Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Adiponix Szuper zsírégető tapasztalatok fórum

Adiponix Szuper zsírégető tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
279. f4e1166de9 (válaszként erre: 188. - Rozáliaangelika)
2012. jún. 2. 14:24
Nekem 1 hónap alatt semmit sem segített az ADIPONIX. Most már nem is szedem inkább el kezdtem tornázni és biciklizni édességet kiiktatni és így van némi sikerem! Ezek a szerek semmit sem érnek!Kár a pénzt kidobni rájuk!
278. Fodraszeva (válaszként erre: 277. - Zsanu)
2012. ápr. 30. 22:03
Szia! Igazad van, az egészséges táplálkozás már régen része az életemnek. A mozgással van némi gondom, egyelőre "csak" a 20 hónapos örökmozgó kis zsivány után szaladgálok, de igyekezni fogok rendszeresen mozogni. Régebben se volt könnyű fogynom, de most kész kínszenvedés. Pedig a 2x2 már némileg hatásosnak bizonyult. :) De nem szeretném tönkretenni az egészségemet. Köszönöm. :)
277. zsanu (válaszként erre: 276. - Fodraszeva)
2012. ápr. 30. 13:06
Szia! Nyilván mások vagyunk, nem hathat mindenkire minden egyformán. Én csak a saját példámból tudok kiindulni. Nálam az állandó éhségérzet abszolút pszichés volt. Próbáld meg, hogy nem görcsölsz rá ilyen mértékben. Igyekezz egészségesen táplálkozni, figyelj oda a megfelelő folyadékbevitelre és mozogj. Ha semmi változás esetleg még hízol is, érdemes dokihoz menni, nem áll-e valami hormonális probléma mögötte?! Az adagot pedig semmi esetre se emeld, az biztos nem jó megoldás! :)
2012. ápr. 29. 20:46

Sziasztok! Látom sok mindenkinek hatásos az Adiponix. Kb. 8 napja szedem. BAromira éhes vagyok és, ami a legrosszabb, hogy nagyon fel vagyok puffadva, akkora a gyomrom, mintha egy étkezésre felfalnék egy egész tehenet. :( Az anyagcserém is belassult, pedig a fordítottja kéne, hogy legyen. Pedig tartom a diétát, előtte is odafigyeltem, de mivel kb 2 hónapja megállt a fogyás, így gondoltam, az adiponix majd segít. Hát eddig semmi. Mondjuk mérlegre még nem álltam rá, mert így is ki vagyok borulva, hogy úgy érzem magam, mint egy felfújt lufi. Itt a nyár és nem akarok megint "nagykabátban" járni. Tudom, nem mindenkinek hat egyformán, de ez azért egy kissé durva. Nem akarok úgy járni, mint egy másik bogyóval annak idején, hogy nemhogy fogytam volna tőle, hanem még fel is szaladt 1-2 kg, pedig odafigyeltem a kajára akkor is.

Próbaképp ma már végső elkeseredésemben bevettem 2x2-t. Tudom, nem lenne szabad, de talán egy időre elvette az éhségemet. Baj, hogy ennyit szedtem be? Köszönöm, hogy írhattam.

275. tosiedina (válaszként erre: 274. - Esztikee87)
2012. ápr. 22. 09:07
Szia!Engem érdekelne!Bontott?Mennyiért adnád el?
2012. ápr. 17. 08:07
Sziasztok! nem érdeklene valakit adiponix és featless eladnám mert én nem használom már!
273. lviki21
2012. ápr. 15. 10:54
Sziasztok nekem 3 nap alatt lement 1 kg az adiponix szedése és a diéta+torna segítségével!Sok sikert Mindenkinek!
272. zsanu
2012. ápr. 13. 20:23
Szia Röncsi! Bár rajtam csak kb. 5 kg súlyfelesleg volt, ennek ellenére úgy gondolom ez maximum csak a fogyás gyorsaságában okoz különbséget. Azt esti kaját sem kell elhagynod, csak a mennyiségre és főleg a minőségre figyelj! Gerinckímélő testmozgásból is sok közül válogathatsz, de véleményem szerint esetedben a szobabicikli jó választás lenne! És ami még nagyon fontos, ne legyél türelmetlen, meg fog indulni a fogyás! Drukkolok Neked! :)
271. röncsi
2012. ápr. 13. 19:26

SZiasztok.

Én kb.2 hete szedem az adiponix-ot de sajnos nincs valami pozitivum.Sajnos a gerincem miatt nem tudok sokat tornázni.Lehet ez a baj?Vagy az hogy nincs kitartásom az esti kajánál.kb 15 kg kéne leadnom.HA VALAKI TUD SEGITENI IRJATOK.KÖSZI

270. lviki21
2012. ápr. 12. 15:20
Sziasztok!Én ma mentem le megvenni az adiponixot ma estére be is szedek egyet majd leírok 1 hét múlva a fejleményeket!de mellette folytatom ugyanúgy a diétát meg mindennap edzek!
269. zsanu (válaszként erre: 268. - Szeepyke)
2012. ápr. 8. 18:37
Tökéletesen egyetértek Veled!!! A mozgás nagyon fontos, és persze, hogy odafigyelj mit eszel. De nekem ezzel a kettővel valahogy mégsem jött a várt eredmény. Ezért kezdtem el szedni az Adiponix-et. Pillanatok alatt beindította az anyagcserét, és megszűnt a "falási roham" érzet. :)
2012. ápr. 8. 17:21

Világ életemben húsos voltam. Annyi mindent kipróbáltam, hogy fogyjak. Egy nap lenne leírni, mennyi mindent szedtem be. Semmi sem vált be. És most itt vagyok, egyre jobban érzem magam, folyamatosan alakulok, látszódnak a kidolgozott izmaim, a bőröm kezd egyre feszesebb lenne, már alig látszódik egy kis narancsbőr.. és mi a titka?? A MOZGÁS.

Tök mindegy mit szedsz be.

Nem értem miért jó sok nőnek,hogy több kilókat fogy le egy hónap alatt. Ha valaki nem fiatal és nem ruganyos a bőre nem fog neki visszahúzódni.. Hiába lesz 10-20 kiloval kevesebb, nem lesz ugyanolyan mintha normális módon fogyna le!

Nem kell konditeremben szenvedni mindenkinek. Vannak nagyon jó fitness dvd-k. Személy szerint Rubint Réka dvd-i tökéletesek! Persze ha rendszeresen csinálod, nem csalsz és odafigyelsz mit eszel. Bele kell törődni. Egy Nőnek mindig sokkal kevesebbet kell ennie. Kerülni a cukrot és a finomított szénhídrátot...

267. zsanu (válaszként erre: 266. - AlBundy)
2012. ápr. 5. 12:43
Szia! Én is utánanéztem pontosan, mi a helyzet magas vérnyomás esetén?! Az Adiponix valóban tartalmaz koffeint tartalmaz, azonban két kapszula (a javasolt napi adag) koffeintartalma összesen 30 mg, ami nem számít soknak (egy szimpla presszókávé kb. 100 mg koffeint tartalmaz). Persze szív- és érrendszeri betegségekben szenvedők mindenképpen kérjék ki kezelő- vagy háziorvosuk véleményét a termékkel kapcsolatban, mielőtt elkezdenék szedni! :)
266. AlBundy
2012. ápr. 3. 15:43

Megnéztem összetevőket.

PinnoThin fenyőmag kivonatról ki tudja, hogy csökkenti-e az étvágyat, de amúgy ugyanazok vannak benne mint bármelyik másik edzéshez használt cuccban. Felnyomja a vérnyomást a pulzust, így próbál fogyasztani. Akinek amúgy is magas a vérnyomása szerintem óvatosan szedje.

2012. ápr. 3. 15:34
Én 2 napja szedem , étvágyam semmi,nemeszem semmit így csak ananászt és járok a flabélos gépre is
264. ganna77 (válaszként erre: 263. - Cullinan)
2012. ápr. 2. 18:52
Nem számolom a kalóriát, vacsira csak levest eszem, 6 után semmit,ebédre bármit, csak keveset (persze nem szalonnát). Lehet, hogy a bogyónak csak placebo hatása van:)
263. cullinan (válaszként erre: 262. - Ganna77)
2012. márc. 30. 15:45

Hááát azért az 1000 kcal, az elég durva, én ennyire nem tudok drasztikusan változtatni az étrendemen, vagyis ennyire nem tudom lekorlátozni.

Ha ilyen kevés kalóriát eszel, akkor az adiponix nélkül is fogynál.

csak a vacsit kellene kiiktatni, máris jelentős fogyás lenne,

262. ganna77 (válaszként erre: 258. - Cullinan)
2012. márc. 29. 15:41
Szia! Teljesen egyetértek veled, le kell csökkenteni a kalóriabevitelt 1000-1200 kcal-ra. Én kb. 10-11 hete szedem a bogyót, közel 11 kg-ot fogytam. Na, a mozgást én sem viszem túlzásba:(
261. zsanu (válaszként erre: 259. - Szanus)
2012. márc. 29. 11:43
Szia! Nekem teljesen rendbe hozta az anyagcserét, de természetesen igyekezz minél rostban dús táplálékot fogyasztani! Sok sikert! :)
260. zsanu (válaszként erre: 256. - B235ac96d5)
2012. márc. 29. 11:41
Szia! Egyébként mozogtál, vagy sportoltál a szedése közben? Mennyire figyeltél oda az étkezésedre? Az első másfél héten én is beleestem abba a hibába, hogy ettem mindent csak kisebb mennyiségben, aztán rájöttem, hogy ennél többet kell tennem. Pl. nekem nagyon belassult volt az anyagcserém, miután elkezdtem szedni az Adiponixet és rostban gazdag kajákat ettem pillanatokon belült beállt normálisra. :)
259. Szanus (válaszként erre: 257. - Cullinan)
2012. márc. 29. 10:53

Szia! Én is székrekedéssel küzködök, sajnos.

Fontolgatom h elkezdem az adiponixit, remélem rám is hasonlóan jó hatással lesz. További sikeres fogyást!

2012. márc. 28. 07:58

Azt gondolom, aki azt irja, hogy két három dobozzal beszedett és semmi változás, majdnem biztosan ki merem jelenteni, hogy a kaját nem fogta vissza,tehát ugyanugy étkezik, mint elötte.

Csodák nincsenek!

2012. márc. 28. 07:56

Nekem nagyon pozitiv tapasztalataim vannak.

kb 5 hete szedem, és a lányom is.

A lányom, 6 kg körül fogyott, már javasoltam is neki, hagyja abba.

Én sajnos csak 2 kilót, de azért, mert a kaját semmiben nem változtattam meg, ugyanugy csipegetek esténként, és a mozgásra is lusta vagyok.

Na, de ezután nem igy lesz, mert erőt gyüjtök, és odafigyelek a kajára, ha este nem vacsiznék, és egy picit mozognék, olvadtak volna le a kilók.

Amiért nekem bejön a bogyó, az az, hogy az emésztésemre jó hatással van, és nem kell szenvednem a mellékhelyiségben:)

2012. márc. 27. 17:46

Sziasztok! Hát, én 2 dobozzal szedtem be, de nem igazán tapasztaltam, hogy bármi hatása lett volna.

De ettől még másnak jó lehet!:)

255. zsanu (válaszként erre: 254. - Kata70209)
2012. márc. 27. 12:29

Szia!

Drukkolok! :)

Közben egyik barátnőm is belekezdett a fogyókúrába, ő egy 10-est szeretne ledobni nyárig. Majd beszámolok, hogyan halad... :)


ZS

254. Kata70209 (válaszként erre: 253. - Zsanu)
2012. márc. 26. 09:59

Szia!

Köszönöm szépen a tanácsokat, és a tippeket :-)

Remélem tényleg sikerülni fog a mostani próbálkozásom :-)gratulálok az elért eredményeidhez. Kata

253. zsanu (válaszként erre: 252. - Zsanu)
2012. márc. 23. 15:18
Most látom meglett a tegnapi is :D
252. zsanu (válaszként erre: 249. - Kata70209)
2012. márc. 23. 15:17
Szia Kata! Tegnap válaszoltam, nem tudom, hova tűnt a válaszom?! Betartottam a napi háromszori étkezést, zabpehely, joghurt, brokkoli minden mennyiségben, natúr csirke, pulyka, hal, én teljes kiőrlésű kenyeret ettem, bár erről megoszlanak a vélemények, hogy jó-e, nekem bevált. Rengeteg zöldség és gyümölcs... Sok sikert! :)
251. zsanu (válaszként erre: 249. - Kata70209)
2012. márc. 22. 16:23

Szia!

Általában reggelire:omlett három tojásfehérjéből, paradicsom, paprika, vagy teljes kiőrlésű kenyér pulykamellsonkával vagy 20 dkg natúr zabpehely 3 dl szójatejjel

Ebédre:grillezett csirkemell,uborkasaláta vagy egyéb saláta, csirkés rizottó barna rizs, pulykafasírt

Vacsira: pl. paradicsomos tonhalsaláta, brokkolikrémleves, párolt pulykamell brokkolival.

Egyébként figyelmedbe ajánlom, hogy az Adiponix közösségi oldalán nagyon jó kis tippeket kaphatsz, és recepteket is találsz. Én is onnan tudtam meg csomó jó dolgot és finom receptet. :)

250. Becky
2012. márc. 22. 11:28
Sziasztok!:) Én ma 8.napja szedem az Adiponix-ot, 1kg-t fogytam. Nem tudom, hogy ettől-e vagy attól, hogy már negyed annyit sem eszek, mint régen. Múlthónapban a Slimfit-et szedtem, attól fogytam 2kg-t.És Az vissza sem jött. De attól nem múlt, az éhség érzet, de az Adiponix-tól igen!:) Szurkolók mindenkinek, hogy sikerüljön!!!!:))
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook