Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik Celldömölkön szültek. mi a véleményetek a kórházról és az ott dolgozókról? Kinél szültetek? fórum

Akik Celldömölkön szültek. mi a véleményetek a kórházról és az ott dolgozókról? Kinél szültetek? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 8. 19:07
Kétszer szültem ott. (2009 és 2011) Az elsőnél Kovács főorvos úr volt az ügyeletes, a másodiknál Rókusfalvi doktor úr. Egy kicsit zavart, hogy szülés után a két órás megfigyelés a folyosón történt. A szülésznővel nagyon meg voltam elégedve. A csecsemős nővérek rendesek, segítettek mellre tenni a picit, ha nem tudtam felébreszteni, akkor kihozták, amikor felkelt.
2013. jan. 23. 13:17

Sziasztok!

Már nem celli vagyok, de 30 évet éltem ott, igaz nem ott szültem, de hallottam többektől, hogy nagyon családias az osztály és az egyik babás portál által hirdetett versenyben előkelő helyet értek el. Üdv:

2013. jan. 22. 14:26

Sziasztok!


Én 2010-ben szültem Celldömölkön, itt is lakok, tehát nem volt kérdés, hogy máshová megyek-e.

Nekem nem volt problémám se a kórházzal, se az orvossal és a szülésnőkkel sem. A szobatársam is pont egy szülésznő volt. :) Dr. Kovács Antal főorvosnál szültem, aznap mi voltunk az 5. babák, azért látszott, hogy mindenki már fáradt volt, de az ellátást mi is ugyanúgy megkaptuk.

Most hirtelen ennyi jut eszembe a kórházról. Meg azóta ugye nem tudom, mi változott.

2013. jan. 20. 19:13
Május 9-én lesz, de azért köszönöm!:)
4. 33a6bf503b (válaszként erre: 3. - Bárányka)
2013. jan. 20. 16:28
boldog szülinapot kívánok!!! ;)
2013. jan. 20. 13:36
Én is itt születtem, de ennek már éppen 60 éve:):)
2013. jan. 20. 11:55

Úgy látszik, senki nem szült Cellben. Ott születtem egyébként, de még biz. Dr. Pesti Lajosnál.


Csak gondoltam, elõrehozom a fórumot, mert ha vannak is celliek, elkerüli a figyelmüket.

2013. jan. 19. 22:54
Akik Celldömölkön szültek mi a véleményetek a korházról és az ott dolgozókról?Kinél szültetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook