Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Alkonyat - Twilight (Újhold, Napfogyatkozás, Hajnalhasadás) fórum

Alkonyat - Twilight (Újhold, Napfogyatkozás, Hajnalhasadás) (beszélgetős fórum)


2009. jún. 9. 18:03

Eclips aláírás gyűjtésének az eredménye: 3021 Fő!

Az első nap nagyon megugrott, aztán elcsitult a jelentkezés. De biztosan jön még, ha terjed a hír. Te már mindenkit értesítettél, aki számít?

Azért ez nem rossz, de még akkor is kellene 45000 ezer aláírás! Szóval értesítsetek mindenkit, hogy meglegyen a kellő szavazat!

284. 122390477d (válaszként erre: 279. - Huncutka84)
2009. jún. 9. 17:17
xd biztos jó lehetett
283. martone
2009. jún. 8. 22:14
Akit érdekel, kukkantson a naplómba, van ott egy jó kis riport... én jókat röhögtem rajta. No persze Rob sem egy angyal....
282. martone (válaszként erre: 281. - Setna)
2009. jún. 8. 22:13
ok, akkor igazad van, én tévedtem!
281. Setna (válaszként erre: 280. - Martone)
2009. jún. 8. 22:02
Ööööö... a paprika spray miatt sose fájjon a fejed, mert az tényleg az. Gyakorlatilag könnygáz, a hatóanyagát a chilipaprikából vonják ki. A fél családom rendőr... Meg a "pepper" paprikát-fűszerpaprikát is jelent, szóval nincs ezzel semmi gond itt. A fordítók feje most kivételesen a helyén maradhat :-)
280. martone
2009. jún. 8. 21:54

Sziasztok!


Hát megnéztem a szinkronos verziót...

És persze úgy döntöttem én inkább maradok a feliratosnál. Szeretem hallani a színészek igazi hangját. És felháborít hogy némelyiknek olyan nem hozzáillő hangot választottak hogy az...

Pl: Edward hangja kb 19 évesnek felel meg, de könyörgöm egy 25 éves férfi emberhez???

A másik James hangja volt.. hát az meg aztán tényleg ficsúros. A többi kisebb eltérés, annyira nem bántja a fülem.

De az viszont igen hogy a pepper(bors) spray-t paprika spray-nek fordították... ez azért mégis durva, ha kicsit is értene angolul aki fordított, az nem mondana ekkora hülyeséget.

És a másik ami felháborít hogy aki szinkronizálta a filmet valószinűleg nem olvasta a könyvet mert akkor tudná hogy Edward szépen és választékosan beszél minden helyzetben... nem pedig a mai hülye tini szlengeket használná...


szóval ez a véleményem. :x

2009. jún. 8. 20:52
Én anno mikor fiatalka voltam, leutaztam Pestről Debrecenbe egy chates találkozó miatt:)
2009. jún. 8. 17:48
Én benne lennék! Lehetne akkor a találkozó, amikor a New Moon a mozikba kerül! Egy hétvégét mindenki kibír, és együtt a Twilight Saga rajongók jól eltudnák tölteni.
277. 53ee79a68b (válaszként erre: 276. - 122390477d)
2009. jún. 8. 15:07
Gyere Pestre, szállást megoldjuk :)
2009. jún. 8. 10:50
Debrecenből senki nem akar együtt filmet nézni? Ja és akkor mit szóltok a rajongói találkozóhoz? Érdekel valakit?
275. Huncutka84 (válaszként erre: 274. - 53ee79a68b)
2009. jún. 8. 09:00
Akkor Pesten már vagyunk 3an:)
274. 53ee79a68b (válaszként erre: 273. - KisCsillag001)
2009. jún. 7. 15:48
Pesti nekem is jó.
273. KisCsillag001 (válaszként erre: 268. - 53ee79a68b)
2009. jún. 7. 15:06

Én néztem élőben, és azóta DVD-n vagy 3x megnéztem már, azon kívül csütörtökön megnézem magyarul is..:D

Ha valamelyik pesti moziban lenne, akkor én lehet, hogy mennék:)

272. martone
2009. jún. 7. 13:56

Sziasztok!


Hát lemaradtam... Bár megmondom őszintén én már elsején megnéztem minden videót az mtv honlapján az átadóról. :)


Az együtt mozizós ötlet nem rossz...

Én a barátnőmmel beszéltem meg hogy csapunk egy csajos délutánt, a gyerekeket ráhagyjuk majd szépen apucira és irány a mozi...

de hát hol van az még... sajna

271. reddyke (válaszként erre: 270. - 53ee79a68b)
2009. jún. 7. 13:36
Hát én sajna majdnem mindenről lemaradtam. De NEW MOON filmzenéjébe sikerűlt belehallgatnom.
270. 53ee79a68b (válaszként erre: 269. - Reddyke)
2009. jún. 7. 12:24
Én a legjobb csók kategóriát már elcsíptem :D
269. reddyke (válaszként erre: 268. - 53ee79a68b)
2009. jún. 7. 12:13
Én nézem. De csak most kapcsoltam oda.
2009. jún. 7. 11:54
Nézi valaki az Mtv movie awards-ot? :)
267. 53ee79a68b (válaszként erre: 266. - Huncutka84)
2009. jún. 7. 11:09

Nem rossz ötlet. :) De ki hova valósi? Tehát nem mindegy, hogy Pest és környékiek vagyunk vagy Debrecen és környéke. Mert azért utazás szempontjából nem mindegy, hogy hol nézzük :)

De az tény, hogy ritka az a pasi, akinek tetszik.

Szerintük csöpögős.. :P :) legalább is akit én kérdeztem, ezen a véleményen volt..

2009. jún. 7. 10:42

Lehet, hogy hülye vagyok csajok, de csak egy felvetés...

Ha mindeannyian ilyen megszállot rajongói vagyunk, akkor mi lenne, ha majd együtt néznénk meg a 2. részt a moziban? Kíváncsi lennék rátok:) Meg azért valljuk be, rre a filmre csa a nagyon elvetemült pasikat tudjuk magunkkal rángatni, de kell az nekünk, h végig húzzák közben a szájukat?:)... csak egy ötlet:)

265. martone
2009. jún. 6. 18:52

Hát igen... az eredeti könyv végén biztos nincs ott a Vége felirat...(mint az egyetemista fordításnak) mert ennek egyszerűen sosem lesz vége... de most komolyan... aki örökké él, azzal mindig történik valami és hiába vonul vissza a Volturi. Ellenségek mindig lesznek.

Mellékesen elképzeltem hogy kb 60 éves leszek és a 28. könyv megfilmesítésére várok.. de Robert Pattinson és Kristen Stewart nem játszhatja örökké a sohasem öregedő halhatatlanokat...

és hát valljuk be őszintén, nélkülük már a film nem lenne ugyanaz... úgyhogy ha ebből a szemszögből nézzük lehet hogy mégis csak befejezi egyszer a szerző...

264. martone
2009. jún. 6. 18:44

Ja, egyébként a kedvenc jelentetem:

Kórházi folyosó, számonkéréses jelenet és amikor Edward megkérdezi: "What exactly was that... " - "Mi is volt az pontosan?" (az az arckifejezés és az a hanglejtés... hmmm...

és a másik amikor Bella elhívja randira de előtte azért még kiböki neki az igazat, hogy egy maszk amit kifele mutat...

ja, és persze a "Lion and the Lamb" ...

Éa A CSÓK... benne az az izgalomból adódó félmosoly ami minden első csókban benne van...

asszem még sorolhatnám... ;)

263. martone
2009. jún. 6. 18:37

Azért arra kiváncsi vagyok hogy a 11. 20-i amerikai bemutató után mikor kerül kishazánkba a film 2. része.

Csak győzzem kivárni...

Ha jól emlékszem a Twilight 1 hét alatt már itthon is látható volt... Itt szeretném jelezni az illetékesnek hogy akkor kösse fel a gatyót és ne kelljen ennél sokkal többet várni...

(Bár látná hogy mit is kértem...)


Láttátok az MTV Movie Awards-ot? Jó volt a díjátadó Kristen bakiát és a nem elcsattant csókot is beleértve... Aki nem látta, nézze meg! érdemes! Ja és persze a NEW MOON hivatalos előzetese... érzem hogy valami nagyot alkottak megint!

262. martone
2009. jún. 6. 18:33

Sziasztok!


Csatlakozom a függők táborába...


Olvastam mind a 4 könyvet, illetve az Twilight-ot megnéztem filmben, aztán elolvastam a 3 könyvet...

Kimondhatatlanul üresség maradt bennem az egy héten át tartó éjszakákba nyúló olvasgatások után,(miután a gyerekeket lefektettem, már kezemben is volt a könyv ;)

mikor megláttam a BD. utolsó lapján hogy VÉGE... hát hogy is mondjam.

Még elolvasnám hogy milyen lesz Jakob és Renesmee élete..vagy ilyesmi... no és persze Edward és Bella még sok-sok éjjel szerethetik egymást úgy mint még soha... hiszen a halhatatlanoknak sosem ér véget az élet...és ha nem akarják akkor az éjszaka sem...


Sok tekintetben szkeptikus vagyok a filmekkel... van amit egyszer sem nézek meg, van hogy a főszereplő vagy a film idióta mivolta miatt... (ami persze másnak lehet hogy szuper...)

Először kétségeim voltak hogy érdekel-e egy vámpíros történet... de ez közel sem CSAK EGY VÁMPÍROS TÖRTÉNET ez A TÖRTÉNET ...

Legalábbis nekem! a Love Story óta először érzem úgy hogy ez egy olyan "bárcsak örörkkénézhetném" történet...

de úgy látom ezzel nem vagyok egyedül! ;)

261. o.andi
2009. jún. 6. 14:47

még nem láttam de megnézem:-)

maaaaa

260. 122390477d (válaszként erre: 258. - Browning)
2009. jún. 6. 14:45
Az üzit körbe küldtem pár iwiwes Alkonyat fanklubnak! Majd még folytatom! És én is szavazok természetesen!
259. rr00
2009. jún. 6. 13:38

heló :)

én elkezdtem olvasni és a dvd -t is megnéztem nekem nagyon tettszik meg az is amit a többiről hallottam.

2009. jún. 6. 11:53

[link]

azthiszem, ez már jó lesz!:)

257. Setna
2009. jún. 5. 22:51

Jaaaaaj, mit fogok olvasni, ha ma éjjel végzek a Midnight Sun-nal is...? Ez a baj a jó soroztokkal...

És persze szavaztam a honlapon, nyugi, csak meglesz az 50e!

2009. jún. 5. 21:41

énmár aláírtam:D puhaborítósat akarooook!!!!!!!!!

utálom a keményborítós könyveket xD

pussz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook