Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik 2010. július - augusztusban szeretnének teherbe esni :D fórum

Akik 2010. július - augusztusban szeretnének teherbe esni :D (beszélgetős fórum)


18. Orsi86
2010. júl. 5. 15:46

Sziasztok! Mi is ebben a hónapban kezdünk újra próbálkozni. Már 2 éve várunk a csodára. Remélem sikerül és velünk is marad a baba, mert már két kicsi angyalkánk van.

A Jónás módszerről tudtok valamit?

2010. júl. 5. 15:44
Szia csajok!Szeretnék csatlakozni!Mi is tesó projektbe keztünk, már a múlt hónapban is, de sikertelen volt és most újra nekilátunk, de ha lehet, mi a 3 éves fiunk mellé egykishölgyet szeretnénk( és teszünk is érte)!
2010. júl. 5. 15:16
Én szeptemberben fogom tölteni amúgy a 27-et.. addigra már jó lenne, ha babuci is velünk lenne a pociban.
15. Glória2010 (válaszként erre: 14. - Csajos83)
2010. júl. 5. 15:16
Hát nagyon szorítok. Nálunk mostanában nem lesz semmilyen ünnep, remélem, hogy lesz alkalom azért, hogy ünnepeljünk ;)
14. csajos83 (válaszként erre: 13. - Glória2010)
2010. júl. 5. 15:02

hát igen, ráadásul én a 27-et most vasárnap fogom tölteni :)

ezért lett volna még szebb, ha a babát kapom ajándékba. De így sem rossza, mert következő hónap elejére a férjem szülinapjára meg én adhatom :D

2010. júl. 5. 14:33
csajos83, amúgy úgy nézem, egyidősek vagyunk :)
12. Glória2010 (válaszként erre: 11. - Baloghany)
2010. júl. 5. 14:24
Szia! Hát drukk-drukk...
2010. júl. 5. 14:23
Egyébként sziasztok:)) Olvaslak titeket egy ideje mert mi is babyt szeretnénk. Kistesót. Peti fiunknak aki 14 és fél hónapos:)
2010. júl. 5. 14:23
Én nem ovuteszteztem egyszer sem még. Bár eszembe jutott, de mikor a doki mondta, hogy menjek be, és uh-val megnézi, akkor inkább letettem róla, és biztosra megyek. Nem tudom, hogy az ovuteszt mennyire biztos.. az UH az 100%-os. Amúgy ha csak egy hónapja nem sikerült, az még semmi. :) Elvileg az én 4 hónapomra is legyintenének, csak nekem elég sokat késik mostanában, így vált szükségessé az UH figyelés.
9. baloghany (válaszként erre: 5. - Virágocska044)
2010. júl. 5. 14:22
Miért döntött így ???? Mi az hogy ő döntött így?? 2 hónap után feladta vagy más problémák adódtak??
2010. júl. 5. 14:12
ÉN csináltam ovutesztet a peteérés mutatására, majdnem végig pozitív volt és amikor LH csúcsot mutatott, akkor is együtt voltunk és mégsem lett eredménye, sajnos.
2010. júl. 5. 14:00
Hali! Mi 4 hónapja próbálkozunk a férjemmel, eredménytelenül. Nekem is tegnap jött meg, 12 napos késéssel. Ebben a hónapba a dokim ultrahanggal fogja nézni, hogy van-e peteérésem... reménykedek...
2010. júl. 5. 13:36

MI előző hónapban kezdtünk neki a férjemmel a családalapításnak, de sajnos sikertelenül. Tegnap iszonyatos görcsök közepette, de megjött a mensim.


Nem keseredünk el, bízunk benne, hogy a július szerencsésebb lesz. Első babánk lenne, nagyon várnánk már.


Előző hónapban lehet, hogy túlságosan akartuk a dolgot. Most majd sokkal inkább magunkra koncentrálunk.

2010. júl. 5. 13:18
mindenkinek,aki szeretne babát, kivanom nektek. Én is szeretnék, 2 hónap próbálkozás után a párom ugy döntött, szedjek tabit,majd egy év múlva. Nem tudok ezzel a gondolattal rendbe jönni...
2010. júl. 5. 13:17
Mindenkinek nagyon sok sikert kívánok, nekem most egy 5 hónapos babám van...leírhatatlan! Nekünk akkor jött az áldás, amikor nem voltunk "ráparázva"...sztem ez sokat jelent! Tehát fő a nyugalom!
2010. júl. 5. 13:15
Szia!Én is sok sikert kívánok:)Nekem már van egy 4 éves kislányom és elérkezettnek láttuk a férjemmel az időt egy kistesó érkezéséhez így most próbálkozunk:)Jó lenne,ha már ebben a hónapban sikerülne:))
2010. júl. 5. 13:04
sok sikert hozzá,remélem sikerülni fog,drukkolok nektek:-))))
2010. júl. 5. 12:59

Akiknek sikertelen hónap, hónapok vannak a háta mögött és bíznak a július / augusztus havi gyermekáldásban.


Várjuk együtt az új családtagokat :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook