Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A XVI. ker-ben volt egy szemész doktornő (Beszmernaja?), ki tud róla v. olyan orvosról aki lézerfénnyel, ingával gyógyítja a kancsalságot? fórum

A XVI. ker-ben volt egy szemész doktornő (Beszmernaja?), ki tud róla v. olyan orvosról aki lézerfénnyel, ingával gyógyítja a kancsalságot? (tudásbázis kérdés)


3. bozsuma (válaszként erre: 2. - Arcansas)
2010. dec. 16. 11:10

Szia! Köszi az infót. Mind a két szemeddel egyformán jól látsz? Egyszerre tudod őket használni vagy váltva?

Nekünk azt mondta a szemész, hogy minimális az esélye, hogy mind a két szemét egyszerre használja a fiam. A cél az, hogy ne legyen tompa látó, de később műteni kell. Én is kancsal vagyok pici gyerekkorom óta, de a takarás ellenére tompalátó lettem (az egyik szememmel szinte semmit sem látok, és nem is használom. 6 évesen műtöttek, de ez csak esztétikai korrekció volt. Ha bármi infód, ötleted, javaslatod van szívesen veszem és köszönöm!

2010. dec. 14. 13:38

szia!A hölgyről sajnos nem hallottam,viszont léteznek látásgyakorlatok,ebben lehet inga is,amik javítják a kancsalságot.Nagyon hatásosak,de nem szabad abbahagyni a gyakorlatokat!Írd be a keresőbe,hogy látásgyakorlat és kiad sok találatot!

De én vagyok az élő példa rá,hogy ki is lehet nőni a kancsalságot.22éves koromra teljesen elmúlt és a látásom is megjavult minden nélkül.(kiskoromba volt letapasztva is mindkét szemem,és 5ös 6os plusz cilinderes szemüvegem volt 3éves koromtól.Majd egyre kevesebb kellett.Jelenleg csak 0,5es olvasóm van!)

Jobbulást!

2010. dec. 14. 13:11
A XVI. ker-ben volt egy szemész doktornő (Beszmernaja?), ki tud róla v. olyan orvosról aki lézerfénnyel, ingával gyógyítja a kancsalságot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook