Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van álomcsapdád? ..ha igen, segítenél? fórum

Van álomcsapdád? ..ha igen, segítenél? (tudásbázis kérdés)


17. boszi1968 (válaszként erre: 15. - Skar)
2010. okt. 11. 18:13

az álom csapda igazi tollakból áll.a műanyag dolgok

azok a tárgyak lehetnek ami a te kedvenceid közül való.egyébként tényleg lehet kapni a boltokban álom

csapdát,és úgy teheted egyedivé hogy a kedvenc tárgyaidból aggatsz rá egy párat.

16. Skar (válaszként erre: 8. - Mese)
2010. szept. 29. 23:20
Én ajándékboltokban kapható tömegcsapdát azért nem használnék inkább. Dísznek persze jó lehet.
15. Skar (válaszként erre: 7. - Mese)
2010. szept. 29. 23:18

Az első csapdám nem ért a falhoz, az ablakkilincsről lógott ugyanis, szóval érte a nap is naponta, viszont pont ez lett a veszte, mert barátnőm műanyag tolakkal készítette, és azok szétmállottak egy idő után.

A második a falról lóg, hozzá is, de majd akkor ennek utánajárok.

14. boszi1968 (válaszként erre: 3. - Panka78)
2009. dec. 12. 18:40

nekem is van kettő is.nekem is a fejem fölött lóg.

azért nem szabad hogy a falhoz érjen,mert a fal leblokkolja a rossz álmokat.és az sajnos akkor megreked és befurakodik az álmaidba.én tisztítani

tisztító szertartással szoktam.amihez kell füstölő,

só,víz,gyertya,föld,és egy szív alakú tárgy.

2009. nov. 8. 08:33
Köszi az infót.
12. Magdi8 (válaszként erre: 11. - Mese)
2009. nov. 7. 22:39
Én úgy hallottam, hogy a simogatástól tisztul meg. Én mindenesetre gyakran szoktam simogatni, és nagyon jól alszom.
11. mese (válaszként erre: 9. - Magdi8)
2009. nov. 7. 22:15
Én úgy tudtam, a napfény tisztítja meg.Ezzel a módszerrel is lehet?
10. misz
2009. nov. 7. 22:14
De érdekes! Köszönöm az infókat. :)
2009. nov. 7. 22:07
Az álomcsapda nevet viselő, pókhálószerű indián szobadísz ma már igen elterjedt, bár kevesen használják eredeti formában, és rendeltetésének megfelelően. Az álomcsapda központi alakzata egy fonott karika, melyet további karikák illetve tollak fognak közre. A fonallal körbetekert karikák gyöngyökkel díszített hálóval vannak beszőve. A gyöngyök eredetileg szerencsekövek voltak, a használó egyéni talizmánkövei, illetve szelleműzésre alkalmas kövek. Számuk általában misztikus: 3, 7, 9, 13. A tollaknak mindenképpen valamilyen vadmadár tollának kellett lenni, melyeknél fontos volt, hogy ne kopasztásból származzanak, hanem a madárnak természetesen kellett elvesztenie őket. Az álomcsapdát az ágy fölé kell helyezni, így a szép álmok áthatolnak a hálón, és a lelógó tollakon szépen levitorláznak az alant alvóhoz, míg a rémálmok fennakadnak a csapdán, s nem veszélyeztetik a szunyókáló éjszakai nyugalmát. Az álomcsapdát felhelyezés előtt, illetve bizonyos időközönként meg kell simogatni, ugyanis ez a simítás tisztítja meg a rossz energiáktól.
8. mese (válaszként erre: 5. - Berillke)
2009. nov. 7. 22:04
Tudomásom szerint, bár nem akarok okoskodni, az álomcsapda egy spirituális eszköz, ami azt a célt szolgálja, hogy nyugodtan tudj aludni, a negatív álmokat magába szívja, és nem álmodsz rosszat.Ez egy ilyen indiánoktól eredezethető tárgy. Egy kör, aminek a közepe fonalból pókhálószerűen van kialakítva,és lelóg róla pár kis tollacska egy madzagon, meg gyöngyöcskék.Rengeteg fajtáját lehet kapni, mindenféle színben, nagyságban, ízlés szerint.Általában ajándék boltokban lehet kapni, ahol sok apróság van.Én ennyit tudok erről, ha valaki ezt pontosabban meg tudja fogalmazni, akkor inkább hallagassatok rá, remélem nem írtam hülyeséget...:)
7. mese
2009. nov. 7. 21:58
Nekem van álomcsapdám, de azt nem tudtam, hogy falhoz nem érhet. Az enyém az áhyamnál van, a fejem felett.Sajnos, nekem nem segített, állandó rémálmaim vannak.Azt viszont tudom, hogy tisztísd meg az álomcsapdát!Mikor úgy érzed esténként, hogy a pozitív hatása elmegy, és viszajönnak a rémálmok, egy napig tedd ki a napra, és a nap energiája megtisztítja. A tisztításra is oda kell ám figyelni!Lehet, nekem azért nem működik, mert a falhoz ér....De legalább ezt is tudom.
6. misz
2009. nov. 7. 21:37
Én is kíváncsi vagyok, mi az az a álomcsapda? És mire jó?
2009. nov. 7. 18:15
hát az meg mi a szösz?
2009. nov. 7. 17:40
Nekem az állólámpámon lóg, nem ér a falhoz. Azt, hogy hogyan kell elhelyezni, nem tudom.
2009. nov. 7. 14:22

:)

Arra lennék csak kiváncsi, hogyan kell elhelyezni.

Tényleg nem érhet a falhoz, hanem lógnia kell?

2009. nov. 7. 13:23
Nem tudsz aludni,azert nem almodsz?
2009. nov. 7. 12:45
Van álomcsapdád? ..ha igen, segítenél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook