Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha megkaptuk az adóvisszatérítést bankkártyára, akkor milyen levelet küldenek postán? fórum

Ha megkaptuk az adóvisszatérítést bankkártyára, akkor milyen levelet küldenek postán? (tudásbázis kérdés)


2022. márc. 21. 07:18
Sziasztok! Nem kaptunk se vissza adot se a rendest ha a az elettarsam dolgozik en kapom a csaladit neki van sok tartozasa végrehajtásal akkor ra tenyerelhet a Nav a penzre vagy nem?? Előre is köszönöm szépen
2. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 17. 06:46
Hogy Ti mit kaptatok, nem tudom, de leírom a mi esetünket. Páromnak nincs ügyfélkapuja, postán küldtök be a bevallását az adóvisszatérítés miatt. Megkaptuk - számlára - a pénzt, erre másnap megérkezett postán a tervezete. (Dátum szerint előbb kész volt, mint, hogy beküldtük volna, de hát az átfutási idő ...)
2022. márc. 16. 17:53
Ha megkaptuk az adóvisszatérítést bankkártyára, akkor milyen levelet küldenek postán? 9-én jött a pénz, 11-én a levél, de majd csak holnap tudom felvenni és érdekelne. Ti kaptatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook