Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aerobik edzők ide! fórum

Aerobik edzők ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2011. febr. 4. 21:53
miért kell ez neked? ha nem telefonról pötyögnék segítenék, de így baromi hosszú lenne. nem tudod "kidolgozni"?
2011. febr. 4. 20:00

Sziasztok!


Tudna nekem valaki segíteni?

Mely gyakorlatokkal lehet edzeni és nyújtani a következő izomcsoportokat?


Hollócsőr-karizom erősítés, nyújtás

Karcsúizom erősítés, nyújtás

Gerincfeszítő izom (ágyéki szakasz) erősítés, nyújtás

Jobb külső ferde hasizom erősítés, nyújtás

Nagy mellizom (felső rész) erősítés, nyújtás

Delta izom erősítés, nyújtás

Nagy farizom erősítés, nyújtás

Féliginas izom erősítés, nyújtás

Fésűizom erősítés, nyújtás

Szabóizom erősítés, nyújtás

Egyenes hasizom (középső rész) erősítés, nyújtás

Tricepsz erősítés, nyújtás

Csuklyásizom (alsó rész) erősítés, nyújtás

Kis és nagy rombuszizom erősítés, nyújtás

Csípőhorpaszizom erősítés, nyújtás

Széles hátizom erősítés, nyújtás

Bal belső ferde hasizom erősítés, nyújtás

Középső farizom erősítés, nyújtás

Egyenes combizom erősítés, nyújtás

Háromfejő lábikraizom erősítés, nyújtás


Fontos lenne!

Előre is köszi!

594. radiil
2011. febr. 4. 16:32
Egy dolog aggaszt. Nem vagyok atletikus alkat. Azt hiszem soha nem is leszek. Volt mikor mumus volt a tesi óra:) azóta meg állandóan mozgásban vagyok. Szerintetek gáz ha valaki súlyosabb a FC-s átlagnál:)??
593. Jovanna82 (válaszként erre: 589. - Radiil)
2011. jan. 26. 20:06
Szia! Sztem érdemes elküldened.. Nekem nagyon tetszik a suli! Én is sokat vaciláltam anno, körbe is kérdeztem, hogy melyik lenne a legjobb és nem bántam meg egyáltalán! Nagyon jó tanárok vannak, abszolút érthetően magyaráznak! Tény, hogy sokat kell tanulni, de kamatozik a tudás az biztos! Most soknak tűnik egyszerre, de tényleg ha oda teszi magát az ember, és rászánja az időt, akkor mindenképp!
592. Jovanna82 (válaszként erre: 591. - Picur08)
2011. jan. 25. 20:36

Szia!

Igen. A C csoportban...

591. picur08 (válaszként erre: 588. - Jovanna82)
2011. jan. 25. 14:51

Szia!

Te is októberben kezdtél? Melyik csoportban vagy?

590. picur08 (válaszként erre: 586. - Radiil)
2011. jan. 25. 14:50

Tény, hogy nem egyszerű munka mellett, de sokan vagyunk családosok is, 1-2-3 gyerekesek, és valahogy megoldjuk. Most már tényleg sűrű a program, tesztek, zh, folyamatos tanulás, plusz a gyakorlás, óralátogatások.

Nekem is van anatómiából némi előképzettségem, de azért újra át kellett rágnom magam rajta, viszont előnnyel indultam a többiekkel szemben, ez igaz.

589. radiil (válaszként erre: 588. - Jovanna82)
2011. jan. 24. 19:00

Üdv!Én még nem küldtem el a jelentkezésemet. A barátnőm tegnap mondta először, hogy akkor ő is belevág a suliba. Igy ott leszünk a tavaszi tanfolyamon.

Hogy tetszik a suli? Mik a tapasztalataid?

2011. jan. 22. 22:02
Sziasztok! Én is nemrég kezdtem az FC-t.. Csatlakozhatok? :)
2011. jan. 22. 19:17

Sziasztok!

Én most az Fc-nál már végzett emberkékhez tennék fel kérdést!

Mennyire neccesek ezek a zh dogák? Mondjuk még eléggé messze vannak (másfél hónap), de engem már kezd foglalkoztatni!:)

Szóval aki jártas a témában kérlek minden infót írjon le, hogy hogyan működik, hány ember írja együtt, mennyire nehéz stb stb.

Előre is nagyon szépen köszönöm!:)

Sziasztok

586. radiil (válaszként erre: 578. - Picur08)
2011. jan. 20. 12:03

Attila kezdte, aztán a Horváth Gréta, Bátri Anikó és a Dömötör Edit tartott előadásokat. Érdekes dolgokat mondtak.

Az egyik Zumba órát olyan oktatok tartják ( 1 fiú, 1 lány) akik most járnak az FC-re, a lány aerobikot is oktat. Az aerobik néhány lépése, néhány gyakorlat ott van, persze nem ugyanaz.

Az anatómiától nem tartok, egészségügyiben végeztem tehát a latin kifejezéssekkel kevesebbet kell majd küzdenem.

Sűrű lesz az életem ha belevágok, mert a maradék hétvégéken meg dolgozhatom. Szerencsére a párom támogat, pedig elég új a kapcsolat.

585. r.m. (válaszként erre: 583. - Picur08)
2011. jan. 17. 18:28

ódejóóóóóóóóóó :)

ez azt jelenti, hogy legalább egyszer-kétszer közelre fogok menni :) Tök jó :)

584. r.m. (válaszként erre: 582. - Picur08)
2011. jan. 17. 18:27

köszi :)

jó ez a bepótolhatóság :)

583. picur08 (válaszként erre: 581. - R.m.)
2011. jan. 17. 18:12
Jelenleg 3 gyakorlati helyszín van, csoportokba vagyunk osztva és minden csoportnak kell mind3 helyre menni. Ugyanarra a helyre csak akkor tudsz járni, ha ugrálsz a csoportok között.
582. picur08 (válaszként erre: 579. - R.m.)
2011. jan. 17. 18:08
Az első 2 hétvége dupla elmélet volt, aztán 1 nap elmélet 1 nap gyakszi. 2-3 hónap után dupla gyakszis hétvégék is vannak. 3 napot lehet hiányozni, az elméletet elkérheted valakitől, a gyakszit meg bepótolhatod egy másik csoportban, persze amikor ők is ott tartanak.
581. r.m. (válaszként erre: 580. - Radiil)
2011. jan. 17. 16:23

egyértelmű, hogy te messzebbről jössz, nem is kérdés :)

csak annyira bosszantó tud lenni, amikor valaki bp-ről 70-80km-re lévő városból ugyanannyi idő alatt ér be a belvárosba mint én. Ezen rendszeresen dühöngök ;)


De azért remélem, hogy majd véletlenül arra az egy gyakorlati helyszínre osztanak be, ami nincs messze :) Bár mivel Murphy az egyik legjobb barátom, erre nem sok esélyt látok :D :D :D

580. radiil (válaszként erre: 576. - R.m.)
2011. jan. 17. 15:53

Tőlünk 3,5 óra és kb 200 km:)

Éltem Budapesten, így átérzem a helyzeted.

579. r.m.
2011. jan. 17. 15:50

kérdezek még:

hogy vannak beosztva az elméleti-gyakorlati napok? Egyik nap elmélet, másik nap gyakorlat, vagy délelőtt-délutáni váltásban vagy tök random, ahogy épp a tananyag kijön?

Csak mert előre tudom, hogy lesznek alkalmak, amikről hiányozni fogok és jobb lenne, ha "csak" az elméleti képzésről kellene hiányoznom. Mert ha a gyakorlatiról, akkor muszáj lesz valahogy megoldanom, hogy ne kelljen hiányoznom :S

578. picur08 (válaszként erre: 570. - Radiil)
2011. jan. 17. 14:32

Szia!

Kik voltak az előadók a nyílt napon?

A koreográfia miatt ne csüggedj, meg fogod tanulni. Nem tudom, milyen zumbán voltál, mert olyan szempontból az sem szerencsés, ha aki tartja, nem aerobicos (nem kell hozzá), és egyrészt nincs is párhuzam benne (tehát ha a zumba nem megy, egyáltalán nem biztos, hogy az aerobic sem fog), másrészt csinálhatnak olyan gyakorlatot, amit egyébként nem szabad. Ha az oktatónak van amúgy aerobicos végzettsége, nem gond, mert ő tud vigyázni rád, és valószínűleg fel is lehet benne fedezni az aerobic alapjait.

A távolság-ha ez vigasztal, én 300km-ről járok fel (szintén közalkalmazotti kedvezménnyel), nem mondom, hogy hű de jó, megéri több pénzt áldozni és utazni egy olyan tudásért, amit itt kapunk.

577. picur08 (válaszként erre: 566. - R.m.)
2011. jan. 17. 14:25

Köszi, közben már túl vagyunk rajta, nem volt annyira vészes, persze készülni kell rá, és még így is megfogtak 1-2 kérdéssel. Én szeretem az anatómiát, tanultam is már, így nem volt annyira idegen. Legközelebb edzéselméletet írunk, az nem áll olyan közel hozzám, de bízom benne, hogy befogadja az agyam.

Kár, hogy nem tudtál elmenni a nyílt napra, biztosan jó volt, bár tavaly én sem voltam a távolság miatt, anélkül döntöttem.

576. r.m.
2011. jan. 17. 09:48

aha, jelentkeztem - illetve folyamatban van, de tutira oda fogok menni.


mondjuk én budapesti vagyok, tehát extra szempontok nem voltak, de olcsóbb az FC, több ismerősöm is ott végzett, helyileg pedig mindkettő egyaránt szar helyen van onnan, ahol én lakom (külvárosi gyerek vagyok, úgyhogy kb másfél-két órát fogok bkv-zni)

575. radiil (válaszként erre: 573. - R.m.)
2011. jan. 16. 20:02

Az előzményekben ugy olvastam, hogy már jelentkeztél a FC-ra?

Nekem a szállás, az utazási költség(közalkalmazott vagyok igy csak 50%)is jócskán megnyomja a költségeket.

574. r.m.
2011. jan. 16. 16:42
ja, de amúgy az IWI is biztos jó, mert járt oda ismerősöm és ő nagyon meg volt elégedve mindennel. Szóval biztos jó az iwi is, csak drága :(
573. r.m. (válaszként erre: 572. - Radiil)
2011. jan. 16. 16:41

én belázasodtam, nem tudtam elmenni a nyílt napra. Én viszont megyek az IWI-ére, mert csajrandi keretében pont belefér :)

viszont képzésre nem megyek, az tuti. Nemhogy drágább, de kevesebb az oktatási nap és úgy drágább!

572. radiil
2011. jan. 16. 13:23

Érdemes volt elmenni a nyilt napra. Nagyon szimpatikus volt minden előadó.

Az IWI-ére nem megyek. Drágább is. Ami mellette szólna, hogy Zalaegerszegen is van képzés. (Veszprém megyei vagyok.)

Még alszom rá egyet.

Az aerobik edzőm most jár az FC-re, és csak jót mond róla:)

571. r.m. (válaszként erre: 570. - Radiil)
2011. jan. 11. 17:55
elméletileg én is megyek a szombati nyílt napra. Bár még nem száz százalék, mert ahogy most állnak a dolgaim, nem biztos, hogy belefér :(
570. radiil (válaszként erre: 564. - R.m.)
2011. jan. 11. 16:33

szia! én még csak a nyílt órára jelentkeztem, ott várom a végső lökést:) A legnagyobb segítséget a fórumotok adta! Jó hogy rátok akadtam.


Egyébként ne aggódj, én is tök hülye vagyok a koreográfiához. Most éppen ezért a Zumbával ismerkedem. Az első óra totál lebőgés volt. Kíváncsi vagyok, h hány alakom kell, hogy összeálljon a kép, tesztelem magam :)

569. buschne (válaszként erre: 568. - Weberkitti)
2011. jan. 10. 14:43
Emlékszel, én is mondtam, hogy a legfelkészültebbnek mondják őket a vizsgáztatók? :)
2011. jan. 10. 14:30
Ezért is mondják az F.C-et a legfelkészültebb vizsgázóknak. Mert tényyleg többet követelnek az év során, mint máshol.
2011. jan. 10. 14:29
Amúgy a teszteken, meg a zárón is sokkal nehezebbet írtunk, mint maga a vizsga volt! Nekem pl. az anatómia lett a legjobb! Tetszett is nagyon, végig a tárgy!
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook