Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ádáz ellenségünk - a rák fórum

Ádáz ellenségünk - a rák (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ádáz ellenségünk - a rák

121. 8220cddcf4 (válaszként erre: 120. - Virkina)
2008. ápr. 25. 06:32

Szia Virkina!


Szerintem nem túlzás hogy megprobálsz mindent én úgy gondolom hogy mindenki ezt teszi már amennyire az anyagiak engedik. A kemotol mi is félün ráadásul mi

45kg-nál járunk ,isszuk a Flavint az ezüstkolloidot

a búzafűlét és culevitet szedi és ha nem lenne ennyire rettentöen drága bizony megprobálnánk a b17 vitamint is és még azért jó lenne egy víztisztitó is de......Milyen immunerősitőt szedtek?

120. virkina (válaszként erre: 118. - 8220cddcf4)
2008. ápr. 24. 17:58

Kedves Mérleg Köszi.

Nekünk holnap hozza az a bizonyos cég a megrendelt termékeket, nézz vissza néhány oldallal és lesz 1-2 ember aki ezt használja.

Én bízom benne. Bővebbet akkor írok, ha látom a hatását, mert egyenlőre én is csak olvsatam ról és láttam a filmeket.

A flavin jó de Péter éhes indig szerintem ettől, ill. mivel ezt reggel szedi, estére immunerősítő tablettát kap napi 1 db-ot.

Ezt az anyósoméktól kapta. Lehet hogy túlzás, de mindent megpróbálok amit lehet, hogy túl legyünk rajta, és jól legyünk túl.

Kívánok neked is erőt ehhez az egészhez.

Most még rettegek a kemoterápíától mert csak rosszat hallottam róla és nem tudom hogy fogja bírni.

VALAKINEK KEMOVAL KAPCSOLATBAN VAN TAPASZTALATA????

2008. ápr. 24. 11:48
a rák előjele volt valakinél a csalánkiütés szerű valami?:(
118. 8220cddcf4 (válaszként erre: 117. - Virkina)
2008. ápr. 24. 06:29

Szia!


Flavint mi is isszuk és úgytünik étvágy van töle legelábbis kicsit hizott,amit írtál megnéztem de nem volt időm végighalgatni majd talán ma este de azért köszönöm.Kedves virkina kivánok neked nagyon-nagyon sok erőt és kitartást.

117. virkina (válaszként erre: 115. - 8220cddcf4)
2008. ápr. 23. 18:34

Szia!


Itt mindeki sokat segít, én a férjemnek a Flavin 7 adom inni. Szerintem piszok drága, de megvettem mert jó a közérzete tőle és nem gyenge.

Ma megrendeltem valamit, ide rakom a linket nézzd meg, és majd döntesz


- [link]


# 2. rész - [link]

116. virkina
2008. ápr. 23. 18:28

Sziasztok.


Tegnap este szembesültünk előszőr azzal milyen amikor ki van rakva agyomrod, és az a sz.. zsák nem ragad stb....

Ne tudja meg senki min megyünk át nap-mint nap.

Kirakták Péter gyomrát, és kb most már kiderült minimum 6 kemoterápia ( igaz az orvos szerint 1 évig kellene járnia amit nem vállalt be), ami után 6 hét javulás és azután jöhet a műtét, tekát kb 2-3 hónap még, mire visszahelyezik.

Ezt szabályozni nem tudjuk, nem érzi mikor jön a cucc. nem ragad a zsák felválik mellette, rohanás haza. tegnap este 4-szerz öltőzőtt át én pedig 5 x takarítottam a fűrdőszobában a sz.., + kimosni kézzel a ruháit, majd áthuzni az ágyat stb....

hihetetlen.


Hajnal 1 kor elkezdtem az idegtől remegni, majd rá ment a gyomromra és most már olyan szinten fáj a gyomorszájam elmondani nem tudom.


Ma lekopogom már jobb volt....

2008. ápr. 23. 16:40
Sziasztok!Sajnos a mi családunk is szebesült a rákkal mi még az elején vagyunk milyen vitaminkat esztek-isztok
114. virkina
2008. ápr. 20. 19:43

Szombaton már reggel 7 kor hívott, hogy menjek érte, és bevásároltunk a metróba, majd ruhákat vettünk a Severbe, menni akart a Corába, mert mehetnéke volt.

Este a gyógyszertátba és szönyegtisztítót venni mentünk. Végig aludta az éjszakát, ami régen nem történt már meg.

Főztem eszik iszik, és remélem gyógyul.

Holnap megyünk a körzeti orvoshoz, és jelentkezem be az onkológiára.

és persze reménykedünk, hogy alakulnak a dolgaink.

M a szüleinél voltunk + majd a Tescoba, mert mindehova el akar jutni 1 nap alatt.

A döbbenet minden ismerősünk arcára kiül aki meglátja és mondjuk 1-2 hónapja nem látta.

Hihetetlen a reakciójuk, nem sajnálat, hanem döbbenet. Ma eljött egy kedves barátunk, és nagyokat nevettünk, kinevettük a betegséget, jópofákat poénkodott saját magán a párom.

Azért ez a fiu nem kertelt, elmondta hogy megdöbbent, és reméli most már csak jobb lesz.

113. sziszi79 (válaszként erre: 112. - Virkina)
2008. ápr. 16. 19:26

Köszönöm szépen..ma már haza is hozhattuk édesapát...ez már fél gyógyulás:))

Még egy béltükrözés javasolt bár semmit nem találtak ...remélem nem is fognak...nagyon jó étvágya van:))

112. virkina (válaszként erre: 106. - Sziszi79)
2008. ápr. 16. 19:23
szurkolunk értetek sziszi..szerintem már jobb lesz nektek is.Kicsit rozsaszínübben látom a világot, és kívánom, hogy Ti is átéljétek ezt. Gyogyuljon és vigyázzatok rá...
111. sziszi79 (válaszként erre: 110. - Virkina)
2008. ápr. 16. 19:22
Jaaj de jó...örülök hogy rendben van minden...
110. virkina (válaszként erre: 109. - Sziszi79)
2008. ápr. 16. 19:18

Szia!



Napról napra jobban van

Nagyon soványka de már hízott 1/2 kg és nagyon örültünk neki.

Ma amikor vért adtak neki, elmentem rántott sajtért sültkrumplival, mert azt akart enni. El is tüntette.

Meg enné a vasszöget is ha jó íze lenne.

Szeretne a héten haza jönni pénteken. Az orvos hétfőn vagy kedden engedné még folyik a tárgyalás közöttük.A hangulata jó, meg akar gyógyulni, és közölte velem, hogy beveszi a vitaminokat de tudhatnám hogy a gyógyulás fejben dől el, és Ő már eldöntötte.

Ennek a mondatának örültem a legjobban...



Kriszta

109. sziszi79 (válaszként erre: 108. - Virkina)
2008. ápr. 15. 20:38

Örülök hogy ha lassan is de alakultok.

Természetes hogy még fogyogat...nagy dolgon megy át a szervezete...át kell állnia.

Majd szép lassan jobban lesz...és újra a régi lesz..

Én már csak tudom hogy egy szimpla folyadékveszteség hogy felboritotta apukámat..mintha egy vadidegen lett volna....most pedig kezd újra saját maga lenni

Neked is sok kitartást!Vigyázz magadra te is..tudod nem kell 2 beteg is a családnak:)

A kemóhoz sok erőt,sokat jelent ha ott leszel vele

Nem szabad hogy feladja!!!

108. virkina
2008. ápr. 15. 20:33

Szia mindenki!


Köszönöm a kérdést alakulunk, csak mostanába estig benn voltam és nem jutottam már föl a netre.

Eszik, iszik, de egyenlőre még fogy.

Mivel ki van rakva a gyomra ameddig nem áll be, sajna nem hízik.

Ma már kevesebb jött ki mint tegnap onnan.

Holnap megint vért kap, mert annyira kivérzett a műtét alatt, hogy vérszegényebb mint valaha.

A hangulata jó, de mikor sétálni megyünk, nem a férjem sétál mellettem, hanem mintha a nagyapám lenne. Annyira megviselte, az egész lénye meg van változva, le van fogyva, a szeme igy még nagyobbak mint egyébként, a hangja is vékonyabb. Kicsit furcsa.Ne értsetek félre, nagyon szeretem, de olyan fura.Annyira más. Ma megtudtuk a főorvostól, hogy nem sokon múlt, hogy a műtő asztalon maradjon. Ezeket az infókat szép lassan adagolja nekünk. Ha haza jön jobban lesz remélem, és be kell jelentkeznünk az onkológushoz.Minél hamarabb kezdjék a kemót. Holnap megyek a hsához a zsákokért, amit haza kell hozni. Annyira bizakodom és reménykedem. Am,eddig nem hízik addig azért félek. kemo után ismét tükrözni fogják, és ha jó visszavarják a gyomrát. Most erre gyurunk.

107. sziszi79 (válaszként erre: 94. - Ági28)
2008. ápr. 15. 20:26

Szia Drága!Mizu megvannak már az eredmények?

Sokat gondoltam rátok én is...

106. sziszi79 (válaszként erre: 105. - Tücsimücsi)
2008. ápr. 15. 20:22

Háát remélem semmi...

A gyomortükrözés nem mutatott csak némi eróziót de nem fekélyt remélem a rtg sem fog.

Egy régi agylágyulás helye látszik meg agysorvadás jelei a koponya ct-n de mivel teljesen tiszta lett igy nem ez volt a gond.

Látta neurológus,pszichiáter..semmi gondot nem találtak.Remélem ő is rádöbben hogy semmi baja és nem szabad bedepressziózni:)

105. tücsimücsi (válaszként erre: 104. - Sziszi79)
2008. ápr. 15. 20:18
Akkor nincs semmi olyan komolyabb baja. De jó....Örülök nagyon.
104. sziszi79 (válaszként erre: 103. - Tücsimücsi)
2008. ápr. 15. 20:16

Jajj köszönöm szépen...ha minden igaz akkor holnap jöhet haza....lekopogom..

Ma még volt egy kontrasztanyagos gyomorrtg-e amihez még holnap reggel kell egy utolsó felvétel...

Talán holnap ilyenkor már itthon lesz.

Nagyon jó étvágya van...sokat eszik..lassan majd összeszedi magát.

Már nem szédül,jó a kedve....remélem igy is marad:))

103. tücsimücsi (válaszként erre: 101. - Sziszi79)
2008. ápr. 15. 19:50
Kedves Sziszi! És a Te Apukád?
102. tücsimücsi (válaszként erre: 100. - Tücsimücsi)
2008. ápr. 15. 19:49
És a Te Apukád?
2008. ápr. 15. 19:48
Mi újság virkina?Hogy vagytok?
100. tücsimücsi (válaszként erre: 97. - Virkina)
2008. ápr. 15. 19:12
Hogy van a férjed?
99. sziszi79 (válaszként erre: 96. - Virkina)
2008. ápr. 13. 07:58

Valóban jobbban van már:

sétál(egyedül!),állandóan enne éhes,egyedül kimegy pisilni,kaki még nem akar jönni de majd ha elkezd most rendesen enni.

Ma reggel már hivott minket telefonon,lezuhanyzott egyedül.

És továbbra is alig akarja elhinni hogy nem találtak semmit.Olyan mint egy kisgyerek...állandóan azt kérdi hogy:Tényleg?

Rettenetesen csont és bőr de majd összeszedi magát.Nagyon erős a szive.

A laborja után csoda hogy még megy a szive.

Minden a normál határ alatt volt nagyon nagyon sokkal és hivatalosan már szivleállást kellett volna hogy csináljon.

Remélem már csak jobban lesz és nem esik vissza.

Puszi mindenkinek aki szoritott és szorit nekünk!!

98. sziszi79 (válaszként erre: 95. - Virkina)
2008. ápr. 13. 07:53

Jaj nagyon örülök én is hogy kezd visszatérni az életkedve.Szép lassan az ereje is megjön majd....azért nem kis műtét volt..egy teljesen egészséges szervezetet is megviselne.

Biztos lesznek még kicsit depis napok de ahogy épül majd fel úgy fog ő is egyre nyugodtabb és kitartóbb lenni.

Nagyon nagyon szoritok.

Nekünk is volt hasonló a családban:

10-20 cmes bélszakaszt vettek ki egy alig adtak egy évet neki....ez volt 12 éve...szóval a kitartás és az akarat mindennél többet ér és hogy ott vagytok mellette.

97. virkina (válaszként erre: 89. - Ági28)
2008. ápr. 12. 21:34

A daganat a vastagbélen volt, és ott voltak az áttétek is. Azt mondta a nővérke úgy képzeljem el, hogy az egyik oldalon elzárodott a gyomra előtte besűrűsödve eszméletlen mennyi ürülék, ami nem jutott át, a másik oldalon a dinnyényi daganat és az áttétek. Ezt mind ki kellett vágni.

Úgy vettük észre, hogy el kezdett fogyni, majd el kezdett görcsölni a gyomra. Előszőr azt hitték fertőzés, valami kajától, így beutaltak a fertőzőre. Semmit nem találtak. Vérvétel vizelet hétvégenként ügyelet. Ekkor megkerestem egy ismerősőm és kértem segítsen. Beutaló nélkül minden nélkül felvették a belgyógyászatra és a végbéltükrözés mutatta meg, hogy daganata van. A ct megerősítette.

96. virkina (válaszként erre: 90. - Sziszi79)
2008. ápr. 12. 21:30

Nagyon boldog vagyok, hogy ilyen jól alakul.

Meg fog gyogyulni, és teljesen rendbe jön.

Örülök, hogy apukád visszatér " teljesen hozzátok"

2008. ápr. 12. 21:28

Most már eszik sajtokat, jóízüen, és sok-sok joghurtot.

A felüléssel van még próbléma, de segítek, segítettem fürödnie.

Kezzd visszatérni az életkedve amitől én is jól érzem, magam.

Vittem be neki gombos rövidújju inget, így nem látható az izé a hasán és nem érzi annyira zavarban magát.

Remélem megszokja.

Még elég erőtlen, de már közel sem annyira hisztis mint az elején.

Nagyon reménykedem a felépülésében.



Kriszta

94. Ági28 (válaszként erre: 90. - Sziszi79)
2008. ápr. 12. 15:49
Szia! Köszi a jókívánságot! Remélem jók lesznek az eredmények! Örülök, h apukád jól/jobban van! Akkor tulajdonkáppen mi baja volt? Semmi tumor? Semmi baj?Helyrejön a szája? Remélem sikerül újra helyrejönnie! Kéz és lábtörést :-)
93. sziszi79 (válaszként erre: 91. - Tücsimücsi)
2008. ápr. 11. 22:00

Köszönöm szépen..remélem minden nappal jobb lesz és nem fordul vissza...

Átérzem nagyon a helyzeted..pár napra én is elvesztettem és azt hittem sosem kapom vissza..

Talán kapunk még egy esélyr...

92. tücsimücsi (válaszként erre: 88. - Virkina)
2008. ápr. 11. 21:55
Ha erős a szervezete és az élni akarása MEG FOG GYÓGYULNI!!! A nehezén már túl van, ez a 3 hónap nem lesz könnyű, de biztos visszahelyezik neki. Még az is szerencse, hogy időben orvoshoz fordultatok.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook