Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aerobik edzők ide! fórum

Aerobik edzők ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
506. picur08
2010. okt. 27. 20:24

Eddig volt 2 nap anatómia, abban a jegyzet szerint a 89. oldalig átvettünk szinte mindent, csontok-izmok-ízületek. 1 nap edzéselmélet volt, a kapott jegyzet szerint nem tudom megmondani pontosan, mert nem aszerint haladtunk. Illetve 1 sportpszichológia volt, abból nincs jegyzet, mi jegyzeteltünk az órán. Anatómiához atlaszt is könyvet kell beszerezni magunknak.

Azt tudtuk, hogy szakmai elmélet lesz hétvégén, és 2 csoport vasárnap már megy is fitness terembe, de hogy az elméleti napon bemegyünk a tornaterembe, ez nekem is új :)

2010. okt. 27. 17:00

Túl vagyok a beiratkozáson, kaptam 4 könyvet, el vagyok látva bőven tanulnivalóval, és pótolnivalóval :)

Esetleg abban tudtok segíteni, hogy hol tartotok most a tananyagban? Átolvasnám, hogy azért képben legyek :)

Szombaton pedig már én is megyek az oktatásra, teljesen be vagyok zsongva, és említették hogy most szombaton bemegyünk már az iskola tornatermébe is, és elkezdjük a gyakorlatot! Persze ezt ti is biztos tudjátok, csak nekem újdonság.

Az óralátogatáson én is elég hamar túltettem magam, ki lehet bírni, na meg amúgy is mozgok én annyit, csak eddig nem jártam konditerembe...mostmár fogok :)

504. picur08 (válaszként erre: 503. - Dorothea.)
2010. okt. 27. 12:55

A kötelező óralátogatásról én is itt értesültem a lányoktól, akik már jártak/járnak oda. Beiratkozásnál már említik, addigra már túltettem magam rajta :)

Én Nyíregyháza mellől megyek, de az ország több pontjáról is vannak, a fele csapat budapesti.

Nekem nagyon tetszik, bár a leadott anyag mennyisége rengeteg, de ezt másképp nem is lehetne megoldani, viszont nagyok jók az előadók, így nem unatkozunk, és ami érdekel, az könnyebben a fejembe mászik :)

503. Dorothea. (válaszként erre: 502. - Picur08)
2010. okt. 27. 11:35

Szia, köszi a gyors választ, igazából a holnap az ma van, csak elírtam (illetve nekem akkor még tegnap volt), hamarosan indulok, nagyon várom már!

Remélem elég széleskörű tájékoztatást kapok a beiratkozáskor, talán nem maradnak homályos foltok, de ha mégis, megnyugtató hogy tudtok segíteni :)

Eddig még csak telefonon egyezkedtem, de pl a kötelező óralátogatást nem említették..

Te honnan jársz az oktatásra? És hogy tetszik, nagyon nehéz volt az elmélet?

502. picur08 (válaszként erre: 501. - Dorothea.)
2010. okt. 27. 09:16

Szia!

Üdv a csapatban :), tényleg az utolsó pillanatban :)

Ha holnap beiratkozol, biztosan megkapod a jelszót a tanulmányi osztályhoz, és a honlapon szét tudsz nézni, van e valaki a környékedről. Persze emellett írj nyugodtan és kérdezz, szívesen válaszolok.

2010. okt. 27. 04:19

Sziasztok!

Utolsó pillanatban még én is csatlakozom a csapathoz, holnap megyek Vácra beiratkozni.

Elég sokáig visszaolvastam a fórumot, sok hasznos információt tudtam meg, amiket eddig nem mondtak el, de nem szegte kedvem, sőt..már nagyon várom, hogy én is ott lehessek!

Sajnos az elméleti oktatásról lemaradtam, de remélem, hogy sikerül bepótolnom..

Ha nem bánjátok, én is felvenném veletek a kapcsolatot, hogy ne legyen minden és mindenki teljesen idegen már az első alkalommal sem. :)

500. picur08 (válaszként erre: 497. - Weberkitti)
2010. okt. 24. 13:03

Szia!

Kiss Mónika tartotta az órát, eredetileg ketten jöttek volna, de a kolléganője megbetegedett, így ő tartotta mindenkinek egyszerre (aerobic és testépítők).

499. buschne
2010. okt. 22. 12:23
Nekünk is a Mónika tanította az anatómiát. Én is szerettem. Igaz, mindenkit:)
498. weberkitti (válaszként erre: 495. - Buschne)
2010. okt. 21. 23:28
Nem nem a magnó a ludas, hanem a zene formátuma. :D Vmi windows fájl, és ezt csak windows-al lehet megnyitni. Max viszem a laptopot vizsgára! :D Ma kőkeményen begyakoroltam a bemelegítést, holnapra meg az órai koreot van tervbe véve, de nem biztos, hogy összejön, mert nem lesz senki aki vigyáznak Lizire! :(
2010. okt. 21. 23:26
Mónika?? Nekünk vmi Bea volt, kovács Bea talán? Csak nem a Kiss Monka-gerincspeckós csaj??? Hozzá akarok menni a gerinctréningre tavasszal!
496. picur08 (válaszként erre: 494. - Weberkitti)
2010. okt. 20. 20:29
Igen, ahogy írod, első óra Patival, aztán anatómia Mónikával 2 nap, és 1 sportpszichológia Anikóval. Én is szeretem az anatómiát, de elég tömény volt 1 nap alatt az összes izom :).
495. buschne (válaszként erre: 491. - Weberkitti)
2010. okt. 20. 09:04

A Freddysnél valóban ez van, de csak az első 3 szám között!!! Ezt el szoktam tekerni ha órát tartok:) A többi össze van vágva!

Amúgy mivel tetszik rajta az első 3 szám is, sokszor gyakoroltam rájuk.

Bár mostanra már kell legyen egy számod, amire előadod a koreográfiádat, mert berakhatod a vizsgán!

Van már CD-d amit viszel? Megvan már a koreográfiád?

Nincs kedved priviben megírni a lépéseket?


Szerintem nincs baj a magnóddal:)

494. weberkitti (válaszként erre: 493. - Picur08)
2010. okt. 19. 20:52
Jó sok csoport! Kikkel voltatok eddig? Gondolom első óra a Patival, majd az anatómia a nem is tudom, de nagyon jó fej csaj(barna haj kék szem). :D Én imádtam az anatómiát!! :D
493. picur08 (válaszként erre: 492. - Weberkitti)
2010. okt. 19. 20:22

Szia!

Már túl vagyunk a 2. hétvégén is. Nekem nagyon tetszik, bár fárasztó egész nap ülni, de szuper előadók voltak eddig és minden figyelmemet lekötötték. Az anatómia iszonyat tömény, pedig van némi előképzettségem... Jövő héten megyünk megint, akkor már gyakorlat lesz. 4 aerobic csoport van és 3 testépítő, de még mindig be lehet iratkozni.

Ti levizsgáztatok már? Sikerült az írásbeli?

2010. okt. 19. 09:34

Csajok!


Hogy tetszik a suli?? Milyen volt az első hétvége??

2010. okt. 19. 09:34

Kati!



Szted mi lehet a cd-mel? Vettem egy mp3-at is lejátszó hordozható cd lejátszót. :D De ez is tesz egy szünetet a számok közé. Még a közé is ami nem mp3 felbontású. Mi a fene lehet vele, mit kéne beállítani? Amit tőled kaptam annál is ez van. :(

2010. okt. 8. 21:24

Hali!


Nem , nem voltam. :( Nem voltam még Peste közelébe, így nem fért bele. :(


De megírtam az írásbelit. Nem volt annyira durva, de egy rész (A sporttörvényes kérdések, na az adab.szott!-bocsi) Átnéztem előző nap, de nem gondoltam, hogy nnyire tüzetesen kérik, főleg, hogy csak azt mondták olvasgassuk át, nem lesz rázós. Ebből illene egy egész napot szánniuk, hogy egyáltalán megértsük. Na mindegy egy nagyon okos, szuper rendi csajszi mellett ültem, így vmit összehoztam, de rázós lesz. Összesen 6 témát boncoltunk, 6x30 perc. délbe végeztünk is!

489. buschne
2010. okt. 4. 19:54

Sziasztok!


Volt valaki a Fitness Company kongresszuson?

Fergeteges volt!


Kitti! Készülsz az írásbelire? ;)

488. hedit72
2010. okt. 3. 14:01
A gyakorlati oktatáson hány órás edzés van? Arra gondolok, hogy szerintem 3 óránál többet nem lehet egyszerre "lenyomni". Vagy igen?
487. picur08 (válaszként erre: 486. - Weberkitti)
2010. okt. 2. 16:13
Nyíregyháza mellől, bő 300km lesz a táv.
486. weberkitti (válaszként erre: 484. - Picur08)
2010. okt. 2. 15:36
Honnan jössz?
485. weberkitti (válaszként erre: 484. - Picur08)
2010. okt. 2. 15:35
Az ebédszünet hosszabb. Az van hogy 3/4 óra is volt, de tanárfüggő! De volt olyan is, hoyg kimaradt az ebédszünet, hogy előbb végezzünk! :D
484. picur08 (válaszként erre: 483. - Weberkitti)
2010. okt. 2. 13:30

Ez biztató :), a 4 óra még elég reális, de ha van esély hamarabb végezni, miért ne? Nekem sem lesz mindegy a vonat miatt, teljesen átérzem majd a helyzeted, amikor 3 óra vonatozás után egy helyben kell ülni...ebben a cipőben járok én is.

Hosszabb szünet azért van, vagy csak olyan "pisiszünet"?

2010. okt. 2. 09:12
Ha a Patival voltunk mindig 4 ig voltunk elméleten. AMúgy meg ált. fél 3-fél4 közé esett. :D A gyakorlat az mindig 4 ig elhúzódott. Ott is mindig az elején mondták, hogy ma kb 3-fél 4 és mehetünk, d akkor is 4ig voltunk.
482. picur08 (válaszként erre: 481. - Weberkitti)
2010. okt. 1. 15:28

Lehet, majd ott kiderül.

Egyébként meddig tartott Nektek az oktatás? Olvastam már 17 órát, 16.30-at, utoljára pedig 16 órát írtak.

481. weberkitti (válaszként erre: 480. - Picur08)
2010. okt. 1. 15:19
Passz. Lehet 5 aerobic csoport is.
480. picur08 (válaszként erre: 479. - Weberkitti)
2010. okt. 1. 15:04
őszintén szólva nem tudom.. a mail úgy jött, hogy az aerobic edző tanfolyam időpontjai. Ezért gondoltam, hogy most több a jelentkező és több osztály lesz. De az sem kizárt, amit Te írsz, és ugyanezt kapják a testépítők is, csak átírják az első mondatot :)
479. weberkitti (válaszként erre: 478. - Picur08)
2010. okt. 1. 14:55
Nálunk 3 csop volt az aerobik, és 2 a testépítők. Együtt voltunk elméleten. Sztem ez az öt osztály.
478. picur08
2010. okt. 1. 11:44

Sziasztok!

A jelenlegi "menetrend" 5 osztályra (ABCDE) van tervezve, 4-5 osztályt indítanak, ez gondolom a beiratkozásnál fixálódik le. Alapvetően havonta 2x megyünk, de ez nem mindig 2 hetente jön ki (ünnepek miatt is), de MINDIG hétvégéről van szó. Októberben pl. lesz olyan osztály, aki 3x megy, de decemberben pl. csak 1x. Az elmélet együtt van mindenkinek, a gyakorlat bontásánál előfordul olyan, hogy egy osztálynak csak szombaton vagy csak vasárnap kell mennie-itt jönne az a logika, hogy ez inkább a pest és környékieknek van tervezve. Április elején illetve közepén vége az oktatásnak, gondolom utána már csak a vizsgák lesznek.

477. hedit72
2010. okt. 1. 11:10

sziasztok!

én mint irtam csak februárba kezdem, de mindennap elolvaslak titeket.

most nem értem (bár értelmesnek tartom magam). Ha jól értelmezem, nem minden második hétvégén van suli, hanem van olyan, hogy 3 hétvége egymás után, tehát össze-vissza? de az biztos, hogy mindig hétvégére esik?

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook