Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki nem hisz benne, ne is próbálkozzék fórum

Aki nem hisz benne, ne is próbálkozzék (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Aki nem hisz benne, ne is próbálkozzék

1 2 3
2011. szept. 27. 20:07

Sziasztok!Mi a parommal fel evig probalkoztunk az ovulacios idoszakban es sajna nem jott ossze a baba.Vettunk teherbe eset tamogato kapszakat 1 honapig szedtuk es mar az elso alkalommal teherbe is estem.:) Ma vagyok pont 10 hetes terhes.A termek neve: ProCreation remelm nem gond ,hogy a linket bemasolom ahol bovebben lehet errol a termekrol olvasni:

[link]

Ja es amielott elfogyott volna vettunk 1-1ferfi es noi kapszulat.Szerencsere azokat mar nem kellett szednunk.Esetleg ,ha vakit erdekelne aron alul eladoak!!!Nekunk bejott,remelem masnak is be fog valni!!Ez nem reklam csak egy lehetoseg a sok kozul.

87. 70104cd269 (válaszként erre: 84. - Rozmary)
2011. febr. 13. 22:29
%-os esélyt én nem tudnék mondani, hiszen sok mindentől függ ez, de szerintem elég nagy esélye van. Persze a megtermékenyítés után is még sok minden történik: el kell jutnia a petének a méhbe és be kell ágyazódnia stb. Én mindkét gyerekemmel a második hónapban már terhes maradtam.
2011. febr. 13. 22:12

[link]

innen le lehet tölteni a jónás-naptárhoz a programot.

2010. okt. 18. 13:30
sziasztok!Van még itt valaki ezen a fórumon??Az astro.com on megnéztem a Jónás naptáramat.A piros csík,a termékeny napok pont a mensim alatt vannak,de mindig.Hogy lehet így teherbeesni????????
2010. jún. 5. 13:34
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy mekkora az esélye annak, hogy babám legyen, ha az ovuláció napján voltunk együtt a párommal védekezés nélkül. Olvasgattam több fórumot és cikket, elég vegyes a dolog. Van már két gyermekem ők minden gond nélkül megfogantak. Köszi ha valaki válaszol.
2009. júl. 9. 10:26
Az nem érdeke a nőgyógyásznak, hogy azt mondja: persze jó azaz oldal, ki lehet azzal is számolni, mert ugyanarra szisztémára épül...mert ha ezt mondaná, ki menne el hozzá ?
2009. ápr. 10. 10:13

Sziasztok tudtok segíteni nekem?Ki tudja valaki számolni az én Jonás naptáram??

1983,08,15 21:15

Ha tudtok segíteni nagyon nagyon köszönöm.

2009. márc. 23. 19:23

Sziasztok!


Még jobban utána néztem a Jónás módszernek, és felkutattam dr. Pánszky Gyulát a jónás módszer magyarországi képviselőjét. Felvettem vele a kapcsolatot, telefonon beszéltem vele. Nagy vonalakban rákérdeztem, és elmondtam neki, hogy az atro. com, ill. a lunarium oldalon számolgattam, és hogy mutatott rizikófaktort. Azt mondta, hogy az egész egy baromi nagy átverés, mert valamelyik cég ellopta, megváltoztatta az egészet, és hogy ezt már ő is látta és egy rohadt nagy becsapás és átverés mindkét oldal!!! Állítólag nem is létezik rizikófaktor, hogy ez valami barom agyszüleménye, és köze nincs a valódi Jónáshoz.

Nagyon megnyugtatott, és a közeljövőben el is fogom menni hozzá.

Gondoltam megosztom veletek, hogy ezentúl ne dőljünk be mindenféle téveszmének.

80. vicus80 (válaszként erre: 79. - Timici84)
2009. márc. 2. 17:10

Szia Timici,


semmi baj, en is elfelejtettem volna :) Szoval most jön a kisteso. Irtam neked privat üzenetet, puszi!

2009. márc. 1. 20:18

Vicus...

én olyan feledékeny vagyok:DDD Visszaolvastam a régebbi üziket,és rájöttem,hogy neked már van babád:)Látod milyen vagyok?Én ilyen gyorsan felejtek,sajnos:(((De akkor is nagyon örülök,és mégegyszer gratulálok!!!Puszi

78. Timici84 (válaszként erre: 77. - Vicus80)
2009. márc. 1. 20:14

Szia Vicus!!!!!


Tiszta szivböl gratulálok,nagyon örülök neki!!!:))))Az elsö babád?Biztosan,mert akkor már irtad volna hogy van gyerek:)Remélem gond nélküli lesz a terhességed.Én is eléggé jol érzem magam,néha hányingerem van,most kezdek csak a szagoktol rosszul lenni:)Lehet hogy még csak most leszek majd igazán rosszul.De bizok benne hogy nem:)Ma csülök bablevest föztem,még lángost,persze olyan joizüen meg is ettem,hát remélem éjjel nem lesz semmi bajom töle...De ha egyszer olyan finom volt:)))Pedig nem nagyon jo ilyeneket enni, aztmondják...Hát ha rosszul leszek,akkor többet ilyet nem eszek:))

És tényleg,hány hetes terhes lehetsz?Tudod?Jaj,nagyon örülök neki:DDDMajd irjál,hogy mi ujság,hogy érzed magad stb.Majd én is jelentkezek,ha van valami:)Sok puszi,vigyázz magadra,magatokra:)))

77. vicus80 (válaszként erre: 76. - Timici84)
2009. márc. 1. 18:33

Szia Timici! :)))


Ma reggel teszteltem, es pozitiv lett. :))) Nagyon boldog vagyok! Most mar a terhessegröl is cseveghetünk ;) Eddig csak nagyon faradt vagyok, es kicsit emelygek neha, de a kamilla tea hasznal ellene. Sajnalom, hogy a doki annyira nehez ügy Angliaban, es ennyi gondot okoz neked! Nem lehet, hogy rakerdezzel, hatha elfelejtettek...de ez a legjoindulatubb felteves! Hogy erzed magad? Minden rendben veletek? Puszi: Vicus

76. Timici84 (válaszként erre: 75. - Vicus80)
2009. febr. 24. 21:31

Szia Vicus...

neharagudj hogy nem jelentkeztem...Még mindig nem voltam dokinál,és még a szülönö sem jelentkezett.Elvagyok amugy,jol vagyok,csak már tényleg ideje lenne valami kivizsgállásra!Remélem már jövö héten jelentkeznek,ha nem,akkor én megyek be a dokihoz,és ráforditom az asztalt:)Ugyhogy egyenlöre ennyi...emgint csak semmi ujat nem tudtam irni.csak gondoltam jelentezek,hogy még mindig csak várakozok:)na puszi...vigyázz magadra

75. vicus80 (válaszként erre: 74. - Timici84)
2009. febr. 16. 10:11

Szia Timici!


Ez akkor is nagyon fura, ha a hàziorvos tud neked gyògyszert irni, ès beutal. A nöorvos a legfontosabb ember, aki a terhessèg alatt folyamatosan ellenöriz (nögyògyàszati vizsgàlat, ultrahang stb.) ès mindenben segitsègedre tud lenni. Angliàban ugy làtszik a nöorvos nem terhesgondozò... A ruhàk megleptek, bennem az a tèvhit volt, hogy ott nagyon jò divat van, vagyis az angol ruhàk minösègiek, elegànsak, divatosak. De ahogy leirtad, akkor a valòsàg nem ez. Ha màjusban haza tudtok utazni, az pont ideàlis ruha vàsàrlàsra :) Akkor fog nagyot nöni a pocid ;) Anyukàd biztos nagyon fèlt a tàvolbÓl is, ès nagyon boldog lesz, ha otthon lesztek! Az nagyon jò, hogy szülèsre oda fog tudni utazno hozzàd! Kincset èrö segitsèged lesz! Drukkolok, hogy mihamarabb tudjàl ultrahangra menni!!! Nagy èlmèny lesz, làtni a kis picikèt, ahogy ver a kis szive stb. A több folyadèk bevitelre figyelj, mert a vèrnyomàssal is összefügg, nekem nagyon alacsony volt, sokszor megszèdültem, àjulòs voltam. Az 1 liter naponta nagyon kevès. Pròbàlj minden òràban 1-2 dl-t inni, jò a vìz is, lènyeg, hogy szokd meg az ivàst. Utàna màr kìvànni fogod, ès ha elèrted a napi 2l-t, az elegendö. Vigyàzz magatokra, irj, hogy mi volt az ultrahang miatt, puszi!

74. Timici84 (válaszként erre: 73. - Vicus80)
2009. febr. 14. 20:14

Szia:)))

A háziorvos az csak elintézi a papir munkát,és ha gyogyszer kell,akkor azt ö ir ki.Inni én is nagyon keveset iszok,hát én nem tudom meg e haladom az 1 litert:((Probálok munkába is hordani ezért 100% gyümölcsleveket,az legalább lecsuszik:)Voltunk körül nézni,vettem 2 pulcsit,olyan lazábbat,de nacit nem tudtam.Kibirom még a farmerban,aztán majd késöbb veszek olyan gumissat.Erre még korán van.És hát nem akarok minden honapban uj ruhákat vásálni.A ruhákhoz csak annyit,hogy a minöség az jo,de én nekem nem tetszik ez az itteni divat.És sajnos nem tudsz más fajta ruhákat venni,mert minden üzletben ugyan az a stilus van.Ugyhogy már alig várom a májust,akkor megyünk haza szabira,hogy vehessek magamra valami normális cuccot:)A baba tudomásom szerint nem lesz angol állampolgár,ez már megszünt,hogy automatikusan az lesz.Nem tudom hány év után lehetne ezt kérvényeztetni,hogy angol államp. legyen.Majd ezt is megtudom:)Remélem már a jövö héten jelentezik valaki,hogy mehetek ultrahangra...tényleg ideje lenne szerintem:)Már a 9. hétben leszek:)))De gyorsan megy az idö...na puszika,majd jelentkezek:)))

73. vicus80 (válaszként erre: 72. - Timici84)
2009. febr. 14. 16:41

Szia!


Akkor a haziorvosnal vagy es vedönöd is van egyszerre? Vagy a haziorvos nem fog vizsgalni, csak elintezi a papir munkat, beutal ultrahangra stb.? Ez tenyleg nagyon erdekes! De megnyugtato, hogy leszel ultrahangon, mert az fontos a riziko kiszürese miatt. Nalam is a hanyinger akkor jött, ha ehes voltam, ezert eszegettem minden oraban valamit. Elsö 3 honapban hiztam 2-3 kg-ot :) de legalabb nem hanytam egyszer sem. Remelem neked is igy lesz! Utolag azt is olvastam, hogy a hanyinger összefügghet a keves folyadek bevitellel, azaz akkor is jön, ha szomjas vagy. Mondjuk es nagyon keveset iszok, alig tudok 1,5 litert naponta meginni. Meg kell tanulni többet inni, ezt mondta a doki. Vettel csini kismama ruhakat? Angliaban jo minösegü ruhak vannak, ugye? Akkor a babad automatikusan angol allampolgar lesz? Puszi

2009. febr. 12. 21:04

Szia Vicus!!!

Nekem ez a rendszer nagyon is fura!!!De találtam egy forumot,ahol szlovák csajok vannak fent,akik itt élnek Angliában.Ök azt mondják,hogy fura,de nem olyan vészes mint amilyennek látszik:)))Ugyhogy ez azért kicsit megnyugtatott.Ultrahangot csinálnak,oda allitolag majd a haziorvosom küld meghivot a 10.-12. hét körül.Kiváncsi vagyok mi is lesz.MOst per pill csak a vitaminokat szedem,majd ha elfogy,akkor elkezdem a folsavat,mert ezekben a megfelelö mennyiség van.Hányingerem akkor van ha éhes vagyok,ezért probálok mindig valamit eszegetni,igy elmulik,csak ne legyen üres a gyomrom:)Már kezdek hizni,vagy már a poci nöl,nem is tudom,de kezdenek szoritani a nadrágjaim:(Szombaton megyek uj ruhákat venni.Majd irok...puszika:)))

71. vicus80 (válaszként erre: 70. - Timici84)
2009. febr. 11. 18:25

Szia Timici!

Sajnallak! Akkor vegig orvos nelkül fogsz maradni? Kicsit ijesztöen hangzik. Igaz, hallottam, hogy a skandinav orszagokban (pl. Svedo.) ez a modszer elterjedt, hogy a vedönö jar hazhoz, a kismamat figyeli, es csak a szülesnel latja majd orvos...de nekem ez kicsit furcsa. Ultrahangot sem csinalnak? Akkor azt sem fogod megtudni, milyen nemü a pici? Nem akarod megprobalni egy masik haziorvosnal? Lehet, hogy ö elküld nöorvoshoz, vagyis valaszthatsz, hogy orvos vagy vedönö? Drukkolok neked, remelem nem lesz semmi baj! Fontos, hogy maradj nyugodt, minden körülmenyek közt! A babanak nem jo a stressz, es jelezni is fog. A hanyinger ellen mar irtam, hogy a kave elhagyasa, es többször kisebb ragcsalnivalok segitettek nekem. Probald ki, hatha nalad is bejön! Reggel van hanyingered vagy napközben? Szedsz folsavon kivül terhes vitaminokat? B6 vitamint nem adott a doki?

Puszi, irj, varom.

2009. febr. 9. 20:42

Szia Vicus!!!

Hát nem jutottam el a nögyogyászhoz sajnos.Voltam a körzetinél,kérdezett pár dolgot,aztán ennyi.Ja,még irt ki nekem folsavat.Azon kívül adott egy telefonszámot,hogy majd azt hívjam hétfön reggel.Itt kellet volna megbeszélnem találkozot a védönövel.Reggel hívtam,persze hogy nem volt bent,ugyhogy most megint várok:(((Azt mondta a doki,hogy innentöl kezdve a vedönö az aki fog velem foglalkozni.Ö fog majd kijárni hozzám,tanácsokat adni,figyelni,és ha nem lesz komplikácio akkor nála is fogok szülni:(Örület nem?Semmi doki...minek az?Tehát megint csak okosabb leszek,ha már beszéltem a vedönövel.Amugy minden rendben van,jol érzem magam,hányinger az van,de hányás hálistennek még mindig nincs:)Na puszillak Vicus,majd jelentkezem:)))


Szia Peppencs...

Én sokat olvastam a Jónás modszerröl,irj nyugodtan,ha tudok segítek szivesen:)))puszi

2009. febr. 8. 16:18

Sziasztok!

Ki az, akitől segítséget lehetne kérni a Jónás módszerrel kapcsolatban? A férjemmel idén szeretnénk kisbabát, és lenne néhány kérdésem.

Nektek "bejött" a baba nemét illetően a Jónás módszer?

Előre is köszönöm a segítségeteket.

68. vicus80 (válaszként erre: 65. - Timici84)
2009. febr. 8. 15:51

Kedves Timici,


mi volt a dokinal? Minden rendben van? Remelem jol vagytok, es sikerült a nögyogyaszhoz bejutnod! Hogy erzed magad? Puszi!

2009. febr. 3. 21:38

Vicus80!

KÖszönöm szépen.

Majd jelentem, ha történt valami:)))

66. vicus80 (válaszként erre: 65. - Timici84)
2009. febr. 3. 14:40

Kedves Timici,


sajnàlom, làttam a Hiradòban, hogy nagy hò van ott. Nem szabad idegeskedned, mert àrt (!) a babàdnak. A vizsgàlatok mindig hasonloak, vizeletet néznek, aztan vèrt vesznek, sulyt mèrnek, ezek a rutin dolgok. Az orvos aztàn megnèzi a babàt ultrahanggal, de csak 3-szor a terhesseg alatt. Ugyhogy nem vagy elkèsve, bìzz benne, hogy minden rendben van! Ha nincsenek hasfàjàsaid, nem vèrzel, akkor vsz. minden rendben van. Annyi elönyöd lesz, hogy igy biztosan fogod màr làtni a szivdobogàsait a picurnak :) Mèg olyan picike, hogy szinte semmit sem làtni belöle... Remèlem hamar tullesztek a nagy havazàson, vigyàzz magadra, ès pozitiv gondolkodàs pèntekig! :) O.K.? Puszi

2009. febr. 3. 12:17

Szia Vicus80!!!

Képzel el,hogy nem kerültem el az orvoshoz,mert szakadt a hó Angliában,és itt nincsenek ehhez hozzászokva ugye,és igy nem lehetett vezetni sem ilyen idöben:(((Olyan mérges lettem...most megint kell várnom péntekig,majd akkor van a következö idöpontom:(((Már ideges vagyok,mert már a 7.hétben vagyok,és orvos még nem látott...Tehát péntekig még ki kell birnom.És aztán lehet hogy csak vért vesznek tölem,mert a házi orvoshoz kell menni,aki majd lehet elküld valami nögyógyászhoz:(Van amelyik házi orvos is kivizsgál,de van

amelyik nem.Igy lehet hogy kell várnom majd még 1 hetet a nögyogyászra.Megörülök már...Már akarom tudni hogy hogy van a picurka,hogy néz ki,mekkorka...

64. vicus80 (válaszként erre: 63. - Kastorp)
2009. febr. 3. 09:15

Szia kastorp,


itt van a Jonàs Naptàrad:

[link]


Ebben a honapban fiùt jòsol :)


Drukkolok Nektek!

2009. febr. 3. 08:16

Azt elfelejtettem megírni, hogy hány órakkor születtem:

Tehát, 1975.10.03. 16:30, Vác

Hali.

2009. febr. 3. 07:28

Sziasztok! Tetszik ez a Jónás módszer. Van közöttetek valaki, aki ki tudja "számolni" pl akár az én Jónás-naptáramat is?

Ha, igen, akkor nagyon örülnék neki. Születési adataim: 1975.10.03., Vác

A fiú és a 2 lány mellé még egy fiút szeretnénk. Igaz, lehet, hogy a múlt hónapban sikerült a fogantatás, de még kell pá nap, amíg ez kiderül. Így felkészülök arra is, ha most újra kellene próbálkoznunk. Tehát, nagyon érdekelne a Jónás naptáram.

Ezer köszi érte, elöre is.:)

61. vicus80 (válaszként erre: 60. - Timici84)
2009. febr. 2. 10:17
Szia, nagyon jo döntes, hogy leszoksz a cigiröl! En nem cigiztem, de hallottam, hogy art a babanak, koraszülest is okozhat es szervi bajokat. A kave csak akkor nem jo, ha emelyegnel, de amig jol vagy szerintem ihatsz nyugodtan 1-et naponta, nem art. Szuper, hogy Angliaban ingyenesek a viszgalatok, kerjetek az összeset :) Kivancsi vagyok, milyen hirekkel jössz vissza a dokitol :) :), irj rola, jo? Vigyazz magatokra, puszi!
60. Timici84 (válaszként erre: 59. - Vicus80)
2009. jan. 30. 22:03

Hogy miért ilyen sietösek?Mert itt annyi terhes nö van,hogy muszáj haza küldeniük már a másik napon,mert teli van a szülészet:)

Kávét iszom még,de már csak reggel.Rosszul nem vagyok töle,de mondják nem egészséges.Legnehezebb a cigiröl leszokni,mivel dohányos vagyok,és rosszul még pedig nem vagyok töle:(De már elég jol vagyok,kibirom cigi nélkül,ha nagyon kell,akkor egy felet elszivok:(((Gondoltam hogy rosszul leszek majd a kávétol,és a cigitöl is,igy könnyü lesz leszokni,dehát nem igy lett:)Sebaj,jobb is igy:D

Párom ha tud,és ha elengedik munkábol,akkor biztosan elkisér,de nem megyek egyedül,egy ismerösünk jön velem,mert én még azt sem tudom,ki az orvosom,mert még itt nem voltam:(De állitolag,itt az összes vizsgálatot megcsinálják inygen,még a genetikai vizsgálatot is.Ugy hallotam,azért nálunk fizetni kell.Mármint Szlovákián,mert én szlovák vagyok,ezt még nem is mondtam:)))Na de majd beszámolok mindenröl:)

Puszika addig...

59. vicus80 (válaszként erre: 58. - Timici84)
2009. jan. 30. 16:07
Ott miert ilyen sietösek? Azert 3-5 napig maradnotok kellene...na mindegy! A legeslegfontosabb: nyugalom es pihenes, amennyi csak belefer. Es öröm :) mert a pici mindent megerez, aterzi a Mama minden erzeset. Nem hiszem, hogy baj lesz a hanyingerrel, ha eddig nem volt. Iszol kavet? En leszoktam terhesseg elejen, es jobban ereztem magam utana. Kivancsi vagyok, milyen lesz a dokinal hetfön? Parod is elkiser? Az ehseg erzet nalam is megvolt, es mar elsö 3 honapban hiztam 2-3 kg-ot. A dokim azt mondta, ez ritka, sokan fogyni szoktak a hanyinger miatt. En mindig ragcsaltam vmit, ezert nem tört ram a hanyinger erösen. :) Vigyazz magatokra es irj majd. A pisiles vegig fog kiserni, majd a vege fele nagy hassal meg gyakoribb lesz...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook