Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomcsapdák fórum

Álomcsapdák (beszélgetős fórum)


1 2
2018. máj. 27. 05:21
Olyan szokott történni veletek, hogy napról- napra ugyanakkor felébredtek? Éjjel 1-2 körül, frissen, kipihenten? Utana meg egesz nap, azt sem tudjátok, hogy maradjatok ébren?
2018. máj. 20. 15:34

Én is szkeptikus voltam, először azért tettem ki, mert kedves ajándék volt.


Írtam, hogy már akkor is egyszer csak feltűnt, hogy jobban alszom.


Most megint változás történt. Eddig a fejem közelében lógott az álomcsapda, de most konkrétan a fejem fölé került, két napja. Azóta még jobban alszom. Elképesztő.

2010. dec. 9. 08:56

Kaptam én is egyet,indián álomfogót anyukámtól még 17évesen.Akkoriban nagyon gyötörtek rémálmok,és amikor felraktam az ágyam fölé(fejem fölé),kezdtek megszűnni ezek az álmok.Amikor elköltöztem onnan,a nagy pakolászásban elvesztettem sajnos:(

Jó lenne szereznem megint egyet.Anyira nincs most rémálmom,de azért előfordul hetente 1x biztos.

42. Skar (válaszként erre: 39. - Librigabi)
2010. szept. 29. 23:55
Van ám sokmminden, amiről még nem hallottál =)
2008. jún. 7. 14:57

Sziasztok!

Gyerekkoromban nekem is volt visszatérő rémálmom, már ami a témáját illeti: folyton üldöztek fegyveres emberek/ember, Volt, hogy sikerült is megölniük, szörnyű!

Egyszercsak elmtűntek ezek az álmok: amikor elköltöztem otthonról, a szüleimtől.

2008. febr. 2. 15:49
voltam már hasonlóban,.....de az ébredés kijózanító....
39. Librigabi (válaszként erre: 1. - 87955845cd)
2007. szept. 6. 14:15

Mi ez az álomcsapda? Megint 1 újabb maszlag! Ki az aki elhiszi ezt?


Igaz, ami igaz, filmnek nagyon jó volt, de ne keverjük össze a képzeletet a valósággal!

38. Ági28 (válaszként erre: 25. - Kisgé)
2007. aug. 15. 08:55
Remélem nincs igazad! Nem olyan régen azt álmodtam, h meghalt a barátom. 2 napja az apám halt meg álmomban. ha jól tudom mikor megálmodják valaki halálát, az illető sokáig fog élni. ??? Nem kívánom egyikük halálát sem!!! Erről ki tud mondani nekem valamit? Persze bíztatót!!!
37. 4423e63349 (válaszként erre: 36. - Kangaroo)
2006. dec. 13. 19:34
Probald egy pici szöggel az agytol tavolabb feltüzni.
2006. dec. 13. 15:17
Nekem a fiam szokott sokszor sírni álmában, és fel is riad. Néha hablatyol valamit, ami nem történt meg, tehát gondolom, álmodta. Ezért is szeretnék egyet a szobájukba. Meg jól is néznek ki. :P Csak attól tartok, az emeletes ágyról sokszor piszkálnák az álomcsapdát.
35. 4423e63349 (válaszként erre: 34. - Kangaroo)
2006. dec. 13. 14:24
Lognia kell,falon nem jo.Nekem is a szoba közepen a csillaron log.Azelött mindig voltak "zombis" almaim,miota meg van,elmultak.Hogy ez segitett-e nem tudom,a lenyeg hogy nincsenek remalmaim.
2006. dec. 13. 13:49
Sziasztok! Ezeket az álomfógkat, álomcsapdákat falra is lehet tenni? Vagy mindenképpen a szoba közepén kell lógatni? Szeretnék venni ilyet, főleg a gyerekszobába, de ott jobb lenne "neki" a falon. :-)
33. Zojci
2006. nov. 26. 23:39
Gyerekként mindíg wolt egy wisszatérő rémálmom! Egy szakadékba zuhantam,felettem két fényes szem,és egy gúnyos wigyor,közben furcsán lüktetett körülöttem minden! Mindíg felsírtam! Szörnyű wolt! És lehet nem hiszitek de imádkoztak értem és elmúlt!
32. cylu
2006. nov. 17. 13:16
Az indiánoknál volt szokás annó annak idején a kézzel készített álomcsapda.Biztosan hallottatok már erről....Tollakkal,gyöngyökkel díszített kör alakú pókháló szerűen körbeszőtt növényi termék....Azt mondják,hogy ha a hálószoba közepében belógatva tárolod,felfogja a rossz álmokat,amik azután nem fognak bántani téged....
2006. nov. 14. 22:18
Minden ember tudattalanul, de sejtszinten hordozza az egész világegyetemet.Ami nálam nagyon érdekes, hogy többedszer álmodom, hogy földrengés van és minden olyan félelmetes, mentem a családomat, a gyerekeimet óvom... Másnap reggel hallom a rádióban, Tv-ben, hogy itt-ott nagy erejű földrengés volt. Egy kicsit rémisztő, de már többször volt így, nem lehet véletlen.Nektek nem volt hasonló élményetek?
2006. nov. 14. 22:07
Én úgy hallottam Popper Pétertől, hogy ezt hívják kollektív tudatnak. Ezt minden ember hordozza magában és álmainkban fellelhetők, ezért van az hogy sokszor álmodunk ugyanazt mint embertársaink. Ilyen a zuhanás élmény, a barlangos, alagutas álom , amire azt modják, hogy saját születéseinket idézzük fel, vagy a világvégés álmok, ( halálunk ).
2006. jún. 17. 15:32
Általában akkor álmodok olyat/ amikor a z álmomban azt mondják, hogy nincs akit keresek, vagy meghalt/ amikor később beteg lesz az illető.
28. Courage (válaszként erre: 27. - Kisgé)
2006. jún. 16. 16:56

Juj...ez nagyon durva..szegényke.

Nekem sokszor volt, hogy sírva ébredtem és a mai napig nem tudom mit álmodtam. De arra ébredtem fulladok a zokogástól.

27. kisgé (válaszként erre: 26. - Courage)
2006. jún. 16. 15:21
aha, volt! Mikor anyám meghalt álmomban. Sőt, próbáltam álmomban kiutat keresni, hogy ez nem lehet és felmásztam egy hídra, hogy leugrom és álmomban eszembe jutott, hogy az a megoldás, hogy felébredek, na akkor ébredtem sírva!
26. Courage (válaszként erre: 25. - Kisgé)
2006. jún. 16. 14:34

Én álmomban teljesen rosszul voltam tőle. Én inkább szerintem per pill annyira nem akarok.

Neked volt már olyan álmod, hogy sírva ébredtél fel?

25. kisgé (válaszként erre: 24. - Courage)
2006. jún. 16. 14:12
Hát lehet, hogy tudat alatt, már akarjuk. Tuti, hogy az álmaink a tudatalattinkban zajló dolgokat mutatják meg, ezért kell rájuk figyelni.
24. Courage (válaszként erre: 21. - Kisgé)
2006. jún. 16. 12:13

Képzeld én is álmodtam már, hogy terhes vagyok! Nekem nagyon rémes volt, mert toltak be egy ágyon és ott volt anyám és mondtam, hogy nekem ez nem kell és én ezt nem akarom. Szörnyű volt.

Szeretnék majd gyereket, de hát nem most.

Szerinted euz miért van?

23. 4726e582cf (válaszként erre: 22. - Kisgé)
2006. jún. 16. 10:58
Halvány lila dunsztom sincs :((((. Ha tudnám, akkor jövőbe látó lennék :).
22. kisgé (válaszként erre: 20. - 4726e582cf)
2006. jún. 16. 10:57
Igen, ezt hogy különböztessük meg???
21. kisgé (válaszként erre: 19. - Courage)
2006. jún. 16. 10:57

Szerencsére néhány pánik rohamon kívül más rossz élményem nem volt. Kivéve egy álmot, ami kísért és pontosan tudom, miért. Testvérem meghalt 5 éve betegségben, és amíg élt, nem fogadtam el azt a tényt, hogy meg fog halni. Azóta- most már ritkán, de még mindig- azt álmodom, hogy még él, de tudom, meg fog halni és csodálkozom miért él még. 2 nap KO egy ilyen álom után. Az elfojtásaim....:(((((



Amit megálmodtam: Az exemet még csak látásból ismertem és nagyon utáltam, mert ránézésre egy majom. 4* egymás után azt álmodtam, hogy ő szeret engem és babusgat. Minden alkalommal mosolyogva ébredtem, mert frankón az érzést álmodtam meg, de aztán csodálkoztam, hogy az a barom????? Aztán szépen összejöttünk, mert egyszer beszélgettünk. :)))

Ami ijesztő, az az, mikor tudod, hogy nem olyan dolgokról álmodsz, ami történik veled, vagy fog, hanem halál valóságos dolgokat: mikor többször egymás után terhes voltam álmomban és éreztem....jó, ez ugye, ha minden jól megy, előbb-utóbb így lesz, de miért álmodom ezeket??? Meg van még egy csomó minden..

20. 4726e582cf (válaszként erre: 18. - Kisgé)
2006. jún. 16. 10:05
Nah ez a dúrva, hogy nem lehet tudni, hogy megálmodja az ember, avagy csak álmodik valamit. Ez csak akkor derül ki, amikor meg is történik, de abban a pillanatban már vágom, hogy ezt már átéltem azaz megálmodtam...
19. Courage (válaszként erre: 18. - Kisgé)
2006. jún. 16. 10:03

Nah az durva:) Ilyen nekem is volt:)

De nagyon szar volt, mert az álmodtam vagy nem tudom, hogy álmodtam, hogy egy nagy ember ül az ágyam szélén. Hulla sötét, nem láttam semmit csak a körvonalakat. Majdnem frászt kaptam:)

A pasit nem bántam:)

Mi volt amit álmodtál és megijedtél?

18. kisgé (válaszként erre: 16. - Courage)
2006. jún. 16. 09:59
Ját nem rémítő? Meg az, hogy nem tudom, hogy most megálmodok valamit, vagy csak álmodok valamit...
17. 4726e582cf (válaszként erre: 14. - Kisgé)
2006. jún. 16. 09:26
Igen szoktam, de reiki óta csak. Bár nem rémülök meg.
16. Courage (válaszként erre: 14. - Kisgé)
2006. jún. 16. 09:21

Megrémültél?:)

Én is álmodtam meg dolgokat:)

A nagy szerelmes expasimat is megálmodtam. Rá két napra megismertem:)

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook