Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ádáz ellenségünk - a rák fórum

Ádáz ellenségünk - a rák (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ádáz ellenségünk - a rák

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
31. ec63a7fc29 (válaszként erre: 27. - 0148b688d6)
2007. nov. 11. 14:08

Nem, nem, nem..


Nem olvasok semmit, nem próbálgatok semmit, nem és kész. Nem hiszek a felsőbb erőkben, sem a trükkökben.


Te szeretnéd, ha valaki rajtad kísérletezgetne?


S BAROMIRA nem érdekel, hogy kövér vagyok, öreg vagyok, hülye vagyok.

Igen, Ilyen vagyok és kész. Élek, ameddig élek, mosogatok, ameddig élek.


Nagyon nem tehetek róla, hogy rosszkor, rossz helyre születtem. Hiába tanultam, nem csinálhatom, mert úgy alakult a politikai élet.

Furcsa világban élünk, ahol idióták irányítanak, s a tanultabbaknak az a dolguk, hogy fogják be. Tudod, küzdeni sincs kedvem. Nem felejtem el, amikor nem tudtam mit adok a gyerekemnek enni a következő héten....


S az én rossz döntésem volt, amiben élek. Mondhattam volna nemet is. Akár fehér ruhában is.

Most már nem tehetem, bár vannak olyan napok, amikor ebben látom a kiutat.

Akkor is idegeskednék, csak akkor más miatt.

Nem érdekelnek a pasik, egyik sem. (Szerencsére én sem őket, ez a vonal lezárva.)


Ha ennek ellenére meggyógyulok, akkor OK. Ha nem, akkor nem tart már sokáig. Nem kell ezen agyalni, mert rengeteg energiát elvonna a mindennapoktól.

2007. nov. 11. 14:06
Kleca, a hozzáállásod maga a betegséged, bocsáss meg...minek hozod egyáltalán szóba, miért dobod fel témának, ha magadban bezártad, lezártad az életed?A gyerekeid sem adnak kapaszkodót, nekik sem kellesz, hogyan nőnek fel Anya nélkül, mondd?Ha magadért nem, értük legalább!!!
29. ec63a7fc29 (válaszként erre: 28. - 0148b688d6)
2007. nov. 11. 13:57
Se szerelmet, se jót, hát, magam miatt nincs miért küzdeni. A férjem mellett pedig nem olyan nagy "happy" azélet. De ezen meg nem fogok változtatni.
2007. nov. 11. 11:15
Ja, és nem vagy öreg!!!!! 40 év? Mi az? Igenis neked is tartogat még az élet szépet,jót, szerelmet, a másik 40-re!
2007. nov. 11. 11:13

Kleca, tuti vannak csodák, csak az ember nem hisz bennük,amíg nem tapasztalja magán vagy a közvetlen környezetében.

Én teljes szívemből kívánom,hogy TE tapasztald meg a csodát!!

Esetleg nem segítene a lelkiállapotodon J.Silva: Pozitiv gondolkodás elmélete, Gyógyíthatsz c. könyve?

Amikor a kezembe akad valamelyik, egyből másképp látom a világot. :)

26. 6e423ffabc (válaszként erre: 25. - Ec63a7fc29)
2007. nov. 11. 11:04
Kleca, ha így érzed, nincs remény..tedd a dolgod!te döntésed, te felelősséged, te életed.Mi lesz a gyerekeiddel, mincs szükségük rád, mit gondolsz?nem kéne inkább környezetváltás?
25. ec63a7fc29 (válaszként erre: 24. - 6e423ffabc)
2007. nov. 11. 10:59
Én már nem, s nem minden áron. Csak amíg az életet életnek is lehet nevezni.
2007. nov. 11. 09:50

Kleca, megdöbbentesz..csupán annyit tudok erre szólni, találd meg a munkádban, a gyerekeidben az örömet..tedd azt, ami neked jó.

Mariann, 43 éves..látta, végigélte, élni akar..

23. ec63a7fc29 (válaszként erre: 20. - 6e423ffabc)
2007. nov. 11. 09:45

Nem iszok csodaszereket. Nekem muszáj nagyon egészségesen étkeznem, mert egyébként végighánynám a napot. Nem fogok küzdeni!

Nem foglalkozok vele. Tudok róla, és kész.

Ja, és már 40 éves vagyok, elég öreg ahhoz, hogy ha eljön az időm, akkor akár meg is halhatok.

Nem fogom a gyerekeimtől elvenni a pénzt a csodaszerekre. Az ALOE-t próbáltam, kihánytam...

pozitív emberekkel nem nagyon találkozok.

260 km-re lakom azoktól, akik ismertek és szerettek. A férjem csak a halálomat várja. Nem válok el, mert ha nem tudom majd magamat sem ellátni, akkor a gyerekeimnek ne az állami intézetbe kelljen menniük. Addig kibírom a hülyeségeit. Nem szeret. Csak saját magával foglalkozik. A munkám klassz és jól is fizet. Nem szoktak tudni felhúzni a legnagyobb stresszben sem. Ha ott is aludnék, akkor kb 2 hónap alatt meg tudnám csinálni a félretett dolgaimat.:)))

Igyekszem. Ismerem a határaimat. Láttam a nagyanyám szenvedését, s tudom mi vár rám.

Ne aggódj, én sem teszem. Elfogadtam.

2007. nov. 11. 09:44
rosszul emlékszem lehet, talán deutérium...herba üzletekben kapható...
2007. nov. 11. 09:43

Okulásul mindenkinek itt, nyilvánosan..

Férjem tüdőrákban / feltalálása után kiderült a csontjai dugig, a tüdeje tele daganatos sejtekkel /


Amit öntöttem bele: Avemar / pocsék volt, utálta /

Csökkentett deritérium tartalmú víz / vas ízű, megitta /

Flavin kivonat...a legjobb, napi 30-50 mill mennyiségekkel, és az aloe termékek...Aloe berry nektár, lycium, c vitamin,és több nem jut eszembe, több, mint 5éve volt.

Adtam a Steinberger leveket, züldbúzafű, cékla, pirosbogyós levek, rengeteg zöldség, gyümölcs, jó minőségű fehérje.

Mosolyogtam, igyekeztem minden pillanatbanmegerősíteni, nem adhatja fel, itthon voltam vele az utolsó pillanatáig...

A fent soroltak sokat segítettek méltóságteljesebbé, fájdalommentesebbé, kevésbé láthatóvá tenni a kemo mellékhatásait, a napi életet.A sugarazás nálunk azt eredményezte, hogy a daganat az egész testébe szétáramlott, és vége lett.

Annyi segítő információt, annyi támogatást lehet már találni, kérem Kleca, többiek ne adjátok fel!!!!!!!

2007. nov. 11. 09:35

Kleca, mi ez, nem isemerek rád!!!!tessék magadba nézni, és felállni..Flavint inni, aloekat, keresni egy megbízható természetgyógyászt..meditálni, nem idegesíteni magad fölöslegesen!Nem feladni, így hozzáállni.Tudom miről beszélek, a férjem halt ebbe bele, majd az apukám!

A férjem 42 évesen ment el, alig 8hónappal túlélva azítéletet...feladta, elhagyta magát.

Szedd össze magad az ég szerelmére, és kelj fel a földről!!!!!!!Állítsd át az étkezésed, keresd a pozitív emberek társaságát, kérlek!!!!!

19. ec63a7fc29 (válaszként erre: 7. - Elvira1)
2007. nov. 11. 08:29

Tudod, ez az a pont, ahol nagyot csalódtam a JÓISTENBEN. Rákos vagyok.


A kezeléseket jól tűrtem, csak a férjemet lett volna kedvem leütni, amikor a NAPI sugarazás után veszekedett velem, hogy miért dolgozok azokon a napokon olyan keveset otthon, láthatólag semmi bajom nincs. Igen, csak BAROMI fáradt voltam.


Most már nem érdekel az egész. Nem gyógyíttatom magam. Tudom mi vár rám, azt is, kb mikor.

Csak a fájdalmakat kibírjam!!!

Addig dolgozok, megkeresem a temetésem árát.

Már annyira szétterjedt bennem, hogy nem sok van hátra. Kevesen tudnak róla.


A hülye férjemtől nem válok el, mert így is, úgy is neki kell majd felnevelni a lányainkat. Nélkülem. ( Biztosan 2 hónap alatt szerez magának egy édes kis nőt!)


...sem én, sem az orvosaim nem értjük, mitől vagyok néha jobban, mitől indul be.


De ha visszaemlékezek, akkor vagyok rosszabbul, amikor előtte valaki valamivel jól felidegesített. Mr Férj ezt tökélyre tudja vinni.

A munkahelyem ilyen szempontból nem érdekel. Megcsinálom a dolgomat, és kész.


Az ember egy időzített bombával a testében él, s nem tudja mikorra van beállítva.

2007. szept. 3. 14:57

Szia Imre!


Remélem nem lesz semilyen /negativ/mellékhatás.


Jobbulást kívánok Anyukádnak!

Nincs mit megköszönní,bármikor,bárkinek szívesen segítek,ha tudok.

17. szimre (válaszként erre: 14. - Marcsy006)
2007. szept. 3. 09:59

Szia, Marcsy!

Megrendeltem a készítményt. Anyukám szombaton elkezdte a szedését. Egyelőre még csak a mellék- és kölcsönhatások tesztelésénél tart, holnap indul élesben.

Jobbulást és további erősödést kívánok az édesapádnak.

Köszönöm a segítséget!

16. szimre (válaszként erre: 15. - Szimre)
2007. aug. 29. 09:37
Sajnos, a lelet pozitív. :((
15. szimre
2007. aug. 27. 10:06

Az édesanyámnak valószínűleg tüdőrákja van :( (holnapra van időpontja a bronchoscopiára). Priviben megírná valamelyikőtök, melyik készítményről van szó?

Előre is köszönöm!!!

2007. máj. 28. 14:19
Az én apámnak vastagbél rákja van február végén kaptuk meg az eredményeit,mig nem volt biztos a diagnózis /csak sejtettük/ addig nem mondtunk semmit neki,de utána mindent elmondtunk,pedig az orvos azt javasolta "jobb,ha nem tudja mi a baja".Nem volt igaza,őszinteségünk után Apu azt mondta,"legalább már tudom mi ellen kell küzdenem",ezen mi is meglepődtünk ,de nagyon örültünk,hogy elmondtuk és,hogy Ő így fogadta,szinte "megkönnyebült"mert már tudta miért gyenge.Azt mondta,hogy a kb.2 hét bizonytalanság sokkal rosszabb volt,mint a tudat,hogy rákja van.Most a Toldimama által emlitett kapszulákat szedi és sokat erősödött,már kisebb dolgokat elvégez,pedig még egy rövid séta is fárasztó volt számára.
13. sunkati (válaszként erre: 10. - Toldimama)
2007. máj. 28. 13:04

Kedves toldimama!

Új vagyok még ezen a lapon, most találtam. Örömmel olvasom, hogy ilyen jó hatással van ez a szer. Engem is műtöttek mell daganattal 5 éve. Szerencsére jól vagyok. Szeretném megkérdezni, hohy mi ez a szer, amit szed. Mi a neve és hol lehet beszerezni. Az ára is érdekelne. Köszönöm a segítséget és jó egészséget kívánok.

üdv sunkati

2007. ápr. 20. 17:40
az en apam holnaphoz lesz egy hete hogy meghalt,tudorakban.eleg jol birta magat egesz vegig.tobb mind 3eve h beteg volt,de mi,a csaladja 2eve tudtuk meg.ket evet kellett hazudjunk neki.az orvosok megvagni mar nem engedtek,azt mondtak h nagyon elore van haladva a daganatja,es orai,napjai vannak.meg most se hiszem el hogy ilyen hirtelen meghalt.tatam,az o edesapja is tudorakba halt meg.azt mondjak h tudo beteg mellet nagyon kell vigyazni h meg a levegot se szivjuk be utanuk,ne igyunk es ne egyunk utanuk.nem tudom h ez menyire igaz.meg azt se tudom h oroklodik is ez a betegseg?aki tud valamit kerem irjon,koszi
2007. febr. 16. 19:02

Szóval ez is egy olyan daganaat /megszúrták mintát vettek belőle, de nem tudják milyen/ szóval 30 éve nem láttak még ilyet.

Reménykedem, az orvos szerint nyár végére teljesen eltünik, ez a neve sincs ki tudja milyen /először carcomának gondolták, de nem az, cistikus, duktális tudja fene mi ez/.

Tehát a gombák jók és vitamin és diéta.

2007. febr. 16. 19:00

Hozzászólnék, Abelson amit ír, én is terméknév nélkül írom.

3 hónapja szedem ezeket a gombákat.

Szóval 5,5 cm-es daganatom a felére ment le.

Kemo-t nem bírtam, első kezelésbe majdnem belehaltam /anafylaxiás sokkot kaptam/ sugár nem jöhet szóba. Melldaganat, és azon az oldalon, ahol a tüdő sem egészséges. Tehát kemo-sugár kipipálva. 56 éves vagyok és csodájára járnak a daganat összehuzódásának. Egy term.gyógy.magazinban megtaláljátok a hírdetését a dolognak. Én reménykedem, nem fogytam, semmi de semmi sem mutat betegséget, kivéve a látható /fele kinn, fele benn daganatot./

2006. szept. 22. 18:48

Az én anyukám tüdőrákban halt meg lassan 5 éve.Miután felfedezték nála a kivizsgálások után megműtötték és úgy nézett ki 2 évig, hogy minden rendben van.2 év múlva azonban kiderült, hogya teljes jobb oldali tüdőt ki kellene venni, mert azért még fél tüdővel lehet élni.Csakhogy mikor felnyitotta a doki, akkor látta, hogy nincs megoldás.Anyu világ életében 51 kg volt egészségesen.Mikor meghalt 38 kg nyomott.Soha nem panaszkodott, pedig biztos voltak fájdalmai.

Amire rettenetes emlékeznem az a tehetetlenség.Mire hazaértem az utolsó napján teljesen el volt torzulva az arca, de ő nem vett észre belőle semmit.Kihívtam a dokit, aki annyit mondott ez a betegséggel jár.Azt sajnos nem említette, hogy ez a végső stádium.Víz került a tüdejébe és tulajdonképpen megfulladt.Ültem az ágya mellett és hallgattam, ahogy hörögve veszi még a levegőt.És sírtam.Mert nem segíthettem....

8. srrse (válaszként erre: 6. - Gandi76)
2006. szept. 21. 19:01

Gyogyulast kivanok fiadnak, es neked sok erot hogy neki is erot tudj adni. Es mindig meg kell ragadni a remenyt. Az aposom is rakban halt meg 2 honappal ezelott, szegenynek meg eselyt sem adtak a kuzdesre mivel nem mondtak meg neki hogy mi a betegsege. Amint megtudtak sogorom meg felesege akik rendeztek lemondtak rola, es a halalara keszultek.

De nem kell feladni a remenyt, nehez es konok egy betegseg az igaz ...de harcolni kell az eletert, mert amilyen tele van gondokkal es problemakkal azert gyonyoru".....szerintem

En ezt tennem

2006. szept. 21. 17:32

Edesapam rakban halt meg tavaly-tudorakban.Egesz eleteben semmi baja sem volt ,soha meg egy fejfajasra sem panaszkodott.Nem egesz 10 honap alatt vitte el a cARCINOMa sQUAMOZUm ha jol emlekszem -de soha nem fogom elfeledni hogyan nez ki egy elo halott .Maig is ugy erzem nem tettem eleget ez szornyu erzes...es apu latvanya !!!

Neki sajnos nem sikerult -mindenkit mentsem meg a JOISTEN az ilyen betegsegtol!

6. gandi76 (válaszként erre: 5. - 2ab728965c)
2006. szept. 18. 22:14
Köszönöm Neked az együttérzést. Hidd el egy percig sem kételkedtem és ma sem kételkedek a gyógyulásában! Nagyon klassz kisfickó az én Csongorom!
5. 2ab728965c (válaszként erre: 4. - Gandi76)
2006. szept. 18. 22:11
Őszinte szívvel kívánom Nektek, hogy legyen erőtök küzdeni, és tudjatok Ti győzni.
2006. szept. 18. 22:07
Az én kisfiam rákbeteg! 1,5 éves kora óta kezelik, most 5 éves. Szinte folyamatosan kemoterápia alatt áll, nagyon kevés a szünet. A rák mindig előtör. Ő nem daganatos, ez egy nagyon ritka különleges rákfajta. 20 év alatt 100 ilyen eset fordult elő. Mint szülő mondhatom nagyon nehéz végignézni azt amin ő keresztül megy, de hála istennek nagyon jól érzi magát. Holnap sajnos megint nekiállunk egy 6 hetes kemonak! Reménykedünk, mert mást nem tehetünk! Mint mindenki tudja a REMÉNY HAL MEG UTOLJÁRA.
2006. szept. 18. 21:10

Négy évvel ezelőtt anyai nagypapám rákban halt meg, tavalyelőtt pedig édesapámat vitte el ez a betegség. Mindketten hónapok alatt leépültek.

Szörnyű egy betegség ez...akármelyik szervet is támadja meg.:(((

2006. szept. 18. 20:02

Az immunrendszeren keresztül a Patkónyelv polysaccharidái képesek állítólag legeredményesebben leküzdeni (egy tudományos összefoglaló alapján)

a daganatos sejteket. Jó lenne, ha itt erről bővebbet is megtudhatnánk. Amit idáig találtam, azt idemásolom, a terméknevet kitöröltem:



(120db 500mg-os speciális polysaccharida extraktum keveréket tartalmaz )


Összetevők (1db kapszula): 150mg Patkónyelv extraktum

150mg Grifola frondosa extraktum

150mg Agaricus blazei Murill extraktum

50mg Ganoderma lucidum extraktum



A xxx hatóanyagai magában foglalják a xxx por (330g) hatóanyagait koncentrált formában (Grifola frondosa, Agaricus blazei Murill, Ganoderma lucidum ). Ezekről a hatóanyagokról a xxx por tudományos leírásában megismerhettük, hogy laboratóriumi, állat és klinikai tesztekben eredményesnek bizonyultak daganatos betegségek esetén az immunrendszer erősítésében, az életminőség javításában és a daganatok valamint áttétek növekedésének gátlásában. Japánban végzett klinikai vizsgálatok kimutatták, hogy a tumor típusok túlnyomó többségében kemoterápia együttes alkalmazásával a hatóanyagok tumor ellenes hatása tovább növelhető. A tapasztalatok és klinikai tesztek azt mutatják, hogy a kemo-és sugárterápia káros mellékhatásait a xxx összetevői számottevően csökkenthetik.


Klinikai esettanulmányok és állatkísérletek alapján, a xxx hatóanyagait eredményesek lehetnek a II. típusú cukorbetegség és magas vérnyomás kiegészítő terápiájában. Továbbá a termék összetevői enyhíthetik a virális és bakteriális fertőzések lefolyását, valamint a hatóanyagok eredményesek lehetnek krónikus hörghurut és asztma kiegészítő terápiájában is. A hatóanyagoknak a szakirodalom koleszterinszint csökkentő hatást is tulajdonít.


A xxx összetevői közé felvettük a „Patkónyelv” polysaccharida hatóanyagát. A „Patkónyelv” egy fán élő rendkívül ritka és ezért rendkívül értékes és drága gombát jelöl. A név a gomba formájára utal. A tudományos szakirodalom a gomba hatóanyagainak fogyasztásával összefüggésbe hozható gyakori spontán tumor regressziókról (a tumor teljes vagy részleges visszahúzódása) számol be. Ezeket a váratlan tumor zsugorodásokat elsősorban prosztata, máj, tüdő, fej tumorok és áttétek esetében tapasztalták. A gomba hatóanyagai hatásosnak bizonyultak laboratóriumi és állatkísérletekben többek között bizonyos agy, bőr és szájüregi rák sejtek elpusztításában ill. az áttétképződések gátlásában.


A gomba hatóanyagai a xxx por összetevőihez hasonlóan többek között gátolják az angiogenezist (a tumorsejtek vérellátását) ill. fokozzák bizonyos immunsejtek (NK, makrophágok) tumor ellenes aktivitását. A hatóanyagoknak megfigyelték még gyulladás gátló, fájdalomcsillapító, allergiás tüneteket enyhítő, májvédő, antibakteriális, a gyomor nyálkahártyáját védő, izületi gyulladást enyhítő és antioxidáns hatását is.


Egyes szakirodalmi adatok arra engednek következtetni, hogy a „Patkónyelv” hatóanyagai tumor ellenes hatásukat tekintve jelentősen felülmúlhatják az összes élő szervezetben tudományos igénnyel megvizsgált polysaccharidát, beleértve más gomba kivonatok ill. nem gomba eredetű kivonatok beta D glukánjait. Talán ennek köszönhető, hogy a gombát igen rövid idő alatt az egyik tengerentúli országban már hivatalosan elismerték tumor ellenes gyógyszerként.


Ezúttal is kiemeljük, hogy a xxx márkanévvel jelölt termékek hatóanyagait a nemzetközi tudományos szakirodalmi adatok alapján orális úton is felszívódnak ellentétben néhány más pollysaccharida hatóanyaggal, amelyeket emiatt nem vettünk figyelembe a termékfejlesztés során.


Az Acerola C (100g) természetes c vitamin fogyasztásával a xxx hatóanyagainak felszívódása és jótékony élettani hatása tovább fokozható. Német gyógyszertári minőségű Acerola C por a xxx termékekkel együtt kedvezményesen megvásárolható.


Célunk a Vitanax extraktum kifejlesztésével az volt, hogy a természetes hatóanyagok területén a leghatékonyabb, legsokrétűbb, a nemzetközi tudományos szakirodalom által is igazolt alternatívát kínáljunk a tumor és immunbetegségekben szenvedőknek Európában.



A xxx adagolása:


Súlyos betegségek megelőzésére, az immunrendszer erősítésére: naponta 2x2 kapszula.

Súlyos betegségek esetén naponta 4x2 vagy 4x4 kapszula.



Prof. Dr. Fachet József

MTA orvostudományok doktora, rákkutató, immunológus

Varga Gábor

Dipl.-Kfm, Munich School of Management der Luwdig-Maximilians-Universitaet München

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook