Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Adiponix Szuper zsírégető tapasztalatok fórum

Adiponix Szuper zsírégető tapasztalatok (beszélgetős fórum)


99. f60ebb6099 (válaszként erre: 98. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 23. 09:54
Igen a mozgás szerintem is sokban segíti a fogyásomat, meg az, hogy nem eszek annyit + főleg fehérjés dolgokat pl. tojás, husi, sajt + zöldség, gyümi. A mozgásról és a diétákról szóló tévhiteimet nagyban megváltoztatta a Fogyás 10 titka című dokumentumfilm. Az előtt is tudtam, hogy a mozgás jó, de hogy miért ennyire jó ebből a filmből kiderül. Az Adiponix abban segít főleg, hogy ne legyen nasizhatnékom, meg ne legyek olyan kívánós, mert ha én egyszer megkívánok valamit.... :)
98. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 97. - F60ebb6099)
2011. szept. 22. 20:26

Tudod min gondolkozom?Nem e azért fogytál mert elhagytad a kenyeret és mozogsz?Mert annyi helyen olvastam hogy nem használt semmit.Lehet hogy egyszerűen azért fogytál mertt elhagytad a kenyeret.Különben én is azt csinálom hogy eszek egy két falatot belőtyölök vagy két pohár teát vagy vizet./csipkebogyó vagy kamilla vagy valami hasonló nem koffeines tea minimális cukorral/és még evés közbe is iszok ami belefér.Én is olvastam valahol hogy sokan összekeverik a szomjúságot az éhséggel, úgyhogy jól teszed ha iszol sokat.A levessel kapcsolatba meg azt hallottam hogy ha a levest leturmixolod és úgy iszod meg az fogyókűrás mert a leves darabok fel vannak hígítva és nehezebben tudja az ember megemészteni ezért sokáig teltség érzetet okoz.Ezért igyekszem két tányér levest enni.a kenyeret én is lecsökkentettem napi két szeletre és reggel egy zsömle.Eddig csak a reggelim két három szelet kenyér volt.A mai a 9-ik ilyen napom én ahogy írtam a slim 700-at szedem.Lehet hogy az sem ér semmit csak én elhagytam a kenyeret és ezért érzem úgy hogy használ.Mindenesetre 94-95 volt a derékbőségem de most ma éppen 89 volt.De ez még nem mérvadó.Mert előtte valamitől fel is voltam fújódva.Mindenesetre egy olyan felső jó volt rám amiről nem is gondoltam volna.Felvettem egy melegítőt ami lefogta a hasam meg azt a felsőt és tök csini voltam.Csak ne volna ekkora fenekem.Mindegy a lényeg hogy biztos voltam benne hogy passzol rám a felső és hurkákat mutat és láss csodát nem így volt.

szóval nekem tegnap meg ma volt éhségem de lehet hogy csak szomjúság majd holnap kipróbálom.Iszok mint a ló.

2011. szept. 22. 20:10
Én 3. hete szedem az Adiponix-ot + ezen a héten elkezdtem mellé szedni a Fatless-t is. A 2 jól kiegészíti egymás hatását, és az ára sem túl magas, de mind2 mellé érdemes mozogni és fehérje alapú diétát folytatni. A fehér és teljes kiőrlésű kenyeret is mellőzöm, helyette vagy én magam sütök paleo kenyeret, vagy ha futja rá, veszek 1 csomag Upd. kenyeret és azt eszem 1 hétig. Jómagam a fogyásban 1,5 kg-nál járok, de én ennek is örülök, mert nagyon lassan indul meg nálam a fogyás, ráadásul "nehéz napjaim" előtt állok, és ilyenkor visszatartja a szervezetem a vizet. Viszont a tornának köszönhetően már alakul a testem, lehet hogy centiben meggyőzőbb lesz a változás, mint kilókban, de nem bánom, csak javuljon az összkép. Egy biztos, nálam nem igazán van farkaséhség. Van egy apró praktikám, megosztom veletek: amikor éhes vagyok, előtte mindig iszok egy nagy pohár vizet, mert van hogy összekeverem az éhséget a szomjúsággal. + minden étkezés előtt is felhajtok egy nagy pohár vizet, így nem tudok sokat enni.
96. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 85. - Szilvinyo89)
2011. szept. 22. 19:55
Sziasztok.Épp most ajánlották ezt a bogyót de ahogy olvasom ennek is nagyon változó a hatása nem hatása. Szilvinyo 89 annyit tudok neked mondani hogy az a 3 kg valószínű hogy csak víz.Nekem normál esetbe van az hogy menzesz előtt megnbő a súlyom kb 3 kg-mal menzesz vége után egy héttel lemegy aztán megint megnő ahogy közeledek.Szóval ingadozik.Neked van ilyen ingadozás?Mert akkor lehet hogy pont ezt mérted csak és nem is volt semmi változás nálad.Én most a Slimm greenlinet szedem annak is vannak mellékhatásai van aki fogyott vele van aki nem de inkább nem.Inkább az életmódon kell változtatni az legalább ingyen van úgy néz ki.
95. tejbegríz (válaszként erre: 38. - C6f679efc5)
2011. szept. 22. 15:27

Szia,

Bocs nem bántani akarlak, de elolvastad amit írtál? " JÖTT A SOK NASI" Szóval látod, nem a legyek hordták össze a plusz kilókat és nem is maga a műtét, hanem a helyzetváltozás azaz, hogy gondolom egy darabig feküdnöd kellett emiatt ugyebár kevesebb volt a kalóriafelhasználásod is + tetézted ezt a nasikkal! Azt nem tudom hány éves vagy de bizonyos életkorok meghaladtával folyamatosan lassul az anyagcsere, aminek a lassú sunyi hízás a következménye. Nem a fogyasztószer ( mert ilyen nincs! valamelyest némelyik tud segíteni..)hanem a pozitív hozzáállás, a napi rendszeres sport és az ételek mennyisége és minősége az ami a fogyást előidézi. És olyan sincs, hogy JOJO effekt!!!!! Egyértelmű ha valaki meghízik az nem a véletlen műve, éppen ezért ha változtat korábbi szokásain fogyni fog! De ha visszaáll a régi rossz szokásaira evidens, hogy ismét hízni fog!!!!!! Ez nem jojo meg ki tudja minek nevezik ez tény!!!!

94. tejbegríz (válaszként erre: 93. - Pethefáni)
2011. szept. 22. 14:24

Szia,

Látod Te magad írtad az utolsó előtti mondatodban meg a tutit, akkor meg minek szedsz bármit is????? A természetes alapanyag csak kamu! Ezeknek annyi hatásuk van mint egy kávénak. Egy kávé 100 Ft vagy még annyi sem. Egyébként valószínűleg gyenge a szervezeted ha ilyen tüneteket produkáltál. Nekem az Alli nagyon jó volt, valóban az történt amit leírtak és nem fújódtam fel, nem görcsöltem és nem jártam a wc-re sem percenként! Csak sokallom a 10 ezeret érte! Az adipex pedig már vagy 5-6 éve nem olyan mint amilyennek eredetileg szánták, ugyanis kivetették belőle a fő összetevőket, pont azokat amik az étvágy elvételéért és a + energiáért volt felelős. Mondjuk ez a szerencséd, mert ha anno veszed be lehet, hogy már nem élnél. Ne szedj semmit, sportolj naponta és ha nem is azonnal de lassacskán tuti meglesz az eredménye.

2011. szept. 22. 13:58
Sziasztok!Skynet-nek:én is probáltam adipexet szedni 3szor is a nyáron,mind3szor halál közeli élményem volt.Ha nem szégyeltem volna magam az orvosok előtt mentőt is hívtam volna!Ugyanezt tudom elmondani az ALLI-ról is csak az nem a szivemet szedte szét hanem a gyomromat!Fetrengtem a földön és úgy éreztem kibújik belőlem 1 alien!Pár hét pihentetés után visszatértem a természetes étrendkiegeszítőkhöz.Ezek ugyan nem okoznak sem gyors fogyást,sem drasztikus étvágycsökkenést,de kínokat és egészségkárosodást sem!Most Adiponix-et szedek hetek óta,még semmi nem változott.Az éhségrohamok megmaradtak.Az egyik énem minden szertől várja a csodát,a másik tapasztalatból tudja csak a sport,a dita együtt eredményes.Csak a szabályokat rettentő nehéz betartani!!!!
2011. szept. 16. 13:31
Sziasztok! Kinek milyen tapasztalatai vannak-voltak az elmúlt napokban az Adiponixról?
91. szemmelver (válaszként erre: 88. - Szilvinyo89)
2011. szept. 9. 08:57
csak tudnám akkor miért veszed meg, ha nem használ4
2011. szept. 7. 14:40

Sziasztok!

Én az első dobozzal szedem 3 hete és 4kg lement igaz minden nap legalább 40 percet tornázom Rubintra és nem vacsizom. Reggeli előtt fél órával beveszem és egy kiflinél többet nem tudok enni 3 liter vizet iszom egy nap. ebédre meg fél tányér leves fél tányér második és annyira tele van a hasam hogy nem is bírnék többet enni pedig szülés után több mint 107 kg voltam 100kg-ig sikerült lefogyni aztán fél évig egy gramm sem ment le akkor próbáltam meg az adiponix-ot úgyhogy elhihetitek tudtam enni rendesen, falási rohamok jöttek rám most pedig elmúlt ez a kényszer. Majd írok egy hónap múlva is mennyit sikerült fogynom

2011. szept. 5. 19:58
Sziasztok! Tegnap kezdtem el én is szedni a kapszulát. Nálam az első tapasztalat, hogy tényleg nincs farkaséhség. Reggel keveset ettem és ennek ellenére csak a gyomrom korgott, de nem esett le a vércukorszintem, nem volt őrjítő éhségem és falásrohamom. Kiváncsi leszek mit tudok elérni majd. Nálatok tapasztalatok?
2011. szept. 5. 10:54

sziasztok


most rendeltem be a 4. dobozom, és sajnos továbbra is ugyan az amit előzőnek le írtam. semmi nem megy le,sőt. iszonyú éhes vagyok tőle, folyamatosan enni tudnék, azt gondolom ez lesz az utolsó doboz, és lehet ez is kuka lesz csak...

87. Aliki
2011. szept. 2. 11:40

sziasztok

én még éhesebb vagyok a beszedése után,mint előtte. Szó szerint elviselhetetlen éhséget érzek.

2011. aug. 31. 09:37

Sziasztok, én most tartok a 2 doboznál.Tényleg sokat kell inni.Mozgok is és az éhség érzet az csökkent.

És eddig 3 kg fogytam . de nem hagyom abba. Hiszen tényleg 1-2 doboznál még nem olyan látványos a hatása.

2011. aug. 19. 08:46

Sziasztok!

Én lassan 2 hónapja szedem az adiponixot, amit az interneten találtam és rendeltem,gondoltam kipróbálom,mert sok jót olvastam róla.Semmi mellékhatása nincs a készítménynek.Az első hónapban 3 hét szedés után jelentkezett 3 kg fogyás aminek nagyon örültem, azóta semmi, sőt az a 3 is simán vissza jött valamiért,pedig semmin nem változtattam.Szedem továbbra is minden nap sportolok elég sokat, de még így is abba maradt a hatás.Rengeteget iszom csak vizet, vagy zöld teát, és nemrégiben elkezdtem salaktalanító teát is inni, de valamiért semmi további hatás, sőt mint írtam, vissza jött az is ami le ment. A másik,hogy nekem kicsit furcsa,hogy semmi útmutatót nem adtak hozzá, adagolás,stb. Azért nem lenne ártalmas tudni mikor mennyit,étkezés előtt után mennyivel stb... Helyette küldtek egy füzetet a további termékeikről.

84. Dodido
2011. aug. 12. 19:25

Sziasztok!


Most bukkantam rá erre a bogyóra, de felmerült bennem némi kétely. Nem befolyásolja a menstruációját az embernek ez a bogyó? Remélem, hogy nem mert elég hatékonynak tűnik.

2011. aug. 12. 14:15
Adiponix szuper zsírégető tapasztalatok!
82. Nyuszpika (válaszként erre: 81. - Mohika)
2011. aug. 12. 12:52

Szia!


Telefonon érdeklődtem, hogy akkor hogysmint van most az akció...ott elmondták...aztán a neten rendeltem meg a végén....most várom, hogy érkezzen a csomag. :-))

Majd megírom, hogy mik az eredmények / tapasztalatok. :-)

További szép napot neked is. :-)

81. Mohika
2011. aug. 12. 09:07
Szia Hát ő nem éhes sokat iszik azt mondja kicsit kiszárad a szája.Három hete szedi hétvégén mérlegel majd megírom.e a hasa kisebb azt látom.Nézd mindenféleképpen kell az odafigyelés és a mozgás hogy tartós legyen a fogyás.rendelted vagy telcsin? Mikor kezded szedni? Írd meg légyszi akár priviben mi a tapasztalatod.Köszi szép napot!
80. Nyuszpika (válaszként erre: 77. - Mohika)
2011. aug. 11. 22:41
S a koll.nődnek mik az eredményei / tapasztalatai? :-)
79. Nyuszpika (válaszként erre: 78. - Mohika)
2011. aug. 11. 22:40

Igen-igen...én is azt rendeltem meg, mármint a 100db-t és a 45db-t kértem ajándékba...még időben leadtam és elvileg akkor holnap érkezik...hát

kíváncsi leszek valóban benne vagyok-e az első 100 vevőben :-))

78. Mohika (válaszként erre: 76. - Nyuszpika)
2011. aug. 11. 13:10
Jobban megéri a 100db-s számold ki válassz neked megfelelő árban nagyobb ajándékot vagy 54db-s Adiponixot és 6000-t van 3 havi adag.
77. Mohika (válaszként erre: 75. - Nyuszpika)
2011. aug. 11. 13:08
Nem szedtem,kolléganőm igen.Ő nagyon dicséri. Ő már úgy rendelte hogy kapott mellé amit választott ajándékba.Bármelyiket Választhatod jók a termékeik szerintem.
76. Nyuszpika (válaszként erre: 74. - Mohika)
2011. aug. 11. 12:05
No beszéltem az irodával. Most az az akciójuk, hogy a 100 db-nál tudsz választani egy ajcsit, ha benne vagy az első 100 rendelő között (s még bőven benne vagyunk :-) )....a 45db-nál viszont, ha hírlevélre feliratkozol, akkor kapsz egy kupon kódot, amit feltudsz használni és akkor -15% kedvezményt kaphatsz a 45db-ra, így akkor 2390,-/doboz és annyit rendelsz amennyit akarsz. Ha adott napon 13-ig leadod a rendelése akkor másnap már ott a cucc (persze munkanapra értendő). :-))
75. Nyuszpika (válaszként erre: 74. - Mohika)
2011. aug. 11. 12:00

Szia!


Azt látom, hogy a 100db-ra adnak vmi ajándékot (már zárjelben írják, hogy termékinformáció)....viszont az 54-es kiszerelés még most is akciós áron megy...ezért gondoltam volna, hogy amit Mogyi írt, az még élhet...de megpróbálom felhívni őket. :-)

Amúgy Te már szedted? Tapasztalat? :-))

74. Mohika (válaszként erre: 73. - Nyuszpika)
2011. aug. 11. 11:09
Nézd meg az oldalukat mert szerintem az a akció nincs már most a 100-db-s mellé adnak bármilyen terméket.Vagy hívd fel őket 06213111886
73. Nyuszpika (válaszként erre: 66. - Magyi22)
2011. aug. 10. 08:16

Kedves Magyi22!

Én most szeretnék rendelni adiponix-ot 2 db-ot az 54db-os kiszerelésből (mert hogy még mindig olcsóbbra jövök így ki, mintha a 100db-osat venném :-) )..s a kérdésem az lenne, hogy írtad, hogy a weboldalukon, a tel.számom mellé beírhatok akár még egy dobozos adip.-t azt ingyen kapom. :-) Érdeklődnék, hogy akár a 100db-os kiszerelésűt is oda írhatom? Vagy csak akkora kiszerelést kérhetek pluszban amekkorát eleve rendelek? Tudsz nekem ebben segíteni? Ha lehet már ma szeretném megrendelni... :-))) Kööööszi

2011. júl. 29. 15:43

Szaisztok!

Csak azért regisztráltam hogy írjak erről a cuccról és hogy elmondjam csodálkozom a többség hozzáállásán...Csak olvasom olvasom, hogy "egy hete szedem, két hete szedem és nem történt semmi, lehet abba is hagyom stb..."

Érdekes én még olyan "csodaszerekről" nem hallottam amit beveszel és reggel 20 kiló minusszal ébredsz, de jó is lenne!!!!!!

Mint minden készítménynek, nyilván ennek is meg van a maga iddeje amíg a szervezeted beáll, másképp kezdi a zsírokat felhasználni, lebontani stb....Sok mindent kipróbáltam én is már, de meg kell mondjam ezzel a bogyóval vagyok a legelégedettebb!!!Igen, az első doboz után se ment le rólam csak max 1 vagy 2 kiló, de most kezdem holnap a harmadik dobozt, most tartok kb 8 kiló minusznál úgy hogy az égvilágon se diéta se semmi, eszem ahogy eddig, jó bőrös csülköt meg rántott velőt nem annyira de egy csülökpörkölt elől nem rohanok el és nem eszem magokat meg saláta hegyeket szóval minden úgy megy ahogy eddig viszont beleférek a két évvel ezelőtti gatyámba amit mondjuk 2 hónappal ezelőtt még a csípőmig tudtam kb egyáltalán felhúzni, jobb a közérzetem, az étvághyam nem sokkal kisebb, de már magától a visszajelzésektől is sokkal jobban érzem magam a bőrömben.Szóval fel a fejjel, 2 hét alatt egy deka sem fog lemenni ettől, sőt én spec az első 2 hétben kb még híztam is vagy 2 kilót, de hosszú távon mindenképp hatásos, ha kivárjátok hogy a szervezetetek átálljon erre a zsírégetésre!!!!!!!Nálunk már az összes csajt megfertőztem melóban ezzel, mert látták rajtam a változást, először csak formára, most már súlyra is!!!!!

71. szednut (válaszként erre: 66. - Magyi22)
2011. júl. 26. 19:46

Szia, én holnap kezdem szedni az Adiponixot. Remélem, hogy hasonló sikerrel, mint Te...

Szigorú diétát tartottál mellette, vagy csak odafigyeltél egy kicsit az étkezésre?

70. Nőci1
2011. júl. 24. 21:28
Napi 2.db ír,én kilóban nem fogytam de a hasam ment lejjebb!!! Miért azt nem tom,de fogyás kilóban nem sok 1.kg.Majdnem beszedtem az egész dobozt!!! Sokat kell inni rá arra rájöttem,mert nem hat!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook