Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Adiponix Szuper zsírégető tapasztalatok fórum

Adiponix Szuper zsírégető tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011. ápr. 30. 10:47
Szia, látom a kérdésedre nem kaptál választ, viszont most már te tudnál nekem segíteni,mert gondolom szeded-szedted, milyen? Én 5 perce vettem egyet a gyógyszertárban .Segített valamit?
2010. dec. 14. 07:35
Tegnap találtam a neten egy nagyon jó dolgot ami méregtelenít és fogyaszt. A naplómba beletettem. Méz és fahéj, italként kell elkészíteni langyos vízben. Olvass utána ha érdekel. Tegnap este már elkezdtem és ma reggel éhgyomorra is ittam. Sztem egy próbát megér:)
7. bohn (válaszként erre: 6. - Szöszi71)
2010. dec. 13. 16:38
köszönöm a segitséged probálkozom többet inni de nem nagyon megy,,,,
6. szöszi71 (válaszként erre: 5. - Bohn)
2010. dec. 13. 08:30

Szia!


Az jó, hogy nem igazán eszed az édességet:)

A folyadék viszont nagyon kellene. Próbáld meg a zöld teát. Én napi szinten 1 litert szoktam meginni belőle, ezen felül még szénsavmentes ásványvizet iszom.

A séta is nagyon jó:) Az is formában tart:)

Legyen szép napod!

5. bohn (válaszként erre: 4. - Szöszi71)
2010. dec. 8. 15:54

Szia!


Nem igazán eszem édességet.Az a gond hogy a vizet nem szeretem nagyon keveset iszom.Fitness terembe jártam zsirégetést végeztem de inkább csak izmosodtam.Jelenleg nem tornázom mert nem nagyon van rá idöm :):)vagy csak kifogás ....De minden nap van 3*fél óra sétálás az oviból haza meg oda meg vissza:):):)

4. szöszi71 (válaszként erre: 3. - Bohn)
2010. dec. 8. 13:01

Mennyire vagy édesszájú?

Ezt már csak azért kérdezem, mert ha megtudod tenni, hogy míg el nem éred a -10 kg-ot, hogy egyáltalán nem eszel édességet az már nagyon sokat jelentene. Én is így tettem. Szerencsére nem vagyok édesszájú, de azért havonta legalább egy nap megkívánom:)

Sok zöldség, gyümölcs és tisztított víz . Ez kellene és hidd el, a kilók mennének szépen lefele. Na és persze a rendszeres mozgás.

Mit tornáztál?

3. bohn (válaszként erre: 2. - Szöszi71)
2010. dec. 8. 12:23

Szia!

Anno szedtem a Redet az jo volt de betiltották.

Eljártam tornázni de semmi a diéták mellett.Egy kiló sem ment le.

Sajna eddig csak akkor tudtam lefogyni amikor a második gyermekemet vártam .Akkor az első 3 hónapba leszaladt 12kiló ugy hogy nem volt hányás meg ilyesmi.. csak eltünt a kiló. )Odafigyelek én is hogy mit eszem és szerintem nem is eszem sokat.:):)Nem akarok sokat fogyni megelégednék a 10 kilóval és akkor befogom a szám ha elérem a 75 kilót:):):)

2010. dec. 8. 11:51

Szia!


Biztos vagy benne, hogy zsírégetőt akarsz szedni? Anno én is gondoltam rá, de hamar letettem róla, féltem az esetleges mellékhatásoktól. Inkább odafigyelek az étkezésre és rendszeresen tornázom.

Sokat kell/kellene leadnod?

Próbáltál már életmódot váltani?

1. bohn
2010. dec. 8. 11:40

Sziasztok!

Mi a véleményetek az ADIPONIX szuper zsirégetőröl???

A mai nap vettem egy dobozzal.Kiváncsi lennék aki már próbálta annak bevált e ...

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook