Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rejtett kancsalság esetén, kik a legjobb szakemberek a magyar világban? fórum

Rejtett kancsalság esetén, kik a legjobb szakemberek a magyar világban? (tudásbázis kérdés)

13. Zillertal (válaszként erre: 11. - Bless the child)
szept. 20. 14:21
Ott voltam egy helyen,azert sem vagyok rejtett kancsal már.De még mindig 25 prizma kellene,vagyis nem teljes a gyógyulás,ezert is keresek még más jó szakembert,az sem gond,ha magán.Tehát én mennék,csak találjak jó szakembert,aki tényleg segít.
12. Zillertal (válaszként erre: 10. - Guruljka)
szept. 20. 14:16
A célom,hogy jó szakembert találjak a rejtett kancsalságra,nem az,hogy szidjam a magyar egészségügyet,csak leírtam a tapasztalataim.
11. Bless the child (válaszként erre: 8. - Zillertal)
szept. 20. 13:27
Miért nem mész magánba?
10. Guruljka (válaszként erre: 8. - Zillertal)
szept. 20. 12:47

Persze hogy hosszas várakozás van, országos klinika.

De ha csak szidni akarod az egészségügyet...

9. Zillertal (válaszként erre: 6. - Ghost👻)
szept. 20. 10:20
Nekem nagyon nagyfokú volt a rejtett kancsalság,így Pola teszt nélkül is jól látható volt.
8. Zillertal (válaszként erre: 7. - New(l))
szept. 20. 10:18
A budapesti szemészeti klinikán voltam többször,ott jeleztem mindig,hogy valami nagy gond van,de csak 6 órás várakozások voltak,nem történt semmi.Amikor megkérdeztem,hogy miért nem,azt mondták,hogy ezt csak 18 éves korig vizsgálják,és valóban a gyerekszemészetre kerültem át amire 6 hónap után kaptam időpontot.Az egészet nekem kellett kideríteni és a gyógyítását is.Magyar egészségügy nincs,csak valami vicckategóriás bohockódás van helyette,a színvonal az Európa egyik legrosszabbja.
7. New(l) (válaszként erre: 1. - Zillertal)
szept. 20. 08:30

Én nem tudom milyen kóklerhez kerültél, eleve ilyen, hogy nem vizsgálják mert nem gyógyítható, atyaég! Párom optometrista, és számtalan esetnen tárt föl rejtett kancsalságot -ingyen-, ehhez még csudagép sem kell, van egy egyszerű gyakorlat rá.

Szemüveggel gyönyörűen korrigálható, mert sok panaszt okozhat, a fejfájás pedig csak egy közülük.

6. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Zillertal)
szept. 20. 06:12

Nekem 22 évig volt elrejtve a rejtett kancsalságom.

Nem látszik, csak műszerrel.

A szemüveg lencsém húzó lencse. Kényszeríti középre. 4 éve hordom azóta a fejem sem fáj olyan sokat.

5. Zillertal (válaszként erre: 4. - Guruljka)
szept. 19. 22:30
A rejtett kancsalságot itt műtik államin kockázatokkal,innen nyugatabbra már más máshogy kezelik.
4. Guruljka (válaszként erre: 3. - Zillertal)
szept. 19. 22:03

Az én szemproblémámat úgy tűnik, sikeresen kezelték. Még az asszisztens is minél korábbi időpontot adott. Az injekció darabja pedig elég szép összeg. Hármat kaptam, egyelőre nem kell több.

Olvasni ám cifra dolgokat a német egészségügyről is, csak németül.

A rejtett kancsalságot, ahogy olvasom, azért nem műtik alapból, mert az nem feltétlenül segítene.

3. Zillertal (válaszként erre: 2. - Guruljka)
szept. 19. 21:58
Európa 35 országából a 33-dik a magyar egészségügy,nem szidom,ezek a tények.Gyógyítható,csak a magyar fejlettségi szint alapján kockázatos műtéttel.Ha az ember eljut odáig,mert 18 év felett nem foglalkoznak ezzel.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Zillertal)
szept. 19. 21:45
Én úgy látom, hogy gyógyítható, és annyira azért ne szidd a magyar egészségügyet.
szept. 19. 20:14
Nagyon sok évig nagyon nagy rejtett kancsalságom volt,(több mint 50 prizmás)mivel a magyar egészségügy fejlettségi szintje alapján a rejtett kancsalság felnőttkorban már nem gyógyítható,így hiába jeleztem többször,hogy valami nagy gond van,ezt nem vizsgálták.

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook