Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki a Kaáliba Dr. Kováts Tímeához jár, jöjjön! :) fórum

Aki a Kaáliba Dr. Kováts Tímeához jár, jöjjön! :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
84. pnapsugar (válaszként erre: 78. - Alomorszag)
2012. febr. 1. 16:16
Sziasztok! A vizsgálatokkal kapcsolatban: a HIV tesztet meg tudod csináltatni ingyen, dkeressd fel a legközelebbi szűrőállomást. A hepatitys-re nődoki ad butalót, nekem a ciklus 3. napján levett vérvételnél vették le. Ha a doki felírja neked és a párodnak is ingyenes.
2012. jan. 31. 17:25
Köszi, ez természetes, nem is tudnám titokban tartani:D
82. 52b3b463da (válaszként erre: 81. - VFanni01)
2012. jan. 31. 14:29

:) Örülök neki! Majd írj, ha megvan az "eredmény".

Drukkolok!

2012. jan. 31. 13:40

Sziasztok!

Csak, hogy a jót is leírjam. Ma volt az inszeminációm, és kedves volt a doktornő!

80. 52b3b463da (válaszként erre: 78. - Alomorszag)
2012. jan. 31. 10:48

Szia!


Én mindenért fizettem. Nem kevés, de időpontra mehetek és nem kell órákat várnom. Én Budapesten élek és vidéken van a háziorvosom és abban a laborban, ahová tartozom nem is tudnak ilyen vérvizsgálatok végezni. Kellene kereni ott egy nőgyógyászt, aki felírná, hogy ingyenes legyen.

79. VFanni01 (válaszként erre: 78. - Alomorszag)
2012. jan. 30. 21:02

Szia!

Nekem a nődokim kiírta ezeket, mondjuk magánorvoshoz járok... Iszonyatosan szégyene ennek az országnak, hogy csak a fizetős orvosok hajlandóak normálisan segíteni:(

2012. jan. 30. 20:59

Sziasztok!


Én is nála voltam 1. kontultáción, és én is elégedett voltam vele. Kedves volt, minden kérdésemre váalszolt. Még a súlyomra is csak angyon finoman célzott, miszerint hízásra hajlamos vagyok, vigyázzak (van rajtam vagy 20 kg plusz). El is értem rendesen telefonon, meg kellett adni a számom a Kááliban és visszahívott.


Kérdések viszont:


- ezzel a petevezeték átjárhatóságival jól megijesztettetek... Milyen fájdalomcsillapító előtte? Mint a menstruációs görcsökre vagy mint a fejfájásra? VAgy szerezzek valami erősebbet, pl. cataflam?


- Előzetes vizsgálatok: HIV, HbsAg, HEP'C', vércukor terhelés és inzulin. (Tudom, hogy van több is, de azokat nőgyógyász adja, ott normálisan kezeltek). Ezeket állítólag háziorvos felírja, bár az egyik így is fizetős. Na, nekem egyiket sem írta fel, viszont káromkodott, hogy meri a Kaáli odaküldeni a beteget, ez mennyire erkölcstelen... Ki hogy oldotta meg? Van, ahol felírják valamelyiket? Bevallom, nekem sem mindegy a pénz, amit lehet, inkább ingyen csináltatnék.


Köszi!

77. VFanni01 (válaszként erre: 75. - Pnapsugar)
2012. jan. 30. 20:42
A lombikhoz sem??
76. 52b3b463da (válaszként erre: 75. - Pnapsugar)
2012. jan. 30. 18:25

Sajnos, nagyon úgy fest a dolog, hogy ha nem a jó szerencsére vár az ember, akkor nagyon sokba kerül ez az egész.

Mi is egy csomót költöttünk erre és még csak most kezdődik a lombik...

2012. jan. 30. 17:15
Én azon is fel vagyok háborodva amúgy, hogy az útiköltséges papírt se pecsételik le, mert a Tb nem támogatja ezt sem! Tiszta vicc. Aki gyereket akar annak milliomosnak is kellene lennie?!!!:(((((
2012. jan. 30. 17:14
Köszi lányok a választ! remélem a Doktornő akkor beírt engem, mikor először jártunk nála. Mivel ma megjött 3 napon irány vérvétl és jövőhéten mehetünk megint a Kaáliba. Mx. majd akkor megkérdezem.:) Én áremelkedésről nem hallottam. 2 hte voltunk akkor megkaptuk a listát. Én azért reménykedem benne, hogy nem lesz!:))))) Így is az összes pénzünket oda visszük. :((((
73. 52b3b463da (válaszként erre: 72. - VFanni01)
2012. jan. 30. 16:06

Nem hallottam...

Áfa emelés miatt vagy miért?

2012. jan. 30. 14:40
Hallottátok, hogy emelik az árakat a Kaáliban? Vajon mindenre vonatkozik?:S
71. 52b3b463da (válaszként erre: 70. - VFanni01)
2012. jan. 30. 08:43
Értem. Bár nekünk is mondta, hogy biztos, hogy szükség lesz rá, de ha nem, akkor száz másik nagyon fog örülni a felszabadult időpontnak.
70. VFanni01 (válaszként erre: 69. - 52b3b463da)
2012. jan. 30. 08:00
Nekem azért adott csak később időpontot, mert nekem egyáltalán nem akart lombikot. A 3. sikertelen inszem után kérdeztem meg, hogy még mennyit szeretne csinálni, és ekkor mondta, hogy legyen még egy, és kértem is akkor egyből lombikra időpontot, csodálkozott, hogy még nem adott.
69. 52b3b463da (válaszként erre: 67. - Pnapsugar)
2012. jan. 29. 20:53
Nekem a doktornő adott időpontot, de nem is kellett kérni. Az első konzultáción beírt 6 hónap múlvára.
2012. jan. 29. 19:59

Áh most már nem váltok, csinálja meg az utolsó inszemet, meg a lombikot, aztán majd eldöntjük hogyan tovább, ha egyik sem sikerül.

Mindenképp a doktornőtől kérj időpontot, és minél hamarabb, mert hamar betelnek a hónapok:S Én is novemberben kértem, és áprilisra kaptam.

2012. jan. 29. 19:13
Sziasztok! sajnálom, hogy megint nem volt pozitív tapasztalatod!:(((( Ha ennyire nem vagy vele megelégedve szerintem válts orvost, mert biztos ez is befolyásolja a sikrsséget!:) Nekem viszont lenne egy kérdésem! A lombikra nektek kell időpotot kérni vagy a doktornővel kell egyeztetni?
2012. jan. 29. 16:17
Hát látszott rajta, hogy nincs jó hangulatban, gondolom vasárnap nem nagyon volt kedve a kérdezősködésemhez. Szerettem volna vele beszélni a lombikról, de megint csak kapkodott, kapkodva válaszolt, meg lerázott, hogy majd kérjek időpontot és beszélünk róla. Értem én, hogy az inszem előtti UH nem arra van, hogy feltegyem a kérdéseimet, de eddig a Krizsa is és a Sajgó doki is teljesen türelmesen végighallgatott, és nem éreztem úgy, hogy le akar már koptatni:( Biztos én várok túl sokat, hiszen emberek vagyunk, mindenkinek lehetnek rosszabb napjai.
65. 52b3b463da (válaszként erre: 64. - VFanni01)
2012. jan. 29. 15:49
Mi történt? Nem foglalkozott veled úyg, ahogyan kellene?
2012. jan. 29. 15:42
Hát én ma voltam a Tímeánál, megint azt kell, hogy mondjam, hogy nem volt túlságosan kedves:(
2012. jan. 26. 17:27
Köszi lányok a sok-sok választ és tapasztalat megosztást!:)))) Jelentem megnyugodtam!:)))))))))))))
2012. jan. 26. 09:49

Sziasztok

Bocsi hogy beleszólok én is dokinőhöz járok. Nekem is megcsinálta a sóoldatos méh tágítás mert dokin 1 éve ráírta a papírra hogy cisztám van. Nem kell félni kb 5 perc az egész vagy még annyi sem!

És egyáltalán nem fáj nem olyan mit az átjárhatósági. Simán bemégy az uh-ra kb 1 fecskendőnyi oldatot fognak feltölteni egy vékony gumi csövön keresztül de nem fogod érezni mert az uh mellett simán befér. Közben ami felesleges persze kifolyik nem kell megilyedni! Utána kb fél órát feszít egy picit a hasad és ennyi még fájdalom csillapító sem kell rá!

2012. jan. 25. 19:00
Napsugár, a petevezeték átjárhatósági volt nagyon fájdalmas, ha csak a méhedet töltik fel, biztos nem olyan rossz, ne aggódj!!!
60. armar (válaszként erre: 59. - Pnapsugar)
2012. jan. 25. 18:31

Nyugi!!!!

Olyan az egész, mint egy UH, csak azzal a különbséggel, hogy feltöltik a méhed ezzel a sóoldattal egy katéteren keresztül, és úgy nézi UH-gal meg. Ja és kapsz róla képet is:)

Nekem még mindig meg van:)

2012. jan. 25. 17:13
De nektek akkor a petevezetéket is nézte? Mert nekem azt monta, hogy azt már nem nézi, csak a méhet! Teljesen bepánikoltam!:(((((((((((((((((
58. armar
2012. jan. 24. 20:04
Mivel nem altatásban csinálják, így nem zavar be. Maga a vizsgálat, ugyan abban a vizsgálóban zajlik, ahol UH-zni is szokott a dr.nő.
57. armar (válaszként erre: 56. - VFanni01)
2012. jan. 24. 20:02
Nekem estére csillapodott a feszítő-fájó érzés. De ha nagyon erős fejfájásaid szoktak lenni, akkor vehetsz be előtte is egyet.
2012. jan. 24. 19:19
Fájdalomcsillapítót én is kaptam, de nekem semmit nem ért.
55. armar (válaszként erre: 49. - Pnapsugar)
2012. jan. 24. 19:07

Szia!


Ha ajánlhatom vigyél magadra algopyrint, vagy valamilyen fájdalom csillapítót! Nekem 2009-ben csinálta a dr.nő. Elég magas a fájdalomküszöböm, de mire a végére értünk, már csillagokat láttam.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook