Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aerobik edzők ide! fórum

Aerobik edzők ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
536. buschne
2010. nov. 8. 12:05

Tudom, már nincs pontgyűjtés.

A kongresszusra vittem a kis könyvecskémet pecsételni és akkor mondták, hogy már nem kell.



Kitti!

Még egyszer gratulálok, csajok, Nektek meg jó tanulást!

535. buschne (válaszként erre: 533. - Weberkitti)
2010. nov. 8. 12:03

Gratulálok! Nagyon ügyes vagy!

Nem baj, nem kell 100-osnak lenni, Neked viszont ott van a gyönyörű kislányod meg a férjed, gondolom, nem cserélnéd le őket pár százalékért? :D


A gyakorlatiról nem meséltél, az szombaton volt, ugye? Hogy élted meg? Jól sikerült?

534. picur08 (válaszként erre: 533. - Weberkitti)
2010. nov. 8. 11:16

Gratulálok a sikeres vizsgához!

Teljesen egyet értek Veled, aki a 100 tételből 5-öt tanult meg, az tuti abból az 5-ből húz (tapasztalat).

Volt egyébként valaki, akinek nem sikerült?

Ezek szerint ha kérjük ezt az Europass-t, akkor nincs pontgyűjtés, hogy ne évüljön el a bizi?

2010. nov. 7. 22:50

Igen! :D

2kor kaptuk meg pont az oklevelet. Baromira zavar amúgy, hogy azok akiknek más dolguk since, mint ezt tanulni, mert Nincs gyerek, nincs munka,vagy szabit tud kivenni, azok miért a legkönnyebb tételeket húzzák? Én meg 100ból is kihúzom a 2 legnehezebbet! :D A lényeg, hogy meg van 76%os lett, erős 4es az összesített jegy. És 4000ért kértem az Europass-t angol nyelven, és nincs elévülés, meg creditek Kati, az más!

532. buschne
2010. nov. 7. 14:11

Szia Kitti!


Aerobic edző lettél-e már?

531. picur08 (válaszként erre: 528. - Weberkitti)
2010. nov. 4. 10:28

Szorítok és sok sikert kívánok hozzá!

Majd gyere mesélni!

2010. nov. 3. 21:59
igen!
529. r.m. (válaszként erre: 528. - Weberkitti)
2010. nov. 3. 21:40

drukk, drukk!

ez már a végső vizsgád, ugye?

2010. nov. 3. 19:19
Nekem nagyon drukkoljatok a hétvégén!! Vizsgázok!!! :D
527. r.m. (válaszként erre: 526. - Picur08)
2010. nov. 2. 21:16
kár :( pedig már úgy furdallja az oldalam a kíváncsiság, hogy vajon tényleg olyan jók-e, mint amilyennek én képzelem, hogy meg lehet csinálni :)
526. picur08 (válaszként erre: 525. - R.m.)
2010. nov. 2. 19:47
Még nem kaptuk meg.
525. r.m.
2010. nov. 2. 16:46
és az online tananyagos videókból ti kaptatok már? Hasznosak?
524. picur08 (válaszként erre: 516. - Dorothea.)
2010. okt. 29. 15:11

A pólushoz én is a 173-as buszt néztem, az elmegy a Keleti előtt is, legalább átszállnom nem kell majd.

Szünetek kb. másfél óránként vannak, tanárfüggő is, volt több és kevesebb is, ezek 10 percesek, 12-13 óra körül pedig van egy hosszabb ebédszünet, az 45 perc szokott lenni. Annyival szerencsésebb lesz a holnapi nap, hogy mozgunk egy kicsit majd, egyébként elég zsibbasztó annyit ülni, én sem vagyok ehhez hozzászokva.

Holnap engem is nyugodtam megbökhetsz, mert ugyan vannak már ismerős arcok, de tényleg sokan vagyunk ahhoz, hogy felismerjek mindenkit.

523. Dorothea. (válaszként erre: 520. - Krisztincs)
2010. okt. 29. 11:45

Szia! Köszi a bíztatást, én is nagyon remélem hogy sikerül behoznom a lemaradást :)

Holnap találkozunk, de ha vmeikőtök mellett elsétálnék akkor csak nem ismertelek fel, de akkor szóljatok! :)

522. zso113 (válaszként erre: 519. - Krisztincs)
2010. okt. 29. 10:29
Szuper:) Köszi szépen.
521. Dorothea. (válaszként erre: 517. - Zso113)
2010. okt. 29. 10:17

Köszi, csak épp ez az hogy nekem másik irány kell :( Észak-Budáról jövök (Pomázról), de azt hiszem az új hídon átmegy egy busz, és akkor vhonnan újpestről már csak odakeveredek..mindegy ez a legkevesebb :)

Max. bemegyek az egyik 173-as megállóig, és akkor onnan már biztos eljutok a célig :)


A jegyzetekkel kapcsolatban, esetleg ha valakinek megvan gépen, akkor én is megköszönném!

520. Krisztincs (válaszként erre: 516. - Dorothea.)
2010. okt. 29. 10:12

Halihó!


Üdv a csapatban. :) Ne aggódj, az elméletet biztos be tudod pótolni, meg úgyis jön minden magától. Láttam, hogy picurral kerültél egy csoportba. Én is oda szerettem volna, de nem jók az időpontok, így maradtam az eredetiben.

Holnap találkozunk elméleten. :)

519. Krisztincs (válaszként erre: 518. - Zso113)
2010. okt. 29. 10:09

Szia Zsó!


Vasárnap sportpszichológia volt, nekünk kellett jegyzetelni, de nem volt vészes és nem is sok. Most nincs itt a füzetem, de jövő héten úgyis együtt leszünk gyakszin és akkor elviszem. :)

518. zso113
2010. okt. 29. 09:11

A múltkori vasárnapi előadáson nem tudtam részt venni, valaki oda tudná nekem adni amit jegyzetelt?

Vagy elküldeni e-mailen?

517. zso113 (válaszként erre: 516. - Dorothea.)
2010. okt. 29. 09:11

Üdv a csapatban!

A Polusba sem vészes kijutni. A 173-as busz végállomása ott van nem messze tőle (5-10perc gyalog). Ez a busz a Kelenföldtől kezdve végigmegy az egész városon (Blaha, Keleti stb).:)

516. Dorothea. (válaszként erre: 515. - Picur08)
2010. okt. 29. 01:21

Örülök, hogy én is tudtam segíteni, legalább ebben :)

Persze az alap megnevezéseket illik tudni latinul, csak volt egy pár aminek a kiolvasása sem volt egyszerű, nem még megjegyezni..olvasgatom, hogy azért képben legyek ha esetleg visszatérnek az előző órákon tanultakra, meg előbb-utóbb úgyis meg kell tanulni.

A pólushoz való eljutás a legbonyolultabb szerintem, bár bízom benne hogy arra a 2 alkalomra meg tudom oldani hogy ne kelljen tömegközlekedni, azért utána nézek hogy lehet a legegyszerűbben odajutni. Úgy tudom, volt pólus-busz, de megszüntették, pedig most milyen jó lenne :) Csak sajnos az annyira messze van mindentől, eddig senki nem tudott olyan útvonalat mondani ami egyszerűnek tűnne.

Milyen időközönként vannak szünetek az orák között? Egyáltalán milyen hosszú 1-1 óra? Szerintem a szombati nap végére kellemesen fáradt leszek, elszoktam már az ilyen hosszú tanítási napoktól..gondolom ezzel nem vagyok egyedül :)

515. picur08 (válaszként erre: 514. - Dorothea.)
2010. okt. 28. 20:45

Nem kell tudni a latin neveket, de azért nem árt pár latin szóval tisztában lenni, pl. musculus=izom. A jegyzet, amit kaptunk nagyjából fedi a valóságot, pár kiegészítés történt, illetve az izmokat kicsit más csoportosításban vettük át, azt jegyzeteltük.

A keletiből jövök, az elméleti oktatásnál ez szuper, mert 3 percet sétálok. A gyakorlatnál lesz érdekesebb, pláne ha késik a vonat. De milyen jó, hogy beszéltünk a Team Fitnessről, nekem az tűnt a legbonyolultabbnak, útvonaltervezővel nézegettem, de min. 40 percet ír. Aztán megnéztem, amit Te írtál, és annál egyszerűbb a világon nincs, és szerintem időben is az a legrövidebb, nem értem, miért nem említette a tervező lehetőségként..na mindegy, nagyon köszönöm a tippet!

514. Dorothea. (válaszként erre: 512. - Picur08)
2010. okt. 28. 16:23

Igen, nekünk csak jövőhéten lesz gyakorlat! Hozzám a team fitness van legközelebb, bár oda is fél órát utazom, a Lurdy is elég messze van, de az 1-es villamos szerencsére pont előtte rak le, így csak arra kell átszállnom a hévről. (Én Pomázról jövök) Viszont a pólus érdekes lesz nekem is, oda valószínűleg nem tömegközlekedéssel megyek, mert az nagyon messze van, meg nem is tudom melyik busz megy oda ki, 196-os talán?!

Melyik pályaudvartól jössz? Gondolom a Keletiből, onnan viszont nem olyan vészes eljutni a team fitnessbe, metro a Batthyány-ig, onnan meg hévvel 15 perc alatt ott vagy (Római fürdőnél kell leszállni, onnan kb 5 perc séta a Csillagvár bev.központ, ahol a Team Fitness is van)..de tény, hogy a fél óra utazás simán meg van :) Főleg ha előtte vonatozol pár órát..elég fárasztó!

Szerintem szombaton meg is rohamozok majd 1-2 embert pótlás ügyben, a könyveknek meg utána nézek addig. Az az anatómia könyv amit kaptunk akkor csak egy vázlat, ami nem elég a vizsgához? Pedig az is elég sok így első olvasgatásra :)

A csontok latin nevét meg kell tanulni egyébként? Mert oda van írva mindegyikhez szorgosan, csak ha meg is kell tanulni, akkor már nem olyan egyszerű..

Kérdeztem a beiratkozásnál, és azt mondták, a héten én vagyok a 3. aki beiratkozott, úgyhogy szerencsére nem vagyok egyedül új :)

513. picur08 (válaszként erre: 510. - Weberkitti)
2010. okt. 28. 15:34

Pusztán azért kérdeztem a röpdogát, mert nagyon emlegették. Azt tudjuk, mikor lesz a "hivatalos" témazáró, de erős volt a gyanú, hogy máskor is lesz valami.

Szerintem a Team Fitness most került be, most mindenkinek mindenhová mennie kell idővel, csak akkor fordulhat elő, hogy 1 terembe jársz, ha mindig mászkálsz a csoportok között.

Ahogy lejjebb is írtam, már szombaton vinni kell ruhát, vasárnap 2 csoport megy ki gyakorlatra-köztük mi is.

512. picur08 (válaszként erre: 509. - Dorothea.)
2010. okt. 28. 15:31

Én nem jártam még egyik fitnessben sem, nekem mindegyik legalább fél óra utazás lesz, a team Fitness meg még több, a pályaudvartól számítva- max. késni fogok.

Szerintem mindenki szívesen segít, ha kérdezel, hogy mit kell még pótolnod :) Egyébként van még más is, aki az utolsó pillanatban iratkozott be?

Az anatómia könyvet és az atlaszt magadnak kell megszerezni, könyvesbolt, vagy ha van eü-s ismerősöd. Atlaszból az izmok miatt a Szentágothai-féle kell, de ne ijedj meg, ez 3 kötetes, és csak az izmok kellenek belőle. A többi részhez elég pl. a Donáth-féle atlasz is. Könyvből ajánlották a A sportmozgások anatómia alapjai-t, én ezt pl. a vaterán szereztem meg, tesisek is tanulnak belőle. A Fitneszanatómia is nagyon jó, tele gyakorlatokkal-igazából ezek azért (is) kellenek, hogy tudj beszélni a témáról.

Épp ma kaptuk az emailt, hogy-ahogy írtad-szombatra is kell edzőruha. Velem végülis ott lesz, mivel csomaggal érkezem :), és másnap mennünk kell gyakszira-Neked viszont majd csak jövő héten lesz a fitness termi gyakszi.

2010. okt. 27. 23:37

A mi csoportunk 2x van a pólusban, örülök hogy csak ennyiszer, mert oda nem túl jó a közlekedés, legalábbis innen tőlünk nem :) A lurdy sincs közel, de legalább nem kell annyit átszállni, az 1-es villamos odavisz..

Nagyon kiváncsi vagyok már milyen lesz, de az olvasottak alapján nem fogok csalódni :)

510. weberkitti (válaszként erre: 508. - Picur08)
2010. okt. 27. 23:08

Nem, dehogy is! :D

Akkor a mostani hétvégén lesz az első szakmai elmélet, és vasárnap az első gyakszi?

Az első gyakorlati órán mutatta be a Gréta a lépéseket, és a lineáris koreo építést, ami után házit kellett írni ebből. Nincsenek röpdogák. Tesztet írtok majd, de azt is írják már mikor. Nálunk nem volt a team fitness, de a pólus+lurdyy igen. Én még nem voltam a pólusba, mindig a lurdyba mentem, mert ált. ott volt óraadó a Fi Emi! :D És őt imádom!! :D Viszont a vizsga a pólusban lesz. :S

2010. okt. 27. 22:15

Engem elméletileg a D csoportba tettek, és nekünk az első gyakorlat a Team Fitness-ben lesz, ami egyébként egy nagyon jó hely, nem tudom járt-e ott valaki közületek. Mivel én közel lakom hozzá, egy időben rendszeresen oda jártam, és nagyon szerettem, bár minket az oktatás alatt nem fog érinteni mennyire jól felszerelt, de tudom ajánlani mindenkinek :)

Átolvasom az anatómiát a hétvégéig, de gondolom a tanárok is segíteni fognak, hogy pontosan mit kell pótolnom..és hát mondanom sem kell hogy én is nagyon remélem hogy nem lesz röpdolgozat!

Az atlaszt és a könyvet hol lehet beszerezni?

508. picur08 (válaszként erre: 507. - Weberkitti)
2010. okt. 27. 20:37
Mi a Lurdyban kezdünk, a másik csapat nem tudom, vagy a Pólus, vagy a Team Fitness. Ugye első gyakszin nem kérnek még számon? Úgy értem, oké, hogy képben kell lenni, de nem írunk röpdogát vagy ilyesmit?
507. weberkitti (válaszként erre: 506. - Picur08)
2010. okt. 27. 20:34
Hova mentek gyakorlatra?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook