Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Walk Maxx fitneszcipőt ismeri valaki? Mik a tapasztalatok? fórum

A Walk Maxx fitneszcipőt ismeri valaki? Mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2
23. CsillagTM (válaszként erre: 22. - ÉKlaudia)
2011. ápr. 14. 14:30
topshop, akciós volt törzsvásárlóként, de sztem már nem az.
22. ÉKlaudia (válaszként erre: 17. - CsillagTM)
2011. ápr. 13. 19:48
Meg tudnád mondani, hol láttad 999o ft-ért?
2011. márc. 25. 14:31
Nekem nincs, de több rokonomnak és ismerősömnek van már és nagyon dicsérik. Tervezem én is hogy veszek majd egyet, csak mindig másra kell az a pénz.
2011. márc. 25. 11:15
Hátha valaki már vásárolt,és tud vélemény alkotni,a használatárol.szia
19. Tücke
2011. márc. 25. 11:03
na ez engem is érdekelne mert nagyon gondolkozom rajta:)
2011. márc. 25. 10:58
Nagyon fájos a lábam,derekam,igy gondoltam veszek gyógycipőt.De igen komoly árak vannak.Ez a fajta kinézetre,és árban is szinpatikus.De jó lenne pár vélemény akinek van már,hogy mi a tapasztalata.
2011. márc. 10. 12:58
én most láttam 9990-ért a WalkMaxx-ot. szerintetek megéri? kényelmes sportcipőt keresek, futásra/tornához/sétához...
16. cooltim (válaszként erre: 14. - Lizmil)
2011. márc. 4. 09:56

En bementem egy hivatalos mbt boltba es felprobaltam mereteket. Igy megtudtam, hanyas kell nekem.

Most pontos oldalcimet nem tudok masolgatni, mert telefonon vagyok. De a vateran beirod a keresobe, hogy "mbt x", (x= labmereted) es kidobja neked az osszes labadra illo mbt cipot. Itt fogsz talalni boven. Vannak, akik 1 ft.- os aukciokent hirdetik meg az mbt- ket. Itt akar vehetsz 5-6000 ft.- ert is. De van fix aron 14.990- ert is. En elkapkodtam es 18000- ert vettem az enyemet! Sok sikert! Ha nem talalsz, segitek holnap, mar gep elott leszek.

2011. márc. 4. 09:09
A bon prix -nek is van egy ilyen,de az balerina fazon. Olyan nincs valakinek?
14. lizmil
2011. márc. 4. 08:37
cooltim leírnád pontosan az oldal nevét. A bőr biztos, hogy jobb, de a méretet, hogy határozod meg, félek, hogy másabb a számozása, mint az átlag cipőnek.
2011. márc. 4. 07:15

Sziasztok!

Az aukcios oldalon UJ mbt cipo is kaphato olyan aron, mint a WalkMaxx!!! Ezt tanusithatom, mert en is ott vasaroltam. Eredeti, olcsobb es tokeletes! Nem mubor! Sok sikert!

2011. márc. 3. 23:26

Sziasztok!

Lányomnak,páromnak is van ilyen cipője.Mindketten szeretik,bár,még csak két hete van meg,de a párom sarok fájása jelentősen csökkent,ha rajta a cipő.

11. alann
2011. márc. 3. 22:52
annyit tudok róla, hogy műbőrből van, azt az én lábam nem bírja
2011. márc. 3. 22:06
A nővéremnek van hasonló, imádja.
2011. márc. 3. 22:03
Ezt megfizethetőnek tartom és mbt talpú német termék, míg az mbt-ket nézegettem használtan a vaterán míg így is drágábbak és nem szívesen veszem fel, ha már valakinek a lábához idomult.
2011. márc. 3. 22:01

Sziasztok!

WalkMaxx - A Fitneszcipőről érdeklődnék. Nagyon fájnak a lábaim, csípőm, szeretném kipróbálni, tudtok tapasztalatokról beszámolni,

2011. márc. 3. 22:01
Az mondjuk engem is érdekelne. :)
2011. márc. 3. 22:00
WalkMaxx - A Fitneszcipővel kapcsolatos tapasztalatok érdekelnének
5. 4b138bec0c (válaszként erre: 4. - Bichi)
2011. jan. 9. 10:14

Szép napot!!

Mi az MBT cipő? Az ugyanaz, amit én írtam/kérdeztem?!

Lehet megérné venni egyet, ha jó a derék fájásra is. Azzal is vannak gondjaim:(

Ha nem akarsz ide írni, írhatod priviben is:)

Előre is köszi.

4. Bichi (válaszként erre: 1. - 4b138bec0c)
2011. jan. 9. 09:50
Nekem is MBT-m van, és ha rendszeresen hordod, tényleg megszünteti (legalábbis nálam) a derékfájást, viszont szerintem az összes többi (formálja a feneket, lábakat, kalóriát éget, fokozza a vérkeringést, stb) egy nagy marhaság. És mivel simán lehet benne görbén járni, a testtartást sem javítja, csak ha kimondottan odafigyelsz rá. És ha csak nem jártál eddig extrém sarkosan, vagy keményen, akkor a sima járással eddig sem rontottad a bokád, vagy a térded állagát...
2011. jan. 9. 09:39
nekem az igazi MBT cipőm van és nagyon bevált, szülés után vettem mert sokáig fájt a hátam és a hasam és két hét alatt teljesen rendbe jött, néztem én a többi hasonló cipőt csak kinézetre hasonlítanak, de funkcióban nem, nincs bennük meg az a szenzor ami az egésznek a lényege.
2. Bettyna78 (válaszként erre: 1. - 4b138bec0c)
2011. jan. 9. 04:44
erre én is kíváncsi lennék nagyon én is nyitottam egy oldalt a teleshop os termékekről de senki nem írt hogy miket érdemes meg venni senkinek nincs tapasztalata?
2011. jan. 3. 18:20

WalkMaxx - A Fitneszcipő


* A WalkMaxx megvédi a térdet és a bokát

* A fitneszcipő viselése javítja a testtartást

* Fokozza a has- és hátizmok aktivitását

* Fokozza a vérkeringést

* A WalkMaxx használatával kalóriát égethet

* Formálja a feneket és a lábakat



Szerintetek ez igaz lehet, vagy csak kamu?

Bocs, ha már van ilyen fórum:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook