Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ádáz ellenségünk - a rák fórum

Ádáz ellenségünk - a rák (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ádáz ellenségünk - a rák

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2008. dec. 30. 18:32
Miért nem jár táppénz?
270. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 269. - Virkina)
2008. dec. 30. 18:28

Virkina, nagyon sajnálom, ami veletek történik, és megértem, hogy teljességgel tehetetlenek vagytok. Tudom, tanácsot adni mindig könnyű, de ezt most kivételesen fogadd meg!


ÍRJÁL AZ EÜ MINISZTERNEK EGY LEVELET!!! Komolyan mondom. Csak azt írd le pár sorban, amit itt a fórumon írtál.

Írd meg a Székely Tamásnak (azt hiszem, így hívják), hogy mi folyik a magyar eü-ben, mert szerintem ő sem tudja mindezt.

Ha beérkezik egy levél a minisztériumba, annak számot kell adni, iktatni kell, válaszolni kell rá. Lehet, hogy nem jut el a miniszterig, de valakihez eljut, aki érdemben válaszolni fog!


Tedd meg, kérlek! Veszteni való nincs benne! És ha csak 50%-os az esély a segítségre, már az is fele sansz!

Ha egy magáncég tud segíteni (Flavin), akkor a magyar egészségügy nem? Ne vicceljünk, kérem szépen! (És ezzel egy időben én még a sajtónak is megírnám, de ne hidd, hogy felcukkolni akarlak, de rettentően dühös lettem!) Fizetjük az adót, a TB-t, a járulékokat és amikor szükségünk lenne a befizetett részre, akkor megdögölhetünk? Na, ne!!!


:-(((((

269. virkina
2008. dec. 30. 17:59

a férjem holnap kapja az idén az utolsó kemót.

az hogy elviselhetetlen a modora nem leírás.

rossz a közérzete, ezért elviselhetetlen.

Én még holnap is dolgozom 15-ig akkor fogok főzni, persze nem tudtunk megvenni mindent amit kell,de már a boltból ki akart menni. Inkább nem szólok hozzá mert csak felbosszant.

megpróbálta leszázalékoltatni magát, rehabilitációt kérve. A leletei alapján az orvos azt mondta persze és ha rosszabbul lesz,a 100/-ot is kérheti.Erre ma megkaptuk a választ, hogy a TB elutasította. Orvosilag azt mondták persze, és mégis elutasítottak.Nem semmi.kemó mellet dolgozik, táppénz nem jár, és leszázalékolás sem.

Ez a magyar egészségügy.

2008. dec. 15. 10:20

megérkezett az ajándék flavin, köszönöm hogy informáltál!

Mosolygós szép napot mindenkinek!

267. virkina (válaszként erre: 265. - Ec63a7fc29)
2008. dec. 3. 20:29

nem egészen így történt, nem szimpla ajándékozás volt. ÉN vettem a férjemnek a flavint, majd egy kedves hoxás tájékoztatott, hogy van a flavinnak igazoltan rákos betegek részére egy lehetősége.

Felmentem a honlapra átnéztem, és megtaláltam a kristály programot. letöltöttem kitöltöttem beküldtem a kért papírok másolatát és megkaptam a flavint. akit érdekel megtalálja, de utána kellett járni, nem Ők kerestek meg.

266. abri (válaszként erre: 264. - Virkina)
2008. dec. 1. 11:56
Nagyon örülök, ha segítettem.
2008. nov. 30. 16:51

Érdekes, hogy amint megtudják, hogy valaki rákos lett, szinte azonnal megtalálják az összes csodaszerrel.

Gondolom, jót akarnak az illetőnek, de mégis...

264. virkina
2008. nov. 28. 20:38
megérkezett a férjemnek az ajándék flavin, köszönet az értékes információt.
2008. nov. 19. 12:50
Légyszives nekem is küld át,nekünk is nagyon drága.Köszi előre
262. vera69
2008. nov. 19. 05:56
Ezt nekem is átküldhetnéd nekünk is nagyon sokba kerülnek.
261. abri (válaszként erre: 260. - Virkina)
2008. nov. 19. 05:55
Örülök, ha segítettem.
260. virkina
2008. nov. 18. 18:48
Köszi az infót a flavin 7 -ről az oldalról letöltöttem az adatlapot elküldtem nekik.
259. virkina (válaszként erre: 258. - Abri)
2008. nov. 12. 19:06

Te ezt honnan tudod? ill. ki az aki ad?

ÉN veszem elég drágán ezeket a termékeket, amikor kell. Annak örülnék ha kapnánk ingyen.

258. abri
2008. nov. 12. 12:57
Ja, és a Flavin, úgy tudom ha valaki igazoltan rákos, adnak ingyen terméket.
257. abri (válaszként erre: 250. - Semina)
2008. nov. 12. 12:50

Nem próbáltatok Flavin 7 vagy Flavin 77 italt, vagy a belekre rostot adni neki?

Úgy tudom nagyon jó és a kemoterápia mellékhatásait is csökkenti.

256. virkina (válaszként erre: 255. - Vera69)
2008. nov. 8. 12:20

Mi is így tettünk, én azóta hiszek az öngyógyításban. A férjem hitte, hogy meg gyógyul, igaz január vége február eleje ameddig megyünk onkológiára még messze van, de jól viseli.

A leadott 60 kg-ból 30 kg visszajött, jár dolgozni a kemó mellett, és tele van életkedvvel.

Azt mondta a mának él. Igyekszik jól érezni magát. Amit szeretne megveszi, magának a családjának is.

Sokat változott, nyitottabb lett, másként áll mindenhez.Boldog, mi nagyon szeretjük, és majd a január végi ct csak mond valami jót is.

255. vera69 (válaszként erre: 254. - Virkina)
2008. nov. 6. 06:30
"Addig vagyunk boldogak vele ameddig lehet.".Én 4 hónapja járok párommal onkológiára.Amenyire meg ijesztettek eleinte az orvosok annyira megnyugtattak a betegek.Soha nem találkoztam még ennyire Boldog emberekkel .Mert ők tényleg a mának élnek és örülnek minden napnak.Nem a rossz oldalát nézik a betegségüknek, mindenben a jót keresik.ÉS MEG IS TALÁLJÁK
254. virkina (válaszként erre: 250. - Semina)
2008. okt. 18. 20:48

Fel a fejjel soha ne add fel.

Ha megnézed a naplóm látod min mentünk keresztül. A férjem majdnem maghalt, 120 kg lefogyott 70-re. most is kap januárig kemót mert még van benne 4 db rossz csomó, de már eszik, dolgozik, és most 99,9 kg volt. A hangulata kiváló, mellette állunk. nagyon nehezen viseltem, de soha nem adom fel, pedig még nem tudjuk mi lesz. Azt mondta mindenki csodálatos a kitartsunk, pedig először azt hittem bele halok ebbe az egészbe. Ő pedig tényleg majdnem meghalt.vidámak vagyunk sokat bolondozunk, imádom a férjem, a gyerekek is imádják, és ezt naponta éreztetjük vele.

Addig vagyunk boldogak vele ameddig lehet.

253. virkina (válaszként erre: 252. - Frugoyugo)
2008. okt. 18. 20:42

Szia!


A férjem folyamatosan kapja a kemót mióta ki jött a kórházból, januárig. Ezt azért nézzd meg:



[link]

2008. okt. 11. 11:00

Sziasztok!Az apukámnál nem rég diagnosztizálták a tüdőhörgő rákot és még további szövettani vizsgálatokra várunk,de már az is elég amit eddig tudunk.A doktor nő azt mondta h,nem műthető,kemoterápiás kezelés alkalmaznak..nagyon félek..kétségbe esve kérek tőletek segítséget..próbálok erős maradni és természetesen segíteni szeretnék neki!Segítsetek..

Köszönöm

251. ec63a7fc29 (válaszként erre: 247. - Gyors_segitseg)
2008. szept. 21. 16:47

Ha csak az érintett területet hajszárítóval vagy mással melegíted, szintén jó hatású.:))


Pl infralámpával, amivel az arcüreget szoktuk melengetni.

250. semina
2008. szept. 17. 09:18
Sziasztok, teljesen új vagyok a forumozásban, de kerestem valamit/valakiket, akiknek elmondhatom bánatom. Olvastalak benneteket, sok szomorú tényeket. Sajnos az én apukám is a rákkal küzd/küzdünk. Januárban derült ki végbélrák, áttétek a májon, tüdön, a bal lába folyamatosan dagad, mert ha jol tudom a baloldali nyirokcsomok is áttétesek. Egyszóval most kéthetente kemot kap, négy napig nem tud enni, egyszer jól viseli, másszor rosszabbul, a páratlan héten jó az étvágya, de eltelt kilenc hónap és eredmények vanna, stagnálnak, nem nőttek az áttétek, a végbél daganat visszahúzodott, a májon kis javulás. 29-én újabb ct, és szövettan, egyenlőre nem műthető. A család ki van. De én is, nagyon lelkis vagyok és imádattal rajongok az apámért, és mindent megtennék érte, csakhogy megmentsem, de tudom a világ pénze nem lenne elég...köszönöm hogy végigolvastátok, mindenkinek jó egészséget kívánok!
2008. szept. 16. 16:43
Én is találtam egy oldalt ami érdekes lehet sokak számára.www.webbeteg.hu
2008. szept. 16. 16:29

Hasznos olvasnivalók

[link]

Jó egészséget kívánok mindenkinek!!! :D

2008. szept. 16. 13:17

Kedves Fórumozók!


Kérem, ha valaki tud, segítsen!


Keresek egy orvost, aki Bécsben végez hőterápiás (hypertermiás) kezeléseket:

- 50-60 körüli férfi

- félig magyar származású

- úgy tudom, magyarországon is praktizál


Ha valakinek esetleg ismerősek az információk, kérem segítsen!

Köszönöm szépen előre is!


Mónika

246. 4e57a2f552 (válaszként erre: 245. - Szilvana)
2008. szept. 15. 11:01

Nagyon szívesen!

Én már több hasonlót láttam szerencsére!

Orvosi módszerrel nem mindig lehet segíteni, de ha mi magunk utánajárunk,nagyon sok lehetőséget lehet találni.

A rák mindenféleképpen hiánybetegség!!!

Dr. Lenkei Gábor is írt róla már és még sokan mások. A gyógyszeriparnak nem biztos, hogy érdeke az ilyen tájékoztatás. Az orvosokat pedig nem tanítják erre. Mára már szerencsére sok orvos ismeri ezeket, de a betegek gyógyszert keresnek és nem módszert, pedig nem mindegy!! A kettő pedig nem is zárja ki egymást, csak nagyobb esélyt ad! Nem mindenki vevő a különféle módszerekre,pedig el kellene gondolkozni. Amelyiket el tudod fogadni, hinni és bízni benne, az a jó valószínűleg. Akár többfélét is!

Mindenkinek jobbulást kívánok és használjátok ki a lehetőségeket, mert telik az idő!!!!!!!!!!!

245. Szilvana (válaszként erre: 243. - 4e57a2f552)
2008. szept. 15. 10:40
Köszönöm neked...ezt tényleg mindenkinek ajánlom hpgy nézze meg.
244. vera69
2008. szept. 12. 06:14

Köszönöm segítségedet.

Nagyon el vagyunk kenődve a párom egyre rosszabul van az orvos nem csinál vele semmit a pet vizsgálatot elsőre elutasították .Pedig áttétes a nyakán a nyirokcsomó és egyre csak növekszik.Telnek a hetek mig nem tudják mire kezeljék nem tesznek semmit. Én nem értem mért nem vizsgálják keresik nem hiszem ,hogy csak a pet ct az amivel megtalálná a kiinduló daganat hejét.

243. 4e57a2f552 (válaszként erre: 242. - Vera69)
2008. szept. 11. 19:51

Szójalecitin meggátolja a daganatos sejtek érfejlődését!!!

C-vitamin –csakis nagy adag min 3-4000mg kísérlet: 10gramm rákgyógyító hatás mérhető

Étrendkiegészítők :sok jó van


[link]

így kell gyógyulni…ha nekik sikerült ugyebár!



[link]

Remélem nem gond, hogy beraktam a címeket,de ezekről mindenkinek kéne hallani!

Minden érintettnek sok egészséget kívánok!

242. vera69
2008. szept. 9. 12:38
Köszi ott kezdtem
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook