Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alszanak a gyerekek? Unatkozol? Anyukák! Gyertek dumcsizni! fórum

Alszanak a gyerekek? Unatkozol? Anyukák! Gyertek dumcsizni! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2011. aug. 9. 08:43
Fúúúúúúú csajok olyan büdit kakilt Zénó,hogy majdnem össze hánytam magam. :D
788. ae55128da6 (válaszként erre: 785. - Bmwkraft)
2011. aug. 9. 08:16

Dehogy haragszom meg. :)

Köszönöm és azt még nem is tudod hogy főz mos takarít és még munka mellet is fel kell éjszaka Zénót megetetni tisztába tenni és meg vigasztalni.Persze ezeket felváltva végezzük.A ház körül is elvégez mindent fűvet nyír,szerel ha kell. :)Ja és képzeld kettőnk közül neki van jogosítványa és mivel a tesco kicsit messze van gyalog így a bevásárlást is ő végzi.

Nagyon jó ember,férj és apa. :) :D

787. ae55128da6 (válaszként erre: 783. - Kolli1987)
2011. aug. 9. 08:11
Zénó nagyon nyügös volt egész nap remélem ma jobb lesz. :)
2011. aug. 9. 08:10

Jó reggelt csajok! :)

Hogy telt az éjszakátok?

2011. aug. 8. 22:00

Csancsy: Néztem a naplódban a képeket hát Zénó egyre zabálni valóbb, annyira cuki pofija van, hogy egész nap dögönyözni lehetne:))


Láttam a képet a férjedről, ne haragudj meg légyszi, hogy ezt mondom, de csak vigyázz nehogy valaki lecsapja a kezedről, mert nagyon jó pasi:DD

784. bmwkraft (válaszként erre: 781. - Kolli1987)
2011. aug. 8. 21:51

Szívesen Csancsynak igaza van Te vagy az anyukája TE tudod mi a jó neki:)

És ahogy a képeteket nézem tudod mi a jó:) mert egészséges és boldog, kiegyensúlyozott babának látszik:D


Mi is délután egy órakor voltunk, örült is a védőnő mert meg tudta csinálni az egy hónapos státusz vizsgálatot. 3 cm-t nőttünk:) És 300g-ot hízott egy hét alatt:)

Ezek szerint a mi mérlegünk a rossz:)

783. Kolli1987 (válaszként erre: 782. - Ae55128da6)
2011. aug. 8. 20:02

Igyekszem de nem könnyű.

Holnapra már túl fogok lépni csak ki kell adnom a gőzt és minden megy tovább a maga módján. :D

Nektek, hogy telt a napotok?

782. ae55128da6 (válaszként erre: 781. - Kolli1987)
2011. aug. 8. 19:43

Kolli!

Te vagy az anyukája és ha te úgy látod szépen fejlődik és egyre ügyesebb nincsen semmi gond.Hidd el te vagy az anyukája és nálad jobban senki nem ismeri a gyerekedet,hallgas az anyai szívedre és ha az azt súgja minden rendben akkor az úgy is van.

:)

Ne streszelj fölöslegesen mert azt a kis csöppséged is megérzi és az neki se és neked se jó. :)

2011. aug. 8. 18:09

Köszönöm a megnyugtatást.

Csak majd frászt kapok amikor súly mérésre megyünk és akkor nem akar az a vacak mérleg megmozdulni. :)Igyekszem mimnél változatosabban etetni.

Bmwkraft ti mikor mentek tanácsadásra?

780. bmwkraft (válaszként erre: 773. - Kolli1987)
2011. aug. 8. 17:25

Nyúúúgi:)


A doktor nődnek igaza van ilyen alkat és kész, a mi gyerekgyógyászunk is ezt mondta mert a Mimi amikor pici volt egyik hónapban többet hízott mint a másikban aztán egyszer csak amikor elkezdett jönni menni akkor megállt a súlya majdnem 2 hónapra. Azt mondta a doki azért mert sok energiát éget el azzal, hogy elkezd járni meg ilyenek és addig nem kell a súllyal foglalkozni amíg nem csökken mert akkor valamilyen betegséget jelez vagy felszívódási zavart.

Még akkor sincs gond azt mondta, ha nem hízik egy grammot se.


Etesd változatosan és egészségesen, a vitamin bevitel meglegyen ,a lényeg, hogy azt mondtad az étvágy jó, cukrosat meg ne adj neki még, azt majd később ha nem vigyázol vehetsz neki eleget:)

2011. aug. 8. 16:31
6400g. Bocsi az előbb elírtam mert Csengére is figyeltem 6380g.
778. ae55128da6 (válaszként erre: 775. - Kolli1987)
2011. aug. 8. 16:20
mennyi most a babád súlya? mennyit mértek most?
2011. aug. 8. 15:00
váááá megyek majd holnap visszanézek picifiam kifestette magát olajfestékkel, lemostam, de nemigaz hogy két percig se lehet szem elől téveszteni :))
2011. aug. 8. 14:50
cukrot ne adj neki, de húst adhatsz, bár gondolom kap :)
2011. aug. 8. 14:49

4380g volt 3 hete.

Igen a doktornő is ezt mondta de én ettől tiszta frászt kapok.

Nem is megyek már heti rendszeresen mérni. Mikor pici volt igen.

Még nem ismerem az újat mert múlt hónapban találkoztunk először. :(

Múlt hónap elsejétől kaptuk meg őt.

A másik tisztára beparáztatott és onnan van ez a frász rajtam. Akkor nekem amikor 2 hónapos volt Csenge azt mondja, hogy azért alussza át az éjszakát, mert hozzászokott, hogy nem kap eleget enni.

Na azóta tiszta frászba vagyok ha mérlegelésről van szó. :(

2011. aug. 8. 14:43
mármint 20grammot? nem írtad el? :(nem tudom a te védőnőd hogy áll hozzá, de nálunk ez úgy van hogy amint elkezd mozogni, kúszni-mászni a baba, vagyis egyre aktívabb, ha nem hízik semmit egy hónapban, akkor is jó nem b@sztatnak miatta
2011. aug. 8. 14:37

Megjöttünk a tanácsadásról.

Gyűlölöm a mérlegeket.:( Ezt most komolyan mondom.

6400got mértek hét hét alatt 20got.

De ezt nem értem.

Eszik jól mindenbe krumplit meg banánt keverek mert abba sok a szénhidrát és hizlal.

Akkor most szerintetek mi a csodát kezdjek még?

Cukros dolgokat még nem szeretnék adni. Ha nassoltatom akkor csak az étvágyát teszem tönkre.

Na most legyek okos.

De 68cm hosszú.

Várom az ötleteiteket még mivel próbálkozzak.

Doktornőnk szerint ilyen alakat de ez akkor is kiakasztó.

772. ae55128da6 (válaszként erre: 771. - Jozsi.38)
2011. aug. 8. 11:11
Nem oltástól,valahonnan össze szedte valószínű valamelyik kórházban mert minden héten megyünk vele.Nem tudom menyibe kerülhet a védőoltás sajnos de szerintem talán a gyerekorvosotok megtudja mondani. :)
2011. aug. 8. 11:05
csancsy az oltástól lett bárányhimlős zénó? ja és mennyibe került az oltás, ha megkérdezhetem? mert én a középsőmön gondolkodom hogy neki beadatom, mert ő mindent elkap a bátyjától és jóval betegebb mint boti, a szülés utáni tüdőgyulladásnak "hála"
770. ae55128da6 (válaszként erre: 769. - Kolli1987)
2011. aug. 8. 11:03

De édes lehet! :)

Mi is szoktunk tapsizni de nálunk ez úgy működik hogy tartom a kezem mintha összepacsizni akarnák és mondom neki,hogy tapsi,tapsi és bele csap a kezembe.:)

2011. aug. 8. 10:53

Örülök, hogy tetszik az idézet. :)


bmwkraft: Természetesen szurkolni fogok. :(

Ti mikor mentek mi délben.

De nem fogok kiakadni akármennyit fog is mutatni a mérleg, mert szépen eszik. :)

Gyakorlatilag mindent amit elé teszek és adok. Már figyelnem kell nagyon de tényleg mert ha fél óra múlva kapna valamit azt is becsápolná. :D

Szépen fejlődik a mozgása és egyre értelmesebb.


Képzeljétek neki állt tapsolni. :D

Igaz még nem csattan és néha mellé is megy, de ha már mondom neki, hogy tapsi tapsi és csinálom is mellé akkor utánoz. :D :D

Imádom, olyan gyorsan nő, és még nincs kilenc hónapos.

768. ae55128da6 (válaszként erre: 763. - Kolli1987)
2011. aug. 8. 10:48
Ez nagyon szép. :)
767. ae55128da6 (válaszként erre: 760. - Kolli1987)
2011. aug. 8. 10:45
már azt hittem igen mert letelt az a 2 hét amit a doki mondott,hogy fertőz erre meg kijött még 2 hólyag úgy hogy marad a szoba fogság még egy darabig. :(
2011. aug. 8. 10:42
Már mint az idézet:)
2011. aug. 8. 10:42
Ez nagyon tetszik:))
764. bmwkraft (válaszként erre: 762. - Kolli1987)
2011. aug. 8. 10:39

Szurkolok és cserébe te is mert egy hete és most is itthon ugyan annyit mértem a Kolosnak:(

Ha nem a mérleg a rossz és a védő nőnél sem mutat hízást akkor bonthatom fel a tápszert amit nagyon nem szeretnék:(

2011. aug. 8. 10:39

Találtam egy szép idézetet és főleg azoknál akiknél van nagyobb gyerkőc ez teljesen igaz kisgyerekeseknél is részben a többi most fog még csak jönni. :)


Hordoztam gyereket a szívem alatt. Aludtam úgy,hogy kisbaba feküdt a mellkasomon. Pusziltam bibiket, gyógyítottam megtört kis szívet, ,lepisiltek,lekakiltak és éjszakákat töltöttem karosszékben. De most sem tenném másként!!! A testem bár nem tökéletes, de ha belenézek a tükörbe egy anyukát látok, aminél nincs nagyobb dicsőség vagy áldás.

762. Kolli1987 (válaszként erre: 761. - Bmwkraft)
2011. aug. 8. 10:33

Teljesen jól mondod nem is az a baj, hogyfent van akár éjszaka hanem, hogy sír és nem tudod, hogy mi a baj, mert éhes nem lehet mert ugye nem rég evett tiszta a pelus. Most nem is volt olyan nagy meleg és sír, ja és szomjasnak sem szomjas, mert ellöki a poharat. :(

Ekkor legyen okos az ember, mit tegyen még.


Szurkoljatok nagyon mert jön ez a fránya mérleg. :(

hiába mondom,hogy nem foglalkozok vele de az eddigi rossz élmények csak bennem van. :(

2011. aug. 8. 10:03

Sziasztok csajok!


Hát nálunk is a tegnap este tiszta apokalipszis volt:(


4gyerek ide vagy oda de mire rájöttem, hogy Kolosnak melege van addigra kész volt ő is meg én is aztán ki vittem az udvarra hát abban a pillanatban el is aludt:)


De a nagyok fél óra múlva felébresztették és megint sírt 10 óráig.

Úgy érzem eddig gond nélkül bírtam az éjszakai keléseket de most érzem, hogy ennyi volt és még milyen sok van hátra:(

Mondjuk ha este nem sírna 6-10-ig akkor én se fáradnék le meg ő sem:)


A Mimit elvittem reggel táborba most meg a legnagyobb melegben megpróbálom össze szedni a család fiú tagjait és elmegyünk a Kínaiba mert leárazás van és vásárolok a sulira egy kicsit.


Az időjárástól már nekem is kiborult a bili:(


Nekem is el kellene mennem a védőnőhöz, hogy lemérje a Kolost de sok kedvem nincs:(

760. Kolli1987 (válaszként erre: 759. - Ae55128da6)
2011. aug. 8. 09:57

Jól vagytok?

Pici fiad meggyógyult a himlőből?

Csenge éppen beszélget és járkál. :D

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook