Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Aki nyaralt már közületek a Tisza tónál, milyen élményekkel tért haza? fórum

Aki nyaralt már közületek a Tisza tónál, milyen élményekkel tért haza? (beszélgetős fórum)


2014. júl. 2. 21:06

I love Tiszafüred :D

Mi imádjuk és meleg szívvel ajánlhatom a horgász és családi camping-et.

[link]

15. nbandus (válaszként erre: 8. - Gracielita)
2014. júl. 2. 11:05
Tiszafüre ugyanúgy a Tisza-tó partjánál van, mint bármelyik másik város/település. Mi 3 perc biciklizéssel értünk le a tóhoz, úgyhogy nem is értem miért mondod ezt. Illetve a Tisza-tavon csónakáztunk egész nap...
2014. júl. 1. 23:05

Tiszafüred <3

A környékéről származom, ezért elfogult vagyok. Szerintem egyáltalán nem amortizálódik le a környék.

Nagy melegben viszont nagyon zsúfolt a part. Pár éve gyönyörű kilátó épült a szabadstrandtól nem messze. Érdemes kinézni.

Nagyon szép emlékeim fűződnek a helyhez, és sohasem volt rossz tapasztalatom.

13. Aville
2014. júl. 1. 22:22
Poroszló <3
2014. júl. 1. 22:12

Mi őszintén szólva pont poroszlóra szerettünk volna menni az ökocentrum miatt,vagy kiskörére!

Mindenképp sátorozni szeretnénk,mert ilyen élménye még nincs a gyerekeknek!

11. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Dracsundra)
2014. júl. 1. 22:05
En Abadszalokon nyaraltam, a regi pasim keresztszuleimek hazaban, szupersagos volt :) csakis plusz :)() imadtam!
10. Indacs
2014. júl. 1. 21:55

Inkabb Tiszafured,mint Abadszalok. Nekem egyaltalan nem tetszett Szalok. Kavicsos,hirtelen melyulo meder. Sok ember kis helyen. A bufek messze vannak a parttol.

Berekfurdon Ezer eves strand, a fedett resz nagyon igenytelen, bar a kornyezete szep zold.

2014. júl. 1. 21:49
Mi is tavaly voltunk,Poroszlón.Nagyon jól éreztük magunkat,az Ökocentrumot ne hagyjátok ki,a gyerekeknek biztosan nagyon fog tetszeni :)
2014. júl. 1. 21:12
De Tiszafüred a Tiszánál van, nem a Tisza tónál. Bár végül is ha már ott vagyunk mindegy, mert az is nagyon szép hely :D
2014. júl. 1. 21:11
Ja, es egy vendeghazban laktunk nagyon jo aron...
2014. júl. 1. 21:08
Mi tavaly voltunk, mondjuk gyerek nelkul, de semmi negativ elmenyunk nem volt. Elveztuk, bicikliztunk, csonakaztunk, strandoltunk. Teljesen jo volt. Tiszafureden voltunk.
2014. júl. 1. 21:07
Szia. Én minden évben többször nyaralok a Tisza-tónál. Abádszalókon egész pontosan, és imádom. Igaz, nem egy 5 csillagos hely, főleg mióta sóderes az alja, de nem lehet nem szeretni... Én mindig jól érzem ott magam, közel van a természet, gyakran járunk őzlesre, vizibiciklizni, éjszaka is elég nyugodt kivétel pénteken és szombaton, akkor kicsit többen vannak. Én nem találom veszélyesnek, bár a színvonala valóban csökkent, de megéri szerintem elmenni. :) A közelben érdemes Berekfürdőre átmenni, mert ott nagyon hiperszuper strand van, imádja az egész család, és valami elképesztően finom halat lehet ott venni, hekket. Már csak azért érdemes elnézni. Poroszlón lehet csónakázni a Tisza-tón és érdemes ott megnézni az Ökocentrumot. Ezen kívül nagyon sok hely közel esik, így mi például átszoktunk menni Bogácsra is borozni, mert ha már ott vagyunk, miért ne? Minden napra lehet találni valamit, a szalóka óriáspalacsinta pedig mindent visz. :D
4. gkreka (válaszként erre: 3. - Dracsundra)
2014. júl. 1. 21:06
Sajnos új infóim nincsenek, de én is kíváncsi vagyok mások élményére, mert szeretnék elmenni oda a fiaimmal bicikli túrázni.
2014. júl. 1. 20:59

A Tisza tót tűztük ki nyaralásunk célpontjának,régen kempingeztünk ott a szüleimmel és emlékszem,hogy nagyon szép volt a környezet,nagyon jól éreztük magunkat.

Szeretném a gyerekeimet is elvinni idén,de mostanában hallottam elég rossz véleményeket,hogy rossz a vízminőség,a strandok elhanyagoltak és hát nem valami jó a közbiztonság,az egész térség amortizálódik lefelé...

A bringa körút is érdekelne,hogy mennyire biztonságos kicsi gyerekekkel,hallottam hogy a gáton veszélyes az engedély nélkül száguldozó autók miatt!

Eléggé el vagyok keseredve,nagyon elterveztük már ezt az utazást,de a hallottak elvették picit a kedvünket.

2014. júl. 1. 20:58
Gyerekkorom egyik legjobb nyaralása volt, amikor a környékén bicikli túráztunk. Vadkempingezés, tábortüzezés, pancsolások, sok gyerek, jókedv..., de ez már nagyon régen volt!
2014. júl. 1. 20:53
Aki nyaralt már közületek a Tisza tónál, milyen élményekkel tért haza?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook