Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A veszekedések "slágerlistája" fórum

A veszekedések "slágerlistája" (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3
2006. máj. 24. 17:57
Én azt mondanám nálunk nincs veszekedés, de csak azért, mert én nem kezdem el: egyébként a párom kóros késéskényszerben szenved. Nem direkt, de mindenhonnan képes elkésni, és haza sem ér soha amikorra mondja (1,5-2 órát kell mindig számolni arra,amit mond). Mikor még csak együtt jártunk próbáltam nevelni, mondtam, hogy mondjon egy időpontot, hogy mikorra jön, és ha addigra nem ér oda, ne is jöjjön aznap. Nem lesz vita, jön holnap. Egy két kimaradt nap után bejött ez, de modtanra elflejtette. De most hogy tudnám ezt megcsinálni, ugyanis azóta közös lakásban és egy kicsi fiúcskával élünk (akinek mellesleg minden baja lenne, ha nem érne apa haza, mikorra max lefekszik)!
19. szika (válaszként erre: 18. - Bea533)
2006. máj. 24. 08:16
:))))) Ez nagyon jó :)
18. bea533
2006. máj. 23. 22:58
Nahát nálunk aztán vussza térő vitta a reggelinél kezdődik nem az ő kávés kanalát adtam ebédnél nem mefelelő a kannál kés villa már azt mondtam a nyakába kötöm és nem kell keresni pont az ővét a mit az anyától őrőkőlt .
17. Solyo
2006. máj. 21. 13:44
Nálunk is állandó probléma, hogy a két hapsi (fiam, férjem) után kell állandóan takarítanom, akik felettébb rendetlenek - nem túlzás. Bár már kezdek beletörődni. Továbbá ott van a lakásban tartott kutyánk is, akinek annyira hullik a szőre folyamatosan, hogy már rég kopasznak kellene lennie. Sokszor úgy tűnik, nincs értelme a takarításnak. Na, a kutyán is szoktunk veszekedni. Pl. bármi kellemetlenséget okoz a kutya ami engem bosszant, ő mindig a kutya pártjára áll.
16. szika (válaszként erre: 5. - Solyo)
2006. máj. 20. 18:37

Nárunk a 3 slágertéma közül ez az ami 4 éve folyamatosan visszatér. Én elmondom, hogy ne dohányozzon, mert büdös, és hányok tőle, és egyébként sem tesz neki jót, meg sok pénz elmegy rá. Ő megígéri, hogy soha többet. Aztán én ezt elhiszem egy hónapig mondjuk, és utána keresztkérdésekkel adig forgatom, míg bevallja, hogy hát abba sem hagyta iazából. És akkor ezdjük először.

Nr.2. anyósék, és egyéb rokonságuk..egyszerűen sikítani tudok tőlük

Nr.3. nem figyel rám eléggé, és mindent elfelejt..szajkózni kell a dolgokat..azt meg utálja, mert ugye nem hülye ő

De ezektől eltekintve nem tudjuk egymás nélkül elképzelni, csak ezeken nem tudunk túllépni..sajna. :)))

2006. máj. 20. 14:28

Na, nálunk nincs nyílt vita. Ő morog! Csendben! ...és ez szerintem még idegesítőbb, minta megmondanánk a magunkét. Általában az a vitatéma, hogy nem dolgozok! Szerinte... Az nem számít, hogy varrok, és sokan jönnek hozzám. Az semmi! Egy hülye nadrágért nem kérhet el az ember annyit, mint mondjuk egy kocsi fényezéséért.

Így hát szépen csendben készítgetem elő a saját vállalkozásom. Mert nagyon sz@r, hogy mindig éreztetve van velem, hogy egy semmittevő, itthonülő, eltartott vagyok... Önbecsülésem nulla, és a magabiztosságom is!

Ja, és van egy olyan hülye szokásom, hogy szeretek csipkelődni, kritizálni. ...és néha nem sül el valami jól. Van amit én poénnak szánok, ő meg teljesen félreértelmezi a dolgot. Teljesen másképp zakatol az agyunk.

...egyébként tök jól elvagyunk, imádjuk egymást, csak néha kiborul a bili...

14. zse pi
2006. máj. 20. 11:18

Mi is szoktunk veszekedni, de nem ilyen dolgokon. Igazából nem is tudnám megfogalmazni, hogy min, mert annyira kis dolgok, hogy már harmadnap elfelejti az ember. :-)

Általában mindig az aktuális lelkiállapotból fakad, és továbbterjed, ha a másik nem tolerálja azt. Vagy ha egyszerre mindkettőnknek rossz napja van, akkor aztán mennek a szúrkálások.

És amikor elmúlik, akkor viszont jót nevetünk magunkon, egymáson.

Szerencsére nálunk amilyen hirtelen kipattan a vita, olyan hirtelen el is múlik. :-)

13. Angyalszemek (válaszként erre: 9. - Aranyalma)
2006. máj. 18. 18:15
Mi is veszekedtünk a pénzen többször.Volt olyan érzésem,hogy ő azt gondolja "meglopom"saját magunkat.Előfordult,hogy fél éjszakát azzal töltöttem,hogy össze irjam mik voltak a kiadásaink.Néhány ezer forint kivételével eltudtam számolni a pénzzel,és reggel mikor felmutattam a listát nekem esett,hogy én tiszta hülye vagyok nem azért mondta.Utána néhány hónapig füzetbe vezettem minden!!!!!!kiadást és bevételt.Azóta nem keresi rajtam a pénzt viszont gyakran elcsodálkozik ha együtt elmegyünk a boltba bevásárolni.Ja meg azóta nemveszek üditőital port,nes kakaót,nutellát,nápolyit stb.
12. 33e0394ae2 (válaszként erre: 8. - Zazuka)
2006. máj. 18. 18:06
Na ezt mintha èn irtam volna.Nàllunk detto ez a helyzet.
11. Angyalszemek (válaszként erre: 8. - Zazuka)
2006. máj. 18. 18:03
Ilyen viták nálunk is szoktak lenni,ill.nem is viták mert már nem szólok hanem észreveszi,hogy húzgálom a p fámat,de neki ebből az jön le,hogy nehezemre esik megtenni amit kér tőlem pedig ő ...értünk dolgozik "egész"nap.Ha itthon van akkor viszont nemgyőzök neki ugrálni őt kiszolgálni"vigyorogva".Én soha nem lehetek fáradt!
10. Angyalszemek (válaszként erre: 6. - Solyo)
2006. máj. 18. 17:55
DE AZT SOHA NE A GYEREK ELŐTT TEGYÉTEK,MERT VÉRSZEMET KAP!!!!!!!!
2006. máj. 18. 14:24
Mi mindig a pénzen veszekszünk. Én spórolos vagyok, Ő + szeret nagylábon élni. De 4 év alatt sikerült valamennyire közelíteni az álláspontokat. :)
2006. máj. 18. 12:07

Nálunk a "csetepaték" javarésze abból van, hogy én csöndben dohogva állandóan pakolászok utánuk (2 pasi - férjem,fiam), ezen jól fölhergelem magam. A drága észreveszi, hogy baj van, megkérdezi mit csináljon (persze már szinte mindent elvégeztem), és akkor én robbanok. Erre azt mondja, miért nem szólok, hogy csinálja ezt, vagy azt.

Na, akkor robbanok másodszor, mert szerintem tudnia kéne.

A viták javarésze abból van (más témában is), hogy szerinte nem mondom meg, hogy mit akarok. Szerintem pedig nem vagyok papagáj, hogy 100-szor elmondjam.

2006. máj. 18. 11:34
Nálunk az egyetlen vita téma az volt eddig (a másfél év alatt) hogy hogyan nevelem a SAJÁT külön bejáratú kutyámat. Nem értettünk egyet, és soha nem fogunk ebben a témában. De megértem, én világ életemben kutya mellett éltem, őt megtámadta két rendőr eb... szóval így értem a hozzáálását. És tényleg csak vita és nem vérremenő veszekedés.
2006. máj. 18. 09:34
Sajnos sokszor a gyereknevelésben sem értünk egyet, szintén egy ok a vitatkozásra.
2006. máj. 18. 09:32
Ha a házaspár egyik fele dohányzik, a másik meg nem, akkor amiatt is sokat lehet veszekedni, ha a nemdohányzó felet a cigifüst nagyon zavarja.
2006. máj. 17. 06:34
Nekünk eddig a legértelmetlenebb vesezekedésünk (szerintem) azon tört ki életre halálra, hogy egy meleg nyári napon a kenutúra kellős közepén nem akartam boros-colát inni, hanem inkább maradtam volna a naturnál. Ebből akkora balhé lett, hogy ki akartam ugrani a kenuból annak ellenére, hogy nem tudok úszni :(
3. zoja
2006. máj. 16. 23:27
pl elölhagyom a tejet.Ettöl a párom teljesen kikészül.Pedig hányszor elhatároztam,hogy nem felejtem kinn.
2006. máj. 16. 21:33
Ez érdekes. Kíváncsi lennék, én vajon mi mindenen veszekednék a párommal, ha lenne. Mármint párom.
2006. máj. 16. 20:13
Min veszekszünk, morgunk vagy vitatkozunk? Erről kérdezett meg 1000 házaspárt egy német hetilap.
1. A ruhák rendetlenül hevernek a szobában - 35 százalék
2. Anyagi ügyek - 33 százalék
3. A férfi kétbalkezes, ha valamit meg kell javítani - 27 százalék
4. A férfi olajra lép, ha a háztartásban segíteni kellene - 27 százalék
5. A férj vagy a feleség tévedésből a másik kedvenc műsorát tartalmazó videokazettára vette fel a saját filmjét - 20 százalék
6. A vécé tetejét valamelyikük nem csukta le - 17 százalék
7. Egyikük nem akar elmosogatni - 14 százalék
8. Valamelyik fél nem kívánja a szexet - 13 százalék
9. Senki nem akarja levinni a szemetet - 7 százalék
10. Valaki elhasználta az összes melegvizet - 6 százalék

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook