Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aerobik edzők ide! fórum

Aerobik edzők ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
626. radiil
2011. márc. 11. 11:00
Újdonságokat tanultunk. A zenei nagy 1 meghallása... A lépéseket ismertem, de így koreográfiában nem használják. Rengeteget bakiztam a "bemutató" órán. Hülyének éreztem magam, mert nem tudtam, hogy most mi is jön.. Gondolkodni kell az biztos.Nincs dance aerobik felénk, igy nem is tudom, hogy hová tudok eljárni órákra.(erősítő órák vannak. A terem egyébként borzalmas volt a szőnyeg állandóan felgyűrödött alattunk.
625. r.m. (válaszként erre: 624. - Radiil)
2011. márc. 9. 18:27
miért volt érdekes?
624. radiil (válaszként erre: 623. - R.m.)
2011. márc. 8. 16:31

Nálunk az Attila állt az ajtóban, mire megint odanéztem már nem is volt ott:)

Érdekes nap volt...

Az öltözőben találkoztunk mi is az őszi csapattal. Olyan magabiztosak voltak, mi meg mint a kis elsősök:):)

623. r.m. (válaszként erre: 621. - Weberkitti)
2011. márc. 8. 12:34

nem is tűnt fel, hogy bárki is állt volna az ajtóban. Biztos épp erősen koncentráltam :D


Jó volt Katával lenni az első napon, nagyon pozitív volt, próbált önbizalmat önteni a bizonytalankodókba és volt, amit kábé hatszor elmagyarázott és hatodszor is kedvesen és jól.

Amúgy olyan rossz, hogy nem lehet előre tudni, hogy mikor kivel leszünk :(

622. buschne
2011. márc. 8. 11:37

Irigyellek Titeket, csajok!


Jó lenne megint ott lenni:)

2011. márc. 8. 10:24

:D


Nem. Én az ajtóban álltam! :D


Örülök a pozitív élményednek! :D Én Katát annyira nem ismerem, gyakorlaton nem voltam nála soha, csak elméleten.

620. r.m. (válaszként erre: 619. - Weberkitti)
2011. márc. 8. 07:57

hol? Az ablakon keresztül, mint egy kislány, aki vagy húsz percig odanyomta az orrát az ablakhoz és úgy figyelt? :)


Jó volt, szerintem sokat tanultunk. És Kati nagyon aranyos volt és igyekezett például önbizalmat táplálni belém. És ügyes volt és jól tanított, úgyhogy itt-ott sikerült meghallanom a nagy egyet is és korrigáltuk az alaplépéseket és jöttek az aha-élmények :)

2011. márc. 7. 21:51

Én is. és néztünk titeket! ;)

hogy tetszett?

618. r.m. (válaszként erre: 616. - Weberkitti)
2011. márc. 7. 19:44
én ott voltam, én ott voltam :)
617. radiil (válaszként erre: 616. - Weberkitti)
2011. márc. 7. 19:02
A budapestiek voltak ott, mi a Grétával kezdtünk.
2011. márc. 7. 14:36

Most kezdők!!


Volt vki Kapsza Katánál gyakorlaton vasárnap a Pólusban???

2011. febr. 20. 19:52

Sokat kell rá tanulni, így nem lesz nehéz. De sokan buktak nálunk is! 5-öt írtunk. Mindegyikre fél óránk volt! Nekem mind elsőre sikerült. Ez olyan, hogy vagy átmész vagy nem. Tanulj rá!

Nekem gyerek mellett sikerült, ami sztem nagy szó! Hajrá!!! Ennél könnyebb lesz az OKJ-s! :D

2011. febr. 20. 11:54

Sziasztok!

Már írtam ezt egyszer, de sajna senki nem reagált, így hát még1x bepróbálkozom!

Én most az Fc-nál már végzett emberkékhez tennék fel kérdést!

Mennyire neccesek ezek a zh dogák? Már nagyon égeti a hátunkat a közelség!:)

Szóval aki jártas a témában kérlek minden infót írjon le (akár ide vagy priviben), hogy hogyan működik, mennyire nehéz stb stb.

Előre is nagyon szépen köszönöm!:)

Sziasztok

613. radiil (válaszként erre: 611. - R.m.)
2011. febr. 18. 18:47

az izgalom már nálam is fellépett:)

Hajnali 4-kor kelés és már előre tudom, hogy alig fogok aludni:):)

612. radiil (válaszként erre: 608. - Picur08)
2011. febr. 18. 17:55
Köszi szépen megnyugtattál. Azóta elküldtem a jelentkezésemet és holnap már kezdődik is az elmélet. Nagyon várom már, csak jókat hallottam a suliról.
611. r.m. (válaszként erre: 609. - Picur08)
2011. febr. 17. 18:20

én is úgy gondolom, hogy jó lesz. Azért is izgulok :) :) :) A környezetem szerint olyan vagyok, mint a nagycsoportos ovisok nyár végén, nagyon várom már a sulit :)


Az előzetes e-mail alapján három csoport lesz, szombaton tudjuk meg, hogy ki melyikbe van beosztva. Kapásból úgy kezdünk, hogy három hétvége szünet nélkül. Ezen kicsit meglepődtem, de nem baaaaaaj :D

2011. febr. 17. 17:36
Nekem marc.5en kezdődik megint! Most gerinctréningre megyek! ;)varom mar!
609. picur08 (válaszként erre: 607. - R.m.)
2011. febr. 17. 15:06

Tök jó lesz :)

Szinte most kezdtük és mindjárt vége :(

Ha lesz időd, mesélj, milyen volt az első benyomás. Kíváncsi leszek, mennyien lesztek, mi elég sokan kezdtünk, de már morzsolódtak le emberek.

608. picur08 (válaszként erre: 594. - Radiil)
2011. febr. 17. 15:04

Szia!

1. szerintem nincs FC-s átlagsúly :)

2. ebből kifolyólag nem gáz, ha valaki rendelkezik némi plusz súllyal, hidd el, sokfélék vagyunk, a majdnem csontsovány alkattól az izmos csajokon át a teltebb alkatú nőkig.

3. mire teljesíted a kötelező óralátogatásokat, megszabadulsz a feleslegtől :)

607. r.m.
2011. febr. 17. 13:55
szombaton indul az FC-s suli. Már nagyon izgulok :)
606. potpurri (válaszként erre: 605. - Weberkitti)
2011. febr. 7. 14:14
Nagyon köszönöm a segítséged!!!
2011. febr. 7. 08:41
A gv-nél a kezed felemeled és egy keresztet mutatasz a csuklódnál összeérintve. A v stepnél egy nagy v-t, és mindig úgy csinálom, hogy azt a kezem teszem fel előbb amelyik lábammal lépek, így a vendég sem kavarodik bele. A többinek nincs sztem. Esetleg ott ahol betanítod a pivot turnt, de az is csak a bébi mambónál, és nem nevezném kézjelnek.
604. potpurri (válaszként erre: 603. - Weberkitti)
2011. febr. 6. 21:31

Igen, érthető volt köszi.

Ami kéne az grapevine, mambo, privot turn, toe tap, V-step. Előre is köszönöm a segítséged!

2011. febr. 6. 21:08
+remélem jól írtam a gyakorlatokat, és értetted őőket!
602. weberkitti (válaszként erre: 600. - Potpurri)
2011. febr. 6. 21:07
Nem. Azt egyszer elmondták és kész. Mi használtuk vizsgán. Írd mi kell, és megpróbálom érthetően elmagyarázni őket!
601. potpurri (válaszként erre: 597. - Weberkitti)
2011. febr. 6. 18:01

Igen igazad van, és nincs ám teljes homály a fejemben, csak biztos akartam lenni a dolgomban...

Nagyon köszi tényleg!!!

600. potpurri (válaszként erre: 599. - Weberkitti)
2011. febr. 6. 17:59

Naggggyon köszönöm! Írtam Neked privit.

Fitness Company.

Egy olyan kérdésem lenne még, hogy az aerobik lépésekhez a kézjeleket is tudni kell, és arról találok valahol képet, leírást???


Nagyon köszi mindent!!!

599. weberkitti (válaszként erre: 595. - Potpurri)
2011. febr. 6. 16:10
Hova jársz???
2011. febr. 6. 16:09
Ez mindenkinek ment! :D
2011. febr. 6. 16:08

Mondjuk ezt vizsga előtt úgyis átrágjátok teljesen,de...

1. a kart emeli nyújtása: hátul kulcsolva a kéz

2. belsőcomb gyak. Nyújtás: lábak hajlítva talpak összeérintve, térd lenyom finoman.

3. Hason hátat homorít, sarokra ülve domborítva nyújt

4. Ez ugyan az, mint a bal belső hasi. a jobb váll közelíti a bal térdet. Nyújtás hason.

5. Pull overrel nyújtása: hátul összekulcsolt kézzel

6. 3 irányba emel a kart, minden irányba nyújtani

7. falnál kéztámasz, és emel hátra a láb. nyújtás vagy ülve, vagy állva lábat keresztezve a térden.

8. ua. mint az előző, csak hajlítva a láb, hogy a c.hajlítódban érezd a feszülést. Előre hajolva nyújt, mint bemelegítésnél csak rásegítessz a kezeddel.

9. amikor egy kört írsz le a térdeddel a magasban. nyújtás: kifelé

10. terpeszállás gugg. le, oldalra, le, másik oldalra nyújtás: oldalt nyújtod a lábad és nyomod le.

11. hasprés , nyújtás hason

12. kar enyhén hajlítva húz hátra nyújtás elől keresztezve.

13-14. hátizom erősítés inkább fentebb! Görnyedve nyújt.szétfeszítva a lapockákat

15. nem erősítjük csak nyújtjuk. ahogy a bemelegítésnél

16.13-14-nél csak lejjebb, szélesebben húzzuk

17. volt

18. oldalt emelés, elöl keresztezve nyújtás

19. guggolás, fenékhez húzva nyújtás

20. vádli. sarokemeléssel. Nyújtás támadóállásban



De baromi jó fej vagyok!!!:D Sose gondoltam volna! :D

De ezt neked már így vizsga előtt tudnod kéne! Csak tudni kell hol helyezkedig az izom, és mit mozgat. Nem nagy ördöngösség erősítést találni rá!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook