Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Adiponix Szuper zsírégető tapasztalatok fórum

Adiponix Szuper zsírégető tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. júl. 8. 09:30

sziasztok!

látom nem nagyon érdekes már ez a fogyi...:(

én kb.jó 2 hónapja szedem a kapszulát,először a "normállal"kezdtem,majd mivel az extra akciós volt/1 áráért 2 db.-zal kaptam/ ezzel folytattam...most a 2.db. vége felé járok és valamelyik nap álltam rá a mérlegre és az eredménytől én is meg lepődtem,12 kg.ment le tőle úgy hogy kb. 1 hónapja már semmi diétát nem tartok be mellette!

tudom "kinek a pap,kinek a papné",mindenkinek más a szervezete,de nekem most ez be vállt és nem is állok le vele!:)))

308. saskia200 (válaszként erre: 306. - Psyhedelika)
2013. jún. 16. 23:13

Hali

Engem érdekelne, kevesebbért.

Pesti vagy?

Üdv

2013. jún. 16. 23:12

Sziasztok !


Adiponix port vennék felbontott is jó , jó árban.

Köszi

2013. máj. 17. 14:04

Sziasztok!


Eladó, egy bontatlan csoki ízesítésű adiponix shake. Ára 4500 ft. Várom az érdeklődőket :)szép napot!Réka

2013. ápr. 20. 21:22

Sziasztok! Végre végigolvastam az összes hozzászólást, beletelt jó időbe. Látom, van akinek hat, van akinek nem, embere válogatja.

Én majd holnap kezdem el szedni, bár én csak kb. 1,5 kg-túl szeretnék még megszabadulni. Mellette reggel-este almaecetet iszok, sok vizet fogyasztok,mellette citromfű, vagy borsmenta teával.

Nekem a legnagyobb ellenségem az este 6 utáni nasi, de remélem hogy a tablettával, almaecettel, mozgással és helyes étrenddel sikerül majd ledobni 1 hónap alatt azt a 1,5-2 kilót. :)

2013. ápr. 16. 11:45

Sziasztok!

Eltelt egy év és -23 kg-nál tartok. Néha tartok a szedésben kis szünetet 3-4 havonta olyan 10 napot. Még kb. ugyan ennyi van hátra, folytatom tovább a mozgást most nagyobb lelkesedéssel, hogy ez év végére befejezzem. Kitartás mindenkinek!

303. Victoria0225 (válaszként erre: 301. - Magyi22)
2013. ápr. 9. 13:04

Sziasztok!

Én január 9én szültem ikreket, és 2 hete kezdtem el mozogni...1 hete minden naap délelőtt 45-60 perc zumba, plusz van futópadunk, és 30 perc gyors gyaloglás, néha kocogás.

Tegnap vettem adiponix tablettát, és nekem is azt mondták a gyógyszertárba, hogy sport előtt vegyek be egyet és a legjobb délelőtt :) Ezek mellett most elkezdtem számolni a kalóriát (kcal) amit beviszek egy nap, és a lényeg az hogy kevesebbet eszek mint amennyit elégetek!!

Teljesen pozitivan állok a dolgokhoz, 25kg-tól kéne megszabadulnom, amit sajnos terhesség előtt szedtem fel hormonzavar miatt :(

Bizom benne hogy lassan megindulnak azok a kilók lefele, de sajnos ez pont nem egy olyan dolog hogy egyik napról a másikra történik változás!

Üdv mindenkinek! :)

2013. márc. 30. 11:36

Sziasztok! Van 1 doboz Adiponix Diéta italporom, ami csokoládé ízesítésű. Egy kanállal hiányzik belőle, mert kipróbáltam.

Nekem nem jött be az íze, ezért adnám el. Én 6990 Ft-ért vettem, de mivel hiányzik belőle, azaz egy kanál, ezért odaadom 6300 Ft-ért, akinek kell.

Érdeklődni priviben lehet

301. magyi22
2013. márc. 6. 19:44
Sziasztok! Tegyünk egy kicsit rendet a fejekben. Olyan fogyasztószer, amit az ember bevesz és karcsú lesz tőle nem létezik. Akkor mindenki zabálna egy nagy karosszékben ülve távirányítóval a kezében. A fogyasztóporok általában tiszta fehérjét és vitaminokat,a tabletták meg valamilyen zsírégető és étvágycsökkentő kivonatokat tartalmaznak. A jobb fajtákba beleraknak stimulálókat is ,mint például koffein, ami megemeli a hőháztartást ,és mozgás közben jobban fogyaszt. Na most ha több kalóriát égetünk el mint amennyit beviszünk a szervezetünkbe akkor fogyunk. Csak 130kg-nál oroszlán étvággyal elég nehéz annyit mozogni, hogy ezt tudjuk teljesíteni. Ezért kell valami diétás turmix 6-után ,hogy ne zabáljunk. Torna közben meg egy jó kis zsírégető tabi. Én elsőnek t urbó diétával kezdtem szar volt kihánytam .Nem az ő hibájuk .Nem bírom a szója fehérjét .Utána kerestem egy minőségibb tejsavó fehérjés fogyasztóport. Ez volt az Adiponix diéta. Ugyan itt rendeltem hozzá zsírégető tabit is. Egy év alatt 36kg-ot fogytam. Nem tőle, hanem vele. Ha valaki tejcukor,vagy tejfehérje ,vagy koffein érzékeny akkor ne szedje. De ne is kávézzon ,ne zabáljon krémes süteményeket,és ne egyen zsíros dolgokat mert ugyanúgy rosszul lesz. Csak mondjuk lehet nem veszi észre mert ez már sokaknak ilyen életmód mellett természetes . Ha valaki itt beleolvas a hozzászólásokba,azt látja,hogy a sok szerencsétlen azt se tudja mit vesz ,minek,és szidja mint a bokrot a saját tunyasága miatt. Ez olyan mintha csak a C-vitamin –tól várnánk el ,hogy felgyógyuljunk az influenzából. Ne haragudjatok ,de ilyen hozzá állással nagyon messze vagytok attól amit én elértem. Tisztelet a kivételnek. A hatásos fogyókúra fejben dől el.
300. PMester
2013. jan. 17. 21:55
Néhány hete szedem, és időnként beszedés után fél- egy órával levertség, depresszió, világvége hangulat jött rám minden ok nélkül, máskor semmi gond. Mellette konditerembe járok, és azt figyeltem meg, hogy főleg pihenőnapokon jöttek ezek a dolgok, illetve ha sokkal később mentem csak edzeni. Egyszer pihenőnapon, miután bevettem, elvittem sétálni a kutyát, és jól megfuttatott, akkor semmi bajom nem volt. Lehet, hogy tévedek, de úgy veszem észre, hogy akkor jönnek ki a negatív hatásai, ha nem mozog az ember, amikor hatni kezd, tehát beszedés után valamilyen testmozgást kell végezni, hogy bizonyos összetevő(i) gyorsan szívódjanak fel. Nem tudom, hogy másoknál hogy van, de akiknek még vannak vele gondjai, javasolnám, hogy ilyen szempont szerint próbálja figyelni a hatását, hátha van összefüggés.
299. Any 87
2012. dec. 2. 21:51

Sziasztok!

Én a héten kezdem el szedni az adiponixot.

Remélem hatásos lessz.

Majd írok nektek h bevállt-e.

De ha gondoljátok írhattok pár jó tanácsot, tapasztalatot.

Szép estét mindenkinek.

Anita

2012. okt. 16. 10:07
Én 2012. 04.15-én kezdtem szedni, először napi 2 db-ot majd később csak 1 db-ot és -17 kg-nál tartok. Nagyon szeretem ezt a tablettát nekem olyan kellett ami elveszi az étvágyamat és megtaláltam. Mellette hetente 5 x tornázom, biciklizem, sétálok. Mindent eszem, de a mértékben nagyon sokat segít a tabletta. Számomra semmi negatív tünet nem jött elő.
297. Icuka66
2012. szept. 10. 20:52
Én 1 hónapig szedtem, fogyni nem fogytam semmit, de viszont borzasztó veseproblémáim lettek. Abba hagytam, a tünetek megszüntek. 1 hónap pihenés után ujra elkezdtem szedni, a fájdalmak ujra már az első nap jelentkezett, így feladom. Hatása ugy sem volt, csak kellemetlen vesefájdalom és szorulás. Nem tudom ajánlani senkinek!
296. b235ac96d5 (válaszként erre: 294. - Marcipan555)
2012. szept. 9. 17:00

Én amikor szedtem, nem gondoltam arra, hogy esetleg ettől lehet, de nekem volt a szedése ideje alatt ilyen pánik problémám. Azért reagálok a kérdésedre, mert eddig tényleg nem írta senki. De amikor elolvastam a kérdésed, eszembe jutott egyből. Nekem olyan szintű volt ez a pánikroham, hogy kevésen múlt, hogy rosszul nem lettem. Muszáj volt telefonálnom, hogy a beszélgetés elterelje a figyelmem, rendesen tudjak levegőt venni, ne szédüljek, ne akarjak elájulni.

A B komplex jó, meg a MgB6 is!:)

2012. szept. 9. 15:55
Sziasztok!! Én a csokis port ittam 2x az elsőnél amikor a felét ittam meg az adagnak, kicsit fájt a gyomrom ,gondoltam valami mástól ezért másnap újra próbálkoztam amikor az egész adagot megittam, kb rá félórára olyan iszonyatos gyomor fájdalmam lett, hogy az orvosi ügyeleten kötöttem ki, azóta nem ittam belőle és semmi bajom. Persze ez az én tapasztalatom. azóta mindenkit óvok tőle.
2012. aug. 8. 10:45

Sziasztok!

Elkezdtem kb. két hete az adiponixot és heveny pánikrohamaim lettek, meg nagyon feszült voltam.Tapasztalt valaki hasonlót?

Persze gyorsan abbahagytam , és most B komplexet eszem,hátha rendbejövök.Valami javaslat?

2012. aug. 3. 22:00

Sziasztok!


Én a NinaFashion-ön vettem csokis Adiponix turmixot, reggelire ittam eddig kétszer, nekem nagyon ízlik. Főleg, mert diétázom és nem eszem már egy hónapja csokit.. :)

292. andrask
2012. aug. 1. 13:10

Sziasztok!


Ha olcsóbban szeretnétek kipróbálni az adiponix turmixot, nekem van egy eladó dobozom, megbontottam, egy adagot készítettem el, de végül meggondoltam magam és másmilyen diétát szeretnék alkalmazni...

Az ára 5000 forint, újonnan 6500.

Ha érdekel akkor a kasaandras@gmail.com- ra írj.Köszi

291. Egycsaj
2012. júl. 28. 17:53

Sziasztok!

Gondoltam én is kipróbálom, de sajnos nekem felnyomja a vérnyomásom, és nem merek belőle bevenni :/ Mert elég szarul éreztem magam ilyen magas vérnyomással...

Valaki nem akarna venni esetleg egy dobozzal ? Egy szem hiányzik belőle. kedves01@citromail.hu

290. Lojzee
2012. júl. 17. 22:33

Sziasztok!Olvasgatok itt .. ma több helyen is láttam az adiponixról infót..egyik közösségi oldalon nyerni is lehet.... még erről olvastam itt a legtöbb jót.. szedtem egy hónapig az acai berry-t az arra volt jó hogy elindultam lett tőle enrgiám de nem fogtyam szerintem semmit...nem méredzkedek.nincs is mérlegünk.. csak érzem h sok persze hogy sok.. soha nem voltam nagyon vékony.. 67kg voltam 2008ban azóta született egy kislányunk 2ésfél éves..többször nekiálltam minden féle fogyókúrának kevsebbet eszem meg egy darabig tornáztam itthon meg zumba ilyesmi... de nincs kitartásom:((Mozgás... a kislányommal lemegyek a játszótérre meg a városba egy hegytetőn élünk..szóval felér egy edzéssel ide felkapaszkodni gyalog... pakkal stb..de ez sem minden napos...:((

Szedem most aH.zsírégetőt... de nem veszek észre semmit ez a 3. hete h szedem...rendeltem omega3 zsírsav kapszulát és most olvasom hogy az adiponix mellé még ajánlják is... szerintetek???

Még 3 hét van a H zsírégetőből.... mellé megvegyem ezt is???Van egy tök jó videó a Katus Attila nő napi tornája azt néha megcsinálom...de lájtosabban mint a videón van...:))

Szép estét..::)

289. ViBo
2012. júl. 16. 17:03
Helló, észrevett valaki mellékhatásként gyomor fájdalmat az adiponixtól?
2012. júl. 3. 12:47

Sziasztok! Nagyon rég jártam erre. Akupunktúrával fogytam 7 kg-ot, aztán 5 hétre megállt a tudomány.

Most vettem 100 db-os Adiponix-ot patikában. Egy hét alatt 2 kg:) Az akupunktúránál azt mondták, naponta ötször egyek kevéskét, tehát ezt tartom most is. Mivel jó idő van, annyit mozgok, hogy hetente kétszer elmegyek úszni.

Szóval, ezek szerint működik. Kitartás.

287. kisbogar013 (válaszként erre: 274. - Esztikee87)
2012. jún. 25. 07:29
Szia .. mennyiért adod és hány darab? Zsebe.antal@chello.hu
286. ildy21
2012. jún. 15. 17:51
sziasztok!! Én kb 2hete szedem az adiponixot, az elsö héten nem vettem észre hogy elvette vola az étvágyam, de nem adtam fel. napi 2 liter folyadékot megiszom figyelek az étrendemre, hetente 2-3napot edzem 1-1,5orát kb 2kilo ment le már rólam!! Mindenkinek kitartás! a lényeg, hogy nem szabad feladni!!!!
2012. jún. 14. 22:28
Sziasztok! Ma vettem egy adiponix kapszulát mivel fogyni szeretnék.Szeretném segítségeteket,tapasztalatotokat kérni kinek hgy és mi módon vált be és mi a véleményetek róla.
284. zsanu (válaszként erre: 281. - F4e1166de9)
2012. jún. 14. 18:15
Szia Anika! Egyetértek veled abban, hogy az életmódváltás is nagyban besegített. Nem akarok senkit se rá se lebeszélni. Én mindent egybe kezdtem a fogyókúrához, adiponix-et, mozgás, egészséges kaját, és nálam elmúlt az állandó éhségérzet, kb 3 nap után. Ezért gondolom úgy, hogy mivel másból vagyunk gyúrva :) van akinek használ van akinek nem, és akkor még a pszichés tényezőkről nem is beszéltünk. Úgyhogy én csak azt kívánom mindenkinek, hogy sikerüljön a kitűzött cél, mindenkinek azzal, ami leginkább beválik neki! ;)
283. zsanu (válaszként erre: 282. - Juci03)
2012. jún. 14. 18:06

Szia Juci!


Szerintem Te összetéveszted az ADIPEX-szel, amit valóban betiltottak! Az éhséget pedig számtalan más hatóanyag is képes elvenni. Ráadásul én több, mint 5 kilótól szabadultam meg pár hét alatt a segítségével, úgyhogy ez szervezet és anyagcsere függő. Bár bejegyzésedből nem derül ki, hogy kipróbáltad-e és személyes tapasztalat...De ha nem én csak ajánlani tudom... :)

282. juci03
2012. jún. 13. 19:52
Ne várjatok tőle semmit, csak a szibutramin hatoanyag veszi el az éhséget ,azt meg betiltották, csak feketén lehet hozzá jutni!
281. f4e1166de9 (válaszként erre: 280. - Zsanu)
2012. jún. 10. 18:01
SZIA ZSANU ! Nem kezdtem bele egy újabb dobozba mert nem láttam értelmét. Láttam hogy te is inkább az egészséges étkezést és mozgást választottad és hidd el amit lefogytál az nem az adiponixnak köszönheted hanem az életmód váltásnak . Amikor szedtem nem fogytam semmit amikor neki álltam mozogni és odafigyelni mit eszek és mikor akkor kezdtem fogyni 3 kg-nál tartok adiponix nélkül .Úgyhogy ha te is abbahagyod és folytatod az odafigyelést mind az étkezésre mind a mozgásra te is fogyni fogsz adiponix nélkül is . Sőt az egyik honlapon olyat is olvastam hogy valaki hízott tőle és ez igaz is lehet mert az egyik barátnőm is így járt amióta nem szedi azóta fogy ismét mozgással és odafigyeléssel . Úgyhogy ennyit az összes ilyen hazug bogyoról én többet biztos be nem szednék semmit.
280. zsanu
2012. jún. 3. 19:43

Szia Anika!

Talán túl gyorsan vártad a hatást! Mivel különbözőek vagyunk, nyilván a fogyási folyamatok is különböző képpen indulnak be. Szerintem egy újabb dobozzal mindenképpen végi kellett volna szedned, mielőtt azt a kijelentést teszed, hogy ezek a szerek nem érnek semmit. Mint láthatod, nagyon sokan vagyunk itt, akiknek használt... :) Ezek a szerek önmagukban lassabban képesek kifejteni a hatásukat, az egészséges táplálkozás, mozgás fontos ahhoz, hogy felgyorsítsd az anyagcsere folyamatokat és beinduljon a fogyási folyamat. Remélem így vagy úgy, de sikerül ledobnod a kilókat, és ha rám hallgatsz még egy doboz Adiponix-nak adsz esélyt! :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook