Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Adózás ellenőrzése fórum

Adózás ellenőrzése (beszélgetős fórum)


7. hte23 (válaszként erre: 6. - Puritan)
2011. jan. 7. 10:21
Ez teljesen igaz.
6. puritan (válaszként erre: 5. - Erzsóka28)
2011. jan. 7. 10:08
Ne legyél ideges. Az, hogy nem lehet, azt jelenti, hogy hivatalosan kapnod kellett, nem azt, hogy valóban kaptál. Azt pedig ne reklámozd az apehnál, hogy négy órában vagy bejelentve és 10-13 órákat dolgozol, mert sajnos ezzel te is adócsalást követsz el és megbüntethetnek érte.
2011. jan. 7. 09:38
köszi. Nem vagyok regisztrálva. Most beszéltem telefonon az apeh irodával, azt mondta a pasi regisztráljak. Meg elmondtam hogy se fizu papírom, se adóbevallásom.Erre azt mondja az nem lehet!!! Imádom mikor idegenek megmagyarázzák, hogy márpedig nálam van mert kapnom kellett belőle!!! Hú de tudok ideges lenni
2011. jan. 7. 09:10
ha regisztrálva vagy ügyfélkapun, az ebevvel le tudod kérni:)
3. erzsóka28 (válaszként erre: 2. - S.irma)
2011. jan. 7. 09:09
Köszönöm szépen. Próbáltam neten keresztül ellenőrizni az adószámot, de esélytelen.
2011. jan. 7. 09:01
A legközelebbi APEH hivatalban kérsz felvilágosítást. Megmondod mit szeretnél tudni és azonnal meg tudják mondani hiszen a rendszerükben megvannak az adatok.
2011. jan. 7. 08:56

Sziasztok!

Nem tudom tud-e valaki segíteni nekem. Az Apeh oldalon hol lehet utánna nézni, hogy a munkáltató fizeti-e az adót utánnam. Mert tavaly tavasszal mikor megcsinálták a 2009es adóbevallást én nem kaptam belőle. De nem is láttam a papírt. Aláírtam, hogy a cég csinálja meg , de én utánna nem kaptam belőle. 6 éve dolgozom ennél a cégnél be vagyok jelentve 2 éve 4 órára 36500ftTal!! És dolgozom napi 13 órát.!! Most váltani szeretnék . De elég nehéz találni új munkahelyet. Előre is köszönöm aki tudna segíteni .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook