Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki a Kaáliba Dr. Kováts Tímeához jár, jöjjön! :) fórum

Aki a Kaáliba Dr. Kováts Tímeához jár, jöjjön! :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2012. jan. 17. 20:43
És lehet tudni, hogy ez vajon min múlik? Áprilisban lesz a lombikom, ezért érdekelne. Milyen vizsgálatok kellenek a lombikhoz?
23. 52b3b463da (válaszként erre: 22. - VFanni01)
2012. jan. 17. 18:03
Ez még nem tudom. Jövő héten megyek megbeszélni, de ahogy írtad szerintem hosszú lesz.
2012. jan. 17. 16:44

De jó....:S:S:S hát köszi:(

Sissy rövid, vagy hosszú protokollod lesz?

21. 52b3b463da (válaszként erre: 12. - VFanni01)
2012. jan. 17. 16:22

Sziasztok!

Én is egyetértek azzal, hogy kérdezni kell. Nekem elmondta a dolgokat teljesen érthetően, de azért volt, amit kérdeztem, mert még tudni szerettem volna. Engem nem hitegetett.

Túl vagyok 3 sikertelen inszemináción. 2máshol volt, ő csak egyet csinált. Igazából ez szinte mindenhol így van, hogy nem foglalkoznak utána veled. Nekem azt mondta az alőző helyen a doki, hogy sajnos az orvostudomány nem áll olyan szinten, hogy meg tudják mondani mi az oka a sikertelen inszeminációnak, vagy lombiknak.

20. 52b3b463da (válaszként erre: 1. - Pnapsugar)
2012. jan. 17. 16:17

Szia!

Én is hozzá járok augusztus óta.

Teljesen elégedett vagyok vele. Jövő héten megyek hozzá és kezdjük a felkészülést az első lombikra.

19. VFanni01 (válaszként erre: 17. - Pnapsugar)
2012. jan. 3. 17:34
Köszönöm, és viszont kívánom:)!
18. armar (válaszként erre: 3. - Pnapsugar)
2012. jan. 3. 17:12

Szia!


Én már sajnos régi motoros vagyok nála, de nem miatta. Benne teljesen megbízom (még mindig!). Bármikor, bármi kérdésem van mindig válaszol. Két lombik között is tartjuk a kapcsolatot telefonom, és a lombikok alatt is hívhatom a mobilján. Én 17-én megyek hozzá legközelebb, és akkor beszéljük meg a továbbiakat. Vinnem kell a friss leleteimet, amit akkor lefénymásol, meg átnéz.

2012. jan. 3. 16:33
Örülök, hogy te még kitartasz a fórumon!:)))) Sok sikert a 4. inszemhez, reméljük már a lombikra nem kerül sor!:)))) Én is reménykedem, hogy 18.-a után gyorsan pörögnek majd az események és már én is inszemre vagy lombikra várom az időpontot!:)))) Cél: Nyárra be kell pocakosodni!:)))))
2012. jan. 2. 20:15

Szia boldog új évet!

Én is itt vagyok még, kár hogy nem jönnek többen!

Szorítok neked 18-ra, nekem febr. elején lesz a 4. inszem, és áprilisban lombik.

2012. jan. 2. 20:05
Először is Babavárós Buék mindenkinek! :)))) Jelentem én még itt vagyok, mindenkit várok aki a doktornőhöz jár!:))) Én 18.-án megyek ez tuti!
2011. dec. 16. 19:54
Köszi, hogy írtál, a tiéd is egy vélemény és végülis ezért nyitottam ezt a fórumot. Én egyenlőre nagyon bízok a doktornőben, januárban kiderül, hogy mennyire lesz szimpatikus! Aztán még mindig válthatok!
2011. dec. 16. 18:58

Ja csak még egy dolog. Ami nekem Krizsában szimpatikusabb volt még, hogy a 3. inszemet ő csináltam, mert a doktornő nem dolgozott, és még behívott magához utána, egyből megadta a magán mobil számát, és azt mondta, hogy nyugodtan keressem bármikor, ha nem érem el, írjak sms-t és visszahív.

A doktornőnél már voltam jó párszor, még a számát nem adta meg, és sajnos a Kaálin keresztül nagyon nehéz is elérni.

12. VFanni01 (válaszként erre: 2. - Micike55)
2011. dec. 16. 18:55

Szia, én is a doktornőhöz járok, és egyetértek a hozzászólással.

Először nagyon szimpatikus volt, nagyon jól esett a lelkesedése a pozitív hozzáállása, de valóban kérdezgetni kell, mert amúgy kicsit mindig úgy érzem, hogy siettet, gondolom, mert sokan várnak rá, de Krizsa doktornál is megfordultam már, és nála ezt nem éreztem egyáltalán.

Amivel így utólag nem vagyok elégedett, hogy nekem garantálta, hogy az inszeminációktól teherbe fogok esni, és azt mondta, hogy nekem a lombikon egyáltalán nem kell gondolkoznom stb. stb. Ahhoz képest áprilisra van időpontom lombikra. 3 sikertelen inszemináción vagyok túl.

Kicsit zavar, bár ez sajnos mindegyik orvosnál így van, hogy az inszem után már egyáltalán nem foglalkoznak az emberrel, 14 nap múlva tesztelj, aztán ha a teszt negatív, hagyd abba az utrot, le sem ellenőrzik, hogy valóban nem vagy terhes, és ha nem akkor MIÉRT NEM???

Elvileg a férjemmel együtt makk egészségesek vagyunk, minden tökéletesen működik nálunk, és 2 éve egyszer sem sikerült teherbe esnem. Ez így szerintem nem oké...

Na mindegy, rosszat nem lehet mondani a doktornőről, mondjuk azért a pénzért, amit ott hagysz, ez a minimum.

2011. dec. 12. 20:56
Voltál már a doktornőnél?
10. pnapsugar (válaszként erre: 6. - Ee1dc9ba06)
2011. dec. 8. 19:21
köszönöm :)))))))))))
9. Micike55 (válaszként erre: 5. - Pnapsugar)
2011. dec. 8. 09:31
Köszönöm szépen :) Remélem nemsokára Te is csatlakozni fogsz majd a Kaális lombikos kismamák klubjához :)
8. Micike55 (válaszként erre: 7. - Ee1dc9ba06)
2011. dec. 8. 09:30
Köszönöm :)
2011. dec. 7. 22:45
Micike, gratulálok! :)
2011. dec. 7. 22:44

Pár éve jártam hozzá, csak jót tudok mondani, annak ellenére, hogy a lombikom nem volt sikeres. Rendkívül lelkiismeretes doktornő, nagyon jó, pozitív hozzáállása volt, személyesen felhívott többször, hogy mikor, miért menjek.

Sok sikert a babához!

2011. dec. 7. 19:05
Nagyon nagyon örülök soraidnak és gratulálok a babócához. Köszönöm szépen tényleg, hogy írtál, mert szerettem volna kicsit megnyugtatni a lelke, hogy jól választottam! Sok örömet neked a terhesség hónapjaihoz és jó egészséget!:)))
4. Micike55 (válaszként erre: 3. - Pnapsugar)
2011. dec. 7. 18:47
Szerintem elég figyelmes. Nekem az első konzin átnézte az összes leletemet, és még kért is dolgokat plusszban. Akkor derült ki, hogy IR-em van. Ő küldött tovább a Mensmentisbe Tüű doktorhoz. 3 hónap kezelés után kezdhettem csak a lombikot. A májusi nekem nem volt sikeres :( De a mostani az igen. 8 hetes kismami vagyok :) 6 év sikertelenség után. Ráadásul egyetlen egy babóckát kaptam csak vissza és megmaradt. Október 23-án voltunk leszíváson 6 sejtem lett, abból 3 kezdett el osztódni, de mire ET-re mentünk már csak 1 maradt életképes. A doktornő ET után odaült mellém fogta a kezem és folyamatosan mondogatta, hogy ne sírjak ezt most nagyon jó helyre tette, és biztosan megmarad:) És lám meg is maradt :)))))
2011. dec. 7. 18:41
Köszi, hogy írtál! igazán arra lennék kíváncsi, hogy kedves-e, mennyire figyelmes, jó szakember, ti sikerrel jártatok-e nála, átsiklik a leleteid felett vagy áttanulmányozza??? :))) Ilyesmik!:))))
2011. dec. 7. 18:29
Szia! Mi tavaly december 6-án voltam nála az első konzultáción. Mire vagy kíváncsi vele kapcsolatban? Én nagyon meg voltam vele elégedve :) Kérdezni kell tőle, mert nem mindig kommunikatív saját magától, de ha kérdezel mindenre válaszol.
2011. dec. 7. 18:21
Sziasztok! Mi most kezdjük meg a Kaáliban utunkat. Én Dr. Kováts Tímeát választottam. Szeretném, ha írnának azok a lányok akik hozzá járnak! Köszi mindenkinek!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook