Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Abortusz a 15. héten fórum

Abortusz a 15. héten (beszélgetős fórum)


1 2
2013. febr. 27. 09:33
Én úgy tudom, hogy fejlődési rendellenesség esetén 20. hétig abortusz, utána indított szülés.
2013. febr. 27. 09:30

:( Szívbôl sajnálom a történteket!

Úgy tudom, ez már a "pálcikás" szülés lesz.

4. r-iett (válaszként erre: 2. - R-iett)
2013. febr. 27. 09:30
De ha abortusz lesz akkor az altatásba.
2013. febr. 27. 09:29
sajnálom :((
2. r-iett (válaszként erre: 1. - Puccos2)
2013. febr. 27. 09:27
Elvileg már szülés lesz... sajnálom
2013. febr. 27. 09:22

Karácsonykor egy plusz ajándék várt minket: egy pozitív terhességi tesz... Nagyon örültünk, ahogy közeledtünk a 12. héthez, az 5 éves nagytesóval is megosztottuk örömünket. Januárban a szeretett nagyim váratlanul meghalt, így csak a pici kis albérlő tartotta bennem a lelket. Aztá jött hétfőn a hidegzuhany: A 12 hetes UH-on nincs orrcsont és 6,2mm a tarkóredő. Azonnal elmentem az Istenhegyi Génklinikára, ahol pikk-pakk túlestem a kombinált teszten. Eredmény sajnos megerősítette az UHot: 1:3 a Downkór, 1:57 Edwards kór. Chorion biopszia eredményére várunk még.

Kérdésem az, hogy valaki volt-e már ilyen helyzetben, és ha igen, akkor hogy megy az abortusz ezután. Mielőtt bárki is nekemesne, nem tartom meg a beteg babát, ne is írjon senki ellenvéleményt kérem szépen!!!! Hogy megy ilyen esetben az abortusz? Altatás? Vagy bódítás? Vagy megindítják a szülést? Fáj a műtét? Hány napig kell bent lenni? Majd a doki is elmondja, de szeretnék hallani olyan véleményt, aki már átesett ilyenen és nem orvosként, hanem paciensként...

Köszönöm előre is

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook