Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Agyi infarktus fórum

Agyi infarktus (beszélgetős fórum)


2010. júl. 24. 23:29

Szisztok!


Kérdésem az lenne hogy anyum agyinkfartust kapott és most másfél hét után tudták megmondani ezt a korházba. És a kérdés az lenne hogy ebböl fel lehet gyógyulni? Most ugyanis sokszor jól van de vannak olyan percei hogy elfelejt mindent a neveket meg hogy hol van meg stb.

A doki azt mondta ha haza engedik nem szabad egyedül hagyni. Remélem valami biztató választ adtok. Köszi

7. écsanya (válaszként erre: 6. - Agis)
2010. febr. 18. 09:42
Igen kaptam vérhígítót és értágítót is. 5 napig folyt az infúzió. Most 4 féle gyógyszert kell szednem reggel este. Két hét telt el ,de valahogy nem úgy érzem magam mint előtte, de lehet csak a lelkem miatt.
6. agis (válaszként erre: 3. - Écsanya)
2010. febr. 16. 14:33
A TIA azért az ami, mert nyomtalanul elmúlik 48 órán belül. NIncsennek szabályok, hogy mikor ismétlődikmeg, megismétlődik-e egyáltalán. Vérhigítót biztosan kaptál....nem?
2010. febr. 16. 12:33

Húha csajok,én is ettől félek.

Egyszerűen nem bírja az orvos beállítani a vérnyomásom amióta a harmadik babám született.Ha szedek gyógyszer nagyon leviszi, a másiktól a pulzusom lesz nagyon alacsony,de a vérnyomásom magas marad.Ha nem szedek semmit ingadozik.Én is nagyon feledékeny vagyok,és nagyon szédülök néha látás zavarom van.

Nekem van olyan ismerősöm,akinek újra kellett tanulni járni beszélni,mindent.

Már 3 éve elmúlt,hogy volt neki,de még nem a régi,és nem is lesz soha.Már dolgozik,de annyira kifárasztja a 8 órás munka,hogy mellette semmit nem tud csinálni,szinte mindig alszik ha nem dolgozik.Olyan alattomos betegség ez...

4. misz (válaszként erre: 3. - Écsanya)
2010. febr. 16. 11:29

Az előbb sztrókot akartam írni. Bocs.


Nagyon félelmetes tud lenni, az biztos. :(

De az a lényeg, hogy nem lett semmi maradandó károsodás, és már jól vagy. :)


Remélem nem kell többé átélned. :)

3. écsanya (válaszként erre: 2. - Misz)
2010. febr. 16. 11:16

Köszi válaszodat


Nekem nagyon felment a vérnyomásom munkából hazafelé és beszédzavarom lett, egyszerűen nem tudtam kimondani semmit, valamint elfelejtettem a neveket is, borzasztó volt.

2. misz
2010. febr. 16. 11:09

Nekem a nagymamámnak volt 2004-ben először, aztán tavaly egy hónapon belül 2. De Ő már 79 éves.

A doki az első után azt mondta erre a kérdésünkre, hogy lehet soha többé nem fordul elő. Erre nincs szabályszerűség.


Te még olyan fiatal vagy! Kérdezd a dokidat a megelőzési lehetőségekről. Remélem soha többé nem fordul elő. :)


Meg szabad kérdezni, hogy okozott-e valami komoly problémát a sztók?

2010. febr. 16. 11:00
agyi infarctusom volt egy héttel ezelőtt. Mire számíthatok ezután, vajon meg fog ismétlődni? Akinek van tapasztalata kérem ossza meg velem. Köszöhöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook