Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Adiponix Szuper zsírégető tapasztalatok fórum

Adiponix Szuper zsírégető tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
219. pycurka (válaszként erre: 216. - Grenata78)
2012. febr. 3. 07:36
Sya!érdeklődnék,hogy meg van még a 29db adiponix kapszulád???Engem érdekelne!Válaszod előre is köszi!!!:o)
2012. febr. 1. 19:00

Sziasztok, nem tudom hallottatok-e róla de a 100-as Adiponix a pingvin patikában febr. 17-ig 3399.-

Nézzétek meg a pinvin weboldalát.

2012. jan. 27. 19:34

Sziasztok,

én ma kezdtem ezt a kapszulát...15-kg-ot kell fogynom :-) A honlapjukon több fórumozó is azt írja, hogy a 2.3. hónapban kezdődött el náluk a fogyás, szóval én kitartó leszek. ;-)

2012. jan. 24. 15:45
Sziasztok! nekem nem vált be! Van 29 darad adiponix kapszulám ha valakit érdekel 1500 ft-ért odaadadom!
215. csikja (válaszként erre: 210. - Töndeaurusz)
2012. jan. 23. 10:26
szia.én is ugyanannyi kiló vagyok mint te!3hete szedem és 4kg fogytam,ugy hogy eszek!csak este már nem!jó süti kizárva!kenyér is! de nem éhezem!nem is szabad!ha már igy betartod már jó!szerintem mivel nem vagyunk egyformák van akinek reagál rá a szervezete van akinek nem!nekem hálistennek bejön nagyon is!sok sikert és kitartást neked is!puszi.......
214. ricu73
2012. jan. 21. 01:55
Én is szedem, remélem lesz néhány kilónyi hatása. egyelőre a 2x1 az adagom, de vagy emelem 3x1re, vagy beteszem mellé a másikfélét is. El kell indulnom lefelé.
2012. jan. 18. 16:21
Hát..-1 kg de nem vagyok benne biztos hogy ez a bogyó műve..inkább a diéta!
2012. jan. 17. 15:02
Ma szedem 1 hete! Este fogom magam megmérni hogy 1 hét alatt ment e le valamennyi! 175 cm magas és 76kiló vagyok! Szoritsatok nekem is:)
211. töndeaurusz (válaszként erre: 209. - Cerkóf)
2012. jan. 15. 23:14
Nagyon örülök a sikereiteknek és szoritok ezerrel.De ti is szoritsatok nekem.
2012. jan. 15. 23:12
Én is elkezdem szedni akkor sikerülni fog.Holnap lesz az elsö napom szoritsatok. Minden reményem ebben van sokat hiztam az évek során.130kg vagyok, nagyon leszeretnék fogyni a nyárra.Egészségem miatt főleg.Van egy 12 éves fiam akit fel kell nevelni.Özvegy vagyok. A férjem halála után az evés volt az egytlen támaszom.Sokat jelentene nekem a biztatásotok és a tapasztalaitok.Kérlek SEGITSETEK máshoz nem fordulhatok.Köszönöm nektek előre is.
209. Cerkóf
2012. jan. 15. 20:08
Hm, barátnőm 9 nap alatt fogyott 4 kilót a bogyóval, úgy hogy nem tornázik mellette semmit, csak nagyon keveset eszik, de nem is éhes egyáltalán napi 1 tabletta mellett sem. Ma már 12. napja szedem, érzem és látom magamon hogy kisebb vagyok, pedig én sem tornázok meg semmi, max ha bebiciklizek a városba meg néha sétálok 1 órát ahogy az ügyeket intézem.
208. Andikah93 (válaszként erre: 206. - F60ebb6099)
2012. jan. 11. 18:52
Én annyira nem sajnálom már, hogy nem jött be! Egy bogyótól sem lehet csodát várni, és ha elvette volna az étvágyam akkor nem szántam volna rá magam arra, hogy mozogjak mivel nem lett volna étvágyam és mentek volna le a kilók! :) Én is Rubint Rékára tornázok napi 20 percet és egyre könnyebben megy. Kenyér és cukor teljesen ki lett iktatva. Illetve ha nagyon kívánom max délig 1 szelet. Nem nélkülözök most, sem csak tudatosan táplálkozom. Elszántság kérdése az egész:) És kimondhatom végre: 3hét alatt -4.5 kg. És ez az egészséges nem heti -5 kg. Régen szedtem Reductilt hirtelen fogytam le 24kg-t. Ami sajnos vissza is jött... Ezért csak mondani tudom, hogy ÉLETMÓDVÁLTÁS!:)
2012. jan. 11. 12:01
Én egy hónap alatt 4 kilót fogytam Adiponixxal, de diéta és torna mellett. Amióta a cigarettát drasztikusan lecsökkentettem egyáltalán semmi változás, csak hatalmas étvágy...
206. f60ebb6099 (válaszként erre: 205. - Andikah93)
2012. jan. 10. 22:20
Sajnálom, hogy neked nem jött be. Én kis kihagyás után újra elkezdtem szedni, mellette paleolit életmódot váltottam + R. Réka tornázok. Hálistennek nekem elveszi a kivánósságomat, remélem lesz hatása...Igyekszem beszámolni, hogyan alakulnak a dolgok
2012. jan. 10. 19:07
2 hónapja szedem ! és egy jó nagy marhaság ez az egész, egyáltalán nem hat nekem ... az étvágycsökkentő hatása sehol sincs. persze én emellett életmódot váltottam inkább, de baromi éhes vagyok nagyon sokszor. nesze neked adiponix. kidobtam a francba.
2012. jan. 10. 18:21
Ki hogy áll az Adiponix-al? Gondolom, nálatok is beindult így januárban a nagy fogyi láz :-)
203. ssafy (válaszként erre: 202. - F60ebb6099)
2012. jan. 6. 11:28
köszönöm a tanácsot
202. f60ebb6099 (válaszként erre: 201. - Ssafy)
2012. jan. 4. 20:27
Szia! A női ciklus egy nagyon érzékeny dolog. elég hozzá egy jó adag stressz, költözés, vagy bármilyen változás az életben. De nem valószinű, hogy az adiponix-től. Nincs benne olyan anyag ami ilyenhatással lehetne a ciklusra. Én is szedem, de nálam ciklusilag minden rendben.
201. ssafy
2012. jan. 4. 09:15
sziasztok! látom nagyon sok tapasztalt véleményező van itt ezért tanácsot kérnék!!! vettem egy 54 db kiszerelést a tegnap be is vettem két bogyót és mára megjött a mensim, aminek sajnos nem kellett volna. A bogyótol van vagy semmi köze hozzá, valami mástol borult fel a hormonháztartásom? előre is köszi
200. Cerkóf
2012. jan. 2. 19:21

Sziasztok!

Én holnap megyek és veszek egy dobozzal az 54-es kiszerelésből, kíváncsi vagyok hogy lesz-e valami belőle... Bár én a fele dobozt egyelőre odaadom barátnőmnek, neki több feleslege van, és néha rájön az 5 perc a súlya miatt... :S Hátha látszana rajta annyi hogy löketet adjon neki is a változtatásra. Meg nem akarok sokat leadni, két éve sikerült sporttal megszabadulnom 15 kilótól, 75 voltam. Sikerült 60 kg vagy az alatt tartanom a súlyom, most feljött 3 kiló, annál többet nagyon nem kell leadnom, max ha tényleg hatásos ez a szer. Szerencsére elég erős vagyok lelkileg, ki fogom bírni a diétát is, sportra is lesz időm (végzős fősulis vagyok, februárig ráérek :) ), remélem lesz valami eredmény. :)

Sok sikert a többieknek is, írok hogy mi történt- vagy mi nem.

Cerkóf

199. magyi22 (válaszként erre: 198. - Z.sz.k.)
2011. dec. 24. 23:54

Szia!Teljesen igazad van.De azért mindenképp kell valami segítség legalább az étvágy csökkentésére.A sportolók is szednek mindenféle táplálék-kiegészítőket.Én az adiponix segítségével

már mondhatom tartóssan -16kg-ot fogytam.Mielőtt szedni kezdtem, utánanéztem.Ez az egyedüli fogyasztószer ,ami patikákban is kapható OÉTI engedéllyel rendelkező fogyasztószer.Nem összekeveredendő más hatóanyag nélküli ,silány szerekkel.Ja és a világ legnagyobb táplálékkiegészítőket gyártó cége gyártja.Szerintem ,ahogy a példám is mutatja mozgás és diéta mellé nagy segítség.Mert azért ezek nélkül tényleg nem megy.Üdv.

198. z.sz.k.
2011. dec. 21. 13:09
Sziasztok! tegnap megvettem én is az adiponix 8-at, olvasgattam a hozzászólásokat, hogy milyen tapasztalatok vannak róla, és csak ámulok és bámulok azokon amiket írtok!Ti sem gondoljátok komolyan, hogy bármiféle bogyótól ripsz-ropsz hatalmas sikereket fogtok elérni, ahhoz, hogy eredményes legyen rendszeres mozgás kell, tudom sokan bicajoztok meg tornáztok de ez sem elég, oda kell figyelni a pulzusra az nem mehet torna és tekerés közben 140 felé mert onnantól már erőt és izmot fejleszt a dolog! Első sorban le kell mondani a rizsről a krumpliról és a tésztáról, sok sok zöldség és csirkehús fogyasztása ajánlatos (előre megsúgom hányinger)ezen felül még az sem árt ha a mozgás közben zsírégető krémmel kenitek az érintett területeket azt is fóliába tekerve!nagyon fontos a folyadék bevitel, de nem ilyen olyan teákat kell inni, nádcukros limonádé például zsírégető hatású!az sem jó hogy ha folyamatosan ugyanazt a mozgást végzitek! ajánlom a kardio és kondi edzéseket! Egyébként a gyors fogyásnál meg van annak is az esélye hogy a bőr nem tud olyan gyorsan után regenerálódni, vagyis lógni fog a bőrötök, azt meg ugyebár senki se szeretné!Kitartó munka kell, hiszen senki se gondolja, hogy a fogyás olyan könnyű dolog!Plusz a mérleget lehetőleg felejtsétek el, ugyanis az izomnak nagyobb a fajsúlya mint a zsírnak, így előfordulhat hogy többet mutat a mérleg! inkább centikben mérjétek az eredményt, azt is lehetőleg havonta! Remélem segítenek a tanácsok nekem beváltak, az adiponixot már csak szint fenntartás érdekében használom! Biztosra megyek!
197. f60ebb6099 (válaszként erre: 196. - Szilvinyo89)
2011. dec. 13. 20:46
Szia, egy hét alatt -4 kg az elég durva és veszélyes is. Ami egészséges lenne az heti -0,5 -1 kg! De azért gratula az elért eredményhez.
2011. dec. 13. 20:26

Sziasztok!

Én nemrégiben szedtem az adiponixot, egy határ sz.. szerintem .... felesleges pénzkidobás az egész és parasztvetítés...

szóval abba hagytam a szedést, és kipróbáltam mást amit ajánlottak. Thermo pak a neve a biotech usa forgalmazza.Árban 6049 egy doboz ez 30 adagot jelent elkezdte edzeni naponta 1 órát, szobabicikli, futópados kocogás, kis torna és egy hét alatt 4 kg minusz. most kb 2 hónapja szedem és eddig 8 kg-t fogytam, mivel sajnos néha nem volt időm rendszeresen mozogni. nagyon hatásosnak bizonyult, javaslom ha tehetitek próbáljátok ki.kifejlesztettem magam nak egy étrendet és egy edzéstervet is ami mellett tényleg haladok acél felé önsanyargatás nélkül. sok sikert a fogyásban nektek. ha szükségetek van néhány tanácsra, kérdésetek lenne, szívesen válaszolok nektek emailben.

195. timcsy89 (válaszként erre: 191. - B235ac96d5)
2011. dec. 11. 16:23

Nem minden esetben, ez ugye szervezettől függ semmi mástól...sajnos!!!próbáld ki az egyszerű diétát!

reggeli: mindig joghurt(mind1 h milyen- ajánlom az Activiát)

ebéd: valamilyen főtt kaja (nem nagy mennyiségben, kenyér nélkül,max kétszersülttel)

Vacsora: mindig saláta (ahogy éppen kívánod, sovány hús, sovány sajt 12 % tejföl, joghurt; csak mindig friss zöldséggel). 2 L víz és 100 % - os üdítő 1 L minden nap

Próbáld ki nekem ez bevált, egy hónap alatt 5 és 9 cm hasból!!!

Lassabb de hatásosabb!

194. Rozáliaangelika (válaszként erre: 189. - Virkina)
2011. dec. 11. 15:52
Köszi!
193. Rozáliaangelika (válaszként erre: 192. - B235ac96d5)
2011. dec. 11. 15:51
Köszi neked pedig kitartást és szerintem centiben is mérd magad és próbáld ki a Rubint Réka alakreformot 90 perc edzés vagy a Czanik-ot sokkal hatásosabb mint a bicaj én azt is szoktam de nem sokat 20 percet és egy héten egyszer kétszer attól megvastagszik a combom viszonylag hamar izmosodok én legalábbis.
192. b235ac96d5 (válaszként erre: 188. - Rozáliaangelika)
2011. dec. 9. 23:48
Nagyon ügyi vagy! Nálam, megállt a dolog. Pedig napi 20-25km-t bicajozok, ami 740-900kcal-t minuszol naponta. A mozgás megvan, a diéta megvan, adiponix megvan, meg a kilóim is megvannak sajnos. Kezdem azt hinni, hogy ez megint a "készátveréssó" és én megint vevő voltam egy dologra.
191. b235ac96d5 (válaszként erre: 190. - B235ac96d5)
2011. dec. 9. 23:42
Bocsi! Hirtelen nem értettem:) Én úgy gondolom, hogy egymást kellene erősítenie, nem?
190. b235ac96d5 (válaszként erre: 184. - Timcsy89)
2011. dec. 9. 23:40
Milyen 3?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook