Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Adiponix Szuper zsírégető tapasztalatok fórum

Adiponix Szuper zsírégető tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2011. nov. 9. 23:01
Sziasztok! Ahogy ígértem, itt vagyok. Sajnos eddig még nem tapasztaltam változást, de bizakodó vagyok:)
128. b235ac96d5 (válaszként erre: 126. - F60ebb6099)
2011. nov. 6. 20:37

Köszönöm a válaszod! Beszereztem egy dobozzal és most + adtak mellé egy doboz Fatless CLA tartalmú zsírégetőt is:) Én a 90 napos diétát csinálom és mellette bicajozom, egyre intenzívebben. (szobabicin) Minden másnap 20km a menet:)

Minden elismerésem anyukádnak! 3 hónap alatt 15kg! Szép teljesítmény!

Szorítok neked Laydee és persze én is jelentkezem időnként:)

2011. nov. 6. 17:26
Én egy hónapig szedtem úgy,hogy előtte cactus slim-et szedtem (a zöld dobozost). A cactustól fogytam 3 kg-t,de teljesen felborította a menstruációmat, az adiponix sajnos semmit nem használt. Ugyanúgy éhes voltam, csokit ettem volna....stb. Utána leálltam vele, tornáztam, kevesebbet ettem és okosabban , és leugrott még négy kiló, vagy picit több...sajna azóta egy része visszajött, de rájöttem, hogy a csodabogyóknál többet ér az amit én csinálok....sajnos vagy nem sajnos, ez így van:S
126. f60ebb6099 (válaszként erre: 118. - B235ac96d5)
2011. nov. 6. 14:55

Szia, én szeptember eleje óta szedem. Nekem jók a tapasztalataim róla, attól függetlenül, hogy én még nem fogytam tőle drasztikusan, viszont nem is híztam ez idő alatt egy dekát sem. egyébként én eleve nehezen fogyok, mert lassan, alattomosan kúsztak fel a kilók, így nekem ugyanolyan nehéz lassú megszabadulni is tőle. Ráadásul eléggé lusta is voltam ez idő alatt, csak az étkezésre figyeltem, de nem mozogtam, ráadásul napi 8 órában ülök.

Viszont:

Teljes mértékben elvette az étvágyam, nem érzek farkaséhséget, nem vagyok kívánós, tehát nem nagyon eszek mellé és a régebben kedvelt ételekre, ma már bátran mondok nemet, hogy nem kérek belőle.

Szóval most az elmúlt 1 hétben beiktattam napi 20 perc mozgást az életembe, és figyelek arra, hogy mit eszem. Update kódok szerint eszek, és csak annyit amennyi jól esik, ha marad a tányéromon étel, nem akarom bármi áron magamba tuszkolni, inkább elrakom a következő étkezésre.

Szóval nem adom fel, mert az anyukám az élő példa rá, hogy lehet az adiponix-től fogyni. Ő 15 kilótól szabadult meg durván 3 hónap alatt. le is kellett cserélnie a télikabátját is. Jó volt látni, hogy irtózott a fekete színtől, ehelyett egy bézs kabát mellett döntött. Már unta a slankító feketét, végre színesedik a ruhatára is.

Szóval nem adom fel, kitartok, és igyekszem folyamatosan beszámolni az eredményekről.

125. f60ebb6099 (válaszként erre: 124. - B235ac96d5)
2011. nov. 6. 14:46

Az adiponix hivatalos oldalán is van egy fórum, ott még több tapasztalatot találsz.

Egyébként most még a pingvin patikában nem tudom meddig de akciós a 100-as kiszerelés. 3400 ft. én is beszereztem egyet. :)

124. b235ac96d5 (válaszként erre: 123. - Lilimami)
2011. nov. 5. 23:25
Köszönöm! Gondolkodom valami diéta kiegészítőn. Ami egy kicsit besegít:)
123. Lilimami (válaszként erre: 118. - B235ac96d5)
2011. nov. 5. 23:00
Elég jók a visszajelzések róla, úgyhogy szerintem érdemes kipróbálni. Mellesleg árban is megfelelő.
2011. nov. 5. 20:31
nem csak vicceltem.....elnézést!de tényleg szeretnék 20-tól megszabadulni!
2011. nov. 5. 20:29
Ez most komoly?
2011. nov. 5. 20:28
persze!20 kilót!
2011. nov. 5. 20:28
Olvastam a reklámot és érdekelne, hogy ismeri-e valaki? Szedte-e valaki?
2011. nov. 5. 20:27
Fogyott már valaki az Adiponix zsírégetővel? Tapasztalat?
2011. nov. 2. 22:44
Sziasztok! Most szeretném elkezdeni szedni az Adiponixot, csak előtte még informálódok egy kicsit:) Először is olyan kérdésem lenne, hogy szedi valaki fogamzásgátló mellett? Van valamilyen hatással rá? Illetve, hogy bármennyire is befolyásolja a menstruációt? Előre is köszönöm :)
116. Rozáliaangelika (válaszként erre: 109. - F60ebb6099)
2011. okt. 13. 19:34

Köszi

Folytatom tovább az edzést és az adiponix-ot havonta megírom az eredményeket.

Azt már látom hogy izmosodtam bicepszem és a combizmom is újra látszik mint azelőtt!

115. szilvinyo89 (válaszként erre: 96. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 13. 11:19

szia


nekem is van ilyen,bár én akkor teljesen úgy érzem, hogy fel fújódom:S

114. szilvinyo89 (válaszként erre: 91. - Szemmelver)
2011. okt. 13. 11:16
azért vettem meg mert azt olvasta, hogy a 3. hónap után van valami hatása
113. f60ebb6099 (válaszként erre: 112. - Dorka0)
2011. okt. 12. 20:00
Szia, nálam volt egy enyhe vizelethajtó hatása az elején, viszont sokkal több vizet is kívánok inni, így azóta is többször járok wc-re, mint a szedés előtt.
112. Dorka0
2011. okt. 12. 19:18

Sziasztok!

Én kb.2 hete szedem az Adiponix tablettát. Tapasztalataim azok,hogy nagyon jól tud segíteni abban,hogy ne kívánjam sem az édességet,sem a cukros italokat. Nekem mindig ez volt a problémám,hogy kívánós voltam. De az a véleményem,hogy mozgás nélkül senki se várja hogy majd 10-20 kilók csak peregnek le magáról :) Szeretném kérdezni,hogy nálatok nem volt vizelet hajtó hatása? :)

Előre is köszönöm !

ui: mindenkinek sok sikert a fogyókúrához :)

111. putyka
2011. okt. 10. 11:45

Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok. Ma kezdtem szedni...kíváncsi vagyok a hatására.

2011. okt. 9. 17:50
Én csak azt tudom hogy cm-be javultam.Remélem fogyok is kg-ba is.Azért kérdeztem neked mi milyen mert itt elég negatívan irogattak róla.
109. f60ebb6099 (válaszként erre: 106. - Rozáliaangelika)
2011. okt. 9. 17:47
Gratulálok a fogyásodhoz, szerintem 2 hónap alatt 8 kiló teljesen normális és egészséges, így jóval kisebb az esély a jojózásra. Csak így tovább! A Fatless abban segít, hogy a zsír-izom arány jobb legyen, de biztos, hogy testmozgás mellett rásegít az Adiponix hatására. Jól kiegészítik egymást.
108. Rozáliaangelika (válaszként erre: 107. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 9. 17:45

A szűz tea kapszulát próbáltam de nekem hasmenésem volt tőle akkor dolgoztam és nem szaladhattam állandóan a "trónra". De nem fogytam igazán csak pár kilót nekem most tartós fogyásra van szükségem 2 fiút szültem és a terhességeim alatt nagyon elszaladt velem a ló az egyikkel 18 kg-ot a másikkal 22 kg-ot híztam a kettő baba születése között valamennyit fogytam de szülés után 107 kg maradtam. ADiponixot mikor elkezdtem szedni 100kg voltam most 92 kg vagyok. Ha sikerül lefogynom 66 kg-ra legalább, soha többet nem hagyom el magam és miért ne sikerülne Rubint Rékára tornázom egyik nap a másik meg Pesuth Rita 2002-es kickbox aerobik kazettájára és 2 óra után semmit nem eszek.

A káposzta tablettát nem próbáltam.

107. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 106. - Rozáliaangelika)
2011. okt. 9. 13:32
Nekem most a szűz tea kapszulát és a káposzta tablettát javasolták egy másik fórumon.Próbáltad már?
2011. okt. 8. 16:59

Sziasztok!

Mint ígértem írok eltelt egy hónap hát nem sokat 4kg-ot sikerült fogynom az adiponix-al így 2 hónap alatt 8kg ment le. Az adiponix tényleg abban segít hogy megálljam hogy ne egyek sokat mert napi egy órát keményen edzek plussz nem vacsizok sőt délután 2 óra után semmit nem eszek és heti egy kilótól szabadulok meg tehát ha nem szedném az adiponixot akkor is fogynék ennyit de nem bírnám ki hogy ne egyek így pedig kibírom.

Ha a Fatless-t szedi mellé valaki többet lehet fogyni?

105. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 104. - F60ebb6099)
2011. okt. 3. 07:10
Tegnap cssaládi összeröffenás volt marha pörkölt nokedlivel és utána isteni guszta fincsi sütik de annyi... én meg én marha ettem prököltet nokedlivel kenyér nélkül ez eddig jó de a sok fincsi sütiből egyetlen egyet bírtam megenni egyszerűen nem kívántam.Pedig iiiiiiiiiiiiiistenien néztek ki.Úgy voltam vele na most bűnözök éééés nem bírtam!!!Én slim700-at szedem .Hát ki voltam akadva hogy ott a sok fincsi és én nem bírok enni.Még tudatos elhatározással sem.Pedig tényleg enni akartam de mikor beleharaptam a másodikba már éreztem hogy ebből hasfájás lesz és mivel azt nem akartam...szóval így jártam.Alig ettem mondjuk pörköltet is úgy ettem hogy nem volt túl sok inkább nokedli.Igaz az is lisztes de én eddig mindig úgy ettem pörköltet mégha nokedlivel volt is,hogy kenyérrel min. két szelettel.Úgyhogy így jártam
104. f60ebb6099 (válaszként erre: 103. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 2. 17:28
Én úgy gondolom és úgy látom, hogy hatásos. Édesanyám tapasztalatait látva főképp így hiszem. Viszont az biztos, hogy csak attól, mert bevesszük nem fogunk fogyni. Tehát az, hogy táplálkozási szokásainkon változtatni kell, az tuti + mozgás. Szerintem az Adiponix egy mankó, segítség ahhoz, hogy amit elterveztünk, könnyebb legyen véghezvinni. Nekem főleg a kívánóssággal voltak problémáim, mert amit megkívántam mindig megettem és sajna ezért gyarapodtak a kilóim. De most nehézségek nélkül tudok nemet mondani a leggusztább sütikre is.
2011. okt. 1. 19:41
Akkor azt mondod hogy az adiponix hatásos?Móni
2011. okt. 1. 14:10

Sziasztok. Azt hiszem muszáj megosztanom veletek édesanyám tapasztalatát az Adiponix-al kapcsolatban. Nagyon büszke vagyok rá. 2,5 hónapja szedi a készítményt + kb. 3 hete szedi mellé a Fatless-t. Eddig 15 kg-ot fogyott :))

Életmódot váltott, sok zöldség, gyümi fehérje, nagyon minimális szénhidrát. Mellette tornázni nem sok ideje van, mert 3 műszakban dolgozik ápolónőként, így beszerzett egy LegMagic-et azzal edz naponta-kétnaponta 15 percet.

Olyan büszke vagyok rá, remélem nekem is beindul végre a fogyás, nem adom fel! :)

101. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 100. - Tejbegríz)
2011. szept. 23. 20:14
Így van így van!!én pont ma jártam úgy hogy kényelmes volt egy halászgatyóm ami eddig kényelmetlenül szoros volt a hasamon.
100. tejbegríz (válaszként erre: 97. - F60ebb6099)
2011. szept. 23. 12:38

Szia,

Igen a vizet sokan ajánlják nekem nem válik be én ha éhes vagyok akkor az tuti éhség és nem szomjúság! :-( Viszont ami a centiket illeti, még az sem szükséges, hogy mérd! Elég ha van olyan ruhád amit nem szeretsz mert egy kicsit feszül, vagy csak régen volt rajtad... vedd elő és bújj bele! Egyből érzed ha van változás! Ez tuti működik ráadásul oda-vissza!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook