Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alszanak a gyerekek? Unatkozol? Anyukák! Gyertek dumcsizni! fórum

Alszanak a gyerekek? Unatkozol? Anyukák! Gyertek dumcsizni! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
759. ae55128da6 (válaszként erre: 758. - Kolli1987)
2011. aug. 8. 09:51
Zénó is nagyon nyüszi. :(
758. Kolli1987 (válaszként erre: 757. - Jozsi.38)
2011. aug. 8. 09:50

Szerintem ez a hülye időjárás miatt van ez a nyafogás. :(

Úgy unom ezt a mindjárt esik az eső időszakot. :(

2011. aug. 8. 09:22
ma jó napom van nem kell főznöm, viszont vasalhatok van bőven :) most pedig megyek és megverem a nagyot, mert ármin hisztis nyűgös és pluszban nyafogtatja, amit nem hiányolok
756. Kolli1987 (válaszként erre: 755. - Jozsi.38)
2011. aug. 8. 09:14

Most annak örülök, hogy legalább most alszik. :)

De jó is mert délre megyünk tanácsadásra, és legalább kipiheni magát.

Mi jót fogtok csinálni?

Én mosok ezerrel, meg ha lesz időm akkor vasalok.

2011. aug. 8. 09:12
nekünk rossz napjaink vannak :( már két napja minimum felváltva sír és hisztizik a három gyerek. nagyon király ! :)))
754. Kolli1987 (válaszként erre: 753. - Ae55128da6)
2011. aug. 8. 07:57

Jó reggelt. :)

De jó nektek. :)

Hát lányok nekünk ritka rossz éjszakánk volt. :(

Csenge alig akart elaludni fél tikor aludt el de úgy, hogy napközben talán 2 órát ha aludt.

Egész éjszaka ordítottak az utcán, de erre szerencsére nem kelt fel, de ötkor igen. Elaltattam de fél hétkor ugyanúgy felkelt. :(

Remélem mások jobban aludtak nem tudom, hogy miért volt ennyire rossz az éjszakánk.

2011. aug. 8. 07:25

Jó reggelt csajok!


Hogy vagytok?

Bocsi az el tűnésért de a férjem végre itthon volt 10 nap szabin :)

752. Kolli1987 (válaszként erre: 750. - Bmwkraft)
2011. aug. 6. 20:01

Mond meg az Anyósodnak, hogy a lovak egyáltalán nem fiús!!

Női lovas társaim nevében kikérjük magunknak. :D

De nem értem miért kell erőltetni ezt a babás témát ha nem szereti. Karácsonynak pont arról kellene szólnia, hogy azt kapja amit szeret nem értem. Na mindegy.

Az, hogy szereti az autókat az talán picit fiús lehet, hogy őt majd a reál tárgyak fogják érdekelni. :)

De ha sok fiú között nől föl az ember akkor valamilyen szinten alkalmazkodni fog hozzájuk, mert ugye ők inkább az autókkal játszanak.

Szegénynek mennyire rosszul eshetett neki, hogy a Jézuska nem tudja mit szeret. :(

Biztos nekem a szívem szakadt volna meg.

751. bmwkraft (válaszként erre: 749. - Kolli1987)
2011. aug. 6. 17:42
Nagy lányod ma nem alakított semmit:D Már mint a séta terén:DD
750. bmwkraft (válaszként erre: 749. - Kolli1987)
2011. aug. 6. 17:39

Igen nálunk is nagy a ló szeretet.dd


Én vagyok megbolondulva a lovakért de sajnos a szüleim nem tudták fizetni hogy lovagolni tanuljak. És amikor a Mimi megszületett ezt a lovas őrületemet nem is említettük mert tudtuk, hogy mi sem nagyon tudunk finanszírozni ilyet. Amikor már elmúlt egy-másfél éves nekem már gyanús volt, hogy nem lesz egy hercegnő típus hanem inkább fiús mint én. és amikor elmentünk a tesco-ba oda totyogott a polchoz és nem egy babát vett le hanem egy akkora plüss lovat mint majdnem Ő:DD


Na akkor az apja majdnem agyvérzést kapott, azóta mindene lovas tegnap is az iskolaszer vásárlásnál neki csak lovasat lehetett venni:))


Anyósom ki van akadva, hogy nem babázott soha inkább fiús típus de ennek ellenére nem fiúsan öltözik hála az égnek csak a habitusa fiús. Anyósom annak ellenére, hogy mondtam neki egy karácsonykor vett neki egy 15000ft-os babát ami pisil meg gügyög meg mit tudom én mit csinált és amikor ki bontotta olyan zokogásba tört ki, hogy a Jézuska őt nem szereti mert nem tudja, hogy ő utálja a babákat. anyósom meg erőltette, hogy egy kislánynak nem valók a lovak mert az fiús:(


De mivel tudtam, hogy anyósom úgy sem hallgat rám vettem neki egy póni családot na abban a pillanatban elmúlt a bánat:DD Anyósom meg pukkadva ment haza:) A babát meg a Mimi elvitte az egyik óvoda társának mert mondta, hogy ők nagyon szegények és nem nagyon jutott semmire.


A fiússágát mutatja az is hogy ,imádta amikor kb 5 hónapos volt és egy bánya külszíni fejtésében rendezett kamion versenyen voltunk, szerette ha autós találkozókra mentünk vele.Imád motorozni gokartozni:) Mai napig állandóan az apját kéri, hogy menjenek ki a piactérre és farolgassanak . A fiaim már nem rajonganak ezért annyira:)


Emlékszem egyszer amikor jöttünk haza télen karácsonykor a fiam kereszt szüleitől, megcsúszott az autónk és az árkot átugorva a túl oldalon landoltunk.


Úgy meg ijedtem azt hittem betojok. a gyerekek meg sikítva közölték, hogy ez nagyon király volt még egyszer:DD

Alig értették meg hogy ez nem direkt volt és ez egy kisebb baleset:)

749. Kolli1987 (válaszként erre: 748. - Bmwkraft)
2011. aug. 6. 14:24

Akkor tényleg jó kis táborokban voltak.

Főleg a lovas ijászatos. :)

Tanultak lovagolni is?

Én is szeretem a lovakat jártam is. Majd ha egyszer sok időm lesz akkor újból nekiállok azt hiszem.

A többi is biztos nagyon klasz lehetett.

Hát igen a vidéki életnek az az előnye lehet játszani.

Én is vidéki vagyok és tök jó volt, hogy bandákba verődtünk és mentünk játszani. :)

748. bmwkraft (válaszként erre: 747. - Kolli1987)
2011. aug. 6. 13:56

Szia

Engem is amikor műtöttek nekem is kellett hát inkább mindig elmentem az orvosomhoz csak ne kelljen beadni magamnak:))


Csak a szokásos táboraikban voltak minden évben ugyan abba a táborokba járnak:)

a Jázmin és a Jácint szokott menni a kicsit nem nagyon érdekli pedig a Jácint is 4,5 volt amikor az első ott alvós táborba ment:)

Először volt a Gokart tábor annak vége lett akkor mentek a néptánc táborba mivel évek óta nép táncolnak, azután volt a mazsorettes tábor mert a mazsorettet is évek óta csinálják mind ketten, aztán volt a lovas-íjász mert a Jázmin íjászkodik és csak a lovak léteznek számára:)

Most meg a jövő héten csak a Jázmin megy a tanulós táborba. Nálunk az egyház szervezi a rosszul tanuló gyerekeknek, de egyszer még mikor elsős volt a Mimi akkor sokan nem mentek és lehetett menni a jó tanulóknak is:) Nahát azóta le sem lehet róla beszélni a jó tanulókat, pedig nem sok mindent csinálnak mert nincs rá pénz és ezért inkább csak ilyen idős nénik vannak kint velük meg a pap és kenyeret sütnek ,tarisznyát szőnek Gyöngyöt fűznek meg ilyen régi dolgokat tanítanak nekik, délelőtt meg tanulnak.


De azért szereti a Mimi mert egy kis faluban van kb 8 ház, van egy bolt meg a templom és sokat játszanak az utcán mert zsák falu a templom kertben szoktak szám háborúzni:)


Azért szeretik szerintem a gyerekek mert nincsenek feszített időponthoz kötött foglalkozások, itt igazán gyerekek lehetnek:DD

747. Kolli1987 (válaszként erre: 746. - Bmwkraft)
2011. aug. 5. 16:14

Hát először én a testvéremet szúrtam meg mert be volt gipszelve a lába és ő nem szúrta magát. Tű fóbiás. :)

Hát én akkor megfogadtam rokont soha többé. :)

De amikor már "hozzászokik" az ember már nem olyan vész.

Nem megyek bele a részletekbe. :)

Szeretem a szakmámat csak kár, hogy nem lehet belőle megélni. :(

Merre voltak a fiúk táborba?

746. bmwkraft (válaszként erre: 744. - Kolli1987)
2011. aug. 5. 14:41

Elég jól kitáborozták magukat a nyáron úgy hogy azt mondták most már jöhet a suli.


Én utoljára akkor dolgoztam a férjemék italkereskedésében amikor a Jázminnal terhes voltam azóta vagy gyeden vagy gyesen vagyok:)

Amikor letelt a gyes a Jelekről akkor elmentem munkanélkülire és kerestem is állást azért adtam be a Jeleket oviba különben még nem ment volna, csak aztán kiderült, hogy babát várok amikor letelt a munkanélküli elmentem főállású anyaságira és most meg megint váltok vissza gyesre.

nekem nagyon tetszik az ápolónő szakma de én nem mernék senkit megszúrni meg ilyenek:)

Az nem hat meg ha engem szúrnak de, hogy én bárkibe is beledöfjem ahhoz már nyúl vagyok nagy fülekkel és répás szájjal:DD

745. bmwkraft (válaszként erre: 743. - 2afcd0963f)
2011. aug. 5. 14:32
:DD
744. Kolli1987 (válaszként erre: 740. - Bmwkraft)
2011. aug. 5. 14:00

Gondolom ők nem nagyon várják a sulit. :)

De hát miszáj.

Hol dolgoztál? Most főállású anya vagy?

Én ápolónőként dolgoztam.

743. 2afcd0963f (válaszként erre: 742. - 2afcd0963f)
2011. aug. 5. 13:56

Ja,látom,bocsi!


Én is éppen Szolnokon vagyok a fiúkkal

742. 2afcd0963f (válaszként erre: 741. - Bmwkraft)
2011. aug. 5. 13:55
Hol?
741. bmwkraft (válaszként erre: 738. - Nanda)
2011. aug. 5. 13:51

Akkor nagy sok jó kikapcsolódás vár rátok:)


Mi is az Alföldön lakunk:DD


Jó szórakozást a játszóházba:)

2011. aug. 5. 13:42

Tudom, most nem állok a népszerűségi lista élén de muszáj egy kicsit felturbózni az agyukat a sulira.

Annak nagyon örülök, hogy a Jázmin is és a Jácint is olyan jó tanulók, hogy minden leckéjüket megcsinálják a napköziben és még meg is tanulnak itthon már nem is kell tanulni semmit.


Most a lehető legtöbbet a suliban kell tanulniuk délután mert ha a Kolosnak marad a hasfájás délután 5-től akkor itthon nem sokat tudnak tőle tanulni:((


A Jázmin ötödikes lesz a Jácint másodikos a Jelek meg középsőbe megy az oviban.


Nem igazán lesz furcsa a Jelekkel is kettesben voltunk amíg el nem ment oviba aztán tavaly egy évig munka nélküli voltam, és egy sem volt itthon velem mert mind suliban meg oviban volt na az nem furcsa volt hanem rossz mert annyira megszoktam, hogy valamelyik körülöttem van.


Szétuntam magam el is mentem egy nyelvtanfolyamra, most már nem fogok unatkozni mert itt lesz a Kolos tök jól elleszünk kettesbe:))

739. Kolli1987 (válaszként erre: 737. - Bmwkraft)
2011. aug. 5. 12:54

:D

Hát ne is csodálkozz mégis még van egy hónap a suli kezdésig. :)

Hanyadikba fognak menni?

Gondolom nagyon furcsa lesz, hogy kettesben maradtok a babáddal?

738. Nanda
2011. aug. 5. 12:52

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a köszöntést,nagyon aranyosak vagytok!

Nemsoká indulunk Fehérvárra ,szeretnék a gyerkőcőt is egy kicsit elvinni egy játszóházba.

Holnapkorán meg utazunk az Alföldre anyámhoz,egy hétre.

Mindenkinek gyönyörű napot kívánok!

737. bmwkraft (válaszként erre: 736. - Kolli1987)
2011. aug. 5. 12:42

Köszike:D


Na mire ide értem volna a géphez most meg már megint ébredezik a Kolos:D


eddig a nagyok tanultak és a Jácint éppen a gép előtt mert nincs hely máshol:(


Nem arattam nagy sikert azzal, hogy közöltem az augusztus nagy része már tanulással fog telni:D


Még szerencse az iskola idő alatt nem reklamálnak a tanulás miatt de a szünidőkben azért van morgás miatta:DD


A Jácint csak az írást nem kedveli pedig fiú létére nagyon szépen ír, a Jázmin meg a matekot utálja nagyon, meg idegesíti, hogy nem ötös matekból "csak" négyes de hiába mondom, hogy csak ennél rosszabb ne legyen:)

736. Kolli1987 (válaszként erre: 735. - Bmwkraft)
2011. aug. 5. 10:53
Akkor jó étvágyat nektek. :D
2011. aug. 5. 10:36

Sziasztok!


Boldog szüli napot Nanda:DD


Mindjárt jövök csak épp kajcsi van:DD

734. Kolli1987 (válaszként erre: 728. - Nanda)
2011. aug. 5. 10:26

Boldog szülinapot! :D


Anyukák, hogy telt az éjszakátok?

Nekünk jó volt Csenge átaludta az éjszakát. :)

2011. aug. 5. 08:11
boldog szülinapot nanda! csak reggel jó a netem később vacakol a kapcsolat :( bmwkraft jázmin akkor is tud nagyon sírni ha fáradt, olyankor hiába vigasztalom, hagyom sírni egy pár percet, megnyugszik és magától elalszik. néha csak ez segít
732. Kolli1987 (válaszként erre: 731. - Bmwkraft)
2011. aug. 4. 20:39

Szegény.

Hát lehet, hogy a tej is belejátszik meg szerintem most az idő is.

Csenge is nyűgösebb volt.

Apropó a lányom iszonyat leleményes képzeljétek el felállt az mellett a szekrény mellett amire én balga azt hittem nem fog fogást találni.

Töltöttem fel két képet erről az akciójáról a naplómba.

Eszméletlen nem is nagyon tudom hogy húzta fel magát mibe kapaszkodott.

Amit láttam, hogy a szekrény szélébe kapaszkodott de az is csúszik. :S

Nagyon oda kell figyelnem rá.

Semmi félelem. :S

2011. aug. 4. 20:20

Képzeljétek szegény Kolos 5óra óta sírt és kb 2 perce aludt el. De már úgy sírt, hogy nem vett levegőt, és én is sírtam.

4.-dik gyerek ide vagy oda nem tudom mi a baja szegénynek nem egyértelmű , hogy a hasa fáj.

Már majdnem felbontottam a tápszert is mert arra gondoltam, hogy nem elég tápláló a tejem:(


De aztán mégsem mert elaludt:)

Lehet, hogy azért sírt mert ittam két pohár tejet én hülye:((

730. Kolli1987 (válaszként erre: 728. - Nanda)
2011. aug. 4. 17:32

Akkor majd holnap is köszöntünk. :D

Duplán ünnepeljük a szülinapod. :D

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook