Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alszanak a gyerekek? Unatkozol? Anyukák! Gyertek dumcsizni! fórum

Alszanak a gyerekek? Unatkozol? Anyukák! Gyertek dumcsizni! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2011. aug. 12. 22:52

Sziasztok csajok!

Hogy vagytok?


Ma délelőtt sikerült elintézni, hogy hétfőn vért vegyenek a hematológián abban a kórházban ahol az anyagcserét is nézték:)

Azt mondta a doktornő hogy náluk még nem kell befeküdni csak ha ez a 27-es érték le esik, de bennük jobban bízom meg hát azért ez egy súlyponti kórház.

Aztán felhívtam emezeket hogy megyünk a másik kórházba mert oda hívtak minket( kicsit füllentettem, nem mondtam meg hogy én kértem idő pontot és nem ők hívtak vissza) Na erre a nővér elkezdett hisztizni a telefonba, hogy én veszélyeztetem a gyerekem mert nem akarok befeküdni. Mondtam neki hétfőn ugyan úgy vesznek vért csak nem maguknál hanem máshol aztán azt mondja erre rá kell bólintania a főorvosnőnek. Na az meg első szóra rá is bólintott, mondtam is a csajnak kár volt ezért hisztizni..


De azért csak úgy búcsúzott, hogy kedden menjünk és feküdjünk be.


Ma képzeljétek voltunk kint a strandon mert a lányom kint volt a táborosokkal és mi is kimentünk mert rájuk tini lányok vigyáztak kisebb csoportokban, és én nem nagyon bíztam meg bennük ezért inkább kimentem én is és vittem a három fiút meg jött anyukám is.


3-kor mentünk és este7-kor jöttünk a Kolos meg végig aludta az egészet mikor haza értünk akkor ébredt fel enni:)

2011. aug. 12. 08:49

Jó reggelt! :)

Egy aranyos történet nektek sok szeretettel :)


Tanulságos történet...


Egyszer egy jól kereső apa úgy döntött, elviszi vidékre 7 éves

kisfiát azzal a céllal, hogy megmutassa neki, milyen szegény emberek is

vannak, és hogy a gyermek meglássa a dolgok értékét, és felfogja azt,

hogy milyen szerencsés családban él.


Egy egyszerű falusi család házában szálltak meg, ahol egy napot és egy

éjszakát töltöttek. Amikor a vidéki út végén tartottak, az apa

megkérdezte fiát.


-Nos, mit gondolsz erről az útról?

-Nagyon jó volt apa!

-Láttad, hogy némelyek milyen szükségben és szegénységben élnek?

-Igen.

-És mit láttál meg mindebből?

-Azt, Apa, hogy nekünk egy kutyánk van, nekik négy. Nekünk egy medencénk

van otthon, ők meg egy tó partján laknak. A mi kertünket lámpák

árasztják el fénnyel, az övékére pedig csillagok világítanak. A mi

udvarunk a kerítésig tart, az övéké addig amíg a szem ellát. És végül

láttam, hogy nekik van idejük beszélgetni egymással, és hogy boldog

családként élnek. Te és Anyu viszont egész nap dolgoztok, és alig

látlak titeket.


Az apa csak fogta a kormányt, vezetett csöndben, mire a kisfiú hozzátette:

-Köszönöm Apa, hogy megmutattad, milyen gazdagok is lehetnénk.

2011. aug. 12. 06:21

Sziasztok jó reggelt! :)

bmwkraft: Sajnálom, de szerintem telefonálj be és kérdez rá. hogy neked a múlt héten azt mondták, ha egy bizonyos érték alá nem esik akkor nem kel megtarafózni.

Fel a fejjel.

816. bmwkraft (válaszként erre: 815. - Jozsi.38)
2011. aug. 11. 17:30

Hát nem nagyon.


Csak az is a bajom, hogy nem tudom, hogy most melyik kórház az ahol nem cseszték el a vérmintát.

Mert a múlt héten az egyik 34-es hematokritot néztek a másiknál 36-ot. Most azért akarok elmenni a másik kórházba is, hogy amit itt a közelibe csináltak az a másikban is ugyan annyi vagy megint eltér:(

2011. aug. 11. 17:21
bmwkraft te szegény, ez nem jó hír :(
2011. aug. 11. 16:49

Na sziasztok!


Na hogy a guta ütne már meg:(


Ma délelőtt elfelejtettem telefonálni az eredmény miatt, mivel a doki is azt mondta már a színe is jobb a Kolosnak úgy hogy ez már jó jel.


Az előbb meg telefonált a védőnőm, hogy baj van mivel nem telefonáltam, és a kórház hívta őt és azt mondták 27-es a hematokrit és hétfőn be kell feküdnünk mert meg trafózzák:(


Na már most az agyam el is durrant mert a férjem megy vidékre holnap 2 hétre és haza se jöhet, anyám meg nem valószínű, hogy meg teszi azt, hogy elkéredzkedik a meló helyéről mert nem szeretik ha eljön, nem tudom ki vigyáz majd a gyerekekre:(


Igazából azt sem értem, hogy azt mondták 21 fölött nem trafóznak a védőnő meg azt mondta be kell menni mert megcsinálják. Azt sem értem, hogy elkezdett nőni most meg hirtelen le esett ennyire, tünetei nincsenek nem aluszékony eszik.


Felhívtam a másik Klinikát ahol az anyagcsere miatt voltunk ott szerdára adtak időpontot, hogy vért vegyenek, de nekem meg be kellene már feküdni hétfőn emide:(

De meg akarom amott is nézetni mert mind két kórház a múlt héten vért vett egy napon tőle és nagyon eltértek az eredmények.

Vajon mi jön még?

2011. aug. 11. 16:31
a tieid is szépek csancsy :)
812. ae55128da6 (válaszként erre: 810. - Jozsi.38)
2011. aug. 11. 10:36
Meg néztem. :) aranyos :))
2011. aug. 11. 10:15

Én még alig vettem meg valamit Milánnak a suliba pedig 3 hét és itt van.

Valami jó kis edző cipőt kell vennem neki tesire mert a sulija tornaterme nem sima torna terem hanem rendes kézilabda pálya ahol szoktak lenni az Érd vs meccsei és olyankor fel vaxolják és állítólag a torna cipő csúszik rajta.

Tudtok valami jó helyet ahol edző cipőt nézhetnék neki?

2011. aug. 11. 09:30
tettem fel a naplómba képet a középsőmről :))
2011. aug. 11. 09:27
én azt holnapra tervezem, mármint a vásárlást a legnagyobbnak :) de csak egy részét, a többit jövő héten megejtem, mert bemegyek a melóhelyemre és utána megyek nagyfiúval vásárolni ruhákat
808. Kolli1987 (válaszként erre: 807. - Bmwkraft)
2011. aug. 11. 09:26

Itt Szabadszálláson is süt a nap. :D

Mi majd megyünk a dédihez és én megyek kozmetikushoz és vásárolni. :D

Nagyon nehezen alszik reggel Csenge. :(

2011. aug. 11. 09:18

Sziasztok lányok:)


Nálatok milyen az idő?



Nálunk most hüsi van egy kicsit de süt a nap:))

Úgy hogy most a nyakunkba vesszük a várost a három fiúval és egy kicsit megint vásárolunk a sulira a papír boltban.

Később jövök puszi mindenkinek:)

806. Kolli1987 (válaszként erre: 801. - Bmwkraft)
2011. aug. 11. 07:40

Ügyeske a Kolos fiad! :)

Nagyon szalad az idő, még olyan mintha az én lányom is még csak tegnap született volna.

2011. aug. 11. 07:39
sziasztok! az biztos hogy a példát követik a srácok :)
804. Kolli1987 (válaszként erre: 801. - Bmwkraft)
2011. aug. 11. 07:39

Szia!


Akkor ma megy a drukk 11 re. :)

Csengével most nagyszülős hetet tartunk holnap megyünk a másik mamáékhoz. :)

Tegnap megmutatta az anyuéknak, hogy miket tud. :)

Jelentem nincsen a nagyiéknál sem olyan bútor, amibe ne tudna belekapaszkodni. :D

2011. aug. 11. 07:36

Sziasztok!


Jó reggelt mindenkinek egy idézettel kezdeném a mai napot. :)


A gyereknevelésben nem beszélni kell. Mondhatsz, amit akarsz, úgysem a szavaiddal - az életeddel mutatsz példát. /Nyírő András/

802. ae55128da6 (válaszként erre: 801. - Bmwkraft)
2011. aug. 11. 07:36

:)))))

Ami jó az jó!

2011. aug. 10. 20:21

Sziasztok csajok!


Köszi a szurkolást, holnap telefonálok 11-kor az eredmény miatt:S


Bocs, hogy nem jöttem de át mentünk a kórházba és amikor végeztünk a Kolos még aludt így elmentem a tesco-ba össze szedtem egy pár dolgot, ott olcsóbb volt a sulira aztán 1-kor meg jött egy régi ismerősöm megnézni a Kolost.

Örültem is neki meg nem is mert pont amikor haza értünk 13órakkor akkor ébredt a Kolos és már nagyon éhes volt mert fél8-kor evett utoljára, mivel az autó nagyon elringatja. Az ismerősöm meg üzent, hogy mindjárt itt van:(

Aztán megjött egy óra után 10 perccel és 4 órakor ment el. Már nem egyszer szóltam neki, hogy van ám még egy csomó dolgom de nem nagyon akartam cseszegetni mert éppen válik a férjétől:(

Úgy hogy el is ment a napom:(


Veletek csajok mi újság?


Gyerkőcök, hogy vannak?


Most délután képzeljétek vettem a Kolosnak egy Verdás nacit meg 3 pár kis zoknit és a pelenkázó szélére raktam, hogy majd kimosom. Aztán oda raktam a Kolost, hogy átpelusozom, egyszer csak azt vettem észre, hogy mintha a kezével direkt a ruhákat ütögetné(még olyan koordinálatlan mozgással)és torok hangokat próbált kiadni. Mondom biztos csak képzelődöm túl kicsi még ehhez, aztán kipróbáltam és elvettem a rucikat Ő meg elkezdett sírni amikor meg vissza raktam akkor meg újra elkezdte piszkálni őket:))


Olyan gyorsan fejlődnek:)

És olyan gyorsan nőnek:(

Ne értsetek félre örülök, hogy nőnek csak olyan gyorsan meg nőnek, úgy hogy nagyon élvezzétek ki a babázós hónapokat éveket:)


Pont vasárnap szembesültem megint a gyors növekedéssel.


Rendeltem kaját és pont akkor hozta a srác amikor szopiztunk a Kolossal, mondom a lányomnak légyszi menj már ki és szólj apának és fizessétek ki a kaját. Amikor jön vissza a lányom lerakja a kaját és mint egy felnőtt nő nagy komolysággal megkérdezi, hogy láttam-e a futárt? Én meg mit sem sejtve mondom igen amikor az ablak előtt elment, onnan tudom, hogy jött. Azt mondja nem azt kérdezte, hogy honnan tudtam, hogy jött a futár, hanem azért kérdezte hogy láttam-e mert egy irtó jó pasi szállít ki az új kajáldából. Ez után fogta magát és bement a szobába.

Én meg köpni nyelni nem tudtam, hogy az én picike egyetlen ártatlan lányom aki 10.,éves "irtó jó pasinak" tartja a futárt, mondom is az apjának, hogy ha itthon van a Mimi akkor nem rendelünk innen az tuti:DD

Ja és apácának adom:))

2011. aug. 10. 09:52
Jó reggelt mindenkinek!
2011. aug. 10. 07:02

Jó reggelt csajok!


Bmwkraft én is szurkolok nektek. :)

798. Kolli1987 (válaszként erre: 797. - Bmwkraft)
2011. aug. 9. 20:01

Szia!


Szurkolok nektek holnap, hogy minden simán menjen. :)

Az én párom is egy tündér. Mindenbe segít, megértő és elviseli az én aggódásaimat. :)

Mos, főz takarít ha kérem, ha nagyon fáradt vagyok akkor éjszakázik a gyerekkel.

Bár szerencsére ilyen kopkop egyre kevesebb van.


Holnap jön a mama hozzánk. :)

797. bmwkraft (válaszként erre: 793. - Kolli1987)
2011. aug. 9. 18:27

Köszi:)

Hát a mai délutánunk nem volt egy szép délután:( állandóan csak sírt és félóránként evett ráadásul 3-kor el kellett mennem és 5-kor jöttem haza, hagytam otthon lefejt tejet és szegény apa birkózott vele de azt mondja sokat sírt:(

Most le is kopogom mert alszik:))

Nagyon nyűgös volt ma szegény és holnap megint vérvétel:(

796. bmwkraft (válaszként erre: 788. - Ae55128da6)
2011. aug. 9. 18:22

Hála az égnek az enyém is mindent meg tesz a családjáért,ezért nagyon szeretem és becsülöm:)


Nem sok ilyen pasi van a világon:D

2011. aug. 9. 13:09

Nagyon figyelek rá. :)

Mindig mindent előkészítek főleg most, hogy ennyire forog.

Ő a mi kis energia bombánk. :)

794. ae55128da6 (válaszként erre: 792. - Kolli1987)
2011. aug. 9. 12:12

A pelenkázót mi már sajnos nem tudjuk használni mert ki nőtte. :)

Nekünk maradt az ágy :)Ott teszem tisztában és ott etettem mert nem szereti az etetőszékét,remélem megbékél vele. :)

Vigyázz rá nagyon ha ennyire forgolodik :)

793. Kolli1987 (válaszként erre: 784. - Bmwkraft)
2011. aug. 9. 12:01

Gratulálok nektek sokat nőttetek. :D

Már milyen nagy 1 hónapos. :)

792. Kolli1987 (válaszként erre: 791. - Ae55128da6)
2011. aug. 9. 12:00

Szerintem Csancsy addig örülj. :D

Csenge mostanság rákapott arra, hogy leveszem róla a pelust és már fordul is a pelenkázón. :D

Főleg, ha valaki más csinálja nem és na akkor érzi, hogy bizonytalan kéz és már forog is. :D

Természetesen abba sem hagyja.

Tegnap apának éjjel nem is engedte a nacit levenni úgy rúg kapált én meg odamentem hozzá és ugyan nyűglődőt és gyorsan rendbe is tudtam tenni. :)


Jaj képzeljétek olyan édes mostanában azt csinálja, hogy a kis lábait maga alá húzza a kis kezét kinyújtja és kisterpeszben tartja mind a négy végtagját és így rugózik. :D


Köszönöm szépen mindenkinek a biztatást. :D

791. ae55128da6 (válaszként erre: 790. - Jozsi.38)
2011. aug. 9. 11:03

Az öltözködést Zénó sem szereti de tudja én vagyok az erősebb :)

A pelustól meg imád megszabadulni sőt már saját magáról kezdi leszedni.Letudja tépő zárazni csak azt még nem tudja nem egy hanem kettő tépőzár van. :)

790. jozsi.38 (válaszként erre: 789. - Ae55128da6)
2011. aug. 9. 11:00
de még nem kell vele birkózni mint az enyémmel :)) árminnal az öltöztetés-pelenkacsere kész birkózás némi ordítással körítve :))
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook