hangosan elkezdett kacagni:D


A segítség és az erőltetés nem ugyan az . Akkor erőltetned ha mondjuk megfognád az egyik kezét és sétáltatni akarnád egy kézzel. Volt egy ilyen ismerősöm a kicsi állandóan elesett hát még a kis lábát sem tudta egymás elé rakni, hiába mondtam neki, hogy oltári hülyeséget csinál. Egy-két hét múlva a saját ütemében is csinálta volna. A lánya ma gerincferdüléses és lúdtalpas, nem biztos, hogy ezektől de benne van a pakliban:(

671. Kolli1987 (válaszként erre: 670. - Bmwkraft)
2011. aug. 3. 09:39

Hát akkor reménykedjünk, hogy így lesz.

Most kicsi lányom szundikál. :D

Tegnap azt vettem észre, hogy áll az ágy mellett és oldalra fordult és nagyon nézte a fotelt. :)

Szerintem készül valamire. :D

De majd meglátjuk mi lesz.

Tegnap teljesen felállt a dohányzó asztal mellett is.

Semmit nem erőltetek de próbálok segíteni neki már amennyire lehet, ez inkább abba merül ki, hogy a játékokat elveszem az útjából. :D

2011. aug. 3. 09:19

Hát én is abban bízok amit a doki mondott, nem hány, nem fogyott hanem hízott nincs semmilyen rá utaló jel. Azt mondta szerinte azért lett pozitív az első teszt eredmény mert anémiás és amikor szétestek a vörösvértestei akkor az bekavart ennek az eredménynek és ettől lett pozitív. annak örülnék a legjobban ha ez így lenne. De azt az egy hetet nem kívánom senkinek amíg az ember azt hiszi a babája súlyos beteg:((


Ti meg már olyan jól haladtok a lépegetéssel a Csenge babával, hogy lassan fogócskásat játszotok:D

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook