Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » "A Windows nem tudja elérni a megadott eszközt, elérési utat vagy fájlt..." hibaüzenet esetén mit lehet tenni? fórum

"A Windows nem tudja elérni a megadott eszközt, elérési utat vagy fájlt..." hibaüzenet esetén mit lehet tenni? (tudásbázis kérdés)


29. k.tünde78 (válaszként erre: 28. - 7dea0ad493)
2009. febr. 3. 11:36
lényeg,hogy sikerűlt mindent menteni,!!!s mostmár műkszik.Lehet kellett is már az újra telepítés.Asszem én is neki látok ,mert bár állandóan tisztán tartom mégis már nagyon lassú a rendszer,gondolom sok rejtett szutyi van már rajta.
28. 7dea0ad493 (válaszként erre: 27. - K.tünde78)
2009. febr. 3. 10:29

azt már nem tudjuk meg. kimentettük az adatokat, és leformáztuk a winyót, majd

újratelepítettük a windowst

27. k.tünde78 (válaszként erre: 26. - 7dea0ad493)
2009. febr. 2. 16:34
És mi volt a gond.Vírus?Vajon mi úton sikerűlt összeszednetek.
2009. febr. 2. 13:54

Sziasztok!

Végre sikerült, újraraktuk a gépet, minden oké.Kösz mindenkinek:)

25. 7dea0ad493 (válaszként erre: 24. - 843f6cdad8)
2009. jan. 30. 12:46

Én is szoktam töredezettségmentesítést, vírusirtást, ccleanert futtatni.Ezzel nincs gond.De tényleg már vagy 2 és fél éve nem raktuk újra a wint.

nagyon köszönöm a hasznos infókat, az a routeres dolog megfontolandó, nem szeretnék mégegyszer így járni.

2009. jan. 30. 12:04

hát lehet külsö vinyot usbén csatlakoztatni és kimenteni az anyagot persze attol függ hány megás,kimentesz annyit amit tudsz és egy másik gépen kiirod aztán letörlöd és mész a többi anyagért vissza és addig csinálod amig lenem szedtél mindent,a cdkröl vissza tudsz mindent rakni,ez csak akkor kell ha nincs elég kapacitása a külsö vinyonak,vagy 1 másik gépböl ki kell venni a vinyot és arra menteni,egyépként lehet kapni 18gigás pendrivert, részemröl minden évben 1x ujra rakom a gépet,sok szemét lejön és havonta töredezetmentesités is csinálok,napiszinten futtatok ccleaner és advanced system care ami fontos mert a spyverek rátelepednek a gépre,hetente virus futtatás igy elég tisztán lehet tartani a gépet,tegyél fel az internet és a géped közé 1 router az is védi a géped,annak is van 1 tüzfala igy nehezebben tud a virus betalálni és az irtod ugy is meg fogja

ez a virus sajnos kivédhetetlen volt mindenkinél és ez szolgáltato függö volt most az 1x

ennyit tudtam segiteni és hozzá szolni

éva001

2009. jan. 30. 08:59
Köszi a tanácsokat, aztán meglátjuk mi lesz.lehet tényleg újrarakjuk.Nem is baj, már évek óta nem volt újratelepítve
22. 7dea0ad493 (válaszként erre: 21. - Emrus)
2009. jan. 30. 08:58
Oké,most én is megyek.Eléggé bepipultam,kiszellőztetem a fejem.
21. emrus (válaszként erre: 20. - 7dea0ad493)
2009. jan. 30. 08:56
akkor majd nemsokára jön haza, vagy délben és akkor majd ír neked
20. 7dea0ad493 (válaszként erre: 19. - Emrus)
2009. jan. 30. 08:49

oké,de az a baj hogy csak este hívjuk, mert a párom dolgozik.

de azért elküdheted a számát :)

19. emrus (válaszként erre: 18. - 7dea0ad493)
2009. jan. 30. 08:47

Egy picit várjál, mert a fiam a géfej, ő írta neked, de most el kellett mennie, majd jön.

Azt mondta, ha akarod priviben megadhatom a telefonszámát, ha sürgős és ott megbeszélhetitek.

Én annyit értek hozz mint tik az ábc-hez.

18. 7dea0ad493 (válaszként erre: 16. - Emrus)
2009. jan. 30. 08:26
Nos ha ezt a winyót ami vírusos háttértárolóként másik mellé rakom be,, és nem ez lesz a C meghajtó hanem az E és erről áthúzom az üresre, működik majd?mert két winyónk üres. Az egyik a munkhelyen bent van a gépben azon van némi cucc, és mellé becsatolnánk ezt, mint E meghajtót.
17. 7dea0ad493 (válaszként erre: 15. - 843f6cdad8)
2009. jan. 30. 08:22

Kösz:)

meglesz...

Igen van winyó még 2 db 80-80 gb-s

valószínűúgy lesz hogy mappánként fogunk vírusirtani, de mivel a vírusirtó sem működik mert az is alkalmazás, ezért a munkahelyi gépet használjuk majd.Ezt a winyót elviszi a párom és háttértárolóként használja najd, igy át tudunk húzni mindent és minden mappát virusirtunk előtte.

csak a gond hogy 200 giga cucc van. ez gáz:(

16. emrus
2009. jan. 30. 08:22

Helló!

Na, szóval van olyan, hogy csökkentett mód, nemtom erről tucc-e, esetleg azt meg lehetne próbálni, és akkor ott átpakolni a dolgokat. Nem tudom, hogy megvan-e osztva a winyó, hogy átrakni másikra. Ha minden kötél szakad, akkor esetleg tudok küldeni egy olyan image fájlt, amit vmelyik gépen meg lehetne irni, ez egy boot cd, és van rajta egy rakás jó progi, teljesen megkerüli az XP rendszert, és akkor van rajta Volkov Commander, azzal át lehet menteni a cuccokat másik vinyóra, kicsint nehézkes de legalább nem vesznek el a cuccok. Majd még gondolkozom, hátha eszembe jut vmi okosság. A legjobb mindenképp az ujratelepítés lenne, aztán meg utána a ZoneAlarm tűzfalat fel kell rakni, és ebként az egész rendszert csak ugy szabad ujrarakni, hogy le van huzva a net. A Nodba ebként nem bizok meg én személyszerint, bár ez csak az én véleményem :)

15. 843f6cdad8 (válaszként erre: 1. - 7dea0ad493)
2009. jan. 30. 08:15

ugy ahogy mondod,ujra kell rakni mert 1 uj virus ez,kb a félország járt igy ahogyte és én is,még jo hogy firefox fent volt és arrol tudtam csinálni mindent,mentsd el az anyagodat ami fontod 1pendriverre ami legalább 4gigás és azt futtasd viruskeresövel nehogy vissza kerüljön a virus,aztán lassu formázást használjatok az a tuti,ha van még1 vincsitek akkor arra tegyétek az elmentett anyagot,irjatokfel minden elérhetöséget,a könyvjelzöt is menteni lehet meg minden irományt,azokat a drivereket amiket ti raktatokrá azt ujbol telepiteni kell mint pl.MSN,ICQ stb azoknak a jelszavát ha a gépre van mentve valahol irjátokfel,a leveleket pedig küldjétek át más mailra ha sajátgépen van a mailotok mint pl. incredimail,mielött formáztok nézzétek meg miaz ami kell pl. képek dokumentumok beérkezett fájlok,

nem tudom hogy tudjátok ezeket azért irtam le

jo melot:) éva001

2009. jan. 30. 08:14

Az én tapasztalatom az,hogy míg az avast mindent trójainak érzékel,a nod nem igazán veszi észre(nálam mindkettő fut).

Ha legalább a total commandered működne áttudnád pakolni c-ről másik meghajtóra(már ha van)az anyagot,s csak a progikat kellene újratelepíteni.Jól meg jártátok

2009. jan. 30. 08:04

mindenhogy próbáltam, és a párom is.Ő ért azért a gépekhez, de ezzel még ő sem találkozott.

csak fura mert a Nod mindig jól működött.A frissítéseket is úgy állítjuk be hogy magunk választjuk ki hogy mi telepítődjön.

Msn-t meg elég ritkán használok.Próbáltam utánajárni a neten hogy ki hogy oldotta meg de végül mindegyik újrarakta a gépet

2009. jan. 30. 07:58
Próbáltad mozin keresztül?Valszeg újra kell telepíteni,összeszedtél pár vírust!
11. 7dea0ad493 (válaszként erre: 10. - Pont)
2009. jan. 30. 07:53
A dokumentumokban van az összes program, film zene képek stb. Ezek mivel nem alkalmazások ezért hozzáférhetők.Az alkalmazásokat blokkolja, pl ha megnyitom a nero-t hogy írjak, vagy ha képszerkesztőt akarok használni azt is.
10. Pont (válaszként erre: 8. - 7dea0ad493)
2009. jan. 30. 07:48
Akkor azt hiszem valóban vírusról van szó.Mi még akkor kaptuk be amikor neve sem volt,csak azt tudta a szerelő,hogy valami újfajta és sokat dolgozott vele,hogy megmentse a fájlokat,programokat,meg hogy egyáltalán hozzá tudjon férni.
2009. jan. 30. 07:47
Még jó hogy a dokumentumokhoz hozzáférek.
8. 7dea0ad493 (válaszként erre: 6. - Pont)
2009. jan. 30. 07:44

Igen.Mindent felülír, és vírusirtó sem indul el.Nod van, de nem indul el mint ahogy a többi progi sem.

Csak a net, abból is az I.E.

Lehet újra kell telepíteni, de ez sajna nekem hatalmas munka.200 giga cucc van rajta,egy nap mire mindent kiírok :(

7. 7dea0ad493 (válaszként erre: 3. - Access)
2009. jan. 30. 07:42
ment vissza a válasz:)
6. Pont (válaszként erre: 4. - 7dea0ad493)
2009. jan. 30. 07:38
A rendszergazda parancsait is felülírja és nem engedi a hozzáférést?
2009. jan. 30. 07:38
Víruskeresőt inditsd el,(bár szerintem nem ez gond).Próbáld utána újraindítani,mert nálam is volt már ijen és segített.
2009. jan. 30. 07:37

A gond az hogy egy felhasználói fiókom van, és nincs megosztva semmi.

Tehát még az sem lehet hogy vaqlami ilyen fajta hiba van.

2009. jan. 30. 07:36
Szia. Írtam privát üzit ez ügyben :):)
2. 8565183eb5 (válaszként erre: 1. - 7dea0ad493)
2009. jan. 30. 07:33
Nekem is volt ilyen. Én újratelepítettem. Nekem pár program nem indult aztán egyre több is így volt.
2009. jan. 30. 07:29

"A Windows nem tudja elérni a megadott eszközt,elérési utat vagy fájlt.Lehet hogy nem rendelkezik a hozzáférésgez szükséges engedélyekkel"


ma reggel ezt kaptam, amikor meg a akrtam nyitni az egyik programot.Aztán kiderölt hogy az internet explorer kivételével semmit nem tud megnyitni a windows.A dokumentumok megnyithatók, de a programok blokkolva vannak.Start menü futtatás parancssor sem nyitható meg, a vezérlőpult , semmi.

Mi lehet?A párommal vírusra gondoltunk.Ilyenkor mit lehet tenni?Végképp újra kell telepíteni?S.O.S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook